Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Програми, які допомагають нам у роботі. Бажаєте рекламувати свій бізнес? Ставайте сонсором вказаного розділу.
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення doslidnik »

NickS писав:Цілком можливо, що через де-який час дозволять в одній ділянці знову робити декілька контурів. І що тоді? Заново все переробляти? morgny
:shock: :shock: :shock:
Коли це було дозволено??? на дві ділянки присвоювати один кадастровий номер, коли це було дозволено??? на дві ділянки робити один опис меж - одна ділянка - один кадастровий номер та опис меж.
Я бачив державні акти і на 5 ділянок де в одному документі було 5 кад номерів та 5 описів меж. Датовані 2002-2004 роками. Просто не давали під кожну ділянку держакт.

А якщо у Іванова Івана Івановича буде ще з десяток ділянок в тій самі сільраді, які не межують між собою - то що треба було робити також їм один кадастровий номер та опис меж робити один?

Додано через 2 хвилини 2 секунди:
Якщо Вам зараз треба було б робити землі під опорами ЛЕМ, хіба ви б їх не з'єднували в одну ділянку одним контуром?

Додано через 18 хвилин 29 секунд:
NickS писав: 1. Ви справді гадаєте, що це правильно з'єднати їх петлею? Ви маєте уявлення про "прив'язки", як вони робляться і яким чином виникають петлі?
Маю. У нас є точки 1 2 3 4 - перша ділянка та точки 5 6 7 8 - друга ділянка. Ми першу ділянку замикаємо першою точкою та додаємо до неї каталог другої ділянки, яка так само по аналогу замкнена точкою №5. Отримаємо замість 8 - 10 координат опису меж ділянки.

А як ви збираєтесь на такий держакт зробити хмл чи ин4 де є два окремі контури? Наприклад Вас проясять зробит встановлення меж з реєстрацією в ДЗК. якщо можна код тексту.
NickS писав:2. Хто Вам сказав, що Ви маєте право змінювати форму ділянки, яка вже має державний акт?
Форму ділянки ми не змінюємо - те саме й лишається.
NickS писав:3. З чого Ви взяли, що знайти такі ділянки, а потім всі їх виправити, проводячи лінію (а отже коректуючи координати вручну) простіше, аніж натиснути кнопку розвороту контуру в проімпортованих файлів?
Відповів у питанні №1.
NickS писав:4. Чому Ви думаєте, що хтось має коректувати правильно зроблені файли тільки тому, щоб Вам було простіше імпортувати файли зроблені кривими руками?
"Кривими руками" це суто ваша точка зору. А я рахую та наше ДЗК рохувало до ГІС 6, що обхід контуру проти годинника ділянки, а опис меж за годинником це КОРЕКТНИЙ ОФ. А от чому ви рахуєте як коректні ОФ з описом меж проти годинник невідомо?
NickS писав: Якраз згідно наказу зараз взагалі петлі - це не вірно.
Про затвердження Інструкції про заповнення бланків державних актів на право власності на земельну
3.14. У випадках оформлення права постійного користування земельною ділянкою під будівництво та обслуговування лінійних об'єктів (доріг, трубопроводів, ліній електропередачі та зв'язку), інших об'єктів транспортної та енергетичної інфраструктури, що находяться в межах однієї адміністративно-територіальної одиниці, оформляється один державний акт з відображенням на плані меж усіх земельних ділянок.
1держакт - 1 кад номер, відповідно 1 xml. Як ви в один xml засунете декілька контурів, які не мають дотику між собою? Якщо можна приклад коду хмл.
Востаннє редагувалось 18 січня 2012 13:47 користувачем doslidnik, всього редагувалось 2 разів.
Peps
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 16 січня 2009 08:43
Репутація: 1

