Якщо генеральний план відрізняється від проекту встановлення меж

Все про судові земельні справи
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
iraKr
Повідомлень: 9
З нами з: 16 лютого 2011 15:12
Репутація: 0
Область: Запорізька

Якщо генеральний план відрізняється від проекту встановлення меж

Повідомлення iraKr »

Добрий день! Склалась така ситуація: у 1991 році був розроблений генеральний план населеного пункту. У 1993 році - Проект встановлення меж населених пунктів, який відрізняється від генерального плану. На теперішній час державою передано у користування земельну ділянку, яка відповідно до Проекту не входила до земель населеного пункту і відповідно після прийняття Закону №5245 від 06.09.2012 була віднесена до земель державної власності. А керівництво населеного пункту, зараз захотіло отримати цю землю у власність громади, мотивуючи це тим, що в Генплані зазначена земельна ділянка входить до земель розширення населеного пункту.
Я розумію, що проект розроблений пізніще, затверджений представником Президента, має підписи керівників (на той час) населеного пункту, і, начебто, має перевагу над генпланом, проте на суд потрібно представити більше фактів. Якщо хтось може підказати на на які нормативо правові акти я могла б ще спиратися у своїх доказах, буду дуже вдячна! Можливо у когось є "Технические указания по составлению проектов установления границ сельских населенных пунктов, утвержденные Госкомземом Украины 30.10.1991" поділіться будь - ласка.
Відповісти