Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Технічне забезпечення (тахеометри,GPS і ін.). Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте спонсором вказаного розділу
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення ппзкб »

zemleustriy-ocinka писав: 17 січня 2022 09:18 та в нас вже теж інколи 35 буває
на різдвяних канікулах тестив саут галаксі7, в місті біля багатоповерхівок, на протязі години 32-34 спутника стабільно
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 753
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 156
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення zemleustriy-ocinka »

ппзкб писав: 18 січня 2022 09:14саут галаксі7
South Galaxy G7?
Seor
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 45
З нами з: 21 липня 2015 22:31
Репутація: 7
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення Seor »

JOZEF писав: 13 січня 2022 17:34 або я погано калібрую або датчик нахилу робе трохи криво.
Є різні типи датчиків нахилу, IMU датчики взагалі не потрібно калібрувати,там інших принцип, а ось перші датчики нахилу це в спарці працювали електронна бульбашка і магнітний компас(калібрувати треба кожен день), а також під ЛЕП біля трансформатора і т.п.(де сильні електромагнітні збурення) може бути спотворення даних при компенсації нахилів
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення Prometheus »

Seor писав: 16 січня 2022 13:13 Я як дилер китайського виробника вважаю що кількість супутників це не маркетинг, оскільки виробники передбачають використання перспективних частот, та нові супутникові сузіря і щоб ваш приймач тішив вас не одну пятирічку. В китаї вже приймачі в роботі використовують до 50 супутників.
але варто уточнить, що поправки здебільшого передаються тільки жпс(навстар) і глонас. А тому бачить може хоч 80 супутніків, але на фіксоване рішення впливають ті які бачить база

Відправлено через 7 хвилин 44 секунди:
ппзкб писав: 18 січня 2022 09:14 на різдвяних канікулах тестив саут галаксі7, в місті біля багатоповерхівок, на протязі години 32-34 спутника стабільно
в мене CHCNAV i73 теж бачить під 40супутників, але в рішення вони приймають участь тільки якщо ставлю свою базу. І це дійсно дає можливість підійти до стіни. Ну і з поправками від космічного агентства все чудово

Відправлено через 2 хвилини 26 секунд:
і головне питання не в кількості супутників чи каналів, а в тому як працює матиматика в приймачі. Як обробляють переотражонні сигнали(плаваюче, псевдофікс)
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення ппзкб »

Prometheus писав: 21 січня 2022 14:57 але в рішення вони приймають участь тільки якщо ставлю свою базу. І це дійсно дає можливість підійти до стіни. Ну і з поправками від космічного агентства все чудово
Поправки отримували від закпос. Я не уточняв, але казали що вони дають поправки від 4 супутникових систем (бейду і галілео). ну принаймні без бази під будівлями відлік брали без проблем
Seor
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 45
З нами з: 21 липня 2015 22:31
Репутація: 7
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення Seor »

Prometheus писав: 21 січня 2022 14:57 але варто уточнить, що поправки здебільшого передаються тільки жпс(навстар) і глонас. А тому бачить може хоч 80 супутніків, але на фіксоване рішення впливають ті які бачить база
так звичайно, але не варто надіятись на людей коли тобі кажуть, що у нас база усе підтримує, буває так що і вони самі в тому не розбираються, оскільки мене питали за антену китайського виробника для базової станції, а я сказав що вона L5 частоту не підтримує, люди здивувались що таке буває(тобто навіть на такі нюанси не звертали увагу)
Також звичайно якщо крок за кроком модернізують базові станції і ви захочите мати швидкий, стабільний і головне точний фікс,
прийдеться купляти новий приймач.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення Prometheus »

ппзкб писав: 21 січня 2022 15:15 Поправки отримували від закпос. Я не уточняв, але казали що вони дають поправки від 4 супутникових систем (бейду і галілео). ну принаймні без бази під будівлями відлік брали без проблем
в закпос не всі бази працюють від 4х систем. В моїй місцевості тільки жпс+глонас

Відправлено через 6 хвилин 16 секунд:
Seor писав: 21 січня 2022 15:56 так звичайно, але не варто надіятись на людей коли тобі кажуть, що у нас база усе підтримує, буває так що і вони самі в тому не розбираються, оскільки мене питали за антену китайського виробника для базової станції, а я сказав що вона L5 частоту не підтримує, люди здивувались що таке буває(тобто навіть на такі нюанси не звертали увагу)
Також звичайно якщо крок за кроком модернізують базові станції і ви захочите мати швидкий, стабільний і головне точний фікс,
прийдеться купляти новий приймач.
Спілкувався із Закпосом і Космонавтами - достатньо компетентні. Щодо модернізації, я не замітив щоб активно хтось щось міняв. В геобратстві спорив з одним із працівників СС, так він стверджував, що галілео і бейдоу нічого не дає, що там незрозумілі ефемероїди(брєдятіна). З ким ви спілкувалися, мо то якийсь секретар?
Seor
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 45
З нами з: 21 липня 2015 22:31
Репутація: 7
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення Seor »

У foif незрозуміло компенсатор працює на 30град, чи на 60град. Бо це мабуть два різних компенсатора.
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення Prometheus »

Seor писав: 25 січня 2022 17:24 У foif незрозуміло компенсатор працює на 30град, чи на 60град. Бо це мабуть два різних компенсатора.
я думаю це маркетологи/продавці граються. А реальність як в цьому відео Тест інерціалки CHCNAVi90
Іншими словами інерціалка є і вона працює і на 60градусів з більшою похибкою. Деякі виробники в ТТХ нормально пишуть:
Погрешность за наклон вехи 10.0мм + 0.7 мм/градус наклона". Звірявся на пункті своїм приймачем в режимі виноса, писало 2см, а реально 0,1-0,4см плавало. При наклоні градусів на 45(більше закопаний пункт не дав) получилося 1,2см від координат пункту
Востаннє редагувалось 27 січня 2022 17:09 користувачем Prometheus, всього редагувалось 1 раз.
Seor
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 45
З нами з: 21 липня 2015 22:31
Репутація: 7
Область: Івано-Франківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення Seor »

Просто на 30 град це так званий компенсатор(рівен+компас), а на 60 град це IMU система присутня.
JOZEF
Повідомлень: 7
З нами з: 14 грудня 2021 14:05
Репутація: 2
Область: Харківська
Місце роботи: Інше

Хто бачив це відео FOIF a90? Як гадаєте чи варто купувати?

Повідомлення JOZEF »

Хлопці випустили ще оде відео про цей прилад і зїявився ще е сюрвей е 600, я так розумію точна копія
https://www.youtube.com/watch?v=TMrmHP20cvQ
Відповісти