Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації із з

Нове законодавство, яке стосується земельних відносин
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
WERT
Спец
Спец
Повідомлень: 97
З нами з: 18 липня 2007 15:35
Репутація: 0
Область: м.Київ

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення WERT »

Cdsnkfyf писав: 2. Пробуйте перевірити свої обласні служби, чомусь мені здається, що Комісія не працює лише там, де її ніхто не організовує.
Вот вот у нас работает комиссия и все члены комиссии приезжают, и работы согласовываются УЧИТЕСЬ
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення werewolf »

Cdsnkfyf писав:1. Складність полягає у тому, що це стосується лише місцевих дозвільних органів, ви не вирішуєте проблем з обласними службами
Якщо Ви маєте на увазі вирішення з обласними службами проблемних питань, які входять до їх компетенції, конкретних землевідведень, то логічно. ;-) У нас в положенні і в посадових інструкціях нема таких повноважень.
Спрямування їхніх дій стосовно земельних питаннь, надання розяснень і рекомендацій ми постійно і успішно проводили і проводимо без комісії.
Cdsnkfyf писав:тому я вважаю, що Комісії потрібно організовувати як найшвидше.
Я вважаю, що це пряма воля органу місцевого самоврядування - вирішувати, чи потрібна їм така "іграшка", як комісія, чи ні. Мені, особисто, "фіолетово"... Дані комсісії у працюючому вигляді ніяких переваг нікому не дають. У нас проекти землеустрою як погоджувались, так і погоджуються незалежно від того, є комісія, чи ні. Вибачаюсь за скепсис.
WERT писав:Вот вот у нас работает комиссия и все члены комиссии приезжают, и работы согласовываются УЧИТЕСЬ
Якщо порушення законодавства при відведенні з\д відсутні, то в нас теж роботи погоджуються без жодних проблем.
Cdsnkfyf
Спец
Спец
Повідомлень: 147
З нами з: 08 квітня 2009 14:50
Репутація: 0
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Cdsnkfyf »

Я маю на увазі, що на сьогодняшній день фізична особа-підприємець через дозвільний центр подає проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для.... на розгляд комісії, а максимум через 1,5місяці забирає затверджений проект (сесія відбувається 1 раз на місяць, тому такий довгий строк). Да, існує багато проблем: ДЗК, обмінний файл, реєстрація, але економиться біля пів-року часу, я вже не говорю про платність. Люди не вірять, що в нашій країні щось подібне може працювати. Але ж може. І працює. Тому скептицизм недоречний. Краще спробуйте обговорити свої проблемні питанні, і можливо знайдете підказку, яким чином організовати роботу комісії в вашому місці.
Аватар користувача
amenshun
Спец
Спец
Повідомлень: 203
З нами з: 13 вересня 2009 07:55
Репутація: 1
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення amenshun »

Cdsnkfyf писав:Краще спробуйте обговорити свої проблемні питанні, і можливо знайдете підказку, яким чином організовати роботу комісії в вашому місці.
А навіщо, якщо нема ніякого контролю за тим чи є в вас така комісія і як вона працює?
Треба вам така комісія - створюйте. Не треба - не створюйте.
Жодний контролюючий орган в Україні не цікавить а ні ця комісія, а ні її робота.

Один працівник прокуратури у нас оформляв ділянку. Йому там допомагали, вже висновки почали збирать і всякі папірці потрібні. Тут він приходить, а йому говорять, що треба на комісію звернутись. Так він бісився, казав, що прокляті бюрократи ще якусь комісію дурну придумали і т.д. :lol:
Аватар користувача
ОльгаНік
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 25
З нами з: 16 серпня 2008 08:35
Репутація: 0

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення ОльгаНік »

Щановні форумчани, якщо є Юристи підкажіть будь ласка з правової сторони, після прийняття рішення суду щодо скасування постанови воно автоматично вступає в силу з дня прийнятя чи ні? На сьогоднішній час на сайті Верховної Ради Постанова КМУ № 1420 чинна. Чи вся Україна чекає поки прийде дятька прокурор і поставить питання щодо порушення діючої постанови posunuv_v...
Romasyshyn
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 05 червня 2008 07:51
Репутація: 0
Область: Київська

