Розриви між суміжними земельними ділянками

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення ппзкб »

Володимир55, На скільки великий розрив?
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Prometheus »

Жалуйтесь на гарячу лінію, через кадастрову карту, телефонуйте в держземагенство начальству кадастрового департаменту.
Володимир55
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 01 квітня 2017 16:08
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Володимир55 »

Розрив на 30 метрів. У всіх ділянки 50*30

Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
У мене немає виходу. Я дійду і до президента. Я прожив більшу половину життя, але такого ще не бачив
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення ппзкб »

Володимир55,
Володимир55 писав: 03 квітня 2017 13:11Розрив на 30 метрів. У всіх ділянки 50*30
Щось я тут не зовсім зрозумів, це вже не розрив а ціла ділянка випадає. напишіть кад. номера суміжників, щоб хоч щось побачити
Володимир55
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 01 квітня 2017 16:08
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Володимир55 »

Так, Ви абсолютно праві, іде розрив на 1 ділянку. Тому і кадастровий номер мого сусіда опинився на іншій ділянці, на якій ніхто і не збирався нічого робити. Так я Вам ще інше скажу, людина у нас недалеко купила ділянку. Ділянку продавала бабуся після смерті чоловіка. Цю бабку я знаю років 20, в неї була ідеальна ділянка. Він заплатив їй гроші, нотаріус чи реєлтори оформили на нього ділянку. Він зробив підземний поверх (там гараж, погріб, і ще щось). Вигнав фундамент з блоків, хотів поставити паркан, щоб завозити будматеріали. Треба було уточнити координати ділянки, щоб не залізти випадково на чужу територію. Прийшли землевпорядники, начали заміри, а на його ділянці хозяїн зовсім друга людина, з координатами його ділянки, але з своїми документами. Тепер він умоляє їх переробити документи, але вони не роблять цього. А так метрів за 50 від мене у людини всі документи і правильні координати. Він також вирішив будувати будинок. Здав документи в обленерго, а йому відмовили. Сказали, що на їхній карті вулиця закінчується до його будинку. Рядом ї з ним стоїть будинок у якого є адреса, а в нього по кадастру немає ділянки. і нема адреси. Кажуть, буде адреса, буде електроенергія. А так мішай лопатою....

Відправлено через 4 хвилини 41 секунду:
В середу йду на прийом, і після дам Вам всі координати. Там все видно і дитина зрозуміє :-( :-(
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення ппзкб »

Володимир55 писав: 03 квітня 2017 15:26Тому і кадастровий номер мого сусіда опинився на іншій ділянці
Так причом тут Ваша ділянка?!!!! Або я щось не догоняю тут, або у вас реєстратори сумасброди, яких треба фейсом об тейбл щоб мозги включились
Володимир55
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 01 квітня 2017 16:08
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Володимир55 »

Як це причому. У мене № ділянки 32. З однієї сторони ділянка 34 (вона стикуєтьсяі її координати вірні). З другої сторони ділянка №30, але її координати знаходяться на ділянці №28 ( а там тільки акт). ДЗК дивиться і у них за адресою мій сусід на ділянці №30, а по координатам його там немає. Його координати на ділянці №28, тому і розрив

Відправлено через 1 хвилину 34 секунди:
Якби у мене була ділянка 60*50, то все б стикувалось, а в мене розрив, так як моя ділянка 30*50

Відправлено через 4 хвилини 9 секунд:
Сусід є, межі підписав, а в кадастрі його немає. Він у них зовсім у другому місці

Відправлено через 5 хвилин 56 секунд:
Так я Вам ще напишу. У нас ділянки з 36 по 18 номер. Всі знають свої ділянки, але не у всіх є кадастровий номер. І тепер із-за розриву комусь не буде хваттати землі. Земля є, а в кадастрі її не хватить
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення ппзкб »

Володимир55, Відмова у реєстрації - невідповідність тех. док. законам про ЗУ, ЗКУ і т.д., невідповідність розмірам и площі в ТД і обм. файлі, а № ділянок, адреси, колір забору - це все МАЯЧНЯ!!!! Ідете до начальника і не просите, а показуєте копію звернення до прокурора, яку занесете після нього, якщо не зареєструють
Доречі, скарги в ДГК можна писати не тільки на проектантів а і на реєстраторів за безпідставність відмови у реєстрації
CIVIC
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 01 грудня 2009 16:45
Репутація: 4
Область: Одеська

