Як боротись з накладками?

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 196
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 115
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Калибер »

Ольга Євгенівна писав: 02 квітня 2021 17:02 з чим ми категорично не згідні
хоть що робить, але прийдеться робити поділом. (ну тут як в анекдоті: мерседес нової моделі яким повинен бути коліром? - да не має різниці, але щоб він був чорного кольору !!!). Ну є варіант знести зареєстровану ділянку в архів, але на це потрібні підстави. Моя порада - робіть поділом.
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 508
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення magalon »

Калибер писав: 02 квітня 2021 21:58 хоть що робить, але прийдеться робити поділом.
Саме так, і ніяк інакше.
Аватар користувача
Denver
Спец
Спец
Повідомлень: 1355
З нами з: 07 червня 2010 18:10
Репутація: 114
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Denver »

Ольга Євгенівна писав: 02 квітня 2021 17:02 як реєструють в таких випадках в інших областях???
Через поділ. Долучити схему поділу, й закидати.
Юрий_Нд писав: 02 квітня 2021 18:47 Думаю в деньгах. Одни не хотят платить больше, а другие не хотят работать бесплатно.

Еммм... ТД по поділу, безкоштовна. Тут скоріше: "категорично (с)"
 ! Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Ольга Євгенівна
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 12 березня 2015 17:20
Репутація: 3
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Ольга Євгенівна »

Дякую всім хто відповів. Про гроші мова не йде, але хочемо щоб все було законно і юридично правильно. Тоді як робити поділ? На одного власника (того що земельна ділянка в кадастрі?) На мою думку якщо і робити поділ, то зразу ділити на три ділянки і на кожну ділянку в хмл файл вписувати законного власника його ж ділянки (згідно договорів дарування), а нам не вистачає одного договору ...
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 508
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення magalon »

Ольга Євгенівна писав: 05 квітня 2021 11:48 На мою думку якщо і робити поділ, то зразу ділити на три ділянки і на кожну ділянку в хмл файл вписувати законного власника його ж ділянки
Зважте на те, що власник після поділу не буде відображений у витязі з ДЗК.
Юрий_Нд
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 39
З нами з: 12 жовтня 2020 23:45
Репутація: -24
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення Юрий_Нд »

Ольга Євгенівна писав: 05 квітня 2021 11:48 якщо і робити поділ, то зразу ділити на три ділянки
... очень правильное решение.
magalon писав: 05 квітня 2021 12:07 власник після поділу не буде відображений у витязі з ДЗК
... всё верно, один собственник не будет отображаться.
Зато будут отображаться три собственника со своими земельными участками.
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 508
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення magalon »

Юрий_Нд писав: 05 квітня 2021 12:32 Зато будут отображаться три собственника со своими земельными участками.
Не буде. Буде три витяги без власників. Після цього право треба буде реєструвати в органах прав.
sofit
Повідомлень: 1
З нами з: 15 липня 2021 08:04
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення sofit »

Вітаю.
У приватні власності дві ділянки, які мають спільну межу. Цільове призначення різне.
Згодом з'ясувалося, що на цій межі - ділянки мають накладку - одна ділянка находить на іншу - річ про 9 м.кв.

Хотів винести поворотні точки - щоб збудувати паркан (по фасаду відсутній) - мені у категоричній формі відмовили.

Спочатку направили до комунального майна - неначе ці 9 кв.м. можна у них забрати.
Комунальне майно пішло на зустріч - готове виїхати на місцевість та подивитися з приводу цих 9-и метрів.

Після цього,контора - землевпорядник з неясних причин - повний ігнор.

Секретутка контори- землевпорядника у курсі справ, але на мої чисельні дзвінки та запитання чи можу я зустрітися - я не знаю, коли буде на місці - я не знаю, залишив номер свого телефону з проханням передзвонити - тишина.

Згідно кадастрової карти - вказаний ПІБ інженера-землевпорядника.
Зараз він в.о. директора місцевої філії державної контори яка цими справами займається.
Саме з ним я і намагався зустрітися.

9-ть місяців без паркану, житловий будинок з цього приводу не можу використовувати за призначенням.

Щось мене це дістало - хочу вирішувати усе у судовому порядку - маю за для цього фінансові ресурси та час.
Так би мовити - принципове питання.

