Зміна виду угідь земельних ділянок

про зміну цільового призначення земель
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна угідь

Повідомлення Prometheus »

Не по темі
Astreya писав: 14 травня 2018 09:05 Prometheus, тут відповідь була на те, де це написано (ми на звичайному форумі по обміну досвідом і допомогою колегам, ніхто тут не на екзамені ).
А як що робити в вашій роботі по зміні угідь, вирішувати, звичайно ж вам.
На даний час в мене немає замовлення на зміну угідь. Але час від часу мені доводиться доводити свою думку реєстраторам, юристам і т.п. Вважаю наш обмін досвідом приємним і корисним(продуктивним)
Orlov
Повідомлень: 3
З нами з: 28 лютого 2018 10:18
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Інше

Зміна угідь

Повідомлення Orlov »

Доброго дня. Підскажіть будь-ласка по переведенні садів в ріллю. Взята в оренду ділянка за межами нас. пункту, тип угідь - багаторічні насадження, цільове призначення - для ведення фермерського господарства. Розроблено і погоджено проект землеустрою щодо покращення с\г земель (розкорчовування малопродуктивних багаторічних насаджень). Наразі землі передали у роспорядження новоствореній громаді. Підскажіть подальші дії, як я зрозумів то потрібно розробити проект землеустрою про забезпення еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, подати в ЦНАП для внесення змін і з витягом звернутися до громади про внесення змін в договір.
caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 555
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 71
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Зміна угідь

Повідомлення caseya »

Orlov писав: 22 лютого 2019 11:34 як я зрозумів то потрібно розробити проект землеустрою про забезпення еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, подати в ЦНАП для внесення змін і з витягом звернутися до громади про внесення змін в договір.
де це визначено Законом? Постановою? Порядком? Інструкцією? !)(
Orlov
Повідомлень: 3
З нами з: 28 лютого 2018 10:18
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Інше

Зміна угідь

Повідомлення Orlov »

Ніде не визначено. Був озвучений такий варіант, спиралися на п4. ст.21 про Державний кадстр. Я нічого не стверджую, просто хочу розібратися у всій цій путаниці. Тому і питаю поради
Аватар користувача
nazar051
Спец
Спец
Повідомлень: 193
З нами з: 04 грудня 2014 14:15
Репутація: 51
Область: Запорізька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Зміна угідь

Повідомлення nazar051 »

Orlov,
Orlov писав: 22 лютого 2019 11:34 потрібно розробити проект землеустрою про забезпення еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь
- ага, тому що при внесені змін про відомості угідь кад.реєстратор буде керуватись цим (можливо, якщо про цю норму він знає) пп. 6 п. 97 постанова Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру
caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 555
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 71
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Зміна угідь

Повідомлення caseya »

nazar051 писав: 22 лютого 2019 13:37 якщо про цю норму він знає
він має це знати cy
Orlov
Повідомлень: 3
З нами з: 28 лютого 2018 10:18
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Інше

Зміна угідь

Повідомлення Orlov »

caseya писав: 22 лютого 2019 14:10 він має це знати
в новостворених громадах і реєстраторів, які пройшли курси як тиждень тому назад, можна побачити багато чого дивного. Доходило до того, що телефонували до своїх кураторів і запитували чи можуть робити певні дії чи ні
caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 555
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 71
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Зміна угідь

Повідомлення caseya »

Orlov писав: 22 лютого 2019 14:29 запитували чи можуть робити певні дії чи ні
це якраз з тої опери, "очі бояться а руки роблять" :-D
аграрий.
Повідомлень: 8
З нами з: 03 вересня 2017 21:20
Репутація: 2
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Зміна угідь

Повідомлення аграрий. »

Orlov писав: 22 лютого 2019 11:34 Доброго дня. Підскажіть будь-ласка по переведенні садів в ріллю. Взята в оренду ділянка за межами нас. пункту, тип угідь - багаторічні насадження, цільове призначення - для ведення фермерського господарства. Розроблено і погоджено проект землеустрою щодо покращення с\г земель (розкорчовування малопродуктивних багаторічних насаджень). Наразі землі передали у роспорядження новоствореній громаді. Підскажіть подальші дії, як я зрозумів то потрібно розробити проект землеустрою про забезпення еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, подати в ЦНАП для внесення змін і з витягом звернутися до громади про внесення змін в договір.
То іменно так і є,перед виготовленням проекту,знову ж таки,треба брати дозвіл громади на розробку проекту,а потім вже з подачою через цнап,затверджувати його,це так особисто в нашому отг,але за законом""Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, розробляються за заявою землевласників або землекористувачів """,але в нас трактують,що любий проект повинен мати дозвіл на розробку,а потім його затвердження.Обгрунтовують це тим,що мовляв,якщо є дозвіл,то його однозначно затвердять,а інакше,можете виготовити проект,витратити гроші,нерви і час ,а депутати його не затвердять,з яких нібуть причин
Аватар користувача
ValD
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 18 січня 2011 16:26
Репутація: 6
Область: Харківська

