Зразок проекту відведення після 2 жовтня 2012 року

Викладайте сюди зразки заяв, рішень, порядок передачі земель у власність і ін.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

zemlemir69 писав:Проясніть ? В якій програмі робите графічну частину проекту відведення ?
судячи з графічних матеріалів то в ГІС6
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Аватар користувача
Шаман
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 22 січня 2008 16:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Шаман »

Вот опять: что, где, как, откуда, кем, почему?
Для тех, кто читает не сначала:
Шаман писав:Выложенный мной вариант проэкта разработан при содействии ГУ ДАЗРУ в Кировоградской области.
Буду отвечать по порядку:
Atoll писав:Хіба Ви бачили хоч одного хворго, що йде лікуватись на станцію обслуговування автомобілів, а не в лікарню?
Хворих бачу кожного дня, а от розумово дужих людей дуже рідко. А ви візитками користуєтесь?
zemlemir69 писав:Проясніть ? В якій програмі робите графічну частину проекту відведення ?
Denver писав:в ГІС6
Справжній інженер не переймається питанням вибору якоїсь конкретно однієї програми. Особисто я можу і руцями накреслити.
П. 7.1 Кодексу Інженера: "Инженер обязан постоянно повышать свой профессиональный уровень, овладевать новыми знаниями и навыками по специальности, по смежным профессиям, а также знаниями в области информатики и вычислительной техники, в экономике, юриспруденции, новыми технологиями и иметь представление об их историческом развитии."
Cdsnkfyf писав:Гаразд, а хто їх затверджує?
Шаман писав:разработан при содействии ГУ ДАЗРУ в Кировоградской области
А теперь ответьте вопрошающие:
1. Розділ "Матеріали землевпорядного проектування";
2. Розділ "Матеріали перенесення меж земельної ділянки в натуру (на місцевість)";
Чем и как вы наполняете эти разделы?
После некоторых комментариев создается такое впечатление, что попал на форум электриков, которых перевели в землеустройство. Тоже вроде инженеры...
Читайте Кодекс Инженера:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 08 березня 2013 22:03 користувачем Шаман, всього редагувалось 1 раз.
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

Шаман писав:Справжній інженер не переймається питанням вибору якоїсь конкретно однієї програми. Особисто я можу і руцями накреслити.П. 7.1 Кодексу Інженера: "Инженер обязан постоянно повышать свой профессиональный уровень, овладевать новыми знаниями и навыками по специальности, по смежным профессиям, а также знаниями в области информатики и вычислительной техники, в экономике, юриспруденции, новыми технологиями и иметь представление об их историческом развитии."
Та розслабтесь трохи, чому так категорично morgayu, просто запитав чим робили. Ви ж самі написали мою причину запитання " повышать свой профессиональный уровень, овладевать новыми знаниями и навыками по....... ".
Alex-xxx
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 14 січня 2013 22:01
Репутація: 3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Alex-xxx »

Шаман писав:Для тех, кто читает
Шаману - Respect!!!
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

Есть решение на дозвил изготовления проектов отвода, присадыбка, на власнисть - 0.25, остаток - аренда. Вопрос: можно ли проекты объединить в один?
Аватар користувача
Шаман
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 22 січня 2008 16:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Шаман »

zemlemir69 писав:Та розслабтесь трохи, чому так категорично
Знаете, что главное в нашей документации? Графика, чертежи. Текстовка это так, мусор, наполнение. Не важно, какая программа. Важно, чтобы чертеж читался легко и понятно. А чтобы так было, используется единственно рационально обоснованный метод - метод перебора вариантов (он же метод "научного тыка"). Может поэтому так и категорично... Но раз спрашиваете - значит развиваетесь.

