Шаблони технічних документацій та проектів землеустрою.

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Шарлотта
Спец
Спец
Повідомлень: 51
З нами з: 13 листопада 2012 16:31
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Шарлотта »

druzy писав:Добрий день!Поділіться, будь-ласка, зразком технічної документації на поділ земельної ділянки
якщо Ви скористаєтеся пошуком по форуму - то знайдете.
druzy
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 32
З нами з: 28 квітня 2009 11:08
Репутація: -5

Повідомлення druzy »

Шарлотта писав:якщо Ви скористаєтеся пошуком по форуму - то знайдете.
От мені цікаво, чим я завинив на цьому форумі, що всім допомагають, а мене завжди посилають в ... пошук.
Мені треба купу часу витратити на пошук, а в когось під рукою - йому 2 хвилини скинути. Та й шукав я, не знайшов.
Я розумію - найлегше культурно послати, але навіщо тема, яка називається "Шаблони...", якщо в ній не можна попросити шаблон. До речі, чомусь інших в цій темі в пошук не послали.
Та й шаблони в 2013 році змінились, а нових ще ніхто не кидав.
Аватар користувача
ugin
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 05 листопада 2008 23:10
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення ugin »

А зачем образец чей-то, если есть перечень необходимого в ст.55 ЗУ "Про землеустрій"?
Inspektor
Спец
Спец
Повідомлень: 194
З нами з: 08 січня 2010 22:17
Репутація: 57
Область: Чернівецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Inspektor »

ugin писав:А зачем образец чей-то, если есть перечень необходимого в ст.55 ЗУ "Про землеустрій"?
цілком та повністю підтримую!!!
Закон "Про Землеустрій" - це і є наш еталон!!!
druzy
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 32
З нами з: 28 квітня 2009 11:08
Репутація: -5

Повідомлення druzy »

Inspektor писав:цілком та повністю підтримую!!!
Закон "Про Землеустрій" - це і є наш еталон!!!
Та в нас докулупуються за кожну кому, мені б приклад пояснювальної: нормативна база, підстава і т.д.
Шарлотта
Спец
Спец
Повідомлень: 51
З нами з: 13 листопада 2012 16:31
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Шарлотта »

А хто як зараз складає акт погодження меж земельної ділянки суміжними землекласниками (землекористувачами)? поділіться, будь ласка.
Paradies
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 27 грудня 2012 09:30
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Paradies »

Шарлотта написала: А хто як зараз складає акт погодження меж земельної ділянки суміжними землекласниками (землекористувачами)?
З нами також поділіться, будь ласка!
Yov
Спец
Спец
Повідомлень: 124
З нами з: 21 січня 2013 19:24
Репутація: 10
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Yov »

Шарлотта писав:А хто як зараз складає акт погодження меж земельної ділянки суміжними землекласниками (землекористувачами)? поділіться, будь ласка.
Практикую погодження меж у акті прийому-передачі межових знаків на зберігання
Аватар користувача
Зенит
Спец
Спец
Повідомлень: 235
З нами з: 29 липня 2007 17:24
Репутація: 3
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Зенит »

druzy писав:Добрий день!Поділіться, будь-ласка, зразком технічної документації на поділ земельної ділянки.

В мете теж поділ земельної ділянки!? - роблю проект facepalm 5+5=? Тільки не питайте чому Ushas закон законом але "бодаться" в даному випадку собі дорожче Pioner
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

А хтось складає АКТ перенесення в натуру (на місцевість) меж охоронних зон? чи є якісь його шаблони, крім того, що передбачався в Еталоні під 844 постанову? мене цікавить чи обов'язковий там підпис представника, наприклад РЕСу?
Аватар користувача
KolS
Спец
Спец
Повідомлень: 497
З нами з: 08 січня 2011 21:11
Репутація: 106
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення KolS »

на цій сторінці /viewtopic.php?f=22&t=5567&start=140 Шаман виклав зразок свого проекту, та є
Pogannka писав:АКТ перенесення в натуру (на місцевість) меж охоронних зон
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

kols писав:на цій сторінці /viewtopic.php?f=22&t=5567&start=140 Шаман виклав зразок свого проекту, та є
так, я бачила. Питання в тому, чи передбачений якимись НПА шаблон самого Акту перенесення в натуру (на місцевість) меж охоронних зон? точніше, чи є законодавчі підстави відмовити у погодженні, наприклад ПВ, якщо у такому Акті відсутній підпис (не передбачений) представника РЕСу?
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

