Про червоні лінії

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
gru17
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 21 листопада 2008 18:38
Репутація: 0

Про червоні лінії

Повідомлення gru17 »

Увисновку архітектури написано: "частина земельної ділянки знаходиться за межами червоної лінії...", мається на увазі - не може бути приватизована.
у ДБН-360-92**, п7.32*: "...ширина вулиць і доріг в червоних лініях...".
Я так розумію: в червоних лініях або в межах червоних ліній - це те, що не може бути приватизоване, за межами - усе інше.
Підкажіть, як правильно?
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

В межах червоних ліній не може забудовуватись і приватизовуватись...
gru17
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 21 листопада 2008 18:38
Репутація: 0

Повідомлення gru17 »

Дякую за відповідь, я такої ж думки, а архітектура - іншої. На який документ ще можна послатися, щоб остаточно переконатися в правильності (або навпаки - хибності) своєї думки?
Аватар користувача
Kato
Спец
Спец
Повідомлень: 312
З нами з: 19 червня 2008 09:58
Репутація: 1
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kato »

gru17 писав:На який документ ще можна послатися
п 1.3. ДБН В. 2.3-5-2001 Улицы и дороги населенных пунктов

Додано через 8 хвилин 48 секунд:
ст. 14 ЗУ "Про містобудівну діяльність"
червоні лінії - визначені в містобудівній документації.. межі існуючих та запроектованих вулиць, доріг, майданів...

п. 3 ст. 83 ЗКУ:
3. До земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать:
а) землі загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо);
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 408

Повідомлення Alexxp »

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСАХ
ВКАЗІВКА
від 15.07.97 р. N 39
Щодо дотримання вимог законодавства про передачі у приватну власність земельних ділянок в межах "червоних ліній"
Spoiler
Передача у приватну власність земельних ділянок в межах "червоних ліній" проводиться на підставі матеріалів, що підтверджують їх розмір (земельно-облікова документація, дані бюро технічної інвентаризації тощо), в розмірах, установлених Земельним кодексом України.
Використання часток земельних ділянок, що опинились за межами "червоних ліній", здійснюється відповідно до обмежень, які визначаються органами містобудування і архітектури з урахуванням генерального плану населеного пункту.
При необхідності для державних або громадських потреб приватизовані земельні ділянки вилучаються шляхом викупу відповідними органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування в порядку, передбаченому Земельним кодексом України.
Однак до Держкомзему надходять звернення стосовно приватизації земельних ділянок в межах "червоних ліній" і щодо порушень чинного законодавства, які при цьому мають місце.
З метою виправлення допущених порушень при приватизації земельних ділянок в межах "червоних ліній" і недопущення їх в подальшому зобов'язую:
1. Голову Державного комітету Автономної Республіки Крим по земельних ресурсах і єдиному кадастру, начальників обласних, Київського і Севастопольського міських управлінь земельних ресурсів:
1.1. При приватизації земельних ділянок в межах "червоних ліній" керуватись виключно законодавчими актами України з урахуванням вищевикладеного.
1.2. Перевірити раніше розроблену технічну документацію по складанню і видачі державних актів громадян, при розробці якої виникли зазначені питання.
1.3. При виявленні фактів порушень внести відповідним органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування подання щодо внесення змін в документацію і прийняття рішень у відповідності з діючим законодавством.
1.4. Проінформувати Комітет про проведену роботу до 1 жовтня ц. р.
1.5. Головному управлінню землеустрою (Леонець В. О.) узагальнити подану інформацію і подати пропозиції керівництву Комітету до 1 листопада 1997 р.
1.6. Контроль за виконанням цієї вказівки залишаю за собою.

Перший заступник
Голови Комітету
А. Третяк
Чинна
Надруковано:
"Землевпорядний вісник",
N 1, 1998 р.

ПРИВАТИЗАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ В МЕЖАХ ЧЕРВОНОЇ ЛІНІЇ"


