Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
По ходу, через месяц с копеечкой в ХМЕЛь надо записывать координаты УСК2000.
Интересно как будет проходить сие действие, вопросов возникает множество.
Будут ли принимать обменники на чистый лист или выльют в новую систему весь калл из СК63?
Вернут ли техничку сданную в 2011 после НГ?
Может стоит начинать "клепать" технички в двух системах? -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
наказ 27.09.12 №468 Про питання затосування Державної геодезичної референцної системи координат УСК-2000 в програмному забезпеченнi Державного земельного кадастру
Всі зареєстровані користувачі мають можливість отримання RTK потоків в цій системі:
193.107.25.166:8080
Mount points:
nearestUCS
automaxUCS
vrsUCS
imaxUCS
Реєстрація і робота в мережі безкоштовна.
Зауваження можна висловлювати в цій темі, поштою info@systemnet.com.ua, або за телефоном технічної підтримки.
Oleksandr писав:Кто хочет пересчитывать из ETRS89/ETRF2000 в УСК2000_3 т.е. в 3-ех градусные зоны - пожалуйста
► Показати
- http://www.ua-pos.netИз ETRS89/ETRF2000 в УСК2000_6 т.е. в 6-ти градусные зоны работает давно.
Г. П. Герасимов. Золотой ключик: как стать (или не стать) Буратино и решить проблему перехода от СК-42 и WGS-84 к СК-63 и местным системам координат (гітова стаття 2010 р. із Геопрофілю)- https://goo.gl/O06xtB
Системы координат и проекции. Пересчет координат (теорія й трохи практики у Digitals) - https://goo.gl/4AL9Gi
Системы координат и проекции - https://goo.gl/0hMcZo
Бугаевский Л. М. Математическая картография (лонгрід) - https://goo.gl/0LH0jX
Canjok3005 писав: ↑07 березня 2017 10:24це викличе велике обурення громадян
не викличе. У нас президент-олігарх, пенсія 50 дол, европейські тарифи за гас світло, АТО, скоро землю продамо, все буде добре. Головне, що десятирічний юбілей впровадження УСК не святкували. Піпл схаває та й іншого виходу немає, бо розгрібати криву базу ЗД ще років 20.
Parcel писав: ↑07 березня 2017 13:51у нас це прийнято називати геодезичними координатами
Я мав на увазі, що в основі системи координат в геодезії, лежать географічні координати...
► Показати
Координатними площинами, відносно яких визначають положення точок на земній поверхні, є площина екватора земного еліпсоїда та площина початкового меридіана.
Координати – це величини, що визначають положення будь-якої точки на поверхні або в просторі відносно прийнятої системи координат.
Система координат встановлює початкові (вихідні) точки поверхні або лінії відліку потрібних величин – початок відліку координат та одиниці їх обчислення.
У геодезії найбільшого застосування набули системи географічних, плоских прямокутних та полярних координат.
Система географічних координат (географічні координати) застосовується для визначення положення точок Землі відносно екватора і початкового меридіана. Координатами є кутові величини: довгота і широта точки. Координатна (картографічна) сітка створюється лініями меридіанів і паралелей.
Меридіаном називають лінію перерізу еліпсоїда площиною, що проходить через дану точку і полярну вісь обертання Землі РР'
Паралель – це лінія перерізу еліпсоїда площиною, що проходить через дану точку і перпендикулярна до земної осі, РР'. Паралель, що проходить через центр еліпсоїда, називають екватором. За початковий (нульовий) прийнято Гринвіцький меридіан, тобто меридіан, який проходить через центр головного залу Гринвіцької обсерваторії на околиці Лондона.
Географічні координати визначають в результаті астрономічних спостережень відносно земної поверхні або шляхом геодезичних вимірювань поверхні референц-еліпсоїда. У першому випадку їх називають астрономічними, у другому – геодезичними. При астрономічних спостереженнях проектування точок на відповідну поверхню здійснюється прямовисними лініями, при геодезичних – нормалями, тому значення астрономічних і геодезичних координат дещо відрізняються.
kukin писав: ↑03 березня 2017 14:06просьба открыть тему УСК2000
закрытие темы не имеет смысла, поскольку обсуждение на закрытии не исчерпается, мысли о проблеме и о коллегах, какие бы то ни были, не исчерпаются а к примеру последнее выложенное видео, особенно вторая часть, побуждает прокомментировать действия законодательной власти и нашей научной элиты, заведомо не с лучшей стороны
Не по темі
Пане kukin, Ви просили відкрити тему, щоб прокоментувати все дійство, що відбувалося на "конференції".
Відкрив.
Отримав лише те, що один іншому очі відкриває, інший його у Львів посилає, а ще одного піпл хаває і т.д.
Закривати?
!
Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Parcel писав: ↑07 березня 2017 13:51ну а як інакше звести між собою ділянки в різних проекціях/зонах?
