Вартість робіт (знімання, документація, винос абощо)

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Azhimut писав:Обратку крутаните в той же 1-С (практики поймут)
1С вміє робити кошториси на проектні роботи? І давно?
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

Nat писав:1С вміє робити кошториси на проектні роботи? І давно?
Извините, мне непонятна Ваша подозрительность. Расчетные модули на платформе 1С можете составить/заказать и Вы, при желании.
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Azhimut писав:можете составить/заказать
Вот именно, 1С подобными модулями не комплектуется по умолчанию. Потому Ваше отсылание "откатиться" в обратном порядке в 1С как-то неуместно, не находите? Человек попросил конкретно смету, т.е. состав работ и ссылки на ценники. А Вы о чем-то не о том. Про стоимость работ вопроса не было.

З.Ы. Про подозрительность вообще не поняла facepalm
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

Nat писав:Потому Ваше отсылание "откатиться" в обратном порядке в 1С как-то неуместно, не находите?
Не нахожу) Я отослал откатиться исходя из рыночной цены на конкретную продукцию (в моем регионе я озвучил). И имею полное право оговаривать в топике "Ціни на документацію" таки ЦЕНЫ на документацию)
Azhimut писав:Обратку крутаните в той же 1-С
Ну, крутаните в Microsoft Excel, кто в чем рассчитывает сметы.
Nat писав:Человек попросил конкретно смету, т.е. состав работ и ссылки на ценники.
1-С идеально подходит для выполнения этой задачи, в справочники вбиваются показатели/расценки/основания работ ну и т.д. и т.п.,
но я делал акцент немного на другое, если Вы меня УСЛЫШАТЬ хотите.

З.Ы. а если человеку еще интересно по поводу сметы - ЛС, помогу)))
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

sofiua писав:но не знаю сколько же взять с наших граждан и что именно нужно подложить под данный договор
Сподіваюсь на те що наші замовники не переглядають цю тему! Krutelyk
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Nat »

Azhimut писав:1-С идеально подходит для выполнения этой задачи
Для этой задачи идеально подходит АС4-ПИР (или аналог), остальное - "умелые ручки"
Azhimut писав:но я делал акцент немного на другое, если Вы меня УСЛЫШАТЬ хотите.
Какой акцент? В озвучке ваших цен? Так правильно сказано:
Олександр00001111 писав:Сподіваюсь на те що наші замовники не переглядають цю тему! Krutelyk
Ибо мало того, что никто не знает откуда сумма договора берется (т.е. заказчик понимает, что с потолка facepalm ), так еще при сравнении цен неизбежно у некоторых возникнет ощущение, что на них "наживаются" (понятно, что так и есть - это заработок, но заказчики почему-то всегда хотят "за 100 грн.", а лучше - бесплатно)
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

Олександр00001111 писав:Сподіваюсь на те що наші замовники не переглядають цю тему!
Та нехай переглядають, ще потрібно розписати про індексацію цін, тоді ціни з потолка покажуться маленькими.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

Nat писав:Ибо мало того, что никто не знает откуда сумма договора берется (т.е. заказчик понимает, что с потолка ), так еще при сравнении цен неизбежно у некоторых возникнет ощущение, что на них "наживаются" (понятно, что так и есть - это заработок, но заказчики почему-то всегда хотят "за 100 грн.", а лучше - бесплатно)
Есть еще один аспект ценообразования - конкуренты. Иногда приходится демпинговать.
zemlemir69 писав:Та нехай переглядають, ще потрібно розписати про індексацію цін, тоді ціни з потолка покажуться маленькими.
В договоре уважающий себя землемер напишет что-то типа "оставлять за собой право индексации/изменения цены в связи с...", но заказчик, которого метко охарактеризовала уважаемая
Nat писав:заказчики почему-то всегда хотят "за 100 грн.", а лучше - бесплатно
вламывается в офис со словами "почем?", даже не показывая исходки.
Но, имхо, ниже
Azhimut писав:Если красный госакт - 1800; если первичная приватизация (проект отвода) - 2 000 грн. Чистыми, + НДС 20%
уже не упадешь в цене.
Ignat.zp
Повідомлень: 3
З нами з: 12 липня 2012 14:19
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Ignat.zp »

Azhimut писав:Обратку крутаните в той же 1-С (практики поймут)
1С от дзк? если да то понимаю как вы считаете, но в нём нету большинства цен со сборников, да и формулы сомнительные.
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Ahill писав:Досвід говорить, що держслужбовці не бажають бачити замовників, їм зручніше з ліцензіатами спілкуватись
також це для них безпечніше morgny
chery2005
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 01 жовтня 2012 11:33
Репутація: 0
Область: Луганська

Повідомлення chery2005 »

а все таки сколько?? придется бегать туда сюда не раз!!!
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

