Як боротись з накладками?

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Зенит
Спец
Спец
Повідомлень: 235
З нами з: 29 липня 2007 17:24
Репутація: 3
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Зенит »

Zemljanoj писав:Проблема "накладок" - государственная проблема. Решить ее сможет только государство, если захочет.
В том то и проблема что не хочет Uchoba
Аватар користувача
Веталей
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 18 жовтня 2008 13:04
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Веталей »

Мишаня писав:Попросите выступить арбитром - местного (на территории, которого прошла накладка) представителя отдела Госкомзема (бывало приходилось обращаться), если не помогло тогда - Областное Управление Госкомзема (и такое доводилось). Теоретически, через Киев еще дольше доказывать свою правоту, тем более кто применит меры к институту, скорее уж наоборот.
Нельзя ли по-подробнее? И, если можно с образцами писем... Хочу сам попробовать Boks
1234567
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 48
З нами з: 28 січня 2009 13:05
Репутація: 0

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення 1234567 »

Какие накладки, какие разрывы? О какой базе вы говорите? Не существует никакой базы в природе! Точнее, нечто базой называют, но таковой она не является. Говорить, наверное стоит не о базе, а о черговом кадастровом плане. Но и в нем не может быть никаких накладок и разрывов - нет такого правового определения! Да, действительно, ранее существовали понятия "перетинів" и "розривів", которые были определены Временным порядком ведения реестра земель, утвержденного Приказом Держкомзема № 174 от 02.07.2003, но этот порядок был отменен в 2007 г по требованию Госкомпредпринимательства. Так, что на сегодняшний день отказы райземов и ДЗК выполнять возложенные на них обязанности под предлогом каких-то там накладок - в чистом виде превышение власти и служебных полномочий (коррупция).
Аватар користувача
Сергуня1
Спец
Спец
Повідомлень: 291
З нами з: 09 січня 2009 15:42
Репутація: 7

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Сергуня1 »

1234567 писав:Так, что на сегодняшний день отказы райземов и ДЗК выполнять возложенные на них обязанности под предлогом каких-то там накладок - в чистом виде превышение власти и служебных полномочий (коррупция).
Цікаво, а як ви пропонуєте зареєструвати документ, чи присвоїти кадастровий номер на земельну ділянку, на яку вже присвоєний кад. номер, і яка оформлена?
Аватар користувача
Веталей
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 18 жовтня 2008 13:04
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Веталей »

Хочу пойти в суд! НО!!! Райотдел наотрез отказываться подписываться под накладкой! (В тупую: мы вам никаких выкопировок не дадим, и ваши схемы не подпишем!) Геодезическая точность ни при чем, пай 2000г. вкруговую "обпреватизировали" и теперь он своей оригинальной конфигурацией не помещается. С чем мне идти в суд? В натуре границ соседних участков (кот. накладываюццо) нету, т.е. даже если соберу комиссию ОМС, показывать им будет нечего. Как договориться с районом, чем я могу аргументировать свои требования?
Востаннє редагувалось 30 травня 2013 13:54 користувачем Веталей, всього редагувалось 4 разів.
Причина: Кількість ваших "опечаток" зашкалює. Поважайте будь ласка тих, хто читає ваші повідомлення. Дякую
LGU
Спец
Спец
Повідомлень: 404
З нами з: 08 червня 2008 15:27
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення LGU »

Веталей писав:Хочу пойти в суд! НО!!! Райотдел наотрез отказываться подписываться под накладкой! (В тупую: мы вам никаких выкопировок не дадим, и ваши схемы не подпишем!) Геодезическая точность ни при чем, пай 2000г. вкруговую "обпреватизировали" и теперь он своей оригинальной конфигурацией не помещается. С чем мне идти в суд? В натуре границ соседних участков (кот. накладываюццо) нету, т.е. даже если соберу комиссию ОМС, показывать им будет нечего. Как договориться с районом, чем я могу аргументировать свои требования?
Ни чем!
Веталей писав:Районний відділ абстрагується від проблеми (наше діло перевірити, а вирішують хай індіанці). Звідси питання: що робити? Де шукать компроміси? Невже єдиний шлях - повідомити власнику пая, що він, хоч і не винуватий, але буде змушений лишитись гектара! землі?
Мне похоже в этом же районе по аналогичному вопросу начальник управления сказал: Я этим заниматься не буду!
Писали официальные письма: прошу присвоить кадастровый номер...., чтобы получить официальный ответ, через полгода суют технички без ответа, - заберите, чтоб не валялись, - никто вам официальный ответ не даст! Оно им надо? Они вам официальный ответ, а вы их в суд?!
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Chernov »

majestic писав:Так у нас хотели сделать так называемые "летючі групи" !Alkogol!
http://www.moskva.fm/artist/анка/song_1256252
jenikjenik
Спец
Спец
Повідомлень: 112
З нами з: 15 липня 2009 11:14
Репутація: 0
Область: Волинська

