Нетипова ситуація

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 66
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Нетипова ситуація

Повідомлення Сергiй64 »

Доброго дня. Може хтось має досвід або може підказати, як поступити ?
Ситуація, яка склалась:
-була земельна ділянка , сформована, її поділили на ділянки по 2 га для ведення ОСГ, та залишок у вигляді дороги для під'їзду до ділянок в середині масиву та частково по периметру з цільовим 16.00. Ділянки передались в оренду агрофірмі для товарного с/г виробництва.
Тепер орендар "хоче" взяти в оренду і дороги.
Питання-яким чином? Інвентаризацію робити - нема потреби (ділянки сформовані).
Встановлення меж - теж ні до чого ( проситься аукціон). З другого боку це ж наче проектна дорога. Може проект? Чим більше над цим думаю, тим більше питань. Чи взагалі це не землі це загального користування? Ще й декілька доріг зробили з цільовим-01.01, до них взагалі не знаю як підступити.
То ж прошу поради, або свого бачення.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Нетипова ситуація

Повідомлення Astreya »

Сергiй64 писав: 10 червня 2021 08:26 Тепер орендар "хоче" взяти в оренду і дороги.
Сергiй64 писав: 10 червня 2021 08:26 Ще й декілька доріг зробили з цільовим-01.01, до них взагалі не знаю як підступити.
Польові дороги?
Подивіться пункти 5 та 6 статті 37 Земельного кодексу
snaka
Спец
Спец
Повідомлень: 231
З нами з: 10 червня 2008 18:09
Репутація: 21

Нетипова ситуація

Повідомлення snaka »

так а цільове в польових доріг яке повинне бути?
бо по цьому цільовому "землі запасу" непонятно чи це дорога чи просто запас залишився
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 756
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 157
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Нетипова ситуація

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

Сергiй64 писав: 10 червня 2021 08:26 Тепер орендар "хоче" взяти в оренду і дороги.
зустрічав подібну ситуацію. ОМС надали в оренду з цільовим 16.00, чи правомірно це сказати не можу, але в ДРРП зареєстрували
Аватар користувача
Ootama
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 47
З нами з: 24 листопада 2009 23:03
Репутація: 21
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Нетипова ситуація

Повідомлення Ootama »

zemleustriy-ocinka писав: 10 червня 2021 09:22 ОМС надали в оренду з цільовим 16.00
робили проєкт на дорогу в оренду в промзоні, цпз ставили 18.00 - погодження тареєстрацію з/д пройшли, рішення про затвердження проєкту отримали, в ДРРП право оренди зареєстроване
Відповісти