Додано через 1 хвилину 26 секунд:
Azhimut писав:можно ли проекты объединить в один
Теоретически - да, практически и сейчас - не уверен. Поговорите с госрегистратором... А почему остаток - аренда? Понимаю так - 0,25 га это БОЖБ, остальное можно, как вариант "для ведення садівництва" (0,12 га), или для ОСГ, как крайность.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

Шаман писав:А почему остаток - аренда? Понимаю так - 0,25 га это БОЖБ, остальное можно, как вариант "для ведення садівництва" (0,12 га), или для ОСГ, как крайность.
А потому что свято чтим генплан! Я, например, хочу, чтобы проект согласовал архитектор (причем, закрыв глаза на такие "мелочи", как отсутствие детального плана территории) morgayu
Шаман писав:Теоретически - да, практически и сейчас - не уверен.
Вот и я только из-за Укрдержреестра разбиваю проект, договор и т.п. на два, т.к. "кашу маслом не испортишь" (с).
chery2005
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 01 жовтня 2012 11:33
Репутація: 0
Область: Луганська

Повідомлення chery2005 »

Шаман писав:А вообще, я прекрасно понимаю, что мой проект далеко не национальный стандарт, но из всех на форуме я второй выложил хоть что-то. Поделился опытом, так сказать. А кто еще готов не разводить словоблудие, а выложить конструктив?С праздником, коллеги!!!
......А кто первый???? что то придумал и опубликовал?и почему вы опять "спрощуєте"к сожалению всі спрощення оборачиваются для пересічного гр-на,ще більшим клопотом....і ні слова про взагалі повністю Електронний документ...де вся ця..мура,може відпасти сама собою!!!
Аватар користувача
Streit
Спец
Спец
Повідомлень: 331
З нами з: 18 лютого 2009 11:19
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Streit »

chery2005 писав:и почему вы опять "спрощуєте"к сожалению всі спрощення оборачиваются для пересічного гр-на,ще більшим клопотом...
А потому что любые усложнения - "от лукавого". И я не преувеличиваю. Когда всё упрощено - то не получится "в мутной водичке рыбку ловить".

Поэтому, все должно быть КАК можно проще и понятней! И это - во всех сферах жизнедеятельности.
Аватар користувача
Шаман
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 22 січня 2008 16:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Шаман »

chery2005 писав:А кто первый????
Посмотри на первой странице...
chery2005 писав:что то придумал и опубликовал?
Я придумал и опубликовал.
chery2005 писав:почему вы опять "спрощуєте"
Я следовал букве закона Про землеустрий.
chery2005 писав:ні слова про взагалі повністю Електронний документ
Вопрос не ко мне, к сожалению. Сам бы делал все в электронке.
Streit писав:все должно быть КАК можно проще и понятней! И это - во всех сферах жизнедеятельности.
Совершенно верно!!!
Аватар користувача
Шевчук
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 25 червня 2012 16:52
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Шевчук »

Потрібен зразок еталону проекту землевпорядної документації щодо встановлення земельного сервітуту в селі, або смт.
Аватар користувача
Шаман
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 22 січня 2008 16:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Шаман »

Шевчук писав:потрібен зразок еталону проекту землевпорядної документації
ЗУ Про землеустрій
Стаття 55-1. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, сервітуту.
Встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, проводиться відповідно до топографо-геодезичних і картографічних матеріалів.
Технічна документація із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, включає:
а) пояснювальну записку;
б) технічне завдання на складання документації, затверджене замовником документації;
в) кадастровий план земельної ділянки із зазначенням меж частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту;
г) матеріали польових геодезичних робіт;
ґ) копії документів, що є підставою для виникнення прав суборенди, сервітуту.
Шарлотта
Спец
Спец
Повідомлень: 51
З нами з: 13 листопада 2012 16:31
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Шарлотта »

Azhimut писав:Есть решение на дозвил изготовления проектов отвода, присадыбка, на власнисть - 0.25, остаток - аренда. Вопрос: можно ли проекты объединить в один?
у нас багато таких справ було, і зараз до речі теж є такий проект - відводимо 0,1 га - у власність під ОЖБ, 0,0100 га - у власність під гараж, а все що лишишось - в оренду - все в одному проекті - і буде готуватись одне рішення. маємо віддавати скоро на висновок управління ДЗА., побачимо, що вони напишуть. раніше все проходило.
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

