Охоронні зони

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
pozemresurs
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 42
З нами з: 23 вересня 2008 17:31
Репутація: 12
Область: Рівненська

Охоронні зони

Повідомлення pozemresurs »

kurilov писав: 12 травня 2017 10:45300-метрова СЗЗ встановлюється навколо кладовища, у ній забороняється розміщення житлової забудови. Себто бажано мати навколишню ситуацію на плані, де позначити буферну зону СЗЗ, або довести розміщення кладовища не порушує саннорми.
Кладовище існуюче, на яке проведена інвентаризація, якщо ми проектом землеустрою встановим СЗЗ 300 метрів, то площа обмеження буде перевищувати площу земельної ділянки, що відводиться, НКС не пропустить
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Охоронні зони

Повідомлення Kurilov »

pozemresurs писав: 12 травня 2017 11:57Кладовище існуюче, на яке проведена інвентаризація, якщо ми проектом землеустрою встановим СЗЗ 300 метрів, то площа обмеження буде перевищувати площу земельної ділянки, що відводиться
Так, давайте ще раз, на пальцях.
Державні санітарні правила та норми "Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України" ДСанПіН 2.2.2.028-99
Санітарно-захисна зона від території кладовища традиційного поховання і крематорію до житлових і громадських будівель, зон відпочинку, а також колективних садів та городів повинна бути не меншою 300 м (Державні санітарні правила № 379/1404), а від території кладовища для поховання урн після кремації до житлових і громадських будівель та об'єктів, що прирівнені до них, має бути не меншою 100 м.
Перелік обмежень за додатком 6 постанови-1051
03 Санітарно-захисна зона навколо об'єкта
Із цим питань, гадаю, нема.
Ви робите зара проект відведення для існуючого кладовища. В проекті ви маєте показати СЗЗ, але не встановлювати її як обмеження. Для встановлення СЗЗ є окремий проект - див. ст. 47 ЗУ "Про землеустрій".
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
pozemresurs
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 42
З нами з: 23 вересня 2008 17:31
Репутація: 12
Область: Рівненська

Охоронні зони

Повідомлення pozemresurs »

kurilov писав: 12 травня 2017 12:33Ви робите зара проект відведення для існуючого кладовища. В проекті ви маєте показати СЗЗ, але не встановлювати її як обмеження. Для встановлення СЗЗ є окремий проект - див. ст. 47 ЗУ "Про землеустрій".
Я так і думав, але хотілося ще почути думку інших.
alenarez84
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 27 вересня 2016 19:38
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Охоронні зони

Повідомлення alenarez84 »

Здравствуйте, подскажите пожалуйста как выглядит перечень обмежень в ваших проектах. Если можно скиньте образцы. Интересно у кого и как этот документ выглядит. Печать нужна только сертифицированого или директоров надо подпись и печать.
ealex
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 24
З нами з: 12 квітня 2017 14:11
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Охоронні зони

Повідомлення ealex »

Доброго дня усім!
Допоможіть будь-ласка, може у когось було таке.
в мене вздовж моєї земельної ділянки проходить дві труби з киснем та азотом, які необхідно створювати охоронні зони, та в яких нпа або ДБН їх знайти? ::(((
DYDY VOVA
Спец
Спец
Повідомлень: 179
З нами з: 27 вересня 2013 21:31
Репутація: 42
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Охоронні зони

Повідомлення DYDY VOVA »

ealex писав: 04 липня 2017 12:15Доброго дня усім!
Допоможіть будь-ласка, може у когось було таке.
в мене вздовж моєї земельної ділянки проходить дві труби з киснем та азотом, які необхідно створювати охоронні зони, та в яких нпа або ДБН їх знайти?
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3041-17
Михайло777
Повідомлень: 1
З нами з: 04 липня 2017 23:42
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Охоронні зони

Повідомлення Михайло777 »

Всім привіт!!!
Цікавить така ситуація :
планую розводити рибу, ділянка призначена для с/г,в одній зі сторін ділянки протікає маленька річка, з правової точки зору спорудження басейнів для цієї самої риби в межах захисної смуги буде законно?
Дякую!!!
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1061
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Охоронні зони

Повідомлення solim »

Михайло777 писав: 04 липня 2017 23:58 з правової точки зору спорудження басейнів для цієї самої риби в межах захисної смуги буде законно?
Те що ви називаєте басейном є ставком. Ставок - це штучна водойма, а що для вас важливіше - це інженерна споруда, яка будується відповідно до розробленої, погодженої і затвердженої проектної документації та вводиться в експлуатацію і перебуває у когось на балансі.
Інший вид "басейну" ще називають "копанка" - викопана яма, заповнена водою - на своїй земельній ділянці не заборонено копати ями і наповнювати іх водою... може це яма для стоку води.

