Спадщина в користуванні третіх особ

Все про судові земельні справи
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
EstheteGG
Повідомлень: 3
З нами з: 27 лютого 2017 12:13
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації
Контактна інформація:

Спадщина в користуванні третіх особ

Повідомлення EstheteGG »

Всім присутнім міцного здоров'я!
Ситуація наступного характеру:
Є земельна ділянка (ОЖБ), часткова форма власності (будинок на двох господарів, у кожного свій двір та город.) Жодна з ділянок не виведена в одиницю (дольове володіння).
Зо 20 років тому мої батьки по своїй необізнанності свою долю "продали" (без належно оформленої спадщини, оскільки право власності й досі закріплено за померлими родичами) за смішні гроші, 250 у.о..
Покупці весь цей час і до нині проживають в тому будинку, відповідно без права власності.
Нюанс заключається в тому, що спадкоємці, дві мої бабусі, являються громадянами РФ.
Як я бачу рішення питання: оформлюю довіреність від бабусь на право вступити в спадщину від їх імені, російську довіреність утотожнюю згідно українського нотаріального законодавства, довести до ладу правовстановлюючі документи та дипломатично (подальша перепродажа нині діючим користувачам) або силоміць (примусове виселення).
Поділіться своїм баченням з власного професійного досвіду.
Дякую за увагу та бажаю абсолютних успіхів!
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1062
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Спадщина в користуванні третіх особ

Повідомлення solim »

Не зовсім зрозуміло.
Земельна ділянка була передана у власність рішенням місцевої ради, а документи не оформлені? Чи рішення такого не було?
Будівля у власності?
EstheteGG
Повідомлень: 3
З нами з: 27 лютого 2017 12:13
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації
Контактна інформація:

Спадщина в користуванні третіх особ

Повідомлення EstheteGG »

Відправлено через 26 секунд:
solim писав: 13 квітня 2023 08:45 Не зовсім зрозуміло.
Земельна ділянка була передана у власність рішенням місцевої ради, а документи не оформлені? Чи рішення такого не було?
Будівля у власності?
Саме так, документи на землю не були оформлені. А будівля у власності померлих родичів.
Відповісти