правила прості morgny
http://www.ex.ua/view/16133815
Юрай
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 26 листопада 2008 07:23
Репутація: -4
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Юрай »

Всим доброго дня!
У нас в УЗР почали говорити про кошториси на роботи (тд, пв), а диму без вогню не буває, думаю що вони (кошториси) скоро будуть обов`язковими. Самому в екселі робити не дуже хочиться 5+5=? . Тому рішив позвонити в "Шелс" і о щастя! дівчина на другому кінці дроту каже платіть гроші і заберайте програмульку і як бонус на цілий рік безкоштовне оновленя коефіцієнтів! Але я її питаю: на яку цифру можно накрутити по вашій програмулькі кошторис? А то виходить ти купи, а що потім твої проблеми. Відповідь була така: миж програмісти, а не кошторисники! pa-pa

Питання до форумчан: хто небудь користується програмою від "Шелса" і які відгуки? Чекаю з нетерпінням!
Ignat.zp
Повідомлень: 3
З нами з: 12 липня 2012 14:19
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Ignat.zp »

Я пользуюсь программой от "Шелс".
Юрай писав:Але я її питаю: на яку цифру можно накрутити по вашій програмулькі кошторис?
Это не верный вопрос составителям программы!
Тут уже какие Вы расценки выберите с тех сборников которые Вам предлагает программа, от этого и будет зависеть цена или как сказали накрутка. Мне нужно было пару месяцев что бы сделать шаблоны смет, договоров и т.п. В ней предлагаются свои наработки шаблонов, но для меня они были не те по которым можно работать, вот и делал свои шаблоны.
Юрай писав:Питання до форумчан: хто небудь користується програмою від "Шелса" і які відгуки? Чекаю з нетерпінням!
лучше пока не видел для расчёта землеустроительных работ. А так кому как!
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

Прошу сприйняти не як рекламу, сам такою програмою не користуюсь. Скачував демо версію, сподобалась, легка і зрозуміла і саме важливе практична. Як на мене з всіх розробок Шелс, сама краща програма, нема купи кнопок і купи комбінацій натискань цих кнопок morgny . Якщо порушив правила, вину визнаю, каюсь і прошу суворо не карати. morgayu
Востаннє редагувалось 12 березня 2013 17:53 користувачем Гість, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Игор
Спец
Спец
Повідомлень: 165
З нами з: 10 вересня 2009 18:44
Репутація: 54
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Игор »

Юрай. хто небудь користується програмою від "Шелса" і які відгуки? Чекаю з нетерпінням!
Також користуюся і кращої ще не зустрічав. Спершу було трохи складно розібратися зі збірниками цін, але за пару днів практики розумієш принцип складанння і нічого нема складного. Крім того ще й договори, акти виконаних робіт, технічні завдання і все, що необхідно для документо-обігу при виконанні робіт із землеустрою.
Юрай
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 26 листопада 2008 07:23
Репутація: -4
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Юрай »

Дякую за відповіді! Зрозумів, що програма цікава, тепер буду міркувати.
Ignat.zp
А всетаки, на що можна розраховувти (в цифрах)? Можно в лічку. Вибачте за нахабство.
Ignat.zp
Повідомлень: 3
З нами з: 12 липня 2012 14:19
Репутація: 0
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Ignat.zp »

в личку написал. но всё же не забывайте что цена зависит от платёжеспособности вашего клиента. вы можете и по максимум договорится а можете и нет, Вам решать, а сделать правильную смету это знание сборников и умение их применять Uchoba
Юрай
Спец
Спец
Повідомлень: 59
З нами з: 26 листопада 2008 07:23
Репутація: -4
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Юрай »

Ignat.zp писав:цена зависит от платёжеспособности вашего клиента. вы можете и по максимум договорится а можете и нет, Вам решать, а сделать правильную смету это знание сборников и умение их применять Uchoba
Дякую вже прочитав. Про платежеспособность добре знаю, 1995року в цьому "болоті". facepalm
Аватар користувача
Землемір
Спец
Спец
Повідомлень: 58
З нами з: 09 квітня 2010 22:13
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Повідомлення Землемір »

Кошторис складений по збірнику на 0.10 га
Правельно чи ні? підскажіть Sorri
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
zemresss
Спец
Спец
Повідомлень: 100
З нами з: 03 січня 2012 14:55
Репутація: 0
Область: Харківська

Повідомлення zemresss »

volya ось вам Ціна ! http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2375-15
людей обдирають по повній з цінами по 5000 за проект facepalm
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про захист конституційних прав громадян на землю
Spoiler
(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, № 10, ст.194)

Цей Закон визначає фінансові засади щодо реалізації громадянами України прав власності на землю відповідно до статті 14 Конституції України.

