Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 186
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 18
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення zemleustriy-ocinka » 07 листопада 2019 16:15

realkaban13 писав:
07 листопада 2019 16:06
Начебто у нього в генплані стоіть що це землі промисловості
Не знаю, в моєму населеному пункті спокійно пройшли проекти ще й із зміною цільового з промисловості на ОСГ без ДПТ. Яким чином не знаю, інша організація робила

realkaban13
Повідомлень: 6
З нами з: 09 серпня 2018 11:19
Репутація: 1
Область: Херсонська
Місце роботи: Інше

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення realkaban13 » 08 листопада 2019 08:56

zemleustriy-ocinka писав:
07 листопада 2019 14:25
У вас там забудовано чи планується забудова? Якщо ні - реєструйте ділянку, якщо пройдена екстериторіальність звичайно
Там немає забудови. Поруч є якісь розвалля та не на тій території яка нам потрібна. ОСГ ми беремо для прямого призначення не більше і не менше.
Я вже не знаю шо робить.
Кадастровий реєстратор морозиться. Каже що нічого робити не буде без погодження архітектора.

Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 186
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 18
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення zemleustriy-ocinka » 08 листопада 2019 09:13

realkaban13, у відділ ДГК зверталися з питанням? Можливо варто підійти до начальника відділу?

realkaban13
Повідомлень: 6
З нами з: 09 серпня 2018 11:19
Репутація: 1
Область: Херсонська
Місце роботи: Інше

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення realkaban13 » 08 листопада 2019 10:23

realkaban13 писав:
08 листопада 2019 08:56
Кадастровий реєстратор морозиться. Каже що нічого робити не буде без погодження архітектора.
Сидить у ДГК.
Начальнику по цимбалах.

Swan_911
Повідомлень: 7
З нами з: 18 лютого 2019 16:51
Репутація: -1
Область: Донецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення Swan_911 » 08 листопада 2019 12:01

Маю схожу ситуацію, архітектор відмовляє в погодженні, посилаючись на ту ж ст.186-1.
по факту - рілля, в довідці - рілля, рішення ОМС - за рахунок ріллі під ОСГ. начальник Держгеокадастру футболить до архітектора, реєстратор також! що робити?

Аватар користувача
zemleustriy-ocinka
Спец
Спец
Повідомлень: 186
З нами з: 15 липня 2019 12:21
Репутація: 18
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення zemleustriy-ocinka » 08 листопада 2019 12:07

Не по темі
здається вирішили підзаробитися, доки реєстрацію СІЗам не віддали
Відправлено через 1 годину 21 хвилину 56 секунд:
https://land.gov.ua/zvernutysia-do-keri ... okadastru/
спробуйте звернутися, але як вони пишуть - "листи носять рекомендаційний характер"

Аватар користувача
torez
Спец
Спец
Повідомлень: 102
З нами з: 26 травня 2009 18:09
Репутація: 19
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення torez » 08 листопада 2019 14:13

realkaban13 писав:
07 листопада 2019 10:03
чи можна якось обійти цю процедуру? Чи варіантів нема?
Обійти не вийде, архітектор в будь-якому випадку повинен погоджувати проект відведення в межах н.п. Нехай дає висновок, а Ви подивитесь, яке обгрунтування своєї відмови він там надасть.

Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2071
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 453
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення ппзкб » 08 листопада 2019 16:43

torez писав:
08 листопада 2019 14:13
Обійти не вийде, архітектор в будь-якому випадку повинен погоджувати проект відведення в межах н.п.
Чому в будь якому? Де, чим, ким обумовлено?

magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 95
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 77
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення magalon » 08 листопада 2019 17:37

torez писав:
08 листопада 2019 14:13
архітектор в будь-якому випадку повинен погоджувати проект відведення в межах н.п.
Дійшли згоди з проектантом, замовником проекту землеустрою, та при реєстрації ЗД для ОСГ в межах НП дали відмову по причині відсутності висновку архітектора для подальшого судового розгляду справи. Суд постановив: в ПЗ нема відомостей про об'єкт будівництва та не планується його розташування, а тому висновок архітектора не потрібен, та визнано дії ДКР неправомірними.

Shyrik27
Спец
Спец
Повідомлень: 181
З нами з: 20 грудня 2012 14:49
Репутація: 29
Область: Сумська
Місце роботи: Інше

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення Shyrik27 » 08 листопада 2019 18:32

magalon, Можете поділитись судовим рішенням?

realkaban13
Повідомлень: 6
З нами з: 09 серпня 2018 11:19
Репутація: 1
Область: Херсонська
Місце роботи: Інше

Надання у власність земельних ділянок для ОСГ

Повідомлення realkaban13 » 09 листопада 2019 20:13

magalon писав:
08 листопада 2019 17:37
Дійшли згоди з проектантом, замовником проекту землеустрою, та при реєстрації ЗД для ОСГ в межах НП дали відмову по причині відсутності висновку архітектора для подальшого судового розгляду справи. Суд постановив: в ПЗ нема відомостей про об'єкт будівництва та не планується його розташування, а тому висновок архітектора не потрібен, та визнано дії ДКР неправомірними.
Буду дуже вдячний якшо поділетесь таким рішенням.

Відповісти