Зміна угідь

Повідомлення ValD »

аграрий. писав: 08 березня 2019 11:59 То іменно так і є,перед виготовленням проекту,знову ж таки,треба брати дозвіл громади на розробку проекту,а потім вже з подачою через цнап,затверджувати його,це так особисто в нашому отг,але за законом""Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, розробляються за заявою землевласників або землекористувачів """,але в нас трактують,що любий проект повинен мати дозвіл на розробку,а потім його затвердження.Обгрунтовують це тим,що мовляв,якщо є дозвіл,то його однозначно затвердять,а інакше,можете виготовити проект,витратити гроші,нерви і час ,а депутати його не затвердять,з яких нібуть причин
Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь, не підлягають погодженню і затверджуються замовниками таких проектів (ст186 ЗКУ)
Розробляються такі проекти за заявою землевласників або землекористувачів з метою організації сільськогосподарського виробництва і впорядкування сільськогосподарських угідь у межах землеволодінь та землекористувань.(ст.25ЗУ "Про землеустрій")
весна
Повідомлень: 4
З нами з: 28 березня 2019 16:53
Репутація: 0
Область: Вінницька
Місце роботи: Інше

Зміна угідь

Повідомлення весна »

Доброго дня. Підкажіть по такій ситуації. Земельна ділянка набута в оренду на земельних торгах (аукціоні), для товарного сг виробництва, угіддя пасовища. Тепер просять перевести угіддя в ріллю. Чи можливо таке зробити за проектом по впорядкуванню угідь (ст.52 ЗУ "Про землеустрій") без розірвання договору оренди? Чи все таки необхідно розривати договір оренди, потім змінювати угіддя, і знову проводити земельні торги?
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Зміна угідь

Повідомлення Astreya »

весна писав: 23 квітня 2019 10:18 Чи можливо таке зробити за проектом по впорядкуванню угідь (ст.52 ЗУ "Про землеустрій") без розірвання договору оренди?
не можливо, почитайте договір оренди
Аватар користувача
Lena_D
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 24 березня 2015 13:15
Репутація: 17
Область: м.Київ
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна угідь

Повідомлення Lena_D »

весна, можливо, потрібно укласти Додаткову угоду до Договору оренди, в якій будуть прописані зміни то певних пунктів.
Mistborn
Повідомлень: 7
З нами з: 06 червня 2019 14:05
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Зміна угідь

Повідомлення Mistborn »

Добрий день, перший місяць працюю сільським Землевпорядником. Без опита роботи і без освіти землевпорядної.... і одразу ж поставили завдання: !)(
Є ділянка(10 га) багаторічних насаджень в комунальній власності. Треба змінити вид угідь на ріллю, щоб роздати людім на ОСГ.
Мені говорять, замовимо проект з рекультивації і роздати людім.... А вони потім що хотят те й роблять з землею.
Будь ласка :-(, Опишіть як правильно зробити переведення з садів в ріллю і можливо в якоїсь доброї душі завалялися зразки рішень про дозвіл на розробку проектів що потрібні для цього. !)(
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна угідь

Повідомлення ппзкб »

Mistborn, А що заважає сади роздати під осг? а потім вже нехай що хочуть те роблять
Mistborn
Повідомлень: 7
З нами з: 06 червня 2019 14:05
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Зміна угідь

Повідомлення Mistborn »

ппзкб, чомусь голова сільради хоче ріллю роздати. Можливо це на ціну ділянки впливає, не знаю. А можливо друга причина. Йому порадили зробити сам проект рекультивації і роздати землю. !)(
Поставив завдання мені.... а я як сліпе кошеня тикаюсь. ::(((

Відправлено через 14 хвилин 1 секунду:
ппзкб, землю в людей скупить місцевий аграрій. І щоб йому потім не довелось кожну ділянку окремо переводити. Але Це тільки мої припущення. Я ж кажу, я без освіти і опита.... !)(
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 358
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 168
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Зміна угідь

Повідомлення k1nep »