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення jenikjenik »

Chernov писав:так называемые "летючі групи"
в нас теж хотіли, коли працював в ДЗК, але далі розмов діло не дійшло, хоча в той час все вирішувалося полюбовно між фірмами.
Аватар користувача
Веталей
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 18 жовтня 2008 13:04
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Веталей »

Создавать "Летючі групи" на базе производственного предприятия, а тем более гос. учереждения - это, мягко говоря, горячка.
Если землеустроительная контора еще может выступать с позиции арбитра, то только с оглядкой на свои собственные работы, а начет земуправления или ДЗК и говорить нечего - за большое БАБЛО можно и без шоу с выездами установить "ИСТИНУ".
Похоже, что ветка заходит в тупик.
Резюмируя все вышесказанное, предлагаю уважаемому админу устроить опрос на тему: Как вы боретесь с накладками?
Варианты могут звучать так:
1. Решаю тихо-мирно (договариваюсь с предприятием - "накладчиком", увязываем вместе).
2. Кладу исключительно по "Базе".
3. Пишу письма, доказываю свою правоту, сужусь в коце-концов!
4. Возвращаю документы (отказываюсь от выполнения работ).
5. Другие варианты (например: я не исполнитель, и эта проблема меня не касаеться!).
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Chernov »

3- глупо
4- некорректно
Остается 1 и 2
1- не всегда возможно.
Остается 2
Но!
Кто-то умный сказал - если не можешь помешать процессу - возглавь его.
Еще один умный, но пошлый сказал ....расслабься и попытайся получить удовольствие.
Мы идем по этим двум путям.
Городские службы Запорожья и населенных пунктов области заказывают опорные картматериалы нам... Следовательно, наши технички - истина в последней инстанции де факто.

Додано через 13 хвилин 17 секунд:
Более того, открою большой секрет - далеко не всегда наши данные геодезически точны. Но Заказчик всегда прав, и он получает то, что хочет. А нашу точную базу данных страна получит, когда будет готова за нее заплатить.
Аватар користувача
Веталей
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 18 жовтня 2008 13:04
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Веталей »

Несогласен с утверждениями
Chernov писав:3- глупо
4- некорректно
Как по мне, то глупо отказываться от хорошего объема работы по садовому товариществу, даже если в базе на нем висит пай! и некорректно ли разорвать договор с заказчиком при наличии соответствующего пункта в договоре?
Каждый из этих вариантов вполне осуществим. Впрочем, я согласен и с тем, что большинство предпочитают "2"))), если недоступно "1". Я так же знаю, что в некоторых регионах есть списки "неблагополучных" предприятий, в основном, уже не существующих, участки которых, по-умолчанию воспринимаются неправильными. Тогда даже письма не надо: "А! Это участок который делали ХХХ?! Понятно! Давайте сюда свой."
Что касаеться заказчика, то мне кажеться, что любой, в первую очередь, хочет чтобы работа сделанная исполнителем была выполнена качественно, как говорится "раз и навсегда"! За это и платят. Или я неправ?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Chernov »

Позволю себе самоцитирование
/viewtopic.php?f=41&t=3754
Так вот, аксиомы 1 и 2, а также следствия к ним существуют в объективной реальности.
А, следовательно, истина в последней инстанции - госакт у Заказчика. А про
Веталей писав:"раз и навсегда"!
- можно забыть. Идет уже 3-е (вернее 3,5-е) поколение госактов, а впереди -еще несколько. Прогнозировать завершение процесса можно только после глобального покрытия страны ЕДИНОЙ топологически связной картой. Но об этом, как говорил М. Жванецкий, можно только мечтать...
Аватар користувача
Веталей
Спец
Спец
Повідомлень: 83
З нами з: 18 жовтня 2008 13:04
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Веталей »