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення CIVIC »

Володимир55 писав: 03 квітня 2017 15:58Як це причому. У мене № ділянки 32. З однієї сторони ділянка 34 (вона стикуєтьсяі її координати вірні). З другої сторони ділянка №30, але її координати знаходяться на ділянці №28 ( а там тільки акт). ДЗК дивиться і у них за адресою мій сусід на ділянці №30, а по координатам його там немає. Його координати на ділянці №28, тому і розрив
Мда, в этом государстве мы без работы не останемся)))) и детям и внукам хватит разгребать))))))
А если серьезно то Ваш регистратор стал в позу. Ни один документ не мешает ему зарегестрировать Ваш участок, а вот когда будет регестрироваться участок под номером 28 вот тогда у него будет отказ. При регистрации Вашего участка НКС никак не выдаст ошибку автоматом о разрыве. Задача регистратора наполнять базу правдивыми сведениями.
А вообще Харьков "ЖЖЕТ" не только по высновкам но и по регистрации)))))
Володимир55
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 01 квітня 2017 16:08
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Володимир55 »

Я не спеціаліст, тому пишу їхніми словами. Відповідно до ст. закону України Про державний земельний кадастр а саме: -Відомості про обьєкти ДЗК під час внесення їх до ДЗК мають відповідати існуючим характеристикам обьєктів в натурі (на місцевості), визначеним з точністю до державних стандартів, норм та правил, технічних регламентів. Зазначений в кадастровому плані та інших складових частина проекту землеустрою суміжних меж від В до Г (кадастр. № такий-то) не відповідає даним ДЗК . Невідповідність електронного документу, а саме- наявні зауваження щодо валідності електронного документу-Розрив з земельною ділянкою (стоїть кадастровий номер сусіда).Рекомендую привести документ з землеустрою та електронний документ до вимог діючого законодавства.

Відправлено через 7 хвилин 2 секунди:
А що означає НКС. Ви пишете, що При регистрации Вашего участка НКС никак не выдаст ошибку автоматом о разрыве. Це про що. Мені треба побільше інформації про те як вести себе в розмові з керівником ДЗК

Відправлено через 9 хвилин 14 секунд:
Ні, 28 ділянка піде по координатам на 26. Тому що 24 ділянка уже знаходиться на 22 ділянці. А ділянка22 і 20 це земля церкви. Вони в документи не дивляться. Поки що. На 18 ділянці стоїть будинок, це остання ділянка на нашій стороні
CIVIC
Спец
Спец
Повідомлень: 173
З нами з: 01 грудня 2009 16:45
Репутація: 4
Область: Одеська

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення CIVIC »

Програмное обеспечение (НКС) которое позволяет регестрировать участки проверяет их на наличие накладок. На наличие разрывов оно не проверяет. Я так понял Вы провели инвентаризацию всего масива)))) А в случае если Вы даже и соглашаетесь на оплату исправления ошибки Вашего соседа, то остальные участки Вам не помешают исправлять ошибку? или исправление их информации тоже ложится на Ваши плечи?))) Если често то єто обычная "ТУПАЯ" бюрократическая стандартная ситуация. Обращайтесь на прием к начальнику, предупредите что будете жаловаться, Вы не нарушаете не чьих прав при регистрации своего участка, и будет Вам счастье. Если конечно начальник не является этим самым регистратором))) хотя если регистраторы позволяют себе такое писать то начальник в курсе наверное кто у него работает))))
Алексей2
Спец
Спец
Повідомлень: 99
З нами з: 09 вересня 2008 19:41
Репутація: 11

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Алексей2 »

Володимир55 писав: 01 квітня 2017 17:53Допоможіть. Така ситуація. Маю ділянку 15 сот. і на неї державний акт на землю. Вирішив отримати кадастровий номер. Здав документи і отримав відмову. В рішенні про відмову сказано, що є розрив суміжних меж з ділянкою, у якої вже є кадастровий номер. Коли почали розбиратися, виявилось, що у мого сусіда невірні координати на цілу ділянку в сторону від нього ( там не має кадастрового номеру). Я звернувся до сусіда з тим, щоб він виправив помилку, але він відмовився. Сказав, що у нього проблеми з фінансами. І він вже платив за технічну документацію. Що робити мені. Я коли-небудь зможу вирішити своє питання, чи це без варіантів. Земля за межами населеного пункту. Куди звертатись. Може хто знає
Вкажіть кадастровий номер земельної ділянки вашого сусіда, так всім буде зрозумніше, легше буде щось порадити
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення ппзкб »