Mistborn писав: 09 червня 2019 17:20 Йому порадили зробити сам проект рекультивації
вы уверены насчет проекта рекультивации?
Рабочие проекты направлены на снятие плодородного слоя, рекультивации малопродуктивных земель.
Из вашего описания, как мне кажется, целесообразно сделать Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна угідь

Повідомлення Prometheus »

Mistborn писав: 07 червня 2019 17:55 Добрий день, перший місяць працюю сільським Землевпорядником. Без опита роботи і без освіти землевпорядної.... і одразу ж поставили завдання:
Є ділянка(10 га) багаторічних насаджень в комунальній власності. Треба змінити вид угідь на ріллю, щоб роздати людім на ОСГ.
Мені говорять, замовимо проект з рекультивації і роздати людім.... А вони потім що хотят те й роблять з землею.
Будь ласка , Опишіть як правильно зробити переведення з садів в ріллю і можливо в якоїсь доброї душі завалялися зразки рішень про дозвіл на розробку проектів що потрібні для цього.
Стаття 21. ЗУ "Про ДЗК" Відомості вносяться про угіддя за проектами відведення при формуванні земельної ділянки. Надаєте дозволи людям, а там хай у проектантів голова болить
POZITIV
Повідомлень: 8
З нами з: 11 квітня 2019 11:49
Репутація: 1
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна угідь

Повідомлення POZITIV »

k1nep писав: 10 червня 2019 09:06 вы уверены насчет проекта рекультивации?
Рабочие проекты направлены на снятие плодородного слоя, рекультивации малопродуктивных земель.
Из вашего описания, как мне кажется, целесообразно сделать Проекти землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь
Саме так. Така документація передбачає трансформацію цгідь. Або інвентаризація. Проектами відведення дуже сумнівно.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна угідь

Повідомлення Prometheus »

POZITIV писав: 10 червня 2019 11:25 Саме так. Така документація передбачає трансформацію цгідь. Або інвентаризація. Проектами відведення дуже сумнівно.
головне, що законно
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна угідь

Повідомлення Kurilov »

Засідання круглого столу на тему: «Законодавче врегулювання зміни угідь земель сільськогосподарського призначення» (05.06.2019)

Загалом, на мій погляд, нічого цікавого. Однак - директор Департаменту державного земельного кадастру Ігор Славін (з 16:50 хв.):
Що стосується угідь по відповідному нормативному акту, то це постанова по порядку ведення державного земельного кадастру, у цьому порядку передбачено, що всі угіддя з 1 січня 2013 року вони класифікуються як угіддя, які можуть бути у складі усіх варіантів земельних ділянок по будь-якому цільовому призначенню, без співвідношення до будь-якої категорії земель, тобто угіддя існують без категорії земель. Тобто, с.-г. угіддя можуть бути в землях оборони, землях транспорту, так і, скажімо, інших земельних ділянках іншого цільового призначення.
Причому цю тезу вторили Біленко й інші доповідачі. По-перше, така фраза йде у розріз з тезами з селекторів, де говорили, що цільове призначення = склад угідь, по-друге, я щось не пам'ятаю в постанові-1051 такої норми. Чи я щось проґавив?
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Зміна угідь

Повідомлення Astreya »

Kurilov писав: 18 червня 2019 13:27 що цільове призначення = склад угідь
а як же землі промисловості з с/г угіддями і технологічними ставками, де угіддя вода, але це категорія не водний фонд, а землі "промисловості, транспорту, ...."?
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1170
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 691
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна угідь

Повідомлення Kurilov »

Astreya писав: 18 червня 2019 15:05 а як же землі промисловості з с/г угіддями і технологічними ставками, де угіддя вода, але це категорія не водний фонд, а землі "промисловості, транспорту, ...."?
Я це розумію й сперечатися не буду. Проте я питаюся через те, що є відмови в погоджені проектів через не співвідношення, на думку експертів (а ця "думка" у них з'явилася після селекторів), ЦП/угідь, особливо за формами 6-зем на момент відведення. Плюс директор департаменту каже те, чого, як на мене, немає не тільки в постанові-1051.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна угідь

Повідомлення Prometheus »

Взагалі це добре, що дане питання почало підіматися, хай хоть через 5років. Так може вирішиться питаннячко із присадибними ставочками, яких в деяких селах понаривали у кожному другому дворі
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 397
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Зміна угідь

Повідомлення Astreya »

Prometheus писав: 18 червня 2019 16:36 Так може вирішиться питаннячко із присадибними ставочками,
і ріллею в ОЖБ :-D
Відповісти