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення Peps »

doslidnik писав: 1держакт - 1 кад номер, відповідно 1 xml. Як ви в один xml засунете декілька контурів, які не мають дотику між собою? Якщо можна приклад коду хмл.
Очень даже легко можно впихнуть так как MetricInfo->Externals->Boudary прописан как [1..*] соответственно один участок может состоять из нескольких раздельных полигонов.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення Parcel »

NickS писав: Так було раніше, наприклад, коли робили паї по вартості земель, поле розділяла дорога, то потрібно було брати частину з протилежної сторони дороги, щоб вартість була потрібною.
два окремих контури - це одна ділянка?
це більше схоже на жарт. як можна було таке робити? хто робив? хто дозволив? я фігею... 5+5=?
були часи, коли на один акт пхали по декілька ділянок, але ніхто не називав їх "однією ділянкою яка складається з декількох контурів"

я так і думав, що в ГІС6 десь глибоко зариті конкретні "граблі" які важко обійти, не переписавши все заново...
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення doslidnik »

Peps
Земе́льна діля́нка — це частина земної поверхні з установленими межами, певним місцем розташування, з визначеними щодо неї правами (стаття 79 Земельного кодексу України).
Вловіть суть - частина написано в однені.

Ось стаття з толкового словаря Даля
ЧАСТЬ ж. доля целого, дробь, не все или нецелое, отдел, отрез; пай, доля соби в чем. Часть, одна часть именья продана и прожита. Часть семьи дома, часть в отлучке. Словарь мой в четырех частях, отделах, томах, и всю третью часть занимает одна лишь буква. Дели на три части, равные или разные. Часть города, конец, отдел, участок, делимый на кварталы, почему в Москве часть, съезжая. Часть трудов этих лежит на мне. Части тела, состав его. Он по этой части сведущ, по этой науке, знанию, искусству. Химия есть часть естествознания. Часть речи, грамматич. разряды слов языка. Примите меня в часть, в долю, в пай по оборотам. Шасть, на чужую часть! Удели мне частицу, частичку, южн. часточку, частку. | Участь, доля, жребий, удел, достоянье жизни, счастье, судьба, рок, предназначенье. Часть моя еси, Господи! Псалт. Мария же благую часть избра, Лук. Своей части не минуешь. Злая напасть - и то часть. Час придет и часть (долю, счастье) принесет. Сидень сидит, а часть его растет. Частный, к части относящ. Частный случай, противопол. общий, всегдашний; исключенье. - дело, противопол. общественное, государственное; лично чье-либо. Частная служба, противопол. казенная. - человек, неслужащий. - число, арифметич. показывающее, сколько раз делитель содержится в делимом. Частный пристав, чин полиции, коему доверена часть города. Мне и частный нипочем, был бы будочник знаком! Частный врач, что при городской части. Узнать о чем частно, негласно, под рукой. Частность ж. состоянье либо качество частного. Частью нареч. отчасти. Он частью прав, а частью и не прав.
Peps писав: Очень даже легко можно впихнуть так как MetricInfo->Externals->Boudary прописан как [1..*] соответственно один участок может состоять из нескольких раздельных полигонов.
Певно мали на увазі ParcelMetricInfo->Externals->Boudary
Externals Блок опису зовнішніх полігонів земельної ділянки (написано у множині) - теоретично написати декілька блоків Externals можливо - ЗГОДЕН. Єдине всеж не знайшов де написано "прописан как [1..*]". Думаю всеж ВИ ПРАВІ, хоча й у мене своя доля правди є.

Але, якщо розглядати приклад (на картинці) наданий Nics то згідно нього кожна програма має розглядати вкраплені (Internals) контури, як частину якогось конкретного зовнішнього контуру (Externals). Як ГІС визначає до якого Externals належить конкретний Internals? та чи визначає взагалі.
Так тоді в чому проблема визначити внутрішні серед одного зовнішнього, якщо керуватись тим, що внутрішній полігон менше за зовнішній. Хоча я впевнений, що є і інші алгоритми знаходження об'єктів внутрі заданого - принаймі ця функцфія в Акаде (від Toolpac) відмінно працює. може знайду алгоритм пошуку контуру внутрі заданого - викладу тут. Але єдине питання, чи це комусь треба?
Peps
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 16 січня 2009 08:43
Репутація: 1

