Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 196
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 115
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Калибер »

Azhimut писав: 09 червня 2021 19:23 А до чого тут розробник?
Колега зрозумійте, СІЗи тепер відповідальні за все. Ось така ситуація (у мене була подібна, слава богу звернувся до архітектури і мені нанесли червоні лінії): Ви (Ми СІЗи) робемо технічку по встановленню меж (з метою передачі у власність) для обслуговування жилого будинку, ділянка начебто в огорожі, проблем не повинно бути, а після запиту інформації виявилося що частина фасаду ділянки залазе за червоні лінії (а це землі загального користування які не можна передавати у власність), і тут звісно перестраховочка допомогла. Скрін даю нижче.
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Azhimut »

Калибер писав: 09 червня 2021 20:11 Колега зрозумійте, СІЗи тепер відповідальні за все.
Та я хочу зрозуміти, яка мені користь від
З липня реєстратор ДЗК має сам звертатися за витягом
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 196
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 115
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Калибер »

Azhimut писав: 09 червня 2021 20:43 Та я хочу зрозуміти
я теж поки не розумію (може для перевірки достовірності інфи, яку надає СІЗ?), ну будемо чекати роз'яснень ДГК...
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Azhimut »

Калибер писав: 09 червня 2021 20:53 я теж поки не розумію
поки все буде заточено для ДКР в разі зміни ЦП з 24.07.2021
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель
У такому разі державний кадастровий реєстратор, до якого надійшла заява власника (розпорядника, у визначених законом випадках - користувача) земельної ділянки про зміну її цільового призначення, не пізніше наступного робочого дня після надходження заяви направляє до відповідного органу виконавчої влади, органу місцевого самоврядування, до повноважень якого належить затвердження відповідної містобудівної документації, запит щодо надання витягу з містобудівної документації із зазначенням функціональної зони, в межах якої розташована земельна ділянка. Орган місцевого самоврядування протягом двох робочих днів з дня надходження запиту зобов’язаний надати державному кадастровому реєстратору відповідний витяг з містобудівної документації. Витяг з містобудівної документації може бути отриманий заявником самостійно відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". У такому разі витяг з містобудівної документації додається до заяви про внесення до Державного земельного кадастру відомостей про зміну цільового призначення земельної ділянки.
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/711-20#Text
А от як бути СІЗам. Їм потрібен витяг для роботи та долучення до складу документації.
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 196
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 115
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Калибер »

Azhimut писав: 09 червня 2021 20:57 А от як бути СІЗам
я ще по зміні особо не розбирався, но думаю що при зміні цільового призначення (яке суперечить ген плану, то в будь якому випадку треба додавати містобудівну документацію (той самий Витяг з документації)- ну наприклад: міняю цільове (приватної власності) з "ОЖБ" на для "Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі" - то треба додати до проекту землеустрою Витяг із містобудівної документації, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон - це може бути: план зонування території, детальний план території та інша містобудівна документація, відповідно до ЗУ "Про регулювання містобудівної діяльності"
Востаннє редагувалось 09 червня 2021 22:03 користувачем Калибер, всього редагувалось 1 раз.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Azhimut »

Калибер писав: 09 червня 2021 21:12 я ще по зміні особо не розбирався
Та я не про зміни ЦП, я про те, що коли дкр-и прокинуться то почнуть вимагати витяги з містобудівної документації із зазначенням функціональної зон на всю забудову. Проектну-існуючу. Тим паче що на сусідній гілці прийшли до висновку, що проект рулить при приватизації з будинками з зареєстрованим правом.
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 196
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 115
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Калибер »

Azhimut писав: 09 червня 2021 21:50 Тим паче що на сусідній гілці прийшли до висновку, що проект рулить при приватизації з будинками з зареєстрованим правом
Такого не БУДЕ !!! цитую ще раз (як і розбирали на сусідній гілці) "У разі формування земельної ділянки чи зміни цільового призначення земельної ділянки для потреб, пов’язаних із забудовою (на руcском - для нужд, связанных с застройкой - тобишь строительство нового объекта), до проекту додається витяг із відповідної містобудівної документації". Тобто до проекту долучати витяги тільки тоді коли буде нове будівництво, а не те що вже забудоване та зареєстроване !!! Розробляємо проект з зареєстрованим правом на житло (тощо) без Витягів, бо це не нове будівництво, ну на всяк випадок беремо інфу з містобудівної документації (на оф сайтах рад, або по Закону "Про доступ до публічної інформації" і долучаємо до проекту (ну ті же червоні лінії) - можемо не додавати до проекту, але ми (СІЗи) будемо впевнені, що все гуд.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Azhimut »

