Допоможіть обрати правильний вид документації із землеутрою

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Братец Лис
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 28 листопада 2012 20:22
Репутація: 29
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть обрати правильний вид документації із землеутрою

Повідомлення Братец Лис »

ппзкб писав: 03 серпня 2020 13:24 Але в такому випадку громадянину легше взяти рішення на ПВ і не заморачуватись
Підкажіть будь-ласка, формування земельної ділянки здійснюєте за проектом землеустрою щодо відведення з проінвентаризованого масиву без попереднього поділу?
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть обрати правильний вид документації із землеутрою

Повідомлення maland »

Не можу зрозуміти якою документацією слід формувати землі комунальної власності. Наприклад, для існуючої школи комунальної власності яка документаціч має бути - відведення, інвентаризація чи встановлення відновлення меж? За яким принципом вибирати? Я дотепер робив інвентаризацію, хоча мені здається, що більш логічно і встановлення-відновлення меж. Але бачив на публічці що роблять і відводами. То як найліпше?
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 751
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 154
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть обрати правильний вид документації із землеутрою

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

maland писав: 02 липня 2021 12:40 Не можу зрозуміти якою документацією слід формувати землі комунальної власності. Наприклад, для існуючої школи комунальної власності яка документаціч має бути - відведення, інвентаризація чи встановлення відновлення меж? За яким принципом вибирати? Я дотепер робив інвентаризацію, хоча мені здається, що більш логічно і встановлення-відновлення меж. Але бачив на публічці що роблять і відводами. То як найліпше?
в залежності які є правовстановлюючі документи
По держ. актах - відновлення меж
Якщо є якісь документи про облік за школою ділянки - інвентаризація
Немає нічого - проект
Roma_L
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 13 грудня 2017 00:50
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть обрати правильний вид документації із землеутрою

Повідомлення Roma_L »

Доброго дня. Не знаю, чи в тему чи ні, але ситуація наступна. Замовник в 1994 році отримав рішення про передачу земельної ділянки у власність під будівництво та обслуговування житлового будинку. Акт не виготовлявся і виданий не був. Земельна ділянка вільна від забудови.
Наразі цей громадянин має російське громадянство. Є людина, яка готова купити вказану земельну ділянку. Чи можливо оформити право на земельну ділянку замовнику і яким чином?
Аватар користувача
Vitolla
Спец
Спец
Повідомлень: 158
З нами з: 26 березня 2019 09:29
Репутація: 33
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть обрати правильний вид документації із землеутрою

Повідомлення Vitolla »

Якщо змінив громадянство, то вже нічого не зробиш, т.я. нема документа на право приватної власності, рішення треба було використати до зміни громадянства
Марина1234
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 32
З нами з: 01 липня 2008 15:17
Репутація: 1

Допоможіть обрати правильний вид документації із землеутрою

Повідомлення Марина1234 »

Добрий день колеги.
Допоможіть розібратись як вірно вчинити. В 1998 році садівничому товариству видано державний акт на право постійного користування на весь масив. Протягом наступних років члени товариства приватизовували свої ділянки.
На сьогодні по території цього товариства обленерго планує будувати лінію електропередач, для чого передбачається встановлювати земельний сервітут.

Чи вірно розумію що на першому етапі слід внести відомості про землі СТ в Державний земельний кадастр , і тільки потім розробляти техдокументацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту?

І за якою документацією із землеустрою можна внести відомості про землі СТ в ДЗК - іншого варіанту як розроблення техдокументації із землеустрою щодо інвентаризації земель не бачу

Дякую
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 751
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 154
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Допоможіть обрати правильний вид документації із землеутрою

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

Марина1234, так, найкращий вихід проінвентаризувати ділянку СТ, а потім розробити технічку по встановленню сервітутів
Відповісти