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення Peps »

doslidnik писав:Peps
Певно мали на увазі ParcelMetricInfo->Externals->Boudary
Externals Блок опису зовнішніх полігонів земельної ділянки (написано у множині) - теоретично написати декілька блоків Externals можливо - ЗГОДЕН. Єдине всеж не знайшов де написано "прописан как [1..*]". Думаю всеж ВИ ПРАВІ, хоча й у мене своя доля правди є.
Запись [1..*] можно увидеть если открыть XSD схему. Относительно того, что под одним кадастровым идет несколько полигонов, сам видел такие обменники, их раньше очень часто делали для энергетиков под линии ЛЭП - участок один но состоит из кучи полигонов под каждую опору.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення NickS »

Parcel писав:я так і думав, що в ГІС6 десь глибоко зариті конкретні "граблі" які важко обійти, не переписавши все заново...
Це зовсім не так! Розробити алгоритм запропонований doslidnik'ом і спростити структуру полігонів не складно, вся складність в тому, що ми думаєм глобально, а не сьогоднішнім днем, наша програма являється GIS-системою, а отже і стандарти повинні бути відповідні, все, що з'являється нове в законодавстві, ми добавляємо, але коректувати програму під помилки, щоб комусь не треба було натиснути зайвий раз на кнопочку - це категорично протирічить нашим принципам. Ми зробили дуже зручну функцію зміни напрямку координат, вивели її прямо на панель - вибери полігон і натисни кнопку щоб змінити напрямок. От і все! А ті полігони, що проти годинникової стрілки відображаються без промірів, по чому відразу можна зрозуміти, який із них за стрілкою, який проти. Для тих, хто в танку, вже втретє поясню, на всякий випадок, що цю опцію - невідображання промірів, для полігону проти годинникової стрілки, можна відключити!
А те що всім не вгодиш - це факт. Он doslidnik пропонував спростити йому життя, щоб він кнопочку зайвий раз не натискав, але значно ускладнити його для інших користувачів, хоча, як я вже не раз казав, якби все робилось по стандарту, то цих би проблем у нього б і близько не було. Але ж хто тоді думав про стандарт? Як тоді, так і зараз все робилось на скору руку лівою ногою в термін "на вчора" і пофіг, що буде завтра.
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення doslidnik »

NickS писав: хоча, як я вже не раз казав, якби все робилось по стандарту, то цих би проблем у нього б і близько не було. Але ж хто тоді думав про стандарт?
В якому це стандарті написано, що обхід контуру відбіваєтьмя за годинником? Про який стандарт йдеться мова???
NickS писав:Як тоді, так і зараз все робилось на скору руку лівою ногою в термін "на вчора" і пофіг, що буде завтра.
Це ви про ГІС? конкретизуйте...

P.S. Я Ваші питання намагаюсь відповідати, якщо не важко і Ви на мої дайте відповідь.
Peps
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 16 січня 2009 08:43
Репутація: 1

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення Peps »

doslidnik писав: В якому це стандарті написано, що обхід контуру відбіваєтьмя за годинником? Про який стандарт йдеться мова???
Да ходите как хотите lol2 но внешний полигон должен описываться по часовой стрелке. А насчет стандартов и где написано, я уже выше писал, землеустроитель это не специалист по ГИС, а ......... У нас в стране вообще ГИС стандартов нет, в связи с этим все нормальные люди пользуются стандартами OGC и смотрят как работают мировые лидеры в области ГИС. На Украине вообще нет нормальных ГИС разработок написанных с нуля.
Аватар користувача
NickS
Спец
Спец
Повідомлень: 1150
З нами з: 07 квітня 2008 15:09
Репутація: 187
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення NickS »