Калибер писав: 09 червня 2021 21:58 а не те що вже забудоване та зареєстроване !!!
Завтра хозяин может в любом другом месте ЗД устроить
Калибер писав: 09 червня 2021 21:58 строительство нового объекта
т.к. ЦП это позволяет и что?
Я прочитал: любое ЦП связанное со строительством - предоставьте шановний СИЗ
витяг з містобудівної документації із зазначенням функціональної зони, в межах якої розташована земельна ділянка.
крапка.
То бишь отводим не часть ЗД, где существующая забудова, а всю ЗД.
При формировании ЗД под ЦП связанное с забудовой или смене ЦП связанном с забудовой нужен витяг з містобудівної документації із зазначенням функціональної зони.
Привлекательность технички в этом случае заиграла новыми красками ;-))
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 751
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 154
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

Калибер писав: 09 червня 2021 21:58 Такого не БУДЕ !!! цитую ще раз (як і розбирали на сусідній гілці) "У разі формування земельної ділянки чи зміни цільового призначення земельної ділянки для потреб, пов’язаних із забудовою (на руcском - для нужд, связанных с застройкой - тобишь строительство нового объекта), до проекту додається витяг із відповідної містобудівної документації". Тобто до проекту долучати витяги тільки тоді коли буде нове будівництво, а не те що вже забудоване та зареєстроване !!! Розробляємо проект з зареєстрованим правом на житло (тощо) без Витягів, бо це не нове будівництво, ну на всяк випадок беремо інфу з містобудівної документації (на оф сайтах рад, або по Закону "Про доступ до публічної інформації" і долучаємо до проекту (ну ті же червоні лінії) - можемо не додавати до проекту, але ми (СІЗи) будемо впевнені, що все гуд.
Повністю згоден.
► Показати
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Azhimut »

zemleustriy-ocinka, а до чого тут це?

Відправлено через 31 секунду:
zemleustriy-ocinka писав: 10 червня 2021 09:29 У разі відсутності плану зонування або детального плану території
Ну так ОМС ж не відмовляє, надає дозвіл на розробку проекту. Далі що? Вірно, Стаття 50, тож виконуйте вимоги цієї статті.
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення maland »

Azhimut писав: 09 червня 2021 19:23 А до чого тут розробник?
Бо згідно Стаття 50 Про землеустрій.
У разі формування земельної ділянки чи зміни цільового призначення земельної ділянки для потреб, пов’язаних із забудовою, до проекту додається витяг із відповідної містобудівної документації ...
Azhimut писав: 09 червня 2021 19:23 Може є/буде послуга через цнап?
думаю, що так, бо згідно ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель"
Витяг з містобудівної документації може бути отриманий заявником самостійно відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації". У такому разі витяг з містобудівної документації додається до заяви про внесення до Державного земельного кадастру відомостей про зміну цільового призначення земельної ділянки.
У ЗУ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель" описана процедура зміни цільового призначення по витягу без проекту землеустрою. Але я думаю, що процедура отримання такого витяга перекочує і до проектів за яким формуватиметься ділянка (для потреб повязаних з будівництвом).
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Azhimut »

maland писав: 10 червня 2021 12:42 Але я думаю, що процедура отримання такого витяга перекочує і до проектів за яким формуватиметься ділянка (для потреб повязаних з будівництвом).
Как? То что вы описали по другой процедуре, есть кадастровый номер и прочее.
Думаю, через цнап по услуге "висновок"
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення maland »

Azhimut писав: 10 червня 2021 12:53 Думаю, через цнап по услуге "висновок
я в принципі це і мав на увазі
annav26
Повідомлень: 1
З нами з: 15 червня 2021 09:58
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення annav26 »

Калибер, а можна і мені скинути зразок ПЗ? Дякую.
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 196
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 115
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Калибер »

annav26 писав: 15 червня 2021 10:26зразок ПЗ
зразки на стор.18 цієї теми
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Володимер »

Підкажіть при розробці ПЗ коли(в який момент) встановлюються межові знаки? І на кад.плані відображаються "відомості про встановлені межові знаки"- це знаки які уже колись кимсь встановлені чи ті які визначають межі проектної земельної ділянки і встановлюються ПЗ?
alex134
Модератор
Модератор
Повідомлень: 508
З нами з: 15 січня 2018 17:38
Репутація: 162
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення alex134 »