Щось порадити можете ?!
Востаннє редагувалось 15 липня 2021 09:35 користувачем sofit, всього редагувалось 1 раз.
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення maland »

sofit писав: 15 липня 2021 08:19 Щось порадити можете ?
пропоную знайти іншу місцеву фірму, яка вам може щось порадити, якщо та до якої ви звернулися вас ігнорує. Спочатку слід зрозуміти чому ця накладка з'явилася, яка межа є проблематична. Також слід проаналізувати навколишню територію - чи є куди відсунути ділянку. І так далі. Кожна накладка - дуже індивідуальна справа, то треба конкретно бачити ситуацію
sofit
Повідомлень: 1
З нами з: 15 липня 2021 08:04
Репутація: 0
Область: Черкаська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення sofit »

maland писав: 15 липня 2021 23:49 Також слід проаналізувати навколишню територію
Усе там вже проаналізовано. Сидів та роздивлявся усю ту історію на комп'ютері - разом з цими землевпорядниками.

Спочатку усе було гаразд - наприкінці минулого року.
Потім мені було сказано , що це моя проблема та щоб я її вирішував власноруч і повний ігнор після цього (нікого не має , до побачення) - щоб я ходив по кабинетах чиновників , та кланявся там їм усім - бажано зі сльозами на очах.

***

Що там з приводу кваліфікаційної комісії ?!
Напевно, треба написати на землевпорядника.

Звернення, що надійшли до Кваліфікаційної комісії.
https://land.gov.ua/zvernennia-shcho-na ... omisii-22/

***

Коли я обговорював наприкінці минулого року цю ситуацію з двома місцевим землевпорядниками, які робили ці дві ділянки, то з'ясуватися , що причина цього геморою - там стояв паркан, та їм було щось там леньки щось там зробити - чи то перелізти через нього чи ще щось.
maland писав: 15 липня 2021 23:49 пропоную знайти іншу місцеву фірму,
Не має в нашому селі більш нічого. Навіть та що є - шифрується - ні вивіски, ні реквізитів.
Востаннє редагувалось 16 липня 2021 10:18 користувачем sofit, всього редагувалось 1 раз.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Як боротись з накладками?

Повідомлення Parcel »

sofit писав: 16 липня 2021 10:02 Усе там вже проаналізовано. Сидів та роздивлявся усю ту історію на комп'ютері - разом з цими землевпорядниками.
ну ми ж то не роздивлялися
як ми можемо тобі щось тут порадити, якщо ми не знаємо на чиєму боці правда?
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Azhimut »

sofit писав: 16 липня 2021 10:02 Що там з приводу кваліфікаційної комісії ?!
Напевно, треба написати на землевпорядника.
Вариант
Dima R
Спец
Спец
Повідомлень: 142
З нами з: 19 січня 2017 08:34
Репутація: 73
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Dima R »

Azhimut писав: 16 липня 2021 12:34Вариант
Не вариант. Ни кадастрового, ни какой либо схемы не удосужился человек добавить в свое сообщение. Если он так разобрался в этой ситуации, что хотя бы кадастровый можно было добавить. И судя по тому, что человек который делал ему участок, уже работает в другом месте, то ничего комиссия не сделает. За старые косяки сертификаты не забирают (судя по последней практике).
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Azhimut »

Коллеги, кто как на сегодня решает проблему накладок?
Например, целая полоса приусадебных участков сдвинута, и хозяева не против исправить ошибки предыдущих землеустроителей.
Техничкой на встановлення? Какие еще есть варианты?
И если только техничкой, какой состав документов в ней должен быть? ОФ заполняем правильный с существующий кадастровым номером? Закидываем в кабинет на регистрацию участка (как обычно) или через функционал про внесення до ДЗК відомостей/змін до відомостей/виправлених відомостей?
maland
Спец
Спец
Повідомлень: 354
З нами з: 28 грудня 2017 12:17
Репутація: 98
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення maland »

Azhimut писав: 11 серпня 2021 17:26 Закидываем в кабинет на регистрацию участка (как обычно) или через функционал про внесення до ДЗК відомостей/змін до відомостей/виправлених відомостей?
тільки через виправлення відомостей (координат). Якщо міняти конфігурацію, то я ще добавляю нотаріальну заяву власника. А якщо цілий ряд ділянок зміщений - то не знаю, одну виправити, а решту залишити - то недобре. Певно слід робити на усі ділянки технічки
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Azhimut »

maland писав: 11 серпня 2021 19:51 Певно слід робити на усі ділянки технічки
Є якийсь шаблон, де визначені принципови моменти? Ну типа "було-стало" в графіці чи ПЗ.
Аватар користувача
WladMir
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 07 квітня 2007 09:20
Репутація: 107
Область: Херсонська

Як боротись з накладками?