про це неодноразово говорилось і на семінарі в НУБіП, про який тут недавно згадували, в тому числі
Значить, погано слухали той семінар. Директор "інституту географії" не казав, що НКС зберігає ділянки в геодезичних координатах - він казав, що для створення суцільного земкадпокриття треба використовувати BLH, а ще він казав, що
тоді у 2012 р. всі ділянки були перераховані в BL і зібрані в СК-63/УСК-2000
І є підозра, що саме в останніх це "щастя" й зберігається.
Відправлено через 2 хвилини 44 секунди:
Не по темі
Denver писав: ↑07 березня 2017 14:19щоб прокоментувати все дійство, що відбувалося на "конференції".
А там є хіба що коментувати?
!
Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
kurilov писав: ↑07 березня 2017 14:23А там є хіба що коментувати?
Не по темі
Чесно кажучи - не дивився, немає стільки часу зараз - гадав, що тут хоч підсумки підіб'ють, прокоментують і буде ясно, чи варто витрачати свій час, чи ні...
!
Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Denver писав: ↑07 березня 2017 14:45Чесно кажучи - не дивився, немає стільки часу зараз - гадав, що тут хоч підсумки підіб'ють, прокоментують і буде ясно, чи варто витрачати свій час, чи ні...
Нічого принципово нового ви не почуєте. Такі собі уютнєнькі посідєлкі вузького кола. Єдине, що я так і не почув цілком логічне питання до ТАВа як керівника ЦДЗК на час запуску НКС.
!
Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
kurilov писав: ↑07 березня 2017 14:23І є підозра, що саме в останніх це "щастя" й зберігається
деякий час назад була можливість отримувати координати земельних ділянок напряму з ПКК
мені тут один з учасників форуму показував як це робиться
ПКК видавало координати в чотирьох виглядах XY і YX в СК63, і BL і LB в Пулково42
Parcel писав: ↑07 березня 2017 16:56деякий час назад була можливість отримувати координати земельних ділянок напряму з ПКК
мені тут один з учасників форуму показував як це робиться
ПКК видавало координати в чотирьох виглядах XY і YX в СК63, і BL і LB в Пулково42
Була така можливість, так. Але це звичайна функція будь-якої ГІС. У мене є бази ОФів у ГІС, зроблені із СК-63. Але видати з цієї бази координати я можу в будь-якій СК. Тому питання не в тому, що видає, а в чому зберігає.
!
Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
Nik1985 писав: ↑07 березня 2017 13:34open your eyes
У мене очі відкриті... Навіть не дивлячись на наближення 8 березня...
Nik1985 писав: ↑07 березня 2017 14:09Координатними площинами...
Denver писав: ↑07 березня 2017 14:45Чесно кажучи - не дивився, немає стільки часу зараз - гадав, що тут хоч підсумки підіб'ють, прокоментують і буде ясно, чи варто витрачати свій час, чи ні...
kurilov, правий... Що коментувати??? Позиція людей, які в черговий раз публічно дали своє бачення ситуації давно відома і озвучена ними далеко не вперше... На мій погляд - це було таке собі "колихання повітря" без будь-яких наслідків...
але планшети ще ніхто не переприв'язав і робити це,наскільки мені відомо поки що не збираються(який вихід із ситуації?особливо,що координати по проекту потім на електронну базу містобудівного кдастру при погодженні додають. Це навіть не смішно. Як робити поділ земельної ділянки? Коли діляка має від самого початку координати в місцевій системі(( ви розумієте,що поділ мені теж прийдеться робити в місцевій,потоім обидві(поділену ділянку) перерахувати в ск 63 а ще дали в МСК??що це за точність така((я вже мовчу про суміжників. Якби ти виконав геодезичні роботи в УСк2000, то питань не було б ,тобі б видали координати суміжників в цій системі і все,спокійно роби свою документацію, так ні(((треба щось викрутити так, щоб чоботи налізли на ноги через голову!на самі елементарні запитання Київ відповіді не дає!
По семінару. Ну що тут сказати? Люди говорять правильні речі і ставлять правильні питання. Ці самі питання в устах всіх нас. От тільки кому вони їх ставлять незрозуміло. Лейтмотив: "ми все робимо неправильно, я вам зараз розкажу як правильно". Всі розумні, але справу з місця за всі роки ніхто так і не здвинув. Ні К-ий, ні Т-ий хоч і мали чи мають важелі впливу. Ну зате між собою сперечаються красиво. "Говорили-балакали сіли та й заплакали".
Взагалі, всякі наукові конференції й семінари несуть в собі пізнавально-освітній формат, а не практичний. З цим спікери справились - послухати було цікаво.
З практичної інформації можна винести тільки те, що "згідно бачення центру ДЗК" у нас буде якийсь період коли НКС приймати дані в обох системах.