Pogannka писав:Питання в тому, чи передбачений якимись НПА шаблон самого Акту перенесення в натуру (на місцевість) меж охоронних зон?
Нет такого шаблона. В свои акты я еще добавляю "воды" из профильного законодавства что "ай-ай-ай низзя делать", например, базовые ограничения/предупреждения землевласника/користувача, например, по закону об электоэнергетике, если рассматриваем охр.зоны ЛЭП. То бишь акт охр.зон - продукт творчества землевпорядника, из предоставленного примера проекта отвода я бы убрал третью сторону - ОМС. Вы как проектант вручаете замовнику предписания и предупреждения. Оба погодились, расписались и точка)
Аватар користувача
Шаман
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 22 січня 2008 16:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Шаман »

Pogannka писав:чи передбачений якимись НПА шаблон самого Акту перенесення в натуру (на місцевість) меж охоронних зон
http://www.dazru.gov.ua/terra/control/u ... t_id=97888

Додано через 3 хвилини 4 секунди:
Azhimut писав:из предоставленного примера проекта отвода я бы убрал третью сторону - ОМС
Согласен. Проект будет еще не раз "перетряхиваться". Поэтому смело можете публиковать свои комментарии - чего убрать, чего добавить. Главное - чтобы это было обоснованно.
Paradies
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 27 грудня 2012 09:30
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Paradies »

Підкажіть, буль ласка, в скількох примірниках тепер потрібно робити тех.док та проекти відведення? і де це прописано? дякую
Аватар користувача
ValD
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 18 січня 2011 16:26
Репутація: 6
Область: Харківська

Повідомлення ValD »

Paradies писав:Підкажіть, буль ласка, в скількох примірниках тепер потрібно робити тех.док та проекти відведення? і де це прописано? дякую
Постанова КМУ "Про затвердження Типового договору про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки" в Завданні на виконання робіт зазначено: "Виготовляється у трьох примірниках (один - замовнику, другий - органу по земельних ресурсах, третій - Державному фонду документації із землеустрою).
Востаннє редагувалось 18 березня 2013 12:07 користувачем ValD, всього редагувалось 5 разів.
Причина: http://zemres.com/forum/faq.php?mode=bbcode#f4r0
magician
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 06 березня 2013 11:48
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Інше

Повідомлення magician »

Доброго дня друзі.
У мене є проблема із земельним відділом щодо реєстрації земельних ділянок (паїв), ситуація така: орендодавцям видано зелені державні акти, коли проводили розпаювання нездавалися обмінній файли по КСП, але кад номери на державних актах є.
На даний час нам необхідно виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельної ділянки на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва щоб зареєструвати земельні ділянки та в подальшому договори оренди землі.
Звернулися в земельний відділ щодо розяснення переліку документів до даної технічної документації, і нам відповіли спеціалісти, що повинна бути технічна документація в 3Х екземплярах, копія паспорта, ід кода завірена с/радою чи орендодавцем, а вобовязковому порядку завірена копія державного акту (нотаріально с/радою чи нотаріусом) та праустановчі документи на ТОВ. Питаю де прописано, чим мотивуєте, нічого неговорять, плечима пожимають.
Скажіть мені будь-ласка який пакет документів формується до даної технічної документації, щоб і непролетіть, бо збираюся звернутися з офоційним зверненям щодо даної тех докуменьації
Invader
Спец
Спец
Повідомлень: 132
З нами з: 28 грудня 2012 13:29
Репутація: -4
Область: Луганська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення Invader »

magician писав:Питаю де прописано, чим мотивуєте
Ми отримували офіційне роз'яснення в обласному Управлінні Держземагентства про те що та як повинно бути завірено- "Керуйтесь Методикою проведення державної експертизи землевпорядної документації п.п 3.3.2
(але майте на увазі, що абзац 4 з п. 3.3.2 вилучено з Методики згідно наказу МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ № 130 від 25.02.2013р.)
А взагалі кожен відділ або управління ДЗА це як окрема держава із своїми власними законами. V_Bobruisk Як то так...
Johny
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 27
З нами з: 30 жовтня 2008 16:27
Репутація: 1