В залежності від запланованих масштабів, вирішуйте що доцільніше.
Раджу проконсультуватися у місцевих органах водних ресурсів і екології.
Аватар користувача
МакедонськаОльга
Повідомлень: 7
З нами з: 19 жовтня 2016 15:20
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Охоронні зони

Повідомлення МакедонськаОльга »

Підкажіть будь-ласка якими нормативними документами (сніп, дбн) скористатись при накладання омежень на земельну ділянку, що відводиться під будівництво сонячної електростанції і які санітарно-захисні зони накладати? :-(
DYDY VOVA
Спец
Спец
Повідомлень: 179
З нами з: 27 вересня 2013 21:31
Репутація: 42
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Охоронні зони

Повідомлення DYDY VOVA »

МакедонськаОльга писав: 06 липня 2017 15:43Підкажіть будь-ласка якими нормативними документами (сніп, дбн) скористатись при накладання омежень на земельну ділянку, що відводиться під будівництво сонячної електростанції і які санітарно-захисні зони накладати?
Таких обмежень ще не придумали...
Аватар користувача
МакедонськаОльга
Повідомлень: 7
З нами з: 19 жовтня 2016 15:20
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Охоронні зони

Повідомлення МакедонськаОльга »

Тобто можна взагалі нічого не вказувати??? Тобто нема обмежень, електростанція тільки будується, на землях промисловості, до найближчих будинків (житлових) метрів 500-600. Пишу обмеження відсутні і не парюсь? :-D :-D
DYDY VOVA
Спец
Спец
Повідомлень: 179
З нами з: 27 вересня 2013 21:31
Репутація: 42
Область: Запорізька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Охоронні зони

Повідомлення DYDY VOVA »

МакедонськаОльга писав: 06 липня 2017 16:11Тобто можна взагалі нічого не вказувати??? Тобто нема обмежень, електростанція тільки будується, на землях промисловості, до найближчих будинків (житлових) метрів 500-600. Пишу обмеження відсутні і не парюсь?
Саме так...тільки якщо вона не буде гудіти, смердіти і таке інше... cy
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Охоронні зони

Повідомлення doslidnik »

Заплутався з прибережними захисними смугами.
Є земельна ділянка, яка фактично та згідно статдовідки відноситься до земель сількогосподарського призначення. Межі прибережних захисних смуг НЕ встановлювались.
Варіант 1 - вона знаходиться частково на відстані 100м від лиману. (Іншими словами це пляжна зона прибережної захисної смуги).
Варіант 2 - вона знаходится на відстані від 100м до 2000м від лиману.

ЧИ ТРЕБА ПОКАЗУВАТИ ОБМЕЖЕННЯ У ВИГЛЯДІ ПРИБЕРЕЖНИХ ЗАХИСНИХ СМУГ ДЛЯ ТАКИХ ДІЛЯНОК?

В проекті ділянка потрапляє до прибережної захисної смуги лиману радіусом 2000м. Про це зазначено в проекті (в т.чіслі в переліку обмежень).
Отримав таке зауваження.
"Відповідно до п.4 ст.59 Земельного кодексу України земельні ділянки прибережних захисних смуг громадянам та юридичним особам органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування можуть передаватися на умовах оренди".

P.S. Стаття 60 ЗК зазначає "Межі встановлених прибережних захисних смуг і пляжних зон зазначаються в документації з землеустрою, кадастрових планах земельних ділянок, а також у містобудівній документації."
аскетка
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 21 січня 2011 14:19
Репутація: 0
Область: Одеська

Охоронні зони

Повідомлення аскетка »

kikimora,
Доброго дня. У мене теж виникли питання щодо встановлення зон санітарної охорони артезіанської свердловини. Чи розібралися Ви з необхідністю розроблення цих зон і на якому етапі?
vitas007
Admin
Admin
Повідомлень: 1395
З нами з: 15 грудня 2010 16:02
Репутація: 783
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Охоронні зони

Повідомлення vitas007 »

Готові таблиці обмеженнь...
Не по темі
► Показати
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Охоронні зони

Повідомлення vovaz »

vitas007 писав: 21 липня 2017 06:44Готові таблиці обмеженнь...
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Охоронні зони

Повідомлення KolS »

Колеги хто зтикався з старими осушувальними каналами на сінокосах. На просторах іне-ту знайшов, що охоронна зона від них не встановлюється, а лише відводиться зем.діл по 1 м від країв для обслуговування. Були якісь у Вас випадки з цим?
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Охоронні зони

Повідомлення Astreya »

KolS писав: 27 липня 2017 11:17На просторах іне-ту знайшов, що охоронна зона від них не встановлюється, а лише відводиться зем.діл по 1 м від країв для обслуговування.
Осушувальні канали - це об"єкти меліоративних систем. Згідно п.7.1. ДБН В.2.4-1-99 встановлюється двостороння охоронна смуга завширшки 1 м.
Посилання: Закон про меліорацію земель, де сказано, що зрошувальний канал є об"єктом меліоративної системи (ст.4) - http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1389-14/page
ДБН - http://legalexpert.in.ua/standarty-i-no ... orudi.html
Аватар користувача
Dina
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 19 листопада 2008 13:32
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Контактна інформація:

