"Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

"Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення Oleg »

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ІЗ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ

Н А К А З

23.07.2010 N 548

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
1 листопада 2010 р.
за N 1011/18306


Про затвердження Класифікації видів
цільового призначення земель


Тут, остаточний.
або нижче:
klasyfikacia15022011.7z
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення Volodar »

anklaw1988 писав:При передаче в частное пользование будет ли меняться целевое назначение с "коллективного cадоводства" на индивидуальное садоводство?
Егор писав:К чему этот весь вопрос ?
Ну оскільки це різні види цільового призначення за Класіфікатором Держземагенства, то форумчанин мабуть натякає на зміну виду цільового призначення, тобто на необхідність розроблення проекту відведення. lol2 "Сміх крізь сльози"
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення werewolf »

anklaw1988 писав:Добрый вечер.Есть дачный кооператив,в нем находиться земельный участок.человек оформляет данный участок в частную собственность,прикладывая к технической документации копию членской книжки и справку из кооператива,в которой указано,что земельный участок принадлежит именно ему.При передаче в частное пользование будет ли меняться целевое назначение с "коллективного cадоводства" на индивидуальное садоводство?
Так. До того ж, у формі 6-зем цей перехід неодмінно відобразиться.
Але навіть не обовязково змінювати ЦП з колективного на індивідуальне. Хто знає? Може ви будете впроваджувати на своїй з\д саме КОЛЕКТИВНЕ садівництво... morgny
Volodar писав:Ну оскільки це різні види цільового призначення за Класіфікатором Держземагенства, то форумчанин мабуть натякає на зміну виду цільового призначення, тобто на необхідність розроблення проекту відведення.
На практиці, навряд чи така "зміна" ЦП призведе до необхідності відводити через проект. Хоча... Межі ділянок в садових товариствах у більшості випадків теж раніше не встановлювались... Тому правильніше робити проект.
Раніше керівництво ГУД у Запорізькій області притримувалось позиції спрощення процедури приватизації земельних ділянок громадян у садових товариствах. Але доблесна прокуратура полюбляє такі випадки... Спрощення головняка людям - це ж бляха КОРУПЦІЯ ! Pioner
Думаю, при виборі виду документації вирішальне значення матиме практика райвідділу, яка склалася.
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення Егор »

Volodar писав:
Ну оскільки це різні види цільового призначення за Класіфікатором Держземагенства, то форумчанин мабуть натякає на зміну виду цільового призначення, тобто на необхідність розроблення проекту відведення. lol2 "Сміх крізь сльози"
Т.е., если я правильно все понял...

1. У кооператива есть некий документ, в котором написано про коллективное (предположительно, г.а.)
2. В таком случае, если происходит т.н. изменение целевого назначения (ну, к примеру, под жилой дом дают участок) необходима разработка проекта отвода, именно по этой причине. Если так, то пачиму....
3. Классификация предполагает, что колл. и инд. сад. есть разные виды использования, либо целевые назначения.... ? Ну а как же тогда быть со ст. 20, 35 ЗКУ, которые говорят, что видом использования, ну или целевым (тут не ставлю вопрос их отождествления или противопоставления) является "ведение садоводства". В любом случае посубъектная оценка "цели использования участка" (коллектив - индивид) мне представляется абсурдной.

З.Ы. Вообще .. если участки в садовых тов. передают по проектам, то будет по проекту... если по техничке, будет по техничке.
З.З.Ы. До сих пор не пойму, почему в дачных кооперативах в наше-то время садовые участки.
:)
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення zemkov »

Егор писав:В любом случае посубъектная оценка "цели использования участка" (коллектив - индивид) мне представляется абсурдной.
Мені також. Це як спільна або особиста власність на присадибну ділянку.
Взагалі-то я далекий від садівництва, але чомусь вважав, що колективне - це коли є великий сад, яким опікується цілий колектив (як при совєтах). А якщо є масив маленьких садочків, це скоріше колектив садоводів-любителів, кожен з членів якого займається "веденням садівництва". Відповідно і приватизовує свою ділянку.
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення Егор »

Admin писав: Тут..., остаточний
То я бачив.... :) (якщо це було в контексті мого повідомлення)
Питання було скоріше риторичним... із серії: чому Класифікація із незрозумілою правовою природою не враховує положень ЗКУ...
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення werewolf »