Повідомлення Johny »

magician писав:Скажіть мені будь-ласка який пакет документів формується до даної технічної документації, щоб і непролетіть, бо збираюся звернутися з офоційним зверненям щодо даної тех докуменьації
2.8. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення
меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) включає:
пояснювальну записку, яка містить опис місця розташування
земельної ділянки, відомості про власника (користувача) земельної
ділянки, відомості про виконавця (виконавців), реквізити
відповідних ліцензій, необхідних для виконання робіт, відомості
про власників (користувачів) суміжних земельних ділянок, стислий
опис виконаних робіт; { Абзац другий пункту 2.8 розділу II із
змінами, внесеними згідно з Наказом Державного агентства земельних
ресурсів N 117 ( z0347-11 ) від 25.02.2011 }
технічне завдання на встановлення меж земельної ділянки в
натурі (на місцевості) (додаток 1);
копію документа, що посвідчує фізичну особу, або копію
свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
копію документа, що посвідчує право на земельну ділянку;
матеріали польових топографо-геодезичних робіт; { Абзац
шостий пункту 2.8 розділу II із змінами, внесеними згідно з
Наказом Державного агентства земельних ресурсів N 117 ( z0347-11 )
від 25.02.2011 }
план меж земельної ділянки, складений за результатами
кадастрової зйомки, на якому відображаються зовнішні межі
земельної ділянки із зазначенням власників (користувачів) суміжних
земельних ділянок, усі поворотні точки меж земельної ділянки,
лінійні проміри між точками по межах земельної ділянки, межі
вкраплених земельних ділянок із зазначенням їх власників
(користувачів). На бажання замовника замість плану меж земельної
ділянки може складатися кадастровий план земельної ділянки;
перелік обмежень у використанні земельної ділянки і наявні
земельні сервітути;
у разі необхідності документ, що підтверджує повноваження
особи діяти від імені власника (користувача) земельної ділянки при
встановленні меж земельної ділянки в натурі (на місцевості);
акт прийомки-передачі межових знаків на зберігання, який
включається до документації із землеустрою після виконання робіт
із встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та
закріплення їх межовими знаками (додаток 2).
http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0391-10
Kriziis
Спец
Спец
Повідомлень: 70
З нами з: 17 січня 2011 07:05
Репутація: 0
Область: Житомирська

Повідомлення Kriziis »

Paradies писав:Підкажіть, буль ласка, в скількох примірниках тепер потрібно робити тех.док та проекти відведення?
Я виготовляю проекти в чотирьох (замовнику, відділ зем ресурсів, мій (архівний) і сільській (міській) раді). Технічку в трьох (відділ зем. ресурсів, мій (архівний), замовнику)
magician
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 06 березня 2013 11:48
Репутація: 0
Область: Чернігівська
Місце роботи: Інше

Повідомлення magician »

Johny » Сьогодні, 15:25
Дякую за розяснення, але ще матиму нахабність запитати "копію документа, що посвідчує право на земельну ділянку" я ж правльно розумію - копія державного акту, бо чесно кажучи в мене вже стріха їде від змін НАШИХ facepalm
Johny
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 27
З нами з: 30 жовтня 2008 16:27
Репутація: 1

Повідомлення Johny »

У вашому випадку це нотаріально посвідчені копіі зелелених державних актів:-)
CIVIC
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 01 грудня 2009 16:45
Репутація: 4
Область: Одеська

Повідомлення CIVIC »

magician писав:На даний час нам необхідно виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) зовнішніх меж земельної ділянки на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва щоб зареєструвати земельні ділянки та в подальшому договори оренди землі.
А в зем відділі обгрунтовують цю вимогу? Як я розумію якщо державні акти видані та вони зеленого кольору та з кадастровими номерами то ці земельні ділянки важаються зарєєстрованими, в розділі "ДОВІДКА" в НКС є розяснення що треба робити якщо правовстановлюючий документ виданий а ділянка відсутня в ДЗК (завантажується файл через функціонал "Архівні данні" та формується та роздруковується поземельна книга, а технічна документація щодо відновлення меж розробляється для визначення та присвоєння кадастрового номера та для внесення відомостей до ДЗК

[upd=1364414894][/upd]
Johny писав:У вашому випадку це нотаріально посвідчені копіі зелелених державних актів:-)
з цією пропозицією я не погоджуюсь, у зем відділі є другі примірники державних актів та технічні документації в архіві на підставі яких видавалися зазначені державні акти, на мою думку - нема необхідності завіряти зазначені копії документів. Одну завірену копію для технічки, потім міньюст також захоче завірені копії - це маразм!!!

[upd=1364415032][/upd]
Чим можете допомогти зем відділу так це надати якісні, первірені обмінні файли (з суміжниками, інформацію про власника, цільове, підставу) для формування поземельних книг у разі їх відсутності
Аватар користувача
Игор
Спец
Спец
Повідомлень: 165
З нами з: 10 вересня 2009 18:44
Репутація: 54
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Игор »

Повністю підтримую "CIVIC". Немає жодної юридично обгрунтованої необхідності виготовляти тех.док. по встановленню (відновленню) меж. Лише надати якісні обмінні файли.
Відповісти