Старе рішення РДА про надання дозволу, дійсне?

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
ВадимГладков
Повідомлень: 8
З нами з: 13 жовтня 2018 23:10
Репутація: -2
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Старе рішення РДА про надання дозволу, дійсне?

Повідомлення ВадимГладков »

День добрий, вже звертався з таким питанням, та може ще хтось, щось порадить.

На руках є рішення РДА, про надання дозволу на виготовлення технічної документації (ОСГ), але воно дуже старе, хоч і безстрокове.
Читав, що є закон, який встановлює самостійно строк дії такого рішення - два роки після набрання законної сили самого закону, тобто теоретично все.... рішення анульоване (не використане).

Запитання, хто стикався? Чи можливо все ж таки виготовити технічку та подати для затвердження?
Я розумію, що дане питання для вас малоцікаве, але якщо хтось, щось підскаже, буду дуже вдячний.
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 990
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 207

Старе рішення РДА про надання дозволу, дійсне?

Повідомлення Alexxp »

Дозвіл на який вид документації?
Бо раніше РДА давала дозвіл на розробку технічної документації щодо складання документів
А на сьогодні такого виду документації із землеустрою вже не має.
І головне адміністрація вже давно не розпорядник с/г земель.
ВадимГладков
Повідомлень: 8
З нами з: 13 жовтня 2018 23:10
Репутація: -2
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Старе рішення РДА про надання дозволу, дійсне?

Повідомлення ВадимГладков »

Alexxp писав: 24 лютого 2021 21:44 Дозвіл на який вид документації?
Бо раніше РДА давала дозвіл на розробку технічної документації щодо складання документів
А на сьогодні такого виду документації із землеустрою вже не має.
Дякую, що відкликнулись.
"Розпорядження про надання дозволу на виготовлення технічної документації по встановленню зовнішніх меж земельних ділянок, що разташовані ...., для подальшої передачі у приватну власність, для ведення ОСГ"
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 88
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 42
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Старе рішення РДА про надання дозволу, дійсне?

Повідомлення Калибер »

ВадимГладков писав: 24 лютого 2021 21:42 На руках є рішення РДА
дайте скрін розпорядження, але як що технічка то думаю це розпорядження в топку...
ВадимГладков
Повідомлень: 8
З нами з: 13 жовтня 2018 23:10
Репутація: -2
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Старе рішення РДА про надання дозволу, дійсне?

Повідомлення ВадимГладков »

Калибер писав: 24 лютого 2021 23:08 дайте скрін розпорядження, але як що технічка то думаю це розпорядження в топку...
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 88
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 42
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Старе рішення РДА про надання дозволу, дійсне?

Повідомлення Калибер »

ВадимГладков писав: 24 лютого 2021 21:42 На руках є рішення РДА
Це розпорядження було прийнято в супереч п.7 ст.118 ЗКУ (станом на 04.06.2004), тобто не законне. Тільки проект !!! А зараз вже дозвіл надає не РДА.
ось посилання на ЗКУ 2004 року, почитайте - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/276 ... 40604#Text
Nikolay1202
Повідомлень: 7
З нами з: 30 вересня 2016 13:24
Репутація: 1
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Старе рішення РДА про надання дозволу, дійсне?

Повідомлення Nikolay1202 »

Виникло питання. Є рішення про передачу в приватну власність для ОСГ площею 0.8 га прийняте 1999 році, при обмірах вияснилось що одна із земельних ділянок розташована за межами населеного пункту. Можна робити технічку? Як на вашу думку, розпорядником до 2002 року за межами була ж сільська рада.
Відповісти