Публічна кадастрова карта України (map.land.gov.ua)

Карти і т.д.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
gps_nik
Спец
Спец
Репутація: 133
Область: м.Київ

Повідомлення gps_nik »

Mr. Blobby писав:...Мировой банк...интересует возможность возврата кредита землей...
С чего это вдруг Вы так решили???

malecha
Спец
Спец
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

ZIC
Спец
Спец
Репутація: 6
Місце роботи: Інше

Повідомлення ZIC »

gps_nik писав:С чего это вдруг Вы так решили???
А що є інші варіанти повернення кредитів??? Почитайте "Исповедь эконмического убийцы" Джона Перкинса, сценарий по всьому світу один - якнайглибше втягнути в кредитне ярмо, щоб країна не мала змоги повернути борги. Потім - ультиматум: або гроші "на бочку", або давайте сюди ваші природні ресурси (землю, нафту, газ, алмази і т.п., в залежності від можливостей країни). Думаєте чого наші продажні керівники так проштовхували ринок землі незалежно від партійних кольорів влади?
З жалоб наших, що тут розікрали їхні гроші, вони там (за бугром) тільки радітимуть, бо їх успішне розкрадання - це головна передумова привласнення природних ресурсів (надаючи кредити, вони навіть підштовхують до їх розкрадання).
Алмазів, золота, нафти - ми не маємо таких ласих запасів. Єдине що їх цікавить - це наші чорноземи та наше географічне положення...

Ось -
Исповедь экономического убийцы.zip
П.С. На торенті (rutraker) є і аудіо-варіант, ще є відеоінтервю для російського ТВ.[/color]
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Chernov
Спец
Спец
Репутація: 18
Область: Запорізька
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

http://www.gisa.ru/92201.html?from_email=Y
http://novostiua.net/main/26364-stoimost-nacional ... emy-ocenivaetsya-v-50-mln.html
Во как. 50 лямов и только за зарплату....
Хотя, всего чуть больше, чем по баксу на брата...
Можно продолжать...
А с другой стороны, ПРОСРАТЬ такие бабки и в результате получить НИЧЕГО? Или даже минус....

Сhibis
Спец
Спец
Репутація: 61
Область: Київська

Повідомлення Сhibis »

Chernov писав:Недоступность ортофото, непубличность УСК2000 это только то, что на поверхности.
Пишите, буду обобщать
Можу закинути відскановані листи Держкомземагенства "Про імпорт даних із локальних геоинформаційних систем" Правда він завбачливо без реєстрації (дата виготовлення орієнтовно травень-червень 2012). Так от там йдеть про порядок та схему "опрацювання питання імпорту ОФ, які підлягають перенесенню із локальних Квазісистем до оновленої ПРС-КРС". Загалом глобальне вивантаження файлів не дістало логічного продовження, а то і зовсім не відбулося в зазначений термін (частина свідомих реєстраторів зрозуміли про що я). Не знаю чи це Вам потрібно і чи доречно саме в цій гілці форуму. Якщо є інтерес - дайте знати.
Chernov писав:Хотелось бы уточнить наименования квазипрограмм
Наприклад "Кадастровий офіс" (це 2006-2007р.р.) Уже в 2009 було розвінчування цього чудо-ПЗ від обласного Управління, яке саме цей "офіс" і навязувало нам, як програму "для всього". (офіційний лист нажаль вже десь "затерявся"). А грошей там пішло валом ...

petrivna
Репутація: 0

Повідомлення petrivna »

Chernov писав:А с другой стороны, ПРОСРАТЬ такие бабки и в результате получить НИЧЕГО? Или даже минус....
Я постійно з великою увагою читаю Ваші пости, але іноді висновки Ви робите не в ту сторону.
В нашій країні єдине, що лишилося не вкраденим - це земля. Вірніше вона вже вкрадена, лишилося тільки її узаконити. І для Держземагенста узаконення землі пріоритет №1. Саме тому, що є проблеми з узаконенням землі продовжено мораторій на продаж земель с/г призначення до 2016 року, бо якби все було гаразд, з 1.01.2013 земля вже продавалася б. Не справиться Тимченко поставлять іншого. Невже Ви справді вірите, що голова Держземагенста щось вирішує? Кому і на кого Ви хочете жалітися? Та хоч в ООН.

Спустіться на грішну землю і не літайте в хмарах. Їм по барабану наші проблеми. Ми для них бидло, яке має обслуговувати їхні потреби.

Що робити я не знаю. Але точно не писати листи в Світовий банк. Це не допоможе.

Сhibis
Спец
Спец
Репутація: 61

Повідомлення Сhibis »

petrivna писав:Їм по барабану наші проблеми. Ми для них бидло, яке має обслуговувати їхні потреби.
А я вважаю що "бидло" працює в моїй структурі на посаді начальника. І ніяк не можу себе заставити з цим змиритись. Що в моїх силах змінити - зміню, хоча усвідомлюю все вище Вами сказане (пробачте що "вмішуюсь" в Вашу дискусію з Chernov, далі Ви самі pa-pa ).

