Вимоги до технічного завдання

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kitsmaniuk »

Alexxp писав:Див. наказ Держкомзему від 08.10.2009 № 534
Про затвердження еталону технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку
Дуже хочу знайти цей наказ, та перевірити, чи він діючий, та не можу. Перепробував всі знані мною способи. Підкиньте, будь ласка, нормальну зсилку.
Аватар користувача
dexter3000
Спец
Спец
Повідомлень: 1353
З нами з: 29 серпня 2007 17:38
Репутація: 10
Область: м.Київ
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення dexter3000 »

Kitsmaniuk писав:Дуже хочу знайти цей наказ, та перевірити, чи він діючий, та не можу. Перепробував всі знані мною способи. Підкиньте, будь ласка, нормальну зсилку.
Гугл в помощь. А вообще ТЗ оттуда уже технически и юридически устарело.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kitsmaniuk »

dexter3000 писав:А вообще ТЗ оттуда уже технически и юридически устарело.
Догадувався, навіть більше, був у цьому впевнений. Однак це треба довести начальнику відділу та його спеціалістам, а посилки на те, що наказ і еталон втратив чинність у мене немає.....
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

dexter3000 писав:Гугл в помощь. А вообще ТЗ оттуда уже технически и юридически устарело.
Оно никогда и не было технически грамотным. (Не говоря уже про юридический аспект, который меняется в среднем 2 раза в месяц.)
Как и наши руководители.
Как бывшие, так и нынешние.

Закажите мне, я разработаю.
(чтобы не быть голословным, хотя и не напрашиваюсь)
Но не забесплатно, не менее 50 000 гр.
С полной предоплатой и гарантией возврата после конструктивной критики Форума.

Хотя с политикой нашего "государства" пора изучать российское законодательство. facepalm
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kitsmaniuk »

Chernov писав:Хотя с политикой нашего "государства" пора изучать российское законодательство.
Вірю, що цього не станеться. Поряд з тим:
- в гуглі прочитав;
- в архіві ДАЗРУ зазначеного документа не знайшов;
-в архіві рада_закон зазначеного документа не знайшов;
-в обговорені на наших форумах в основному мова йде про проекти відведвення, мене ж більше цікавить ТД з встановлення, ТД з відновлення, в Законах та діючій інструкції такого не зустрівчав. Може я неуважно читав?
І напослідок, напевне до сьогодні діє: "Каждому граду свой нрав и права, каждый имеет свой ум - голова"
Аватар користувача
chery
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 40
З нами з: 25 березня 2008 13:06
Репутація: 0

Повідомлення chery »

Я уже забыл когда что то читал в ЗУ про нормативы,что до изготовл.ТД !!!!делаем под....видение райзема по местам!!!а сейчас еще и гос.регистратора!!! и спорить без полезно...да и дольше!!!!!!
Expert
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 17 січня 2008 18:15
Репутація: 0

Повідомлення Expert »

Kitsmaniuk писав:dexter3000 написав:А вообще ТЗ оттуда уже технически и юридически устарело.

Догадувався, навіть більше, був у цьому впевнений. Однак це треба довести начальнику відділу та його спеціалістам, а посилки на те, що наказ і еталон втратив чинність у мене немає.....
Цей наказ зроблено виключно під 844 постанову КМУ від 05.08.09 при безоплатному оформлені державних актів в 2009 році (тобто громадянам за державні кошти виготовляли акти). Крім того, наскільки я пам'ятаю той так званий еталон тех. док. був рекомендованим, оскільки ми їм все одно не керувалися.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Kitsmaniuk »

chery писав:Я уже забыл когда что то читал в ЗУ про нормативы,что до изготовл.ТД !!!!делаем под....видение райзема по местам!!!а сейчас еще и гос.регистратора!!! и спорить без полезно...да и дольше!!!!!!
Якщо не будемо спорити і відстоювати законність своїх дій:
- сьогодні - будемо лохами;
- завтра - відповімо по закону......
Я це вже проходив в різних іконостасях.......
Аватар користувача
chery
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 40
З нами з: 25 березня 2008 13:06
Репутація: 0

Повідомлення chery »

Kitsmaniuk писав:chery написав:
Я уже забыл когда что то читал в ЗУ про нормативы,что до изготовл.ТД !!!!делаем под....видение райзема по местам!!!а сейчас еще и гос.регистратора!!! и спорить без полезно...да и дольше!!!!!!
Якщо не будемо спорити і відстоювати законність своїх дій:
- сьогодні - будемо лохами;
- завтра - відповімо по закону......
Я це вже проходив в різних іконостасях.......
+100...Згоден...але маєм шо маєм...та ще не забуваємо,що за нами клієнт...і йому на срать...хто лох,а хто ні!!!
Відповісти