Червоні лінії — це визначені в містобудівній документації відносно пунктів геодезичної мережі межі існуючих та запроектованих вулиць, доріг, майданів, які відмежовують .території мікрорайонів, кварталів та території іншого призначення.
Spoiler
"Червоні лінії" часто застосовуються для забезпечення регулювання і містобудівного контролю при забудові, реконструкції та благоустрою поселення, при виділенні земельних ділянок та встановленні умов їх використання.
Відповідно до статті 39 Земельного кодексу України, використання земель житлової та громадської забудови здійснюються відповідно до генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації, плану земельно-господарського устрою з дотримання державних стандартів і норм, регіональних та місцевих правил забудови.
До земель житлової та громадської забудови належать земельні ділянки в межах населених пунктів, які використовуються для розміщення житлової забудови, громадських будівель і споруд, інших об'єктів загального користування (стаття 38 згаданого Кодексу).
Згідно з нормами частини третьої статті 116 Земельного кодексу України, підставою набуття права власності на земельну ділянку є приватизація земельних ділянок, які перебувають у користуванні громадян.
Рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо приватизації земельних ділянок приймається у місячний строк на підставі технічних матеріалів та документів, які підтверджують розмір земельної ділянки (частина друга статті 118 Земельного кодексу України).
Отже, відповідно до вимог чинного земельного законодавства, передача безоплатно земельних ділянок у власність громадянам здійснюється з урахуванням генерального плану населеного пункту, іншої містобудівної документації, плану земельно-господарського устрою з дотримання державних стандартів і норм, регіональних та місцевих правил забудови на підставі технічних матеріалів та документів (матеріалів БТ1), а також згідно з нормами безоплатної передачі земельних ділянок громадянам.
Землевпорядний вісник 2006 рік №1

На даний момент чітко визначити неможливо
що таке в землеустрої і в земельному кадастрі - Червона лінія
чи то обмеження які накладаються на земельну ділянку
чи то це і є землі загального користування?
П.С,
Суттєвим є і те що в більшості випадків червоні ліні проходять в більшості населенних пунктів України по будівлях, по земельних ділянках, які вже приватизовані і по тих які ще в майбутньому буде оформлятись право. Тобто їх існування є обмеженням прав на землю громадян України - що є порушенням конституції.....
Як бути з Декретними рішеннями, де право виникло з моменту прийняття рішення?
Питань більше чим відповідей на них.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Alexxp писав:Тобто їх існування є обмеженням прав на землю громадян України - що є порушенням конституції.....
Категорично не підтримую. вчіть Конституцію і шануйте її.
Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.
І якщо законом визначено, що землі загального користування не можуть передаватися у приватну власність, то значить не можуть і все. А те що частину земель подеребанили у власність незаконно, то це невиправдання для перенесення червоних ліній. Існування червоних ліній не є порушенням конституційних прав громадян!
Почитайте попередній пост Kato: досить логічно викладений ланцюжок діючих законодавчих актів, а не листів, вказівок Держкомзему зразка 90-х років.
________________________________
Alexxp писав:На даний момент чітко визначити неможливо що таке в землеустрої і в земельному кадастрі - Червона лінія
А навіщо в земельному кадастрі поняття "червоних ліній"? Просто інформація (і не тільки про землі загального корситування, а, наприклад, про допустимі види цільового призначення) з генплану, ДПТ і ПЗ повинна "лягати" в земельний кадастр у вигляді обмежень і обтяжень, але на жаль як це буде зроблено, який механізм буде використаний, мені не відомо 5+5=? , хіба що через проекти землеустрою щодо щодо впорядкування території для містобудівних потреб і т.д. (але ніхто не знає що це за звір такий - цей проект землеустрою)
Востаннє редагувалось 13 листопада 2012 17:34 користувачем Volodar, всього редагувалось 2 разів.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Alexxp писав:Суттєвим є і те що в більшості випадків червоні ліні проходять в більшості населенних пунктів України по будівлях, по земельних ділянках, які вже приватизовані і по тих які ще в майбутньому буде оформлятись право. Тобто їх існування є обмеженням прав на землю громадян України
Свіжий приклад. Кілька днів тому в нас проходила презентація Генерального плану одного з міст обласного значення (початок громадських обговорень). Приймаючи участь у презентації, почув пояснення на цю тему від розробників при роз'ясненні для чого потрібен генплан. Вільно цитую:
Одним з недоліків старих генпланів є досить вільні і необгрунтовані червоні лінії вулиць, які приймались тоді у більшості випадків надто великого розміру. В результаті цього вони проходять по будівлях, дворах тощо. Це створює проблеми при приватизації...
Новим генеральним планом зменшуююьться ці відстані так, що вулиці переважно залишаються у нинішніх огорожах...

Так що при обговоренні в раді питання "Розробляти новий генплан чи не розробляти?" необхідно згадувати і про цю проблему і ставити в технічне завдання розробникам її врегулювання.
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 408

Повідомлення Alexxp »

Volodar писав:І якщо законом визначено, що землі загального користування не можуть передаватися у приватну власність
в земельний кадастр у вигляді обмежень і обтяжень
Ви самі даєте двозначну відповідь що є Червоні лінії - землі загального користування, що не можуть передаватись у власність чи обмеження?