Шаман писав:Знаете, что главное в нашей документации? Графика, чертежи. Текстовка это так, мусор, наполнение. Не важно, какая программа. Важно, чтобы чертеж читался легко и понятно. А чтобы так было, используется единственно рационально обоснованный метод - метод перебора вариантов (он же метод "научного тыка")
facepalm і до чого ця лірика .
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Шаман писав:...Закон про землеустрий я открыл И по статье 50 проект слепил!...
Гарний зразок проекту... Але у ньому є деякі неточності...
1. Здається абрис розвернутий на 90 градусів відносно наведеної Схеми планової знімальної основи...
2. Відсутні матеріали прив’язки знімальної основи до ДГМ... Я зрозумів, що знімальна основа будувалася за допомогою GPS...
3. Ви впевнені, що була використана саме Балтійська система висот??? Якщо так, то яким чином (методом) на пункти знімальної основи були передані відмітки???
Шаман писав:...Знаете, что главное в нашей документации? Графика, чертежи. Текстовка это так, мусор, наполнение...
Зовсім не впевнений... Графіка та креслення - це всього лиш візуалізація, того, що Ви називаєте сміттям чи наповненням...
Аватар користувача
Шаман
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 22 січня 2008 16:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Шаман »

Відчуваю професійного геодезиста...
gps_nik писав:1. Здається абрис розвернутий на 90 градусів відносно наведеної Схеми планової знімальної основи...
Можливо.
gps_nik писав:2. Відсутні матеріали прив’язки знімальної основи до ДГМ...
Це обов'язково?
gps_nik писав:Я зрозумів, що знімальна основа будувалася за допомогою GPS...
Так, дійсно. Від пунктів ДГМ, координати яких отримано свого часу у встановленому порядку.
gps_nik писав:Ви впевнені, що була використана саме Балтійська система висот???
Впевнений.
gps_nik писав:яким чином (методом) на пункти знімальної основи були передані відмітки???
Все згідно Інструкції з топографічного знімання у масштабах 1:5000, 1:2000, 1:1000 та 1:500 (ГКНТА-2.04-02-98).
Якщо бажаєте, можу все вам детально описати в приватному повідомленні.
gps_nik писав:Графіка та креслення - це всього лиш візуалізація
Категорично не згодний!
Denidz
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 16 квітня 2010 23:07
Репутація: 0
Область: АР Крим

Повідомлення Denidz »

1. Абрис развернут, но мы же все понимаем что абрис это просто рисовалка, она безсистемная и безмасштабная. думаю это мелочь.
2. А вот то что нет привязки к ДГМ можно и придраться. Опять же бывают разные проверяющие, кто-то вообще не понимает что в разделе "МАТЕРІАЛИ ГЕОДЕЗИЧНИХ ВИШУКУВАНЬ", а кто-то может начать задавать глупые вопросы.
3. Масштаб у вас 1:400 на ПО. странно, но не придерешься. вообще содержание плана отвода (то что нарисовано в эталоне не считается) для меня остается тайной. если КП является результатом кадастровой съемки и его содержание четко прописано в ЗУ "Про Державний земельний кадастр", то план отвода сам по себе.
4. Интересна судьба приложений к акту приема-передачи м/з, понятное дело что м/з установленного образца нет, но приложения иногда требуют.
Мне ваш проект понравился, спасибо что поделились.
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1551
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Denidz писав:...Абрис развернут, но мы же все понимаем что абрис это просто рисовалка, она безсистемная и безмасштабная. думаю это мелочь...
Звичайно дрібниця... Але якщо вже й вкладати якийсь папірчик у проект, то він має бути правильно складеним (зорієнтованим)... Бо інакше рано чи пізно якась контролююча особа почне "качати права"... А якщо відверто, то не бачу змісту додавати польовий абрис до проекту... Польовий абрис потрібний лише камеральщику для полегшення виконання графічної частини проекту без участі польовика... І все... Для замовника, контролерів і т.д. потрібний кінцевий кадастровий план...
Аватар користувача
Шаман
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 22 січня 2008 16:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Шаман »