Егор писав: чому Класифікація із незрозумілою правовою природою не враховує положень ЗКУ...
Тому що класифікатор "сирий". Не слід було затверджувати його в такому вигляді. Я у свій час написав на 3-х листках зауваження і пропозиції до цього класифікатора у держкомзем. Але хто ж їх читає?
anklaw1988
Повідомлень: 3
З нами з: 22 березня 2011 01:55
Репутація: 0
Область: Запорізька

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення anklaw1988 »

практика земельного отдела определяет,что целевое назначение как было коллективным,так и должно оставаться.Садовый кооператив есть юридическое лицо,которое расчитывается за потребленные услуги и имеет территорию общего пользования(дороги и проезды)....а вот область думает,что при оформлении земельного участка,целевое будет меняться на индивидуальное. Если это так,то человек должен будет заключать договор проезда к своему земельному участку(он ведь индивидуальным садоводством занимается,а не в коперативе). Интересуют конкретные статьи,где сказано,что при приватизации земельного участка,входящего в состав дачного кооператива целевое становится "для ведення індивідуального садівництва"
Аватар користувача
Evgeniya
Спец
Спец
Повідомлень: 114
З нами з: 07 листопада 2007 11:35
Репутація: 21
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення Evgeniya »

смотрю на этот классификатор как баран уже пол часа и никак не придумаю куда мне отнести автостоянку.... народ, вразумите, пожалуйста... 12.12.08 подходит или нет?...
Аватар користувача
OksanaP
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 08 вересня 2009 08:48
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення OksanaP »

а чому б і ні, бо автостоянка і є додаткова транспортна послуга
Таня
Повідомлень: 3
З нами з: 14 лютого 2008 09:39
Репутація: 0

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення Таня »

Якщо керуватись ЗКУ, а саме стаття71 пункт 2б, то мабуть краще підійде 12.12.04
Аватар користувача
Evgeniya
Спец
Спец
Повідомлень: 114
З нами з: 07 листопада 2007 11:35
Репутація: 21
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення Evgeniya »

Таня писав:12.12.04
но по КВЕД все же 12.12.08 больше подходит. наша "миська рада" считает, что нужно ориентироваться по КВЕД... жаль, что нет розъяснения никакого по этому поводу... или, может, оно есть, а я о нем не знаю...

Додано через 15 хвилин 8 секунд:
dexter3000 писав:КВЕД тут носить исключительно справочно-вредительский характер. Не смотрите на него. Читайте законодательство.
я не смогла доказать это нашей миськой раде (отделу, который формирует решение) они требуют у нас именно по КВЕД и слышать ничего не хотят. не подскажите как бороться, на что конкретно ссылаться? доходит до абсурда, например, участок фактически кафе-бар и офис, но хозяин участка имеет КВЕД 70.20.0 - здавання в оренду власного нерухомого майна, и меня заставляют писать им "Для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ (03.03.09)"... вот что мне делать?...
Аватар користувача
OksanaP
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 08 вересня 2009 08:48
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення OksanaP »

але ж основний КВЕД юридичної особи і цільове використання земельної ділянки, яку вони орендують, це різні речі, ви ж не скажете, якщо вони (банк) наприклад забажають взяти в оренду земельну ділянку рекреаційного призначення для своїх потреб, Ви їм будете ставити по цільовому 03.03.09 бо вони фінансова установа - це ж АБСУРД!!!
Аватар користувача
ОльгаНік
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 16 серпня 2008 08:35
Репутація: 0

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення ОльгаНік »

Evgeniya писав:смотрю на этот классификатор как баран уже пол часа и никак не придумаю куда мне отнести автостоянку.... народ, вразумите, пожалуйста... 12.12.08 подходит или нет?...
А орендар має право на автотранспорті перевезення, тощо... Я цілком згодна з Вашою міською радою, якщо юридична особа немає відповідного виду діяльності у довідці стат. управління то як Ви можете надати землю такій особі. Тобто Ви, заздалегідь знаючи що ділянка буде використовуватись не за цільовим призначенням допускаєте правопорушення. Не варто цього робити. Щодо автостоянки подивідтся на код 03.13 КВЕД 93.05., а ваш орендар повинен його додати до своєї довідки стат. управління (робиться за 1 день ) перевірено. І будуть щасливі і міська рада і Вам ненадо буде голову ломати cy
Аватар користувача
Evgeniya
Спец
Спец
Повідомлень: 114
З нами з: 07 листопада 2007 11:35
Репутація: 21
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення Evgeniya »