І де ви бачили щоб вони Червоні лінії були визначені в містобудівній документації відносно пунктів геодезичної мережі?

А щодо конституції право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно
відповідно до закону. Де в Земельному кодексі або в земельному законодавстві Ви бачили поняття "Червоні лінії"?

П.С. Не будьте таким скептиком, в нашій державі однозно сказати нічого не можна.
gru17
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 21 листопада 2008 18:38
Репутація: 0

Повідомлення gru17 »

Колеги, я дуже уважно перечитала все вами написане і рекомендоване, і дійшла такого висновку:
мабуть, буде правильним формулювання : "частина земельної ділянки В МЕЖАХ ЧЕРВОНИХ ЛІНІЙ ВУЛИЦІ відноситься до земель загального користування і приватизації не підлягає". Можливий дещо інший варіант "частина земельної ділянки за ЧЕРВОНОЮ ЛІНІЄЮ ЗАБУДОВИ відноситься до земель загального користування..." і т.д. У даному випадку, у висновку архітектури мало бути уточнення стосовно чого має відношення червона лінія .
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Alexxp писав:І де ви бачили щоб вони Червоні лінії були визначені в містобудівній документації відносно пунктів геодезичної мережі?
Alexxp писав:А щодо конституції право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно
відповідно до закону. Де в Земельному кодексі або в земельному законодавстві Ви бачили поняття "Червоні лінії"?
Великолепно! Грациозно и филигранно! Юридически безупречно. И справедливо.... Однако в реалиях, ничего большего, чем фейсом об тейбл эта аргументация не стОит, к сожалению... Более того, эти линии у нас в Запорожье, лежат в сейфе одного очччччень умного чиновника от архитектуры (кстати, и неплохого специалиста от неё же). И все сразу встает на круги своя....

Додано через 6 хвилин 45 секунд:
gru17 писав:мабуть, буде правильним формулювання
Можно дать не один десяток формулировок, согласно закону, однако я дам одну, согласно опыту. "Красная линия есть некая условная линия, которая может быть изменена по взаимному согласию сторон - Застройщика и муниципальной власти..."
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 408

Повідомлення Alexxp »

gru17 писав:астина земельної ділянки В МЕЖАХ ЧЕРВОНИХ ЛІНІЙ ВУЛИЦІ відноситься до земель загального користування
Тут слід розрізняти
червоні лінії - межі існуючих вулиць, доріг, майданів , тоді можна привязати, що це
п. 3 ст. 83 ЗКУ:
3. До земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать:
а) землі загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо);

Чи це червоні лінії - межі запроектованих вулиць, доріг, майданів, - ці лінії а ж ніяк не є землями загального користування, це більш за все землі або надані або не надані у власність чи користування.
Нажаль розподілу червоних ліній в частині діючих меж чи запроектованих відсутній, а тому чітко сказати де і що на мою думку не можливо.
Крім того більшість генеральних планів, на які наносились дані ліннії, як зазначав пан Chernov - ген. плани є безстроковими, в сіл та в більшості міст покривають лише центральну частину, а тому сказати, де ті лінії однозначно сказати не може ніхто, а особливо де не покрито ген. планами.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Alexxp писав:сказати, де ті лінії однозначно сказати не може ніхто, а особливо де не покрито ген. планами.
Очень глубокая, кстати, мысль...
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Alexxp писав:І де ви бачили щоб вони Червоні лінії були визначені в містобудівній документації відносно пунктів геодезичної мережі?
В Києві.

Додано через 3 хвилини 55 секунд:
Alexxp писав:Де в Земельному кодексі або в земельному законодавстві Ви бачили поняття "Червоні лінії"?
В Земельному кодексі все простіше - там про землі загального корсиутвання, які повинні бути визначені та встановлені відповідною документацією із землеустою або містобудівною.
Alexxp писав:П.С. Не будьте таким скептиком, в нашій державі однозно сказати нічого не можна.
Просто тут, на сайті є фахівці із Держкомзему (центрального офісу) morgny які певним чином несуть відповідальність (і перед своєю совістю в тому числі): що вони особисто зробили, щоб можна було однозначно трактувати. А то на державу пиняють...
Ось по-суті ці пости крик направлений в їх сторону.
Аватар користувача
Alexxp
Спец
Спец
Повідомлень: 1180
З нами з: 12 лютого 2009 20:24
Репутація: 408

Повідомлення Alexxp »