Chernov
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Сhibis писав:пробачте що "вмішуюсь" в Вашу дискусію з Chernov, далі Ви самі pa-pa
Це не наша приватна дискусія. Я закликаю усіх виказувати свою думку. І абсолютно згоден з Вашою громадянською позицією
Сhibis писав:Що в моїх силах змінити - зміню
Якщо в нашому народі ще залишилися такі, як Ви - маємо шанси.

Volodar
Спец
Спец
Репутація: 51
Область: Житомирська

Повідомлення Volodar »

Може й офтоп, але все ж таки, наштовхує на певні роздуми, а куди ж пливуть-ідуть народні кошти:
http://tvi.ua/new/minpryrody_kupylo_kos ... chniy_cini
"Мінприроди купило космічні фото по "космічній" ціні"
СпойлерПоказать
Державне підприємство "Центр еколого-експертної аналітики" уклало угоду на впровадження геоінформаційних технологій з використанням даних дистанційного зондування Землі.
Угоду укладено з кіпрською компанією "G.X. satellite communication management ltd", а вартість угоди становила 26,15 млн гривень, передає сайт "Наші гроші" з посиланням на "Вісник державних закупівель".
Для Міністерства екології та природних ресурсів замовлено зображення дистанційного зондування території України (603 тис кв. км) за два роки, роздільною здатністю на місцевості не більше, ніж 6 м.
"Зображення повинні складатися із космічних знімків, які надходять з 4 або більше супутників. Надані зображення мають бути технологічно сумісні з наявними у замовника даними за попередні роки", – йдеться в укладеній угоді.
В тендері брало участь харківське ТОВ "Спаеро-гіс", чия пропозиція коштувала 23 млн гривень.
Однак дешевша заявка була відхилена через формальні обставини: не всі сторінки пропозиції мають печатку, неправильно заповнений стовпчик з інформацією про посади та професії працівників.
Відтак єдиним конкурентом було ТОВ "Твіс-інфо" Олеся Ясинського та Геннадія Павленка.
Державне космічне агентство та оператор Національної системи космічного спостереження ДП "Дніпрокосмос" в тендері участі не брали, хоча Україна має власні можливості для отримання космічних фотографій.
Нагадаємо, минулого року Мінекології замовило космічні знімки території України за 49,38 млн гривень у австрійської фірми, яка спеціалізується на будівництві цементних заводів.
Кіпрська компанія "G.X. satellite communication management ltd" має свій сайт, який було зареєстровано 9 жовтня 2012 року – в день оголошення тендеру. Власник сайту скористався опцією, яка дозволяє не розкривати його прізвище. В розділі “Наші клієнти” кіпрська фірма вказала лише Мінприроди України.
Серед партнерів фірми – ДП "Дніпрокосмос", яке займається космічними фото України.

Chernov
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

petrivna писав:Що робити я не знаю.
Думайте, Петрівно, думайте. І вірте у себе особисто і в оточення. Тоді обовязково щось конструктивне надумаєте...

Додано через 7 хвилин 39 секунд:
Volodar писав:роздільною здатністю на місцевості не більше, ніж 6 м
Скорее всего, 0.6 м
Плохо, что у нас с ними никто работать не может...
А так, дело нужное и значительно более полезное, чем ортофото с аєроплана....
С другой стороны, то что не выиграл ни Салтовац (Спаэро), ни Ясинский - говорит о том, что деньги просто распилили...

ZIC
Спец
Спец

Повідомлення ZIC »

Volodar писав: вартість угоди становила 26,15 млн гривень, ....... зображення дистанційного зондування території України (603 тис кв. км) за два роки, роздільною здатністю на місцевості не більше, ніж 6 м.
Chernov писав:Скорее всего, 0.6 м
Ні, якраз 6 м (RapidEYE). Тому сума як для таких знімків - справді космічна.
А відмова Спаеро+ та Ясинському основана на "НА-НО-технологіях". Це зрозуміло... facepalm

Chernov
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Pavel_SH писав:Могу ответить на интересующие технические вопросы касательно проекта мирового банка. И Кадастровой Системы.
Хорошо
Вопрос №1 Почему, несмотря на принятие с 2008 года УСК2000 ортофотопланы сделаны в СК63. Только не надо втирать про "старое ТЗ Госкомзема" Или там вообще полные дебилы с вредителями сидят? И вдогонку, если удалоссь сделать корректные планы в СК63 - нафига вообще УСК2000? А если УСК2000 все-таки нужна, то ортофото в СК63 - геометрически некорректны и являются уликой в деле о растрате кредитных средств подрядчиками при попустительстве и преступной халатности заказчика.

Додано через 41 хвилину 51 секунду:
ZIC писав:сума як для таких знімків - справді космічна.
Действительно делим сумму на площадь и получаем по 43.38 за квадратный километр. Это при прайсе 0.8 эвро за кв км - больше, чем 3.6 эвро. Почти в пять раз дороже.... Так держкомзем здесь мелко проплывает.... Интересно, тоже Мировой банк? Или Партия регионов?