doslidnik писав:P.S. Я Ваші питання намагаюсь відповідати, якщо не важко і Ви на мої дайте відповідь.
На які запитання відповідати? На ті, на які вже відповіли десять раз, а Ви всерівно не читаєте?
- Чому ця стіна біла?
- Вона не біла, а чорна.
- Ну так а чому біла тоді?
Хто хотів почути, той вже почув і зрозумів, а хто не хоче, то хоч триста раз поясни, сенсу не буде. Я взагалі не бачу сенсу Вам щось доводити, якщо чесно, до того ж втомився вже на Вас свій час витрачати.
doslidnik писав:В якому це стандарті написано, що обхід контуру відбіваєтьмя за годинником? Про який стандарт йдеться мова???
Про стандарт ГІС-систем, який діє в багатьох розвинених країнах. В надаваних посиланнях вище і в темі про XML файл Chernov вже про це говорив. Та і в цій темі Peps теж вже казав. Ви читали?
doslidnik писав:Це ви про ГІС? конкретизуйте...
Це я про Ваше бажання зробити тисячу ділянок за 5 хв.
doslidnik писав:знаходження об'єктів внутрі заданого - принаймі ця функцфія в Акаде (від Toolpac) відмінно працює. може знайду алгоритм пошуку контуру внутрі заданого - викладу тут. Але єдине питання, чи це комусь треба?
Подумайте: навіщо слугують стандарти і яку роль вони грають в виробництві і відповідь сама прийде.
Ви коли сідаєте за стіл, то замість того щоб присунути стілець до столу сунете весь стіл до себе? Тоді чому замість того, щоб виправляти свої браковані файли просите розробника підлаштувати програму під браковані файли?
doslidnik писав:Як ГІС визначає до якого Externals належить конкретний Internals?
lol2 В обмінному файлі описується блок ділянки, все що входить в цей блок належить до однієї ділянки. Логічно? Якщо ні, вчить матчасть. Всі Internals повинні своїми координатами входити в Externals. Так? Якщо ні, вчить матчасть. В кожного полігона є свої координати і вони лягають в конкретне місце. Правильно? Якщо ні, вчить матчасть!

Я на всі Ваші запитання відповів? morgny
Peps
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 16 січня 2009 08:43
Репутація: 1

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення Peps »

Ребята хватит ходить по кругу. Когда разрабатывался формат XML была задача впихнуть туда все, что только можно кадастр, БТИ и ЦПУ. В связи с этим в описании метрической информации изначально предусмотрено представление одного объекта в виде мульти полигона.
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення doslidnik »

NickS писав:... в темі про XML файл Chernov вже про це говорив. Та і в цій темі Peps теж вже казав. Ви читали?
Читав. Поки ми живемо згідно законодавста України. Згоджуюсь що треба прямувати до кращого. Але щодо обходу контура Chernov писав
Chernov писав:
А в каком нормативном документе это?
Ви читали самий перший пост теми?
NickS писав: Це я про Ваше бажання зробити тисячу ділянок за 5 хв.
А це тут до чого. Бажання було замінити невірні координати на вірні. Про обхід контуру там нічого не казалось.
NickS писав: Тоді чому замість того, щоб виправляти свої браковані файли просите розробника підлаштувати програму під браковані файли?
Тут тема і створена для того щоб дізнатись чи браковані файли з обходом контуру проти годинника чи ні.
lol2 В обмінному файлі описується блок ділянки, все що входить в цей блок належить до однієї ділянки. Логічно? Якщо ні, вчить матчасть. Всі Internals повинні своїми координатами входити в Externals. Так? Якщо ні, вчить матчасть. В кожного полігона є свої координати і вони лягають в конкретне місце. Правильно? Якщо ні, вчить матчасть!
Не по темі
Невідо ще кому матчасть треба перечитувати.
Якщо у вас у одної ділянки 2-а зовнішніх контури - відповідно 2-а блока Externals, відповідно у кожному Externals будуть свої Internals. Логічно? Як ви Internals розкидуєте по Externals?
NickS писав:Я на всі Ваші запитання відповів? morgny
Так
Peps
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 16 січня 2009 08:43
Репутація: 1