OksanaP писав:вони (банк)
в том то и дело, что они - не банк :) они - частный предприниматель, который свое помещение сдает под кафе и офис. у него квед - 70.20.0 - сдача в аренду имущества - вот они и заставляют меня лепить ему 03.03.09, и никакого абсурда в этом не видят, и слушать ничего не хотят, аругмент - "а в классификаторе написано так, это я тебе как юрист авторитетно заявляю" и я ничего сделать с этим не могу...

Додано через 2 хвилини 25 секунд:
ОльгаНік писав:юридична особа немає відповідного виду діяльності
то есть Вы считаете, что я, как гражданин Украины, не имею права построить себе или купить уже готовый, например, торговый центр и сдать его в аренду предпринимателям, у которых есть разрешение на торговлю? а кто мне запретит, простите?

Додано через 2 хвилини 32 секунди:
ОльгаНік писав:03.13 КВЕД 93.05
а как же ЗКУ, а именно статья 71 пункт 2б?
Аватар користувача
vas
Спец
Спец
Повідомлень: 61
З нами з: 30 жовтня 2008 09:15
Репутація: 8
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення vas »

Допоможіть розібратись - раніше було одне цільове призначення для ведення садівництва, зараз зробили 2 - для індивідуального садівництва (код 01.05) і для колективного садівництва(код 01.06). Я так розумію, що для колективгного садівництва - це земельні ділянки, які знаходяться в садових товариствах за межами населених пунктів, а для індивідуального садівництва - це земельні ділянки які розташовані в межах населених пунктів біля зем. ділянок для будівництва. Я правий чи помиляюсь? Nenayu Підкажіть будь-ласка!!!!

Ще одне питання - згідно старого УКЦВЗ код цільового призначення земельної ділянки - 1.11.6 - іншої комерційної діяльності. Земельна ділянка використовується під розташування базової станції стільникового радіотелефонного зв'язку. Який код цільового призначення земельної ділянки згідно нового КВЦПЗ? Nenayu Згідно КВЕД це підклас 64.20 - Діяльність зв'язку. Отже виходить, що цільове призначення вже не для комерційної діяльності, а згідно нового КВЦПЗ - для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку (код 13.01). Я правий чи помиляюсь? Nenayu Підкажіть будь-ласка!!!!
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення dexter3000 »

vas писав:Я так розумію, що для колективгного садівництва - це земельні ділянки, які знаходяться в садових товариствах за межами населених пунктів, а для індивідуального садівництва - це земельні ділянки які розташовані в межах населених пунктів біля зем. ділянок для будівництва. Я правий чи помиляюсь?
Помиляєтесь. "В межах" і "за межами" тут ролі не грає: "колективне садівництво" - це коли земельною ділянкою користується колектив громадян (наприклад, кооператив), що є юридичною особою, а "індивідуальне" - коли власником або користувачем є фізична особа.
Аватар користувача
vas
Спец
Спец
Повідомлень: 61
З нами з: 30 жовтня 2008 09:15
Репутація: 8
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення vas »

"колективне садівництво" - це коли земельною ділянкою користується колектив громадян (наприклад, кооператив), що є юридичною особою, а "індивідуальне" - коли власником або користувачем є фізична особа.
Мені здається це невірно. Я наприклад не зустрічав жодного разу щоб приватизація робилась на на земельну ділянку для ведення садівництва на колектив громадян. Ви хочете сказати що в садовому товаристві цільове призначення земельних ділянок для індивідуального садівництва, а не для колективного? Хоча можливо й так?
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення zemkov »