Пожалуй, нужно уточнить о накладках какой величины идет речь. Я имею ввиду не те мелкие накладки в 1-2м., которые являються результатом геод. работ (в этом случае, я полностью разделяю Вашу точку зрения), а КОНКРЕТНЫЕ НАКЛАДКИ, возникающие при непрофисиональной сколке с некачественных копий, привязанных к местности "на глаз". Не знаю как в запорожье, а у меня таких в каждом сельсовете по нескольку.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Chernov »

karlson писав:А пока не начнется процесс сплошного покрытия (хотя бы территории административно-территориальных единиц), то чем мы занимаемся иначе чем топографическим онанизмом назвать нельзя. И вся эта работа, и все деньги, угроханные на так называемые кадастр и реестр земель - деньги на ветер.
Складывается впечатление, что процессом руководят или дураки, которые этого не в состоянии понять, или подлецы, которые на этом, организованном ими же, бардаке наживаются. И перспектив изменения не видно.
Классная формулировка. Я бы не сказал лучше. Разве что предлог "или" заменить на "и".
Аватар користувача
Zemljanoj
Спец
Спец
Повідомлень: 69
З нами з: 27 серпня 2009 19:32
Репутація: 0
Область: АР Крим

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Zemljanoj »

Если люди, которые "наживаются на организованном ими же бардаке" - подлецы.
Как назвать людей которые выполняют координирование участков 1 или 2 методом?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Chernov »

Zemljanoj писав:Как назвать людей которые выполняют координирование участков 1 или 2 методом?
Конформисты.

Иначе в этой стране не выжить. Лично я 10 лет сражался с ветряными мельницами. И результат.

"Я не жалею ни о чем,
Осел фундамент, крепок дом,
А то, что понято с трудом,
То мне дороже "
(Слова из песни)
http://www.moskva.fm/artist/юрий_антонов/song_1557735
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення werewolf »

Chernov писав: Прогнозировать завершение процесса можно только после глобального покрытия страны ЕДИНОЙ топологически связной картой. Но об этом, как говорил М. Жванецкий, можно только мечтать...
karlson писав:А пока не начнется процесс сплошного покрытия (хотя бы территории административно-территориальных единиц), то чем мы занимаемся иначе чем топографическим онанизмом назвать нельзя. И вся эта работа, и все деньги, угроханные на так называемые кадастр и реестр земель - деньги на ветер.
Абсолютно погоджуюсь з вами. Чинарі Держкомзему десятирічної давності добряче тупонули, якщо думали, що зможуть з простих теододолітних зйомок кілочків в огородах створити більш-менш придатну для застосування просторову базу даних про обєкти кадастру. А може, інша методика тоді була не по вічно пустому державному карману.
Щедра видача ліцензій пачками назліченим ПеПешкам, керівництво і персонал яких ніколи не чув про ні про землеустрій з кадастром, ні про геодезію, а вже по ходу займався виучкою нашвидкоруч (в кращому випадку), а також призначення на посади Держкомзему і ДЗК людей, які десь колись міряли кроквою ділянки сільських рад, або були просто "класними хлопцями і дівчатами", це теж із тієї "опери".
karlson писав:Складывается впечатление, что процессом руководят или дураки, которые этого не в состоянии понять, или подлецы, которые на этом, организованном ими же, бардаке наживаются. И перспектив изменения не видно.
З ретроспективою монументальних рішень з цього приводу я не знайомий. Але мені чомусь не віриться що в Держкомземі того часу не було людей, які розуміли, що з таким хибним підходом до геодезичних робіт Україна затратить величезні кошти і трудові ресурси, а в результаті отримає лажу, яку колись доведеться стерти і розпочати все з чистого листа. Можливо, на початку 2000-х сильно приперла необхідність при вирішенні земельних спорів вже тоді мати хоч якесь інженерне обгрунтування встановлених меж з\д, а "пообєктні" геодезичні зйомки були єдино можливим способом його отримання, зважаючи на дороговизну і довготривалість загальнодержавних заходів з формування загальної земельно-кадастрової просторової моделі країни. Тим більше, витрати на зйомки ділянок можна було перекласти на плечі населення. Можливо, такі заходи вводились як короткострокові і тимчасові...
Але чому ж за весь цей час нічого не змінилось, і наш "Титанік" вже 10 років пливе в напрямку айсберга? Просто тому, що всім, хто може вплинути на цей процес, це вигідно. Продажній владі вигідно розпоряджатись нерозмежованими землями без встановлених меж і визначеного правового статусу. Продажному Держкомзему вигідне затягування, закручення і накопичення земельних проблем. Продажному ДЗК вигідно перебувати в ранзі такого-собі закулісного регулятора перерозподілу земель і безпосереднього "вирішувача" інженерних проблем, який щось створюєює, але не несе відповідальності за те, що створює. Продажним ліцензованим організаціям вигідно працювати по куплених чи стириних в ДЗК "базах", при цьому здираючи з замовників такі гроші з за свою роботу, наче закладають пункти тріангуляції від Чопа до Камчатки. А якщо такої "бази" ще й нема у конкурентів, так це взагалі - "флеш-рояль" Небідним і можновладним земельним рейдерам і "рішалам" вигідна вся ця система разом взята...
Ось так і живуть в непоганому симбіозі з умовами, що склалися, всі "полдлєци", які прикидаються дураками...
Аватар користувача
Сергуня1
Спец
Спец
Повідомлень: 291
З нами з: 09 січня 2009 15:42
Репутація: 7