Volodar писав:Просто тут, на сайті є фахівці із Держкомзему (центрального офісу) які певним чином несуть відповідальність (і перед своєю совістю в тому числі): що вони особисто зробили, щоб можна було однозначно трактувати. А то на державу пиняють...
Ну тепер зрозуміло в чий огород летять ці камені.
Ви просто не зустрічались з бюрократичною машиною в частині погодження і прийняття та подальшого введення нормальних проектів і законопроектів, скільки їх вмерло не народившись...., в тому числі по цих віртуальних лініях.
Легше земний шар двічі обійти ніж погодити в середині агентства у всіх умніків, в міністерстві, в юстиції, в кінці кінців в раді і в гаранта, обійти все Лоббі і щоб залишилось щось путнє. lol2
А потім після всього цього маразму взивати когось до совісті Я Вам скажу неблагодарна ця справа.
Ви ж прекрасно розумієте чим каламутніша вода, тим важче в ній рибу ловити, ось чому все що приймається носить хаотичний характер, і є вигідним для тих хто цю воду каламутить.
Це не по темі і ця дискусія нідочого.

По темі
Після прийняття в Києві нового Ген. плану, там з цими лінями такий хаос, а щодо прив'язки, то до чого, і в якій системі УСК 2000? ?????
Землі загального користування, які повинні бути визначені - в цьому Ви праві, от як будуть визначені згідно чинного законодавства з відповідною привязкою, а не червоною ручкою на ген. планах, або схемах якогось там планування, от тоді і буде дана розмова мати сенс.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

Chernov писав:расная линия есть некая условная линия, которая может быть изменена по взаимному согласию сторон - Застройщика и муниципальной власти...
Так і є. Вона дуже умовна... У нас в Луганську багато тих, в кого забудова чи огорожа виступає за червону лінію просто звертаються до розробників містобудівної документації, ті за певну плату "змінюють прямі червоні лінії" на "ломані червоні лінії". Без всяких геодезичних привязок - один папірець на інший. І все законно, і всі довольні...
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

ZIC писав:звертаються до розробників містобудівної документації, ті за певну плату "змінюють прямі червоні лінії" на "ломані червоні лінії". Без всяких геодезичних привязок - один папірець на інший.
lol2 Треба їхати до цих розробників переймати досвід! Уявіть, наскільки простіше буде "коригувати" межі та площі земельних ділянок, накладки і тп!!!
ZIC писав:І все законно, і всі довольні...
законно??? Krutelyk ню-ню.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

zemkov писав:законно???
Так. Вони ж розробляють якусь містобудівну документацію з коригування червоних ліній, в якій коригують їх положення. Все погоджується і затверджується.
Замовнику може й лишній клопіт і гроші, але коли хата вже побудована (прибудована), а інших законних варіантів нема... Та й в основному такі питання піднімають далеко не бідні люди...
Аватар користувача
zemkov
Спец
Спец
Повідомлень: 690
З нами з: 26 вересня 2007 20:45
Репутація: 0

Повідомлення zemkov »

ZIC писав:Все погоджується і затверджується.
Мда...Нема слів.
Хоча це:
ZIC писав:в основному такі питання піднімають далеко не бідні люди...
багато що пояснює. До тогож - завжди свіжа роботка...
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

zemkov писав:До тогож - завжди свіжа роботка...
От наші "Цивільпроекти" більше цим та ще проектуванням особнячків і займаються... А усілякі там генеральні плани та плани зонування - то для них складно, клопітно і... не так прибутково!
Праздничная
Спец
Спец
Повідомлень: 88
З нами з: 02 квітня 2013 13:47
Репутація: -4
Область: Київська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення Праздничная »

Ситуація така:
Одна родина придбача частину житлового будинку загалом 3 квартири в 2000 році. В 2004 році батько як єдиний власник всіх 3-х квартир вирішив подарувати 2-і з них сину та доньці. В 2006 році всі вони отримали державні акти на право приватної власності на землю в рівних частинах для обслуговування ж/б та гаражного будівництва. Червона лінія знаходилась на межі з земельними ділянками про що не було заперечень ні у Ради ні в земельному ні в архітектурі.

Так як будинок старий та потребує перебудови та добудови всі дозволи брати на 3-х дорого (ми ж живемо в Україні де скрізь треба нести конверти та за щоть там доплачувати) вони вирішили все передарити на батька. Сьогодні він є єдиним власником 3-х квартир та 2-х з/д.

В 2005 році брався дозвіл Управління Архітектури на добудову. Згідно даного дозволу виданого доньці котра тоді була співвласником було дозволено добудувати частину будинку. Червоні лінії були за парканом, а плановане будівництво мало бути розташоване на відстані 1,00 метру від паркану. Будівництво мало початися на протязі 1 року та бути закінченим на протязі 3-х років.