Володимер писав: 25 червня 2021 10:47 І на кад.плані відображаються "відомості про встановлені межові знаки"- це знаки які уже колись кимсь встановлені чи ті які визначають межі проектної земельної ділянки і встановлюються ПЗ?
на кад плані зазначаєте ті межові на які попали, тобто які були встановлені колись, але одразу зрозумійте, що Вам треба буде написати номер межового знаку який до цього встановили, тобто тягаться і шукати по архівах книжку щоб побачити, і не факт що знайдете цю книжку, тому вирішувати вам, а на слово вірити комусь це теж Ваше рішення =)
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Володимер »

alex134 писав: 25 червня 2021 11:47 номер межового знак
а якщо його вчора встановили і виявилось що він збігається із природніми чи штучними об'єктами і т.д., чи паркану як межовому знаку теж присвоюється номер межового знаку відповідно до іструкції. Чи треба шукати тільки встановленого зразка.?
alex134
Модератор
Модератор
Повідомлень: 508
З нами з: 15 січня 2018 17:38
Репутація: 162
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення alex134 »

Володимер писав: 25 червня 2021 11:59 а якщо його вчора встановили і виявилось що він збігається із природніми чи штучними об'єктами і т.д., чи паркану як межовому знаку теж присвоюється номер межового знаку відповідно до іструкції.
я думаю, що треба буде просто описувати так само як описали перед цим, а для цього так само треба піднімати попередню документацію дивитися і переписувати, що впринципі напряжно
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Володимер »

alex134, Підкажіть при розробці ПЗ коли(в який момент) встановлюються межові знаки? І яку інформацію потрібно зазначати про майбутні межові знаки які запроектовані ПЗ? Які Ваші думки з цього питання?
alex134
Модератор
Модератор
Повідомлень: 508
З нами з: 15 січня 2018 17:38
Репутація: 162
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення alex134 »

Володимер писав: 25 червня 2021 12:56 Підкажіть при розробці ПЗ коли(в який момент) встановлюються межові знаки?
Я думаю що правильно встановлювати після затвердження і реєстрації в ДРРП, тому що тільки в цьому випадку людина набула правовласності на земельну ділянку, а так якщо було видано 2 рішення на одну ділянку, хтось раніше зареєстрував право власності а Ви передали межові знаки іншій людині, що в такому випадку?
Володимер писав: 25 червня 2021 12:56 І яку інформацію потрібно зазначати про майбутні межові знаки які запроектовані ПЗ?
Якщо брати згідно закону про землеустрій, то в змісті ПЗ нічого незазачається про передачу межових,також перенесення і про самі межові, окрім як в кад плані, тому при зйомці які знайшли ті і зазначати, але на мою думку простіше зазначити що немає, чим шукати документацію якої може у фонді не бути (80%), тому вибір зазначати і шукати це тільки за Вами, от і все.
Kola
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 13 грудня 2016 13:42
Репутація: 172
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Kola »

Володимер писав: 25 червня 2021 12:56 Підкажіть при розробці ПЗ коли(в який момент) встановлюються межові знаки? І яку інформацію потрібно зазначати про майбутні межові знаки які запроектовані ПЗ? Які Ваші думки з цього питання?
ну наверное если совсем по науке то в проекте пишите, що межові знаки будут встановлені после затвердження. После утверждения делаете технику щодо встановлення меж. Если не по науке то после утверждения делаете ведомости про встановлени межові знаки, вшиваете их проект вместе с решением про затвердження и сдаете в архив.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення Володимер »

alex134 писав: 25 червня 2021 13:24 простіше зазначити що нема
Я тільки двома руками ЗА. Просто хочеться впевнитись що не прогавив якийсь "підводний камінь " і потім по шаці не настукали.
alex134
Модератор
Модератор
Повідомлень: 508
З нами з: 15 січня 2018 17:38
Репутація: 162
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення alex134 »

Володимер писав: 25 червня 2021 13:40 потім по шаці не настукали.
а якщо зазначити лєвий межовий думаєте по шапці не дадуть?)
Аватар користувача
nisonov
Спец
Спец
Повідомлень: 54
З нами з: 11 травня 2008 13:08
Репутація: 7
Область: Чернігівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Повідомлення nisonov »

кто может поделиться последним примером пояснительной по новым требованиям?
Відповісти