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Сергуня1 »

Цікаво буде з вами поділитись методами роботи...
"Оказується" можна робити зйомку без привязки до пунктів та прокладання ходу, і навіть без виїзду!
При цьому цю "зйомку" обробити і посадити в електронній карті. І так посадидити, як заманеться-головне, щоб прийняли.
Я сам не "польовик" - признаюсь, але того чого вчив в інституті і того про що написав і близько не відноситься до ГЕОДЕЗІЇ, але гордо називається технічна документація. Шкода, що вже зараз нічого не поміняти, хто б мені не казав. Бо треба анулювати повністю всю кадастрову базу, акти і т.д....
Виходить, що все зря?
Шкода...... :oops: :oops: :oops: :oops:
Аватар користувача
SergiySV
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 36
З нами з: 18 липня 2008 15:19
Репутація: 1
Область: Черкаська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення SergiySV »

Руся писав:Після проведення польових вимірювань земельної ділянки в межах селища, відмалював земельну ділянку і передав в базу. А там кажуть "вибачте але земельна ділянка накладується", і дали ін4 на ділянку на яку ми нібити накладаємось і схему накладки. Виявилось що накладуємось на ділянку ДП НДІнститут землеустрою і досить сирйозно накладуємось, пішов до виконавців, вони бють себе в "грудь" що ось які ми класні пацани, і ненаякі компроміси ніхто не збирається іти. Хоча навіть по самій роздруківці з бази видно що в них провулок завширшки 20м.
Можливо хтось підскаже на яких законих підставах вирішити цю проблему.
я не читав того що тут радять, скажу одне, де б в Україні хто не працював, якщо в певному районі більше одного виконавця, як організації, накладки будуть завжди, друге питання як їх вирішити. Кожен поважаючий себе геодезист буде бити в груди себе, що зробив правильно, і ніхто не поспорить, тому що всі поважають себе!
помиритися можна тільки на рівні керівництва, ми в районі домовилися, тепер у кожного виконавця окрема папка, але це ж не вирішує проблеми..... Я казав, кажу та буду казати (мій любимий вислів щодо цього) поки не буде нормального планового матеріалу ( аерофотознімків, або космознімків нормально та якісно віддишифрованими) будуть непорозуміння, просто кожен виконавець працює в своїй системі, а коли він приносить в держкомзем свою "зйомку" і вона "лежить" як дівка на ліжку то йому чемно скажуть що він "козел" і піде переробляти. В цій процедурі тільки один підводний камінь, не якісно зроблена зйомка, або відцифрують чи ув"яжуть бог знає звідки і як.
А так якщо цього матеріалу на території району не має не докажеш нікому і нічого, хіба що надалі фабульно стикувати до тієї ділянки що дали та віддати, але це тільки погіршить ситуацію в майбутньому. У нас таке було, не вистачить сайту все описати!
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення werewolf »

SergiySV писав:я не читав того що тут радять, скажу одне, де б в Україні хто не працював, якщо в певному районі більше одного виконавця, як організації, накладки будуть завжди
Загубіть свої раніше виконані зйомки або не виконуйте камеральну підгонку ("стиковку") сусідніх земельних ділянок і будете "накладуватись" самі на себе при кожній наступній зйомці земельної ділянки, знятій раніше. morgny
Аватар користувача
makctos
Спец
Спец
Повідомлень: 581
З нами з: 24 травня 2008 10:59
Репутація: 0
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення makctos »