Охоронні зони

Повідомлення Dina »

Доброго вечора! Чи потрібно вказувати ПЗС річки, під час відновлення меж згідно старого державного акту? Ділянка заходиться на відстані 10-15 м від річки.
Аватар користувача
Тітова
Повідомлень: 3
З нами з: 14 січня 2011 13:22
Репутація: 1
Область: Донецька

Охоронні зони

Повідомлення Тітова »

Я зовсім заплуталась. Підскажіть мені будь ласка, я розробляю проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки. На частину земельної ділянки треба встановити обмеження під підземну водопровідну трубу діаметром 1200 мм (це транзитна труба, по якій транспортується питна вода). Який вид обмеження вказувати? Моя думка була 02.01 Зона санітарної охорони джерел та об'єктів централізованого питного водопостачання.... але дані зони встановлюються іншими проектами відведення та я розумію, що встановити номер поясу ЗСО я не зможу... Мені підсказують, що це вид обмеження 01.03 - Охоронна зона навколо (вздовж) об'єкта транспорту, але я ніде не можу знайти, підтвердження, що водогін питної води я можу віднести саме до цього типу обмежень. Допоможіть мені з цим питанням....будь ласка.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Охоронні зони

Повідомлення Prometheus »

KolS,
KolS писав: 27 липня 2017 11:17Колеги хто зтикався з старими осушувальними каналами на сінокосах. На просторах іне-ту знайшов, що охоронна зона від них не встановлюється, а лише відводиться зем.діл по 1 м від країв для обслуговування. Були якісь у Вас випадки з цим?
теж роблю сінокоси і мені повезло з меліоративними каналами. А тому після розмов з представниками органу що...(водниками) вияснилось, що канали бувають різні. Але під свої
- каналізовані річки - 25 охоронна зона + смуга відведення 18м(по 18 з обох сторін);
- магістральні 10м(по 10 з обох сторін);
- для внутрішньогосподарських визначає той орган якому вони передані.
Але в один голос 1м мало. Мов потрібно техніці проїхати, кавальєр скинути і т.п.
► Показати
Востаннє редагувалось 15 серпня 2017 15:27 користувачем Prometheus, всього редагувалось 1 раз.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Охоронні зони

Повідомлення Astreya »

Тітова писав: 14 серпня 2017 18:44Мені підсказують, що це вид обмеження 01.03 - Охоронна зона навколо (вздовж) об'єкта транспорту, але я ніде не можу знайти, підтвердження, що водогін питної води я можу віднести саме до цього типу обмежень. Допоможіть мені з цим питанням....будь ласка.
Водогін питної води відноситься до промислового трубопроводу
Закон України про трубопровідний транспорт:
Ст 1 - промислові трубопроводи (приєднані мережі) - всі інші немагістральні трубопроводи в межах виробництв, а також нафтобазові, внутрішньопромислові нафто-, газо- і продуктопроводи, міські газорозподільні, водопровідні, теплопровідні, каналізаційні мережі, розподільчі трубопроводи водопостачання, меліоративні системи тощо.
.....
в цій же статті:
охоронна зона - землі вздовж магістральних та промислових трубопроводів, навколо промислових об'єктів для забезпечення
нормальних умов їх експлуатації, запобігання ушкодженню, а також для зменшення їх негативного впливу на людей, суміжні землі, природні об'єкти та довкілля в цілому.
Стаття 2 розказує, що становить систему трубопровідного транспорту України (промисловий трубопровідний транспорт якраз до цієї системи і входить)
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/192/96-%D0%B2%D1%80
ромашка
Повідомлень: 3
З нами з: 27 лютого 2013 16:59
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше

Охоронні зони

Повідомлення ромашка »

Доброго дня всім! Підскажіть, будь-ласка, можливо хтось стикався з встановленням СЗЗ для злітно-посадкової смуги малих аеропортів, яка має бути її ширина.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Охоронні зони

Повідомлення Astreya »

ромашка писав: 18 серпня 2017 11:01СЗЗ для злітно-посадкової смуги малих аеропортів, яка має бути її ширина.
дивіться тут http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1571-14 і тут http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0379-96/page4
Олежка
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 16 травня 2017 17:02
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Охоронні зони

Повідомлення Олежка »

Підскажіть, будь-ласка, чи правильно я класифікував обмеження. каналізація, теплофікація, газопровід це 01.08.Охоронна зона навколо інженерних комунікацій ,а підземний кабель електропередач це 01.05 Охоронна зона навколо (вздовж) об'єкта енергетичної системи
Відповісти