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення Peps »

Не так. Так как в блок MetricInfo, который описывает геометрию участка, не предусмотрено несколько блоков Externals.
Parcel
Спец
Спец
Повідомлень: 805
З нами з: 01 березня 2011 10:41
Репутація: 117
Область: Волинська

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення Parcel »

doslidnik писав: Якщо у вас у одної ділянки 2-а зовнішніх контури - відповідно 2-а блока Externals, відповідно у кожному Externals будуть свої Internals. Логічно? Як ви Internals розкидуєте по Externals?
я підкріплю doslidnikа скріншотом
які з вкраплених контурів Boundary11, Boundary12, Boundary13, Boundary14, Boundary15 відносяться до Boundary1, а які до Boundary2 ?
і як вам у цьому допоможе напрям обходу контура?
Clipboard-1.png
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
ZIC
Спец
Спец
Повідомлень: 1094
З нами з: 14 травня 2010 17:36
Репутація: 7
Область: м.Київ
Місце роботи: Інше

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення ZIC »

doslidnik писав:В якому це стандарті написано, що обхід контуру відбіваєтьмя за годинником?
Вашу б настирність та на інші цілі! Вроді все пояснили, робіть по часовій, чи поміняйте оптом напрямок обходу...
Якщо на всіх дрібничках так "зависати" (...а чому саме так, а не інакше...), то буде як у тої сороконіжки, в якої спитали - як вона знає коли яку ногу переставляти. Та задумалась - і не змогла більше рухатись...
Peps
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 16 січня 2009 08:43
Репутація: 1

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення Peps »

Parcel писав:
я підкріплю doslidnikа скріншотом
які з вкраплених контурів Boundary11, Boundary12, Boundary13, Boundary14, Boundary15 відносяться до Boundary1, а які до Boundary2 ?
і як вам у цьому допоможе напрям обходу контура?
Clipboard-1.png
Я выше писал, это проблема возникла из-за изначально неправильного подхода при разработке самого формата. Я сам в рабочей группе говорил не городите чушь, показывал примеры реализации схем ESRI, но к сожалению у нас до сих пор действует принцип: Я начальник ты дурак Ushas
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення doslidnik »

ZIC писав:Вашу б настирність та на інші цілі! Вроді все пояснили, робіть по часовій...
Не починав би цю тему, аби не наткнувся на вислів Chernov, думка якого для мене є авторитетною. Вислів наведений в першому пості.
Дістає те що ОФ (ин4) де зроблений контур ділянки проти годинника, а опис меж за годиником є НЕКОРЕКТНИМ. А якщо б зробили навпаки - опис меж проти годинника - тоді б не були молдаванами.
NickS писав:Так, це не коректний ОФ. Ну... хіба-що може серед молдован буде цілком коректним, серед українців ні. Якщо у Вас ділянка проти годинникової стрілки, то і суміжники мають йти проти годинникової інакше який сенс робити їх за?
ZIC писав:чи поміняйте оптом напрямок обходу...
Підскажіть як в купі in4 змінити обхід контуру за годинником.

Додано через 10 хвилин 38 секунд:
Parcel писав:я підкріплю doslidnikа скріншотом
які з вкраплених контурів Boundary11, Boundary12, Boundary13, Boundary14, Boundary15 відносяться до Boundary1, а які до Boundary2 ?
і як вам у цьому допоможе напрям обходу контура?
Clipboard-1.png
Дякую. Погоджуюсь. Блок <Externals> Один, а в ньому насипом йдуть <Boundary> та <Internals>
Але ось приклад файлу де внутрішні контури 1 проти, 2-й за годинником. В Digitals з цим проблем немає за чи проти.
XML з 2-ма вкрапленими

В ГІС треба зробити просто окрему закладку типу Угіддя, куди пхати внутрішні контури (Externals->Internals), а зараз внутрішній контур йде там де опис зовнішнього контуру (Externals->Boundary).