Будинок добудовано, нарешті вирішили здати в експлуатацію, а от тут-то і виникли питання в Архітектури... Smert
Головним інженером було видано нове викопіювання з топогеодезичного плану міста де червона лінія вже перенесена на 2,10 в двір. та навіть більше на заборону будівництва ближче 3,0м. від лінії. Фактично дана лінія накладається і на приватизовану з/д і на на добудову. Але добудова була дозволена на рівні з вже існуючим домоволодінням сусідів а тому вона зрізає у сусіда майже 2,00 м. будинку.

Я знаю що багато тексту та мало суті це була сама ситуація. А от і питання:
1. хто має затверджувати червону лінію,
2. Процедура затвердження червоної лінії котра суперечить права громадян
3. Накладення червоної лінії на вже раніше приватизовану з/д та дозволений д будівництва обєкт.


СПС morgny

Отже дана лінія фактично
ukrspzem
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 11 жовтня 2012 16:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

визначення червоних ліні

Повідомлення ukrspzem »

"червоні лінії" і "смуги відведення" встановлюють певні межі користування
земельними ділянками, а саме земельними ділянками загальноко користування - автомобільних доріг, залізничних колій, ліній електропередач,
зв'язку, трубопроводів, інших лінійних комунікацій
червоні лінії.rar
[upd=1365134748]держкомзем стосовно червоних ліній[/upd]
Щодо дотримання вимог законодавства про передачі у приватну власність земельних ділянок в межах "червоних ліній"
держкомзем червоні ліні.rar
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
часопис
Спец
Спец
Повідомлень: 288
З нами з: 09 лютого 2009 18:11
Репутація: 5
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Повідомлення часопис »

Alexxp писав:Ви ж прекрасно розумієте чим каламутніша вода, тим важче в ній рибу ловити, ось чому все що приймається носить хаотичний характер, і є вигідним для тих хто цю воду каламутить.
Це якраз до того, що ми самі собі створили проблеми, які потім вперто намагаємося вирішити. Аналогічна ситуація, як мале цуценя граючись, хоче наздогнати свого хвоста. Умники знайшли статтю про право на землю, конституцію згадали, яку ніхто з в державі не поважає і вперед, в атаку на червоні лінії, щоб вони щезли з лиця землі. А потім ми будемо ходити не в двері, а через вікна, не по тротуарах, а по вулицях. І жити будемо не в доступних до сонця будинках, а в закритих від сонця резерваціях. Тому що в когось є право на землю. Химерні люди, химерна держава.
азік
Повідомлень: 1
З нами з: 18 травня 2013 16:11
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення азік »

Добрий день цікавить питання а якщо червона лінія проходить під будинком якого ще будували поляки .Як с такою лінією бути ? Просто получається що вона проходить під приватизованими квартирами і через їх двір який належить до будинку .
ukrspzem
Спец
Спец
Повідомлень: 62
З нами з: 11 жовтня 2012 16:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

Повідомлення ukrspzem »

азік писав:обрий день цікавить питання а якщо червона лінія проходить під будинком якого ще будували поляки .Як с такою лінією бути ? Просто получається що вона проходить під приватизованими квартирами і через їх двір який належить до будинку
Якщо будинок збідований, то - факт червона лінія невірна та повинна бути перенесена
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

ukrspzem писав:Якщо будинок збідований, то - факт червона лінія невірна та повинна бути перенесена
Абсолютно неверно.
Красная линия - это градостроительное ограничение, которое рассчитано на основе Генплана, и в данном случае, показывает, что может быть приватизировано, а что нет.
Конечно, в большинстве случаев возможны компромиссы, особенно когда не предусматривается коренное изменение планировки населенного пункта.
Но в этих случаях и проблем не возникает. А возникают они тогда, когда действительно грядут перемены и намечаются серьезные реконструкции.Тогда эти самые линии переходят в категорию конфликтообразующих ограничений.
Более того, в подобных случаях, красная линия предупреждает застройщика, что часть его строения вообще может быть разрушена на вполне законных основаниях - с выкупом последней. А кому это понравится?
Допустим, в случае строительства новой автомагистрали. И т.п.
Хотя, иногда застройщику это даже и выгодно, в конечном итоге.
А приватизация квартир - вообще из другой оперы .
Типа берите свои квартиры и ставьте их в другом месте. На ВАШЕЙ земле, А не на ГОРОДСКОЙ, внутри красных линий.
Вопросы переноса - ваши вопросы.
Шерифа не волнуют проблемы индейцев.
Вот что бывает, когда юристам дают права... Пардон за тавтологию и каламбур.
Відповісти