Стаття 1. Вартість робіт із землеустрою щодо виготовлення документів, які посвідчують право власності на земельні ділянки, при передачі безоплатно земельних ділянок у власність громадянам України

Вартість робіт із землеустрою щодо виготовлення документів, які посвідчують право власності на земельні ділянки, при виділенні в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) не може перевищувати п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вартість робіт із землеустрою щодо виготовлення документа, який посвідчує право власності на земельну ділянку, при передачі безоплатно земельних ділянок у власність громадянам України відповідно до статті 121 Земельного кодексу України, крім випадків, визначених частиною першою цієї статті, не може перевищувати дев'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Стаття 2. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Частину четверту статті 29 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 51, ст. 553) після слів "та їх посадові особи" доповнити словами "громадяни України, яким передані безоплатно у власність земельні ділянки відповідно до статті 121 Земельного кодексу України".

3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

вжити заходів щодо створення при місцевих органах виконавчої влади центрів надання селянам безплатної юридичної допомоги з питань, пов'язаних з реалізацією ними прав на земельні частки (паї) та на майнові паї відповідно до чинного законодавства;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

Президент України


Л. КУЧМА

м. Київ,
20 січня 2005 року
№ 2375-IV
[upd=1407832975][/upd]
розумію, що за таку ціну нікому не вигідно працювати витрати на пальне щоб поміряти будуть більші. але не повинно бути 3000- 5000 грн.
Аватар користувача
Sonze
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 21 січня 2013 16:46
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Sonze »

стосовно попереднього посту: Можливо не в тему, але я працюю в приватній землевпор.організції, а ще я дружина і мама і мені необхідно нагодувати сім'ю продуктами за цінами супермаркетів (якщо я беру "молочку " дітям на 1 день - то це не менше 100 грн., бо не купую "суррогатів" йогуртів та "сирних продуктів", а вибираю більш менш натуральне), а ще я одягаю двох дочок в наших же магазинах, де "накручують" по 2 ціни на взуття, одяг, а ще моя дочка хоче лялку, яка коштує 449 грн. в дитячому магазині, а ще я хочу зводити сім'ю в кіно , звозити на відпочинок хоч би в Карпати, не на Канари, і т.д. і т.п.

Все, що я хотіла сказати - я ЗА врегулювання цін на всі речі і послуги, які ми споживаємо, а не лише на виконання робіт із землеустрою.

P/S/ Ні на кого не "наєзжаю", просто дістало, коли замовники жаліються на вартість робот, над якою будуть працювати щонайменше 3-4 моїх співробітника, і це, таки, розумова праця, і ще й в умовах повного безладу і протиріч у законодавчій фері. В той же час цей же замовник може купити якусь "шмотку" тіпа "фірмову" приблизно за таку ж ціну і проносити її пару сезонів і викинути, а в результаті нашої роботи все ж таки отримується документ на власніть/ користування землею, яку (землю) і в спадок передати можна і продати, і бізнес знову таки працює, можливо там у замовника.

Коротше, "Остапа", тобто мене "понесло" в публіцистику, sorry... morgny
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

Sonze писав:Все, що я хотіла сказати - я ЗА врегулювання цін на всі речі і послуги, які ми споживаємо, а не лише на виконання робіт із землеустрою.
а я проти регулювання цін на державному рівні(окрім енерго носіїв, та надр), оскільки ціна має бути ринковою. Держава хай регулює в держ. організаціях
Як грамотно обійти ЗУ "Про захист конституційних прав громадян на землю", подивіться в кошторисі ДЗК morgny

У мене ціна на технічку з одною ділянкою становить 600грн, демократично? А з 1.09.2014р. буде 140-160%

[upd=1407915205][/upd]
Sonze писав:Ні на кого не "наєзжаю", просто дістало
у нотаріусів одна ділянка =1000грн в цю ціну входить бланк, набір тексту, ведення реєсції, оренда приміщення, 20хв консультація, зрабітна плата з податками,
один пай(ДА)= 4*1000=4000грн
в 600грн входить обмір ЗД, створення тех. док, ОФ, консультація 20хв, погодження з ОМС, погодження з ДЗА, амортизація приладів з повірками, оренда приміщення
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення vovaz »

pieshkov писав:в 600грн входить обмір ЗД, створення тех. док, ОФ, консультація 20хв, погодження з ОМС, погодження з ДЗА, амортизація приладів з повірками, оренда приміщення
А де зарплата ?
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Prometheus »

vovaz писав:А де зарплата ?
маємо(мали) достатній об'єм замовлень за рахунок швидкого і якісного виготовлення документів. І маємо(мали) зарплату приблизно середню по Україні. Об1єм замовлень впав через не стабільність мол буде війна чи окупація документи можна буде завернути в трубочку...
Відповісти