Додано через 1 година 51 секунду:
Peps
Не могли б ви дати схему (хоча вона в мене ніби є). Або поясніть як ви її дивитесь, напр. "[1..*]"
Peps
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 16 січня 2009 08:43
Репутація: 1

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення Peps »

doslidnik писав: Peps
Не могли б ви дати схему (хоча вона в мене ніби є). Або поясніть як ви її дивитесь, напр. "[1..*]"
Писал выше, открываете XSD например в VisualStudio.
doslidnik
Спец
Спец
Повідомлень: 810
З нами з: 28 липня 2009 19:47
Репутація: 102
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення doslidnik »

Peps писав:Писал выше, открываете XSD например в VisualStudio.
Відкрив просмотрщиком Totala.
Фрагмент IN4XMLSchema.xsd

Код: Виділити все

        <xsd:element name="Externals">
          <xsd:annotation>
            <xsd:documentation>Блок опису зовнішніх полігонів земельної ділянки</xsd:documentation>
            <xsd:appinfo>Межі</xsd:appinfo>
          </xsd:annotation>
          <xsd:complexType>
            <xsd:sequence>
              <xsd:element name="Boundary" type="Boundary" maxOccurs="unbounded">
                <xsd:annotation>
                  <xsd:documentation>Межа зовнішнього полігона земельної ділянки</xsd:documentation>
                  <xsd:appinfo>Межа зовнішнього полігона</xsd:appinfo>
                </xsd:annotation>
              </xsd:element>
              <xsd:element name="Internals" minOccurs="0">
                <xsd:annotation>
                  <xsd:documentation>Блок опису внутрішніх полігонів земельної ділянки</xsd:documentation>
                  <xsd:appinfo>Внутрішні межі</xsd:appinfo>
                </xsd:annotation>
                <xsd:complexType>
                  <xsd:sequence>
                    <xsd:element name="Boundary" type="Boundary" maxOccurs="unbounded">
                      <xsd:annotation>
                        <xsd:documentation>Межа внутрішнього полігона земельної ділянки</xsd:documentation>
                        <xsd:appinfo>Межа внутрішнього полігона</xsd:appinfo>
                      </xsd:annotation>
                    </xsd:element>
                  </xsd:sequence>
                </xsd:complexType>
              </xsd:element>
            </xsd:sequence>
          </xsd:complexType>
        </xsd:element>
      </xsd:sequence>
    </xsd:complexType>
  </xsd:element>
Ви певно про це <xsd:element name="Boundary" type="Boundary" maxOccurs="unbounded">

не хочу встановлювати тільки заради цього VisualStudio.
те саме буде в VisualStudio?

Додано через 2 хвилини 16 секунд:
Rustamzzz писав:ЛЮДИ а если участок имеет ход против часовой стрелки, теоретически оно может влиять на ошибку "невірна геометрія ділянки"?
Яким софтом користуєтесь?
Peps
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 26
З нами з: 16 січня 2009 08:43
Репутація: 1

Re: Обхід контуру ділянки виключно за годинником. Навіщо?

Повідомлення Peps »

doslidnik писав:ЛЮДИ а если участок имеет ход против часовой стрелки, теоретически оно может влиять на ошибку "невірна геометрія ділянки"?
Это надо спрашивать у разработчиков софта. По своему опыту могу сказать, что большинство использует сторонние движки или библиотеки и в них как правило глубоко пофигу как описывается простой полигон. Проблема может возникнуть только при сложном полигоне. Сейчас проверил на SDE, запихнул полигон с дыркой поменяв направление, все ОК. Тот же результат после отработки функции simplifygeometry. Так что ура правильным движкам Krutelyk . Кстати та же бесплатная библиотека NETTopology сделал все на ура.
Відповісти