Постанова КМУ №231 ПОРЯДОК проведення оцінки для цілей оподаткування 04.03.2013 р.

Нове законодавство, яке стосується земельних відносин
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
alla2612
Спец
Спец
Повідомлень: 174
З нами з: 31 серпня 2009 20:06
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення alla2612 »

Доброго дня. При оформленні спадщини на паї тепер треба буде оцінку для цілей оподаткування......?

Аватар користувача
Deputat33
Спец
Спец
Повідомлень: 150
З нами з: 19 березня 2008 23:35
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Deputat33 »

На даний час треба Витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку, а як буде ? - буде видно...

doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 732
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 64
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення doslidnik »

alla2612 писав:При оформленні спадщини на паї тепер треба буде оцінку для цілей оподаткування......?
Чому буде, вже треба з 17.04.2013року

alex1966
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 09 вересня 2009 16:26
Репутація: 0

Повідомлення alex1966 »

Уточните пожалуйста, согласно законодательства предприятие которое имеет сертифицированного инженера-землеустроителя в сертификате которого указано что он имеет право на подготовку документации по оценке земель (кроме єкспертной оценки),
- может-ли на сегодняшний день выполнять нормативную денежную оценку?.

[upd=1373964967][/upd]
Уважаемые! Просветите отставшего от жизни.У меня был вопрос , но ответа нет. С учетом изменений в законодательстве, сертифицированный инженер-землеустроитель может выполнять н о р м а т и в н у ю денежную оценку, или изменения относятся только к э к с п е р т н о й оценке?

Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 0

Повідомлення Pogannka »

alex1966 писав:С учетом изменений в законодательстве, сертифицированный инженер-землеустроитель может выполнять н о р м а т и в н у ю денежную оценку,
читайте в сертификате перечень работ, которые может исполнять сертифицированный инженер, среди них "самостійно складати окремі види документації із землеустрою та документації з оцінки земель (крім експертної грошової оцінки земельних ділянок)"

Sona
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 36
З нами з: 11 липня 2012 16:32
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Повідомлення Sona »

Може хто знає, які це окремі види документації із землеустрою, маю на увазі слово: окремі ?

Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1378
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 313
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Azhimut »

Каков порядок оформления наследства с 01.08., нужна ли экспертная оценка, и если так, то в соответствии со списком оценщиков на spfu.gov.ua?
Ранее сделанные звиты оценщиков - будут ли действительны?

Alex111
Спец
Спец
Повідомлень: 78
З нами з: 07 жовтня 2008 10:10
Репутація: 8

Повідомлення Alex111 »

Недействительны. Может продлят, но пока так.

doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 732
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 64
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення doslidnik »

Pogannka писав:читайте в сертификате перечень работ, которые может исполнять сертифицированный инженер, среди них "самостійно складати окремі види документації із землеустрою та документації з оцінки земель (крім експертної грошової оцінки земельних ділянок)
ЗУ Про оцінку землі
Стаття 18. Порядок проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок
...
Нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться юридичними особами, які є розробниками документації із землеустрою
відповідно до Закону України "Про землеустрій" ( 858-15 ). { Частина третя статті 18 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 5394-VI ( 5394-17 ) від 02.10.2012 }
Не по темі
СпойлерПоказать
ЗУ Про оцінку земель
Стаття 6. Суб'єкти оціночної діяльності у сфері оцінки земель
...
фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які отримали кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок та ліцензію на виконання землеоціночних робіт у встановленому законом порядку;
Стаття 19. Порядок проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок
...
Експертна грошова оцінка земельних ділянок проводиться суб'єктами оціночної діяльності у сфері оцінки земель відповідно до вимог цього Закону, Закону України "Про оцінку майна, майнових прав і професійну оціночну діяльність в Україні" ( 2658-14 ), а також інших нормативно-правових актів та державних стандартів, норм і правил.

Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо проведення робіт із землеустрою, землеоціночних робіт

3.1. Суб'єкт господарювання - юридична особа при здійсненні господарської діяльності щодо проведення землеоціночних робіт має
дотримуватися таких вимог:
3.2.2. Кваліфікаційні вимоги:
наявність диплома про закінчення вищого навчального закладу за спеціальностями "землевпорядкування", "землевпорядкування та кадастр", "землеустрій та кадастр" або "оцінка землі та нерухомого майна" за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліст, магістр та стажу роботи за спеціальністю не менше ніж три роки;
наявність кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, отриманого відповідно до Законів України "Про оцінку земель" ( 1378-15 ), "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" ( 2658-14 ), витягу з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок;
залучення на підставі трудового договору оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який має кваліфікаційне свідоцтво оцінювача з експертної грошової оцінки земельних ділянок, отримане відповідно до Законів України "Про оцінку земель" ( 1378-15 ), "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні" ( 2658-14 ), витяг з Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок.
Оцінювач з експертної грошової оцінки земельних ділянок зобов'язаний не рідше одного разу на два роки підвищувати кваліфікацію.
Питання - чи може Фізична-особа підприємець (ФОП) у складі якого лише один оцінювач (він сам) виконувати експертну оцінку земельної ділянки?
P.S. Згідно Закону так, а от згідно Наказу не зовсім.

Smile
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 16 травня 2011 22:55
Репутація: -9
Область: Волинська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Smile »

доброго дня!!!в мене питання..який порядок навчання для проведення оцінки для цілей оподаткування, і чи є обовязковий сертифікат оцінювача для проходження навчання???

sanich
Спец
Спец
Повідомлень: 155
З нами з: 13 липня 2007 13:07
Репутація: 3
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

Повідомлення sanich »

Поздравляю оценщиков http://ua.comments.ua/money/207047-novi ... uvati.html

Sona
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 36
З нами з: 11 липня 2012 16:32
Репутація: 0
Область: Хмельницька

Повідомлення Sona »

Відтермінували на з місяці......


saa
Спец
Спец
Повідомлень: 71
З нами з: 02 серпня 2008 22:11
Репутація: 0

Повідомлення saa »

Хто, як розуміє п. 4 Прикінцевих положень цього закону http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/4336-17
СпойлерПоказать
4. Установити, що оцінка об’єктів приватизації, а також оцінка іншого майна, майнових прав, у тому числі нормативна грошова оцінка, здійснюється відповідно до законодавства з питань оціночної діяльності, а у випадках оцінки майна, майнових прав для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов’язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства (у тому числі правочинів, що підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації) (далі - оцінка для цілей оподаткування), здійснюється відповідно до законодавства з питань оціночної діяльності з урахуванням пункту 5 статті 5 Закону України "Про Фонд державного майна України" суб’єктами оціночної діяльності - суб’єктами господарювання приватної форми власності, виключним видом діяльності яких є оцінка для цілей оподаткування.
Представники Фонду ДМ, які викладають на курсах, трактують це, як єдиний вид діяльності підприємства...Тобто фірма повинна займатись тільки оцінкою для цілей оподаткування і більше ні чим.

Аватар користувача
Сергiй64
Спец
Спец
Повідомлень: 815
З нами з: 21 червня 2009 19:55
Репутація: 21
Область: Вінницька
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Повідомлення Сергiй64 »

Не зовсім у тему, але може кому цікаво
Щодо окремих положень постанови КМУ "Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства"
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/n0018323-13

Аватар користувача
Deputat33
Спец
Спец
Повідомлень: 150
З нами з: 19 березня 2008 23:35
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Deputat33 »

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ Роз'яснило:
Щодо окремих положень постанови КМУ "Деякі питання проведення оцінки для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які справляються відповідно до законодавства"

http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/n00 ... 8696557518

Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2239
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 62
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Постанова КМУ №231 ПОРЯДОК проведення оцінки для цілей оподаткування 04.03.2013 р.

Повідомлення Oleg »

Постанова Вищого адміністративного суду України «Про визнання незаконною і скасування постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 року № 231» від 29.07.2015 № К/800/62987/13

Закрито