Володимир55 писав: 03 квітня 2017 16:34Мені треба побільше інформації про те як вести себе в розмові з керівником ДЗК
Ведіть себе як і вони - нахабно. Наголосіть щоб вказали які є порушення в вашій документації (те що длянка № 28 по координатам не та де треба не Ваша проблема), а далі як я писав вище, і зазначте що те що вони внесли ту ділянку невірно теж буде їхньою проблемою. Хоча скажу Вам що боротисяз тою бидлотою важко, але треба
Володимир55
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 01 квітня 2017 16:08
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Володимир55 »

Я й так заплатив 3,5 тис. грн за документи, які повернули. новий землевпорядник мого сусіда сказав, що якщо я заплачу ще 6,0 тис. грн, то може мене зареєструють в ДЗК. Платити майже 10,0 тис. грн. я не буду. У мене є Державний акт і я буду писати скарги. Хоча сумніваюсь в їх ефективності. Кадастровий номер сусідських ділянок я скажу у середу після прийому у керівника
Tatiana82
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 24
З нами з: 21 березня 2017 10:59
Репутація: 1
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Tatiana82 »

звертайтесь до контори де робили , це їх проблеми
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення ппзкб »

Tatiana82, Чиї проблеми, що ділянку №28 внесли на №26? Почитайте від початку, потім коментуйте!
Володимир55
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 01 квітня 2017 16:08
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Володимир55 »

Контори нема, де робили. В бігах..

Відправлено через 1 хвилину 7 секунд:
на 28 ділянці координати 30
Аватар користувача
ПиратФлинт
Спец
Спец
Повідомлень: 431
З нами з: 16 лютого 2011 22:31
Репутація: 80
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення ПиратФлинт »

Володимир55 писав: 03 квітня 2017 16:34Ні, 28 ділянка піде по координатам на 26. Тому що 24 ділянка
Оце усе що Ви описали - це якість наповнення НКС (Національна кадастрова система). Откриваєте інтернет набираєте Публічна кадастрова карта України у віконечку вводите кадастровий номер і дивитеся де знаходиться ділянка.
А колеги правильно написали Ваш реєстратор став у "позу" тому що система автоматично видає помилку у випадку перетину двох ділянок а не тоді коли між ними є розрив.

Відправлено через 2 хвилини 40 секунд:
Володимир55 писав: 03 квітня 2017 17:28Контори нема, де робили
А яким роком датована Ваша документація?

Якщо я все правильно зрозумів то у Вас є державний акт на землю, чи я десь щось пропустив?
Володимир55
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 01 квітня 2017 16:08
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Володимир55 »

Спасибі, я зрозумів
:like: :like:

Відправлено через 12 хвилин 23 секунди:
Договір з зпроектантами від 15.10.2016. Документи здавав 2 рази (з відмовою). Перший раз відмова була 08.02.17, а здавав 23.01.2017, другий раз здавав 10.03.2017, відмовили 24.03.2017. державний акт на землю 03.09.1999р.Перший раз відмова була така. Відсутня дата складання переліку обмежень; в акті приймання-передачі межових знаків відсутня дата складання та підпис суміжних користувачів. Я звернувся до реєстратора за поясненням щодо підписів, які вже були. На що вона сказала, що це стандартна форма запису, а от дати у мене немає. Я спитав яку я повинен ставити дату, на що вона відповіла, що це повинні робити землевпорядники. Вони поставили дату і я здав документи вдруге.
Володимир55
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 01 квітня 2017 16:08
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Розриви між суміжними земельними ділянками

Повідомлення Володимир55 »

Добрий день. Велике спасибі всім, хто давав мені поради щодо вирішення моєї проблеми. 3 квітня я звернувся до Вас за допомогою, а вже 21 квітня отримав кадастровий номер. Ура, Ура, Ура. Борітеся, вірте в себе і всі негаразди здолаєте. Спасибі Вам всім ще раз. Ви надзвичайні люди.
Відповісти