Повідомлення WladMir »

Azhimut писав: 11 серпня 2021 17:26 Техничкой на встановлення?
НІ! Відповідно до чинного законодавства, виправлення в ДЗК приймаються ТІЛЬКИ згідно техдокументації по інвентаризації земель. Читайте уважно ст. 35 та ст. 57 ЗУ "Про землеустрій"
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення vovaz »

Перевожу за допомогую Дігіталс суміжні ділянки из СК63 у МСК-18.
Накладки ?????
перетин.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Як боротись з накладками?

Повідомлення Parcel »

такі маленькі накладки як правило виникають через різну точнісь (знаків після коми) координат
Yov
Спец
Спец
Повідомлень: 124
З нами з: 21 січня 2013 19:24
Репутація: 10
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Yov »

Azhimut писав: 11 серпня 2021 17:26 Коллеги, кто как на сегодня решает проблему накладок?
Например, целая полоса приусадебных участков сдвинута, и хозяева не против исправить ошибки предыдущих землеустроителей.
Техничкой на встановлення? Какие еще есть варианты?
И если только техничкой, какой состав документов в ней должен быть? ОФ заполняем правильный с существующий кадастровым номером? Закидываем в кабинет на регистрацию участка (как обычно) или через функционал про внесення до ДЗК відомостей/змін до відомостей/виправлених відомостей?
Якщо ділянки реєстровані до 2013 року, то місцеві кад. реєстратори виправлять без технічок, тільки дайте їм правельні обмінники.
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 920
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 508
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Як боротись з накладками?

Повідомлення magalon »

Yov писав: 29 серпня 2021 22:00 Якщо ділянки реєстровані до 2013 року, то місцеві кад. реєстратори виправлять без технічок, тільки дайте їм правельні обмінники.
Якщо техдоки були правильні, а криві координати в оф, то можна й без техдоку, в противному разі тільки по новому техдоку, або внести зміни в старий техдок.
Seor
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 45
З нами з: 21 липня 2015 22:31
Репутація: 7
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Seor »

Хтось у курсі на рахунок вирішення накладок, як буде це відбуватись після введення тотальної екстериторіальності.
Бо у нас вже просто зміщенні ділянки просто не пересунеш, бо вказівка з центру. А в сусідніх областях все по старому, якись бардак в земельній сфері спостерігається.
solarex
Спец
Спец
Повідомлень: 192
З нами з: 08 серпня 2009 15:15
Репутація: 79
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення solarex »

Seor писав: 24 листопада 2021 19:28 Бо у нас вже просто зміщенні ділянки просто не пересунеш
Зміна конфігурації ділянки або просте пересунення чи розворот відбувається згідно ст.57 Закону про землеустрій. Все проходить ОК
Seor
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 45
З нами з: 21 липня 2015 22:31
Репутація: 7
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Як боротись з накладками?

Повідомлення Seor »

Згідно порядку веденню ДЗК 156-4, якщо ділянка просто не там сидить(зміщена), нові планчики до ділянки і уточнені координати.
Але це стосовно ділянок які сформовані до 2013 року.
Я зрозумів цей функціонал ніфіга не працює.
YSV05
Спец
Спец
Повідомлень: 114
З нами з: 26 жовтня 2009 17:25
Репутація: 38
Область: Дніпропетровська

Як боротись з накладками?

Повідомлення YSV05 »

Seor писав: 25 листопада 2021 08:49Згідно порядку веденню ДЗК 156-4
В Порядку багато чого написано, але не все базується на здоровому ґлузді. Бо у ДКРа, в наведеному пункті, немає технічної можливості для редагування координат, а у СІЗа - належного обґрунтування запропонованих змін, адже навряд чи ДКР візьме на себе відповідальність міняти координати виключно за наданим йому обмінним файлом.
Відповісти