SergiySV писав:
я не читав того що тут радять, скажу одне, де б в Україні хто не працював, якщо в певному районі більше одного виконавця, як організації, накладки будуть завжди, друге питання як їх вирішити. Кожен поважаючий себе геодезист буде бити в груди себе, що зробив правильно, і ніхто не поспорить, тому що всі поважають себе!
помиритися можна тільки на рівні керівництва, ми в районі домовилися, тепер у кожного виконавця окрема папка, але це ж не вирішує проблеми..... Я казав, кажу та буду казати (мій любимий вислів щодо цього) поки не буде нормального планового матеріалу ( аерофотознімків, або космознімків нормально та якісно віддишифрованими) будуть непорозуміння, просто кожен виконавець працює в своїй системі, а коли він приносить в держкомзем свою "зйомку" і вона "лежить" як дівка на ліжку то йому чемно скажуть що він "козел" і піде переробляти. В цій процедурі тільки один підводний камінь, не якісно зроблена зйомка, або відцифрують чи ув"яжуть бог знає звідки і як.
А так якщо цього матеріалу на території району не має не докажеш нікому і нічого, хіба що надалі фабульно стикувати до тієї ділянки що дали та віддати, але це тільки погіршить ситуацію в майбутньому. У нас таке було, не вистачить сайту все описати!
Менi здається, что хто дето, як попало вивчав геодезiю, та мало знає, що таке теодолітний ход, та допуски в ньому, а знімати всі повинні в единій сістемі, допустима похибка в городі 5 см і ніяки аерофотознімки тут непоможуть. Друге питання, що координати пунктів полігонометрії беруться відкіль попало, ніхто нехоче нести затрати на побудову зйомочної мережи.
Аватар користувача
SergiySV
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 36
З нами з: 18 липня 2008 15:19
Репутація: 1
Область: Черкаська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення SergiySV »

makctos писав:Менi здається, что хто дето, як попало вивчав геодезiю, та мало знає, що таке теодолітний ход, та допуски в ньому, а знімати всі повинні в единій сістемі, допустима похибка в городі 5 см і ніяки аерофотознімки тут непоможуть. Друге питання, що координати пунктів полігонометрії беруться відкіль попало, ніхто нехоче нести затрати на побудову зйомочної мережи.
Я не вивчав геодезію, мені довелось її розуміти коли прийшов на роботу. Я погоджуюсь з ходами, та хто їх зараз тягне????? всі використовують "ДЖПС", та і то хто як попало! Про аєрофотознімки я казав, якщо нормально зроблять то організація яка перевіряє роботу побачить де халтура, де нормальна зйомка! Просто коли в районі одна організація робить нормально, а одна халтурить то вибачте мене......ніхто ії не помирить!
werewolf писав:Загубіть свої раніше виконані зйомки або не виконуйте камеральну підгонку ("стиковку") сусідніх земельних ділянок і будете "накладуватись" самі на себе при кожній наступній зйомці земельної ділянки, знятій раніше. morgny
Я своїм геодезистам кажу так, якщо бачите що попередній акт виготовлений невірно не стиковуйте взагалі.
У нас добре одне, після 2008 року хтось додивився, що поділ на квартали та зони виготовлений не вірно і заставили переробити, тепер все що переробляється по новому переприсваюється кадастровий номер і якщо хтось раніше виготовив не вірно, зараз при переоформлені переробляю, або переув"язує. Але халтурщики як були так і є. Система одна, а користувачі різні і кожен підганяє під себи, поки не буде органу який на певній стадії буде халтуру зупиняти, порядку не буде.

В мени працюють геодезистами ветеринари, юристи, економісти а геодезисти з дипломом ходять хвости крутять. Я вважаю навчити можна всіх хто цього бажає, а перевчити теля неможливо!
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення werewolf »

Не по темі
SergiySV писав:Я не вивчав геодезію, мені довелось її розуміти коли прийшов на роботу.
Якщо не вивчали геодезію, то хоча б цю гілку повністю прочитайте.
Аватар користувача
SergiySV
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 36
З нами з: 18 липня 2008 15:19
Репутація: 1
Область: Черкаська
Місце роботи: Інститути землеустрою