vas писав:Мені здається це невірно.
А мені здається дуже навіть вірно.
vas писав:Я наприклад не зустрічав жодного разу щоб приватизація робилась на на земельну ділянку для ведення садівництва на колектив громадян.
Я також. Алеж це не суперечить ст.35 ЗКУ? А колектив громадян, можливо, просто морально (чи фінансово) не готовий до реалізації таких прав?
vas писав:Ви хочете сказати що в садовому товаристві цільове призначення земельних ділянок для індивідуального садівництва, а не для колективного?
У садівничому товаристві цільове призначення земельних ділянок - для ведення садівництва. А колективне чи індивідуальне - це лише спосіб його ведення. І характеризує скоріше власника, ніж об'єкт власності.
Аватар користувача
vas
Спец
Спец
Повідомлень: 61
З нами з: 30 жовтня 2008 09:15
Репутація: 8
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення vas »

zemkov писав:У садівничому товаристві цільове призначення земельних ділянок - для ведення садівництва. А колективне чи індивідуальне - це лише спосіб його ведення. І характеризує скоріше власника, ніж об'єкт власності.
Так, але в новому Класифікаторі видів цільового призначення змемель немає цільового призначення - "для ведення садівництва", є для індивідуального садівництва (код 01.05.) і для колективного садівництва (код 01.06) То яке з них вписувати в технічну документації при приватизації? Nenayu
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення zemkov »

vas писав:То яке з них вписувати в технічну документації при приватизації?
А яка особа приватизовує? Індивідуальна чи колективна? morgny
Аватар користувача
vas
Спец
Спец
Повідомлень: 61
З нами з: 30 жовтня 2008 09:15
Репутація: 8
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення vas »

zemkov писав: А яка особа приватизовує? Індивідуальна чи колективна? morgny
Приватизує земельну ділянку фізична особа у садовому товаристві.
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення zemkov »

vas писав:Приватизує земельну ділянку фізична особа у садовому товаристві.
Згідно ст.121 ЗКУ це - для ведення садівництва. Так, тут слова "індивідуального" нема, проте дана стаття визначає норми безоплатної приватизації для громадян - логічно припустити, що мова йде саме про індивідуальне садівництво.
Про колективне садівництво взагалі написано мало і не чітко, зокрема у ст.35 ЗКУ.
Буде приватизовувати колектив (товариство, масив, юр.особа) - буде колективне садівництво, громадянин - індивідуальне. Принаймні цілком логічно.
Аватар користувача
olegsss
Спец
Спец
Повідомлень: 98
З нами з: 23 лютого 2008 00:13
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення olegsss »

Підкажіть, будь-ласка, хто як думає?!
Власник хоче змінити цільове - "для розміщення АЗС та об"єктів дорожнього сервісу"..
Який код по новому КВЦПЗ? - 12.12.04 або 12.12.08
Як повинні записати в державному акті в графі "Цільове призначення"______ ?
Vitals
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 43
З нами з: 20 листопада 2008 11:48
Репутація: 2

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення Vitals »

olegsss писав:Підкажіть, будь-ласка, хто як думає?!
Власник хоче змінити цільове - "для розміщення АЗС та об"єктів дорожнього сервісу"..
Який код по новому КВЦПЗ? - 12.12.04 або 12.12.08
Як повинні записати в державному акті в графі "Цільове призначення"______ ?
ч. 1 ст. 71 ЗКУ "До земель автомобільного транспорту належать землі під спорудами та устаткуванням енергетичного, гаражного і паливороздавального господарства, автовокзалами, автостанціями, лінійними виробничими спорудами, службово-технічними будівлями, станціями технічного обслуговування, автозаправними станціями, автотранспортними, транспортно-експедиційними підприємствами, авторемонтними заводами, базами, вантажними дворами, майданчиками контейнерними та для перечеплення, службовими та культурно-побутовими будівлями й іншими об'єктами, що забезпечують роботу автомобільного транспорту."
Тому думаю, що код КВЦПЗ буде 12.04
А щодо того як повині записати в державному акті в графі "Цільове призначення" то - "для розміщення АЗС та об'єктів дорожнього сервісу"
Аватар користувача
olegsss
Спец
Спец
Повідомлень: 98
З нами з: 23 лютого 2008 00:13
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Re: "Класифікація видів цільового призначення земель" КВЦПЗ

Повідомлення olegsss »

Дякую, Vitals
Відповісти