ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Нове законодавство, яке стосується земельних відносин
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1367
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Astreya »

Vitolla писав:
09 квітня 2019 10:39
Таке питання- надійшов адвокатський запит, де просять надати копію тех.документації та координати по 2 з.д., для вирішення спору між сусідами. Чи маємо ми надавати такі відомості по запиту?
подивіться статтю 24 закону України Про адвокатуру та адвокатську діяльність https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/5076-17

Аватар користувача
Vitolla
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 26 березня 2019 09:29
Репутація: 27
Область: Херсонська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Vitolla »

Дякую за відповідь! Проте питання ще не закрите, т.я. відомості про координати відносяться до інформації з обмеженим доступом.
З А К О Н У К Р А Ї Н И Про землеустрій,Стаття 33. Порядок користування документацією із землеустрою, При користуванні документацією з Державного фонду
документації із землеустрою забороняється:

копіювання топографічних, картографічних, аерозйомочних та
інших матеріалів без відповідного на те дозволу;

передача вихідних матеріалів (їх копій) іншим особам без
спеціального дозволу, якщо це не передбачено умовами користування
відповідними матеріалами;

Чий це має бути дозвіл?

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1367
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Astreya »

Vitolla писав:
09 квітня 2019 11:42
відомості про координати відносяться до інформації з обмеженим доступом
Vitolla писав:
09 квітня 2019 11:42
Чий це має бути дозвіл?
Напевно ж пункт 4 статті 6 Закону про доступ до публічної інформації B-)

Вікуха
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 18 лютого 2019 13:46
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Вікуха »

Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи повинен ОМС надавати свої відомості про кількість працівників, їх ЗП на вимогу мешканця села?

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1367
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Astreya »

Вікуха, як це пов'язано із землевпорядкуванням? B-)
P/s
Не по темі
► Показати

Аватар користувача
Vitolla
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 26 березня 2019 09:29
Репутація: 27
Область: Херсонська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Vitolla »

Astreya писав:
09 квітня 2019 13:35
лама
На 100% поки не розібрався, буду далі штудіровать))

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1367
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Astreya »

Vitolla, я так розумію, що на документації із обмеженим доступом ставиться відповідний гриф і повинен бути наказ про призначення відповідального за доступ до таких документів і їх облік ведеться в спеціальному журналі

Вікуха
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 12
З нами з: 18 лютого 2019 13:46
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Вікуха »

Astreya писав:
09 квітня 2019 13:45
як це пов'язано із землевпорядкуванням
Це пов*язано з даною темою ЗУ "Про доступ до публічної інформації" на яку зсилався мешканець

Аватар користувача
Vitolla
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 26 березня 2019 09:29
Репутація: 27
Область: Херсонська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Vitolla »

Astreya писав:
09 квітня 2019 13:50
я так розумію, що на документації із обмеженим доступом ставиться відповідний гриф і повинен бути наказ про призначення відповідального за доступ до таких документів і їх облік ведеться в спеціальному журналі
має бути, але зараз юридично архівна д-ція числиться на обліку обл. архіву, у відділі є службовець котрий приймає на баланс архіву нову д-цію, а ось видавати дозволи не входить в його юрисдикцію. Та й взагалі цікаво, навіщо адвокату координати ще до провадження?

Відправлено через 3 хвилини 55 секунд:
Вікуха писав:
09 квітня 2019 13:37
Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи повинен ОМС надавати свої відомості про кількість працівників, їх ЗП на вимогу мешканця села?
таку інформацію можна знайти на офіціальних сайтах омс та на порталі назк

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1367
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Astreya »

Не по темі
Vitolla писав:
09 квітня 2019 14:16
цікаво, навіщо адвокату координати ще до провадження?
можливо, для судової експертизи, ви ж писали про спір по межі

Аватар користувача
Vitolla
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 26 березня 2019 09:29
Репутація: 27
Область: Херсонська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Vitolla »

Astreya писав:
09 квітня 2019 14:23
можливо, для судової експертизи, ви ж писали про спір по межі
скоріше за все, що так, ящко б відразу прописували в запитах причину звернення, питань було б меньше

Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1367
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 344
Область: Київська
Місце роботи: Інше

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Astreya »

Vitolla, доречі в статті 24 закону про адвокатську діяльність сказано, що "надати адвокату відповідну інформацію, копії документів, крім інформації з обмеженим доступом і копій документів, в яких міститься інформація з обмеженим доступом"

Аватар користувача
Vitolla
Спец
Спец
Повідомлень: 113
З нами з: 26 березня 2019 09:29
Репутація: 27
Область: Херсонська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

ЗУ "Про доступ до публічної інформації"

Повідомлення Vitolla »

Astreya, Стаття 36. Оприлюднення відомостей Державного земельного кадастру

1. На офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, оприлюднюються відомості Державного земельного кадастру про:
► Показати
закон про ДЗК. Як завжди одне проти другого! xD

Відповісти