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення SergiySV »

werewolf писав:Якщо не вивчали геодезію, то хоча б цю гілку повністю прочитайте.
Прочитав!!! Нічого для себи нового я не зустрів, кожен працює так як і працював. Я якраз і написав варіант, коли це зробити на державному рівні то проблема відпадає. Хоч геодезію і не вивчав, але горе геодезистів з вищою освітою які "ні бень ні мень" на практиці не знають завалю. Я вже досьть часу працюю в системі що вже 2 рази можна було б отримати освіту! так що не треба комусь "казать" дурню!
Я вже 5 років б"юсь над питанням як все узгодить щоб накладки не випливали, хоча б в добросовісних виконавців, а ви мені тут про геодезію та дипломами втираєте! І хода теодолітні тягнув, і зйомки робив, і GPS міряв є що протиставити і визначити.
Ви мабудь ніколи не думали над тим питанням як зробити і не запитували колег в інших районах як вони роблять!!!
Валера
Спец
Спец
Повідомлень: 51
З нами з: 27 травня 2008 21:19
Репутація: 0
Область: Рівненська

Re: Як боротись з накладками?

Повідомлення Валера »

ksenia писав:Так борються в Рівному:
Spoiler
В и т я г
з протоколу №4 засідання науково-технічної ради
Головного управління Держкомзему у Рівненській області


13.07.2009 року м.Рівне

1.Про порядок вирішення питань державної реєстрації земельних ділянок у випадку виявлення фактів невідповідності геодезичних координат суміжних земельних ділянок та внесення змін до Технічних документацій із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку.

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу державного земельного кадастру, управління державного земельного кадастру, землеустрою та використання земель Кульгана Ю.С., науково-технічна рада головного управління Держкомзему у Рівненській області,