ZIC
Спец
Спец

Повідомлення ZIC »

Pavel_SH писав:Могу ответить на интересующие технические вопросы касательно проекта мирового банка. И Кадастровой Системы.
Приєднуюсь до першого питання Chernov-а.
По нашій області ОФП видав київський АРЦ в грудні поточного року. Це - найсвіжіші по Україні. Розроблялись і готувались до передачі, вже коли було точно відомо про перехід з Нового року на УСК2000. Робили б уже в двох системах...
І ще. В Постанові КМУ (Порядок ведення ДЗК) в додаток (класифікатор видів угідь) знову наспіх наломали дров, там треба б дещо змінити-добавити. Якщо є конкретний інтерес до покращення - дайте знати в ПП, напишу докладніше...

WERT
Спец
Спец

Повідомлення WERT »

передали из Кадастра нам в отдел привязанное все старье на проверку все в системе координат 63 года, но нашел пару боков привязные в местной системе

Chernov
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Конец света почти наступил. Позвонил Гасенко, которому позвонил Тымченко, который ждет меня в Киеве в 1-й приемной в среду в 9-00... Я согласился. Короче, домяукался...
Готовимся разделить участь Гонгадзе...

Додано через 45 хвилин 35 секунд:
Сhibis писав:Загалом глобальне вивантаження файлів не дістало логічного продовження, а то і зовсім не відбулося в зазначений термін (частина свідомих реєстраторів зрозуміли про що я). Не знаю чи це Вам потрібно і чи доречно саме в цій гілці форуму. Якщо є інтерес - дайте знати.
У світі останніх подій, коли Світовий банк призупинив фінансування та роззлюченого карівництва Агентства - мені будь яки факти корисні - для підготовки нового, більш розгорненого листа, як і просив Фан....

Pershin
Спец
Спец
Репутація: 1

Повідомлення Pershin »

Держись Василич!

ZIC
Спец
Спец

Повідомлення ZIC »

Chernov писав:Позвонил Гасенко, которому позвонил Тымченко, который ждет меня в Киеве в 1-й приемной в среду в 9-00... Я согласился.
Будете иметь теперь сразу два сертификата - землеустроителя и геодезиста (да еще с рук Тымченко!!!). morgny

Chernov
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

ZIC писав:Будете иметь теперь сразу два сертификата
+ свидетельство о смерти... Banned Или должность зама ... lol2

Гість
Спец
Спец
Область: м.Севастополь

Повідомлення Гість »

Chernov писав:+ свидетельство о смерти... Или должность зама ...
Я думаю друге morgny

Chernov
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

gps_nik
Спец
Спец

Повідомлення gps_nik »

Chernov писав:...ждет меня в Киеве в 1-й приемной в среду в 9-00... Я согласился. Короче, домяукался...
Таки достучались до верхов... Дорогой сэр!!! Я поражен результатами Вашей настойчивости... Позвольте перед Вами снять шляпу... vishenka
Не по темі
Не забудьте на вокзале тортик киевский купить Dnyuxa ... А то не будет с чем там чаи ганять во время светской беседы... morgny
Особенно вот это:
Тож не варто дивуватися, якщо після введення кадастрового номера в пошукову систему власник не виявить своєї ділянки або знайде її не в тому місці, де вона знаходиться в натурі.
Це, до речі, означає, що наділ, яким користується людина, їй просто не належить. Право власності ще потім потрібно буде довести в судах або в кількарічній біганині по кабінетах чиновників.

Chernov
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Chernov писав:Pavel_SH написав:Могу ответить на интересующие технические вопросы касательно проекта мирового банка. И Кадастровой Системы.
Хорошо
Вопрос №1
ДЗК не может ответить даже на первый, самый простой вопрос. Перечень вопросов готов к пересылке в мировой банк. А также в прочие международные профильные организации. Пора давить этих мразей!!!

ZIC
Спец
Спец

Повідомлення ZIC »

Chernov писав:Или должность зама ...
по геодезии и картографии (то-то Карпинский будет рад...) morgny
А может даже Центр ДЗК доверят (будете с Вашим опытом помогать КАЛ в УСК2000 пересчитывать и кадастровую карту делать ПУБЛИЧНОЙ) morgayu

Chernov
Спец
Спец
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

ZIC писав:то-то Карпинский будет рад...
А я ему зла никогда не желал и не желаю. Даже скажу, что мужик он очень умный. Но подлый. Попробуйте поверить на слово. Если нужны будут доказательства - предоставлю, но для него нежелательно...
ZIC писав:А может даже Центр ДЗК доверят
А что, я бы взялся разгрести эти конюшни. Но только с полным карт-бланшем.

gps_nik
Спец
Спец

Повідомлення gps_nik »

Chernov писав:...А что, я бы взялся разгрести эти конюшни. Но только с полным катр-бланшем...
Тут с Вами особо не поспоришь... Судя по всему, у Вас энергии, как у застоявшегося жеребца... В благородном порыве можете "случайно" и развалить эти "конюшни"... morgayu

Відповісти