Denidz писав:вообще содержание плана отвода для меня остается тайной
В нашей области это исторически сложившийся и прижившийся документ (назовем так), который требовали и требуют архитектура, культура, экология, санстанция, газ, свет, вода, телефон. Все к нему привыкли и по новому выглядящий проект вызывает отторжение. А так - есть план отвода - нормуль.
NordMan
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 20 грудня 2009 14:05
Репутація: 0
Область: Донецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення NordMan »

Denidz писав:Мне ваш проект понравился, спасибо что поделились.
Присоединяюсь. Действительно очень качественный проект, я бы даже сказал эталонный ThankYou
Kriziis
Спец
Спец
Повідомлень: 70
З нами з: 17 січня 2011 07:05
Репутація: 0
Область: Житомирська

Повідомлення Kriziis »

А чому проект зроблено в трьох примірниках, з яких 2 і 3 передаються до відділу Держземагенства (див. технічне завдання)? А де Ваш архівний примірник?
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

Kriziis писав:А чому проект зроблено в трьох примірниках, з яких 2 і 3 передаються до відділу Держземагенства (див. технічне завдання)? А де Ваш архівний примірник?
В пояснювальній записці всім по одному примірнику.
Аватар користувача
Шаман
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 22 січня 2008 16:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Шаман »

Kriziis писав:див. технічне завдання
Технічне завдання складено відповідно до ПКМУ від 4 березня 2004 р. №266 "Про затвердження Типового договору про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки". Експертиза місцева і Київська неодноразово робила зауваження щодо відповідності техзавдання постанові. Можу викласти скан висновку.
Шарлотта
Спец
Спец
Повідомлень: 51
З нами з: 13 листопада 2012 16:31
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Шарлотта »

Таке питаннячко - відповідно до ст. 50 ЗУ "Про землеустрій", проект має містити: акт приймання-передачі межових знаків на зберігання (у разі формування земельної ділянки); акт перенесення в натуру (на місцевість) меж охоронних зон, зон санітарної охорони, санітарно-захисних зон і зон особливого режиму використання земель за їх наявності (у разі формування земельної ділянки).
Людина пішла зараз реєструвати земельну ділянку після рішення і їй повернули проект відведення мотивуючи тим, що має бути акт приймання-передачі межових знаків на зберігання та акт погодження меж ЗД із суміжними землевласниками (землекористувачами)?
Також повернули ще один проект на доопрацювання, де одним йї зауважень було - відсутність акта погодження меж.

Хіба проект відведення має містити цей акт? Підскажіть. Може я щось не дочитала?
Аватар користувача
Шаман
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 22 січня 2008 16:51
Репутація: 0
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Шаман »

Шарлотта писав:Може я щось не дочитала
Ви все дочитали. Проект відведення НЕ має містити цей акт.
Шарлотта писав:акт погодження меж
Навколо цього акта ведуться суперечки досить давно. Я не знайшов законодавчо підтверджених посилань, лише ст. 198 ЗКУ "Кадастрові зйомки" включає "погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами". І так в багатьох регіонах склалось, що ці погодження оформлюються актом. В себе до 01.01.2013 ми дійсно при складанні ТД готували акт встановлення в натурі (на місцевості) та погодження меж з/д. Це так само, як акт визначення розміру збитків - відсутня навіть примірна форма, але "Результати роботи комісій оформляються відповідними актами, що затверджуються органами, які створили ці комісії" (в м. Кіровограді міська рада надавала взагалі лише протокол комісії).
На разі тепер завдяки "Інструкції про встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та їх закріплення межовими знаками" ми маємо чітко визначений зразок акта приймання-передачі межових знаків на зберігання, який погоджують власники (користувачі) суміжних земельних ділянок. На останній Науковій нараді в нашому головному управлінні суб'єкти господарювання "убалталі" територіальні органи ДАЗРУ залишити погодження меж лише на акті приймання-передачі межових знаків на зберігання і не дублювати їх в інших актах.
Щодо наявності у викладеному мною проекті "Акта перенесення меж..." - факт перенесення повинен чимось бути визначений і вгадайте, що для цього краще підходить? Звикли наші чиновники до всіляких актів...
Відповісти