вирішила:
1.У разі виявлення фактів невідповідності геодезичних координат суміжних земельних ділянок, наявності накладок, перетинів та розривів між ними та іншими земельними ділянками при проведенні перевірки обмінних файлів для здійснення державної реєстрації земельних ділянок:
1.1. Спеціаліст Рівненської регіональної філії ДП “Центр державного земельного кадастру”, далі (РРФ ДП “Центр ДЗК”) складає протокол в якому зазначає наявні недоліки з описом помилок в обмінному файлі та графічне креслення земельних ділянок, що накладаються, або в яких виявлені перетини, із зазначенням назви землевласника і суб’єкта господарської діяльності, який раніше виготовляв технічну документацію із землеустрою. Не пізніше трьох денного терміну повертає виконавцеві робіт обмінний файл і технічну документацію, графічне креслення разом з протоколом для передачі копій, з встановленими помилками юридичній особі, суб’єкту підприємницької діяльності, у якого вже був прийнятий обмінний файл для узгодження та добровільного їх виправлення.
1.2. При недосягненні згоди, виконавець робіт у якого виявлені помилки в обмінних файлах звертається до територіального управління, (відділу) Держкомзему у районі (місті) для встановлення причин виникнення накладок, перетинів, розривів із земельними ділянками суміжних землекористувачів при виготовленні технічних документацій і встановлення виконавця робіт з вини якого допущені помилки.
1.3. В разі необхідності для вирішення зазначених питань територіальне управління, (відділ) Держкомзему у районі (місті) формує робочу групу для проведення перевірки з метою встановлення достовірності метричної інформації із залученням державного науково-виробничого підприємства “Рівнегеокадастр”( ДНВП “Рівнегеокадастр”) в якості незалежного експерта, спеціалістів РРФ ДП “Центр ДЗК”, виконавців робіт, які розробляли технічні документації, власників, землекористувачів земельних ділянок.
1.4.Рішення робочої групи оформляється відповідним Актом (додається) у місячний термін із зазначенням дати і місця складання, прізвища та посади членів робочої групи, інформації про об’єкти земельних відносин, виконавця (виконавців) робіт яким (якими) допущені порушення чи помилки при розробленні технічних документацій, особи на які покладається обов’язок щодо сплати послуг незалежного експерта та можливі шляхи усунення порушень.
Обов’язковими додатками до Акту є кадастрові плани, каталоги координат та викопіювання місця знаходження земельних ділянок, які накладаються, погоджені виконавцями робіт.
1.5.Оплата послуг незалежного експерта здійснюється на підставі рішення членів робочої групи, які встановили виконавця (виконавців) робіт, яким (якими) допущені помилки пропорційно, або виконавцем робіт, який допустив помилки при складанні технічної документації, згідно кошторису та договору, розробленого організацією, залученою в якості незалежного експерта.
1.6.У разі коли однією із сторін виконавцем робіт є ДНВП “Рівнегеокадастр” матеріали направляються у Державну службу геодезії, картографії та кадастру (“Укргеодезкартографія”) для призначення незалежного експерта для проведення геодезичних вимірювань.
1.7.При відмові встановленим виконавцем робіт, який допустив помилки при проведенні геодезичних робіт, добровільно сплатити кошти за проведення перевірок суб’єкту підприємницької діяльності (незалежному експерту), виконавець робіт, яким правильно проведене геодезичне знімання території (зацікавлена особа), звертається з відповідною позовною заявою і обгрунтовуючими матеріалами до суду (перелік наведений у пунктах 1.4, 1.5).
1.8.Усунення виявлених порушень може бути здійснено шляхом:
внесення змін до технічної документації без заміни правовстановлюючих документів (державних актів на право власності чи право постійного користування на земельну ділянку) у випадках відсутності помилок у визначенні площ та лінійних промірів земельних ділянок;
заміни Державного акту на право власності чи право постійного користування на земельну ділянку на підставі рішення суду, якщо наявні помилки в інформації, яка внесена у бланк Державного акту.
1.9.Акт перевірки є підставою для внесення відповідних змін до технічної документації, розробленої з помилками чи порушеннями.
1.10.Виконавець робіт, з вини якого допущені помилки при виготовлені технічної документації, що призвело до наявності неправильного визначення геодезичних координат, накладок, перетинів чи розривів із суміжними земельними ділянками вносить відповідні зміни до примірника технічної документації, який зберігається в архіві територіального управління, (відділу) Держкомзему у районі (місті), та до примірника технічної документації, який знаходиться у власника чи землекористувача земельних ділянок.
Після внесення відповідних змін, виконавець робіт передає до структурного підрозділу РРФ ДП “Центр ДЗК” один примірник технічної документації та матеріали необхідні для внесення змін до АС ДЗК, зокрема архівний примірник територіального управління, (відділу) Держкомзему у районі (місті) до якого вносилися зміни, виправлені кадастровий план, каталог координат та збірний кадастровий план земельної ділянки (у разі зміни місця розташування земельної ділянки), погоджені територіальним управлінням, (відділом) Держкомзему у районі (місті).
1.11.Внесення вище зазначених змін до АС ДЗК структурними підрозділами РРФ ДП “Центр ДЗК” здійснюється відповідно до вимог наказу Держкомзему України від 02.07.2003 року.
1.12.Оплата послуг з ведення державного реєстру земель у випадку внесення змін до технічної документації проводиться за рахунок винних осіб.
2. Пропонувати РРФ ДП “Центр ДЗК” та ДНВП “Рівнегеокадастр” при встановленні 10 і більше випадків неправильного визначення геодезичних координат меж земельних ділянок виконавцями робіт надавати інформацію і перелік головному управлінню Держкомзему у Рівненській області для узагальнення і подання пропозицій “Укргеодезкартографії” щодо перевірки дотримання суб’єктами підприємницької діяльності ліцензійних умов.
3. Пропонувати РРФ ДП “Центр ДЗК” проводити перевірки всіх обмінних файлів, що надходять на розгляд і в найкоротші терміни повертати на доопрацювання виконавцям робіт (проектним організаціям) лише ті обмінні файли, в яких виявлені помилки, а на решту створювати реєстраційні картки, друкувати державні акти та здійснювати їх державну реєстрацію.

2. Щодо порядку заповнення бланків та видачі державних актів на право власності на земельні ділянки при об’єднанні, поділі земельних ділянок.

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника начальника Захарчука В.В. науково-технічна рада головного управління Держкомзему у Рівненській області,
вирішила:
Враховуючи те, що при поділі чи об’єднанні земельних ділянок створюються нові землеволодіння, тому необхідно виготовляти технічну документацію щодо їх поділу чи об’єднання та затверджувати рішенням відповідного органу виконавчої влади або місцевого самоврядування відповідно до їх повноважень.
У рішенні необхідно передбачати пункти щодо видачі нових державних актів на право власності на новостворені земельні ділянки та про анулювання попереднього державного акту.
Зазначене рішення є підставою для видачі нових державних актів на право власності на земельні ділянки.
Начальник головного управління
Держкомзему у Рівненській області,
голова науково-технічної ради С.К.Богатирчук-Кривко

Секретар ради О.Р.Савицький
тут є і інші протоколи
Запропонована пропозиція застосовувалась на практиці?
Відповісти