Перелік необхідних документів до заяви для відведення з/д

Юридична допомога
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Zvaria
Повідомлень: 8
З нами з: 04 травня 2008 17:21
Репутація: 0
Область: Чернівецька

Перелік необхідних документів до заяви для відведення з/д

Повідомлення Zvaria »

Підскажіть будь-ласка перелік документів, необхідних, як додатки, до зави щодо виділення земельної ділянки. Мене цікавить копія паспорту та ідент. коду. В законах та інструкціях ніде не прописано (принаймі я не знаходжу). Єдина ниточка це п. 6 ст. 9 з-ну про службу в органах місцевого самоврядування. Чи може цього пункту буде достатньо?
Буду вдячний за допомогу. Pioner
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

Точно, десь щось було схоже, наскільки пам'ятаю, говорилося саме про те, що паспорт підтверджує громадянство, а право на приватизацію має тільки громадянин України. Скористайтеся ПОШУКОм, там при введенні слова "паспорт" аж 10 сторінок викидає, шукайте!
anuna.85
Спец
Спец
Повідомлень: 75
З нами з: 16 липня 2012 16:04
Репутація: 0
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення anuna.85 »

В нас ще вимагають підтвердження відсутності приватизації за цільовим призначенням (довідка від держ. реєстратора або від ради за місцем реєстрації)
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення malecha »

anuna.85 писав:В нас ще вимагають підтвердження відсутності приватизації за цільовим призначенням (довідка від держ. реєстратора або від ради за місцем реєстрації)
Довідки ДЗК про право безоплатної приватизації
Старе і купу раз обговорене питання у темі, ссилка якої вказана вище.
Я так розумію автор теми мав на увазі саме необіхдність подання копії паспорта, не думаю, що варто щось тут продовжувати, так як про перелік додатків до заяви, графічних матеріалів і зразки самих заяв тут є чимало.
Закрито