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Romasyshyn »

постанова постановою, а земельний кодекс ніхто не відмініяв та не вносив у нього зміни стосовно комісії.
всі основні моменти прописані в кодексі, а тому на постанову по великому рахунку можна не звертати увагу. якщо її (постанову) відмінять то комісії нікуди не зникнуть оскільки вони передбачені кодексом. ним же передбачені всі основні моменти щодо діяльності комісій.
враховуючи викладене вважаю що те що відбувається з постановою нікому непотрібна дурниця (окрім київської міськради)
neo2020
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 27 жовтня 2008 13:05
Репутація: 0
Контактна інформація:

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення neo2020 »

може мені тут хтось підкаже... подаю проект на комісію (проект групі громадян по 2 га, загальна площа по проекту - 10 га)

Санітарний лікар на комісії кричить - "...треба мірять радіацію..., приходь до мене, пиши заяву, плати гроші за заміри..."
в мене зразу на вустах: "висновок комісії безкоштовний :D , і ніякі заміри мені не потрібні no ", на що він мені відповів, що не дасть позитивного висновку Banned


в мене виникли такі міркування:...
1) а якого фіга я повинен писати заяву??? я подав проект до РДА з КЛОПОТАННЯМ направити його на комісію по погодженню проектів землеустрою. В свою чергу голова РДА своєю візою на КЛОПОТАННІ направляє даний проект на вищезгадану комісію...
2) так як РДА передала проект комісії, то вона виступає замовником.... хай тей "ВРАЧ" виписує рахунок на РДА, а вони в свою чергу подають в прокуратуру, про невиконання постанови КМУ...
3) чи може самому в прокуратуру зайти???? Drug
Аватар користувача
malecha
Спец
Спец
Повідомлень: 744
З нами з: 22 квітня 2007 16:51
Репутація: 35
Область: Тернопільська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення malecha »

neo2020 писав: а якого фіга я повинен писати заяву??
хм.. на думку наших деяких спеціалістів, ви маєте бути першою зацікавленою особою, бо ви від замовника проекту отримали величезні гроші, то й відпрацьовуйте, а не посилайте їв у всі інстанції. От так то.

До речі, а що є області, де справді ці висновки видають безкоштовно без попередніх висновків платних екології, санстанції і спадщини?
krlik
Спец
Спец
Повідомлень: 63
З нами з: 31 січня 2008 22:38
Репутація: 0

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення krlik »

malecha писав:До речі, а що є області, де справді ці висновки видають безкоштовно без попередніх висновків платних екології, санстанції і спадщини?
Я на данный момент знаю только один район который действует так, благодарю заслугам начальника земотдела, а у большенства....все на том же уровне, что и было до приславутых изменений....вот только еще и экологи подняли планку за консультации с 200 до 400 грн с физ.лиц....и с 400 до 1000 для юр.лиц
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення vovaz »

Вопрос - может ли "Комиссия...." рассмотреть и дать заключения служб по проекту отвода при изменении целевого назначения земли которая находится в собственности ?
В постановлении КМУ отд 11.04.2002 г. N 502 сказано, что проект согласовывается с соответствующими службами (которые входят в состав "Комиссии").
Или это нарушение закона ? Но прямого запрета рассмотреть и дать заключения служб по проекту отвода при изменении целевого назначения земли которая находится в собственности у "Комиссии "нет.

Буду очень благодарен.
Аватар користувача
Поковба
Спец
Спец
Повідомлень: 704
З нами з: 13 вересня 2009 14:16
Репутація: 0
Область: Закарпатська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування
Контактна інформація:

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Поковба »

АнелЕ писав:Неужели только Постанова КМУ?
так, тільки постанова КМУ
Аватар користувача
Jerry
Повідомлень: 9
З нами з: 14 вересня 2007 13:19
Репутація: 0

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Jerry »

Панове форумчани маю таку інформацію що є лист Держкомзему , в якому зазначено що ухвала суду про забезпечення позову скасована і по суті позову відмовлено.
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення dzi »

