Установка на 64-розрядну систему

Питання по формі 6-зем
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Установка на 64-розрядну систему

Повідомлення werewolf »

Хтось установлював Землю на х64 (Віндовс 7)?
У мене при установці видало помилку
Безымянный.jpg
Я пропустив. Версія 01.00 встановилася і запустилася. Але турбує, чи не буде далі глюків в роботі через цю помилку?
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Nikonin
Спец
Спец
Повідомлень: 75
З нами з: 03 листопада 2010 10:30
Репутація: 0
Область: Запорізька
Контактна інформація:

Повідомлення Nikonin »

Колего, Він7 ще багато із чим конфліктує. Ми теж намагалися пересадити людину, яка веде ці звітності на новий комп, встановивши йому всі необхідні програми... Результат - довелося Віндоус перебивати на ХР, бо нічого не працювало: видавало помилки, цифри в тексті наслоювало у декілька шарів на літери facepalm
Коли встановили ХРюшу, вилізла нова проблема - не знайшли "дров" на модну відеокарту, тому попервах зображення "пливло" morgny . Потім виправили ситуацію. Широко відомий у вузьких колах "кАмпутІрний геній" з ГУ ДКЗ пан Л. Uchoba зразу сказав: ставте ХР, бо як адаптувати старі програми до нової операційної системи, я не знаю.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

Не бачу проблем. Windows 8 64 bit:
6zem.JPG
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення werewolf »

Колего, на жаль, вінду вже ніколи переустановлювати. Я пів-дня промудохався з цією довбаною Землею. Версія 01.00 запускається без проблем, але після першого ж оновлення видає помилку, що не може запустити базу - sistem.mdb, кидає його копію з розширенням .tmp і просить перейменувати його знову в .mdb Pioner Я 3 рази перейменовував, але все до лампочки. Що я тільки не робив!
Тоді я тупо вирізав проінстальований і оновлений каталог Form6zem з усім г..ном із строї машини. І тупо запустив його на робочому столі на 7-ці х-64... запускається! :shock: Потім, щоб було "культурно", спробував перемістити його у Program Files (x32) та Program Files - ні там, ні там не запускається! UPS
Короче, запускається всюди, крім тих папок, в які установлюються програми. facepalm
Правда, стабільність роботи та повноту функціоналу ще не перевіряв. Обмінні файли імпортує... Але, думаю, що це древня прога, і повинна працювати "локально" - у своїй папці. Сподіваюсь, що буде без "сюрпризів".

Додано через 4 хвилини 2 секунди:
Admin писав:Не бачу проблем. Windows 8 64 bit:
Це вже після оновлень запустилася?

Додано через 2 хвилини 59 секунд:
А, бачу, що да. Дивно...
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

werewolf писав:Короче, запускається всюди, крім тих папок, в які установлюються програми.
Елементарно Ватсон!
Запускайте її під ім'ям адміністратора і буде працювати де завгодно! Я так підозрюю, що у Вас права зарубані. Це так є по замовчуванню в севені. А Земля хоче записувати в файл сістем...
Правою по ярличку програми і вибирайте "запуск от имени администратора" - і буде Вам щастя Krutelyk
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення werewolf »

Дякую за підказку, Адміне! Спробою ще раз установити "природнім" шляхом і запустити, як Ви кажете. Drug
Admin писав:Я так підозрюю, що у Вас права зарубані. Це так є по замовчуванню в севені.
Я не знав цієї фішки. Sorri
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

werewolf писав:Спробою ще раз установити "природнім" шляхом і запустити, як Ви кажете.
і ?
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення werewolf »

У стновив і обновив. "З нуля" не хотіла запускатись. Видавало помилку, що база даних стара, і оновлена ехе-шка не може з ней працювати. А коли замінив
"нулячий" sistem.mdb на той, з яким ми працювали всі ці роки, запустилась. Правда, запуск від імені адміністратора треба робити кожного разу.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

werewolf писав:Правда, запуск від імені адміністратора треба робити кожного разу
Я б, на Вашому місці, взагалі, під адміном працював би morgayu Просто ввімкнути його потрібно і все. І ним заходити.
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Повідомлення werewolf »

Зато, коли ставимо не в Program Files, а, в іншу папку, наприклад, на С:\ , то працює і "з нуля".

Додано через 2 хвилини 55 секунд:
Admin писав:Я б, на Вашому місці, взагалі, під адміном працював би morgayu Просто ввімкнути його потрібно і все.
Я чув таке, що коли під адміном лазиш в інтернеті, то більше вірогідності нахапати вірусів і шкідливих програм. Я боюся. Це ж не домашні компютери.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Oleg »

werewolf писав:Я чув таке, що коли під адміном лазиш в інтернеті, то більше вірогідності нахапати вірусів і шкідливих програм. Я боюся. Це ж не домашні компютери.
Ну так, так, так...
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1354
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 113
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Denver »

werewolf, клік правою по ярлику чи екзешніку - свойства - вкладка "Совместимость" - внизу Уровень прав поставте "галку" Выполнять эту программу от имени администратора
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
ashtray1986
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 14
З нами з: 29 листопада 2010 15:00
Репутація: 2
Область: Київська

Установка на 64-розрядну систему

Повідомлення ashtray1986 »

Доброго дня. А в когось є інсталяційний пакет "Землі". А то намагаюсь перенести з старого компа на новий і звичайним копіюваннам не працює - видає помилку "помилка при обробці файла sistem.mdb. Можливо не вистачає місця на диску або sistem.mdb зайнятий іншою програмою". Мождиво хтось знає шляхи вирішення?
avacom
Повідомлень: 1
З нами з: 03 січня 2023 18:58
Репутація: 2
Область: Волинська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Установка на 64-розрядну систему

Повідомлення avacom »

Доброго вечора! Якщо комусь ще актуально (ashtray1986), я запустив ці екскременти динозавра на Win 10 x64. Для цього довелося викачати кілька файлів/бібліотек із Інтернету (наприклад, звідси http://www.dll-found.com/). Отже, що вам треба буде:
  • msvbvm50.exe
  • COMCTL32.OCX
  • COMCT232.OCX
  • TABCTL32.OCX
  • MSJet35.dll
  • MSRD2x35.dll
  • DAO350.DLL

Кроки такі:
  1. Копіюєм папку Form6Zem з якогось робочого компа на диск C: в корінь
  2. Інсталюєм msvbvm50.exe. Для цього повинні бути права адміністратора (достатньо запустити від імені адміністратора)
  3. Копіюєм в C:/Windows/SysWOW64 оті файлики, які ви скачали:
    • COMCTL32.OCX
    • COMCT232.OCX
    • TABCTL32.OCX
    • MSJet35.dll
    • MSRD2x35.dll
    • DAO350.DLL
  4. Запускаєм командний рядок (cmd) від імені адміністратора
  5. В командному рядку переходимо в папку SysWOW64 - cd C:/Windows/SysWOW64
  6. Через командний рядок виконуємо реєстрацію бібліотек, які ви щойно скопіювали туди:
    • regsvr32 COMCTL32.OCX
    • regsvr32 COMCT232.OCX
    • regsvr32 TABCTL32.OCX
    • regsvr32 MSJet35.dll
    • regsvr32 MSRD2x35.dll
    • regsvr32 DAO350.DLL
  7. Запускаємо від імені адміністратора _Upd2000.exe та _Upd2001.exe, щоб оновити базу (при потребі)
  8. Працюємо
Якщо треба, в мене є ці всі файли скачані. У разі потреби можете написати мені на пошту onix[крапка]avacom[собака]gmail[крапка]com
Відповісти