Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Усі питання щодо державної реєстрації ДА і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1797
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кадастрова реєстрація земельних ділянок через e.land.gov.ua

Повідомлення Azhimut »

  Hidden text. You must register
alisa_281 писав: 03 березня 2018 10:45Я все-таки вважаю, що відмітку повинен проставляти один і той же реєстратор. В постанові №1051 теж так про це написано.
Відправити на архів документації посилкою з описом вкладення- теж був у мене цей варіант. Реєстратор свої проштампує і буде "в шоколаді", а з іншими екземплярами все одно прийдеться йти до нього. Держгеокадастр завжди залишає в законодавстві "лазеечку" для себе.
Як на мене вихід поки що тільки такий: либо жалуйтесь, либо кланяйтесь! Вибір за нами!

P.S. Сьогодні таки поставила відмітки (витяги від 20.02.2018). В 14 денний термін вона встигла!!!
alisa_281, про що йдеться? Не розумію. Отримав замовник документацію після онлайн-реєстрації ЗД в ЦНАПІ, куди поніс, з відміткою чи без - яка Ваша справа? Ви свою роботу виконали: ЗД ділянку зареєстровано.
Копію роздрукуєте та здасте в фонд. Хто сказав, що копія документації повинна бути з відмітками кадастрового реєстратора?