Jerry писав:Панове форумчани маю таку інформацію що є лист Держкомзему , в якому зазначено що ухвала суду про забезпечення позову скасована і по суті позову відмовлено.
Якщо маєте інформацію поділіться, чи просто чули плітки і перевіряєте?
Аватар користувача
Jerry
Повідомлень: 9
З нами з: 14 вересня 2007 13:19
Репутація: 0

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Jerry »

dzi писав:Якщо маєте інформацію поділіться, чи просто чули плітки і перевіряєте?
13072010900.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
DeNos
Спец
Спец
Повідомлень: 156
З нами з: 19 травня 2008 22:12
Репутація: 0
Область: Миколаївська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення DeNos »

Поділіться будь ласка зразками комплексного висновку комісії, у кого вони реально працюють.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Oleg »

DeNos писав:Поділіться будь-ласка зразками комплексного висновку уомісії, у кого вони реально працюють
висновок_2010.7z
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Oleg
Спец
Спец
Повідомлень: 2311
З нами з: 03 квітня 2007 11:55
Репутація: 82
Область: Волинська
Місце роботи: Інше

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Oleg »

АнелЕ писав:В представленном заключении меня удивила фраза:"погоджує із зауваженнями"
Ну маємо, що маємо morgny У нас усім розіслано такий висновок - і не інакше Ushas
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення werewolf »

АнелЕ писав:В представленном заключении меня удивила фраза:"погоджує із зауваженнями" по-моему это противоречит существующей нормативной базе.
Угу. Фраза парадоксальна. :D До цього, найсмішніша фраза, яку я зустрічав у висновках була "відділ... вважає за можливе погодити..." :lol: Це ж додуматися тільки... :D
Аватар користувача
Nat
Спец
Спец
Повідомлень: 1120
З нами з: 10 грудня 2007 16:16
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Nat »

werewolf писав:найсмішніша фраза, яку я зустрічав у висновках була "відділ... вважає за можливе погодити..." :lol: Це ж додуматися тільки... :D
Знаєте, а багато хто "додумався". Не раз зустрічала саме таку формуліровку 8)
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення werewolf »

Не по темі
[quote="Nat"]Знаєте, а багато хто "додумався". Не раз зустрічала саме таку формуліровку 8)[/quote]
Мало того, я зустрічав райземів, які не підпишуть висновок, якщо формуліровка буде іншою. ;-)
Аватар користувача
Сергуня1
Спец
Спец
Повідомлень: 291
З нами з: 09 січня 2009 15:42
Репутація: 7

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Сергуня1 »

Нічого дивного, адже кожний із чиновників (ну і мені приходиться таке робити Sorri ) завжди намагається прикритись хоч якось, чи то від невігластва, чи то від дурості, чи то від дурних законів...
Хоч, мабуть, все ж більше від СИСТЕМИ, бо вона розчавить і поїде далі.
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення werewolf »

Не по темі
Як на мене, то не можна на питання: "Хто ти, чоловік чи жінка?", відповідати: "Можу бути чоловіком (або жінкою)..."
Або яйця є, або їх немає... :!: :?
Аватар користувача
Сергуня1
Спец
Спец
Повідомлень: 291
З нами з: 09 січня 2009 15:42
Репутація: 7

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Сергуня1 »

werewolf писав:
Не по темі
Як на мене, то не можна на питання: "Хто ти, чоловік чи жінка?", відповідати: "Можу бути чоловіком (або жінкою)..."
Або яйця є, або їх немає... :!: :?
Позиція правильна, тому і думаю, що пора уходити.....
Егор
Спец
Спец
Повідомлень: 977
З нами з: 02 вересня 2008 01:40
Репутація: 0

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Егор »

werewolf писав: "відділ... вважає за можливе погодити..."
Самое забавное, что не тока земотдел ... я видел такие формулировки у СЭС и т.д. и т.п.
Аватар користувача
Сергуня1
Спец
Спец
Повідомлень: 291
З нами з: 09 січня 2009 15:42
Репутація: 7

Re: Типове Положення про комісію з розгляду питань, пов'язаних з погодженням документації

Повідомлення Сергуня1 »

Комісія комісією, але у нас екологія і тут знайшла вихід: брєдовий висновок по відмові, людина повторно йде до них тет-а-тет, і після цього заново поданий тьой же проект погоджується.
Все просто-СИСТЕМА
Відповісти