Конкретні проблемні питання земельних відносин

Різні новини, що стосуються Асоціації "Земельна Спілка України"
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

0
Немає голосів
 
Всього голосів: 0

PRVZR
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 15
З нами з: 25 листопада 2008 09:56
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення PRVZR »

Мы вносим исправления также от руки, главное, чтобы в НКС правильно стоял участок и кадастровый номер соответствовал серии и номеру этого акта, когда выдаётся вытяг с ДЗК, - выхода другого нет, просто тогда если каждого третьего с какой-то проблемой по земле в суд отправлять, то судьям можно также присваивать статус специальных субъектов вещного права и вперёд за орденами...пол района через суд придётся пропускать!Неурегулированость статуса гос.акта как документа в сочетании с новыми правилами регистрации очень большая, неприятная и вопиющая проблема!На мой взгляд также нужно определиться какой орган, когда (при каких обстоятельствах) должен изымать гос.акт и выдавать вместо него вытяг з РРПнНМ, где его хранят, а также определить процедуру списания их ну и т.д.
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

PRVZR писав:На мой взгляд также нужно определиться какой орган, когда (при каких обстоятельствах) должен изымать гос.акт ...... где его хранят, а также определить процедуру списания их ну и т.д.
А зачем вообще с этим заморачиваться? Или свободного времени много?
Іринка
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 29 травня 2008 17:13
Репутація: 0

Повідомлення Іринка »

А чому Ви не враховуєте статтю 22 ЗУ "Про землеустрій", якою визначені підстави здійснення землеустрою? Отже обовязково треба рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. У Перехідних положеннях про Держземкадастр нічого не сказано про склад технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі меж емельних ділянок!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nvolja
Повідомлень: 9
З нами з: 05 квітня 2012 15:51
Репутація: 2
Область: Одеська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Повідомлення nvolja »

Іринка писав:У Перехідних положеннях про Держземкадастр
А почему Вы считаете, что техническая часть (а это, именно, техническая часть исполнения) должна быть прописана в правовом документе? Для этого разрабатываются всевозможные Методические рекомендации, Эталоны, Руководства по применению в практике и т.п., соответственно утвержденные и прошедшие поверку у законодательной власти. Почемы мы все тут обычно и говорим - "Закон принят, а выполнить невозможно!". Ни исполнителям, ни регистраторам - что из чего составлять и с чем сравнивать
ira_obliv
Повідомлень: 6
З нами з: 19 серпня 2017 08:38
Репутація: 1
Область: Сумська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення ira_obliv »

Доброго дня! Я. можливо, не в ту тему звертаюся, але не змогла знайти теми з моїх питань. Я 5 місяців працюю начальником земельних відносин в ОТГ.Маю 3 землевпорядника. За освітою я агроном з вищою освітою. Ця посада не по моєму профілю взагалі, важко, не вистачає знань та практики. Може, я задаватиму дурні питання з точки зору спеціалістів, але для мене важливо, це турбує. Перше питання. Фінвідділ ОТГ надіслав листа з проханням надати інфу стосовно запланованих надходжень по діючим договорам оренди землі з фізичними та юридичними особами. По запланованим надходженням по єдиному податку з сг. виробників. По податку на доходи фізичних осіб. що сплачується податковими агентами, з доходів платника податку інших, ніж заробітна плата( за земельні паї). тепер питання( не кидайте каміння): хто повинен це прорахувати: кожен землевпорядник по своїй території, начальник відділу, чи сумісно землевпорядник з бухгалтерією? Землевпрорядник киває в мій бік. Постійно виникають конфлікти стосовно хто що повинен робити. звідси витікає питання чи то прохання дати посадові інструкції нач. відділу та землевпорядника. Скачала з інету, але все дуже розпливчато і не конкретно. дякую за чіткі та змістовні відповіді.
Сергій Іванченко
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 07 грудня 2015 09:27
Репутація: 40
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення Сергій Іванченко »

Є одна проблема, постараюсь детально розяснити та описати.
На стадії погодження стикаюсь з відмовами проектів, а саме зауваження щодо підтвердження легітимності отриманих координат.

Зйомка виконується з використанням апаратури супутникових радіонавігаційних систем (електронним GPS), Тому привязка до пунктів ДГМ не потрібна щас обгрунтую:
Геопросторові дані визначаються в реальному часі, з супутника координати отримуються на приймач.

А як відомо в Україні діє Українська постійно діюча (перманентна) мережа спостережень глобальних навігаційних супутникових систем та геодезичні (планові) мережі 1, 2 і 3 класу. Яка є складовою ДГМ України
Тому супутники через які отримуються координати вже привязані до української (перманентної) мережі спостережень глобальних навігаційних супутникових систем.

Українська постійно діюча (перманентна) мережа спостережень глобальних навігаційних супутникових систем включає:
--постійно діючі станції спостережень глобальних навігаційних супутникових систем, на яких безперервно проводяться комплексні супутникові, астрономо-геодезичні, гравіметричні та геофізичні спостереження;
--періодично діючі станції спостережень глобальних навігаційних супутникових систем, на яких не рідше одного разу на п’ять років проводяться комплексні супутникові, астрономо-геодезичні, гравіметричні та геофізичні спостереження;
--центри оброблення інформації (Центр геодезичних досліджень Науково-дослідного інституту геодезії і картографії, Головна астрономічна обсерваторія Національної академії наук та Центр контролю навігаційного поля ДКА).

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 7 серпня 2013 р. № 646 Київ Деякі питання реалізації частини першої статті 12 Закону України “Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність”

Тому зроблю такий висновок, якщо зйомка виконується із застосуванням (зареєстрованої) апаратури супутникових радіонавігаційних систем, де координати отримуються в реальному часі через супутникові засоби звязку
які привязані до української (перманентної) мережі спостережень глобальних навігаційних супутникових систем яка є Складовою ДГМ УКРАЇНИ пункт 11 http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/646-2013-%D0%BF. Вимагання підтвердження легітимності отриманих координат є незовсім правомірним.
Аватар користувача
Gardner
Спец
Спец
Повідомлень: 307
З нами з: 17 вересня 2009 16:02
Репутація: 18
Область: Житомирська

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення Gardner »

ira_obliv писав: 19 серпня 2017 09:32Доброго дня! Я. можливо, не в ту тему звертаюся, але не змогла знайти теми з моїх питань. Я 5 місяців працюю начальником земельних відносин в ОТГ.Маю 3 землевпорядника. За освітою я агроном з вищою освітою. Ця посада не по моєму профілю взагалі, важко, не вистачає знань та практики. Може, я задаватиму дурні питання з точки зору спеціалістів, але для мене важливо, це турбує. Перше питання. Фінвідділ ОТГ надіслав листа з проханням надати інфу стосовно запланованих надходжень по діючим договорам оренди землі з фізичними та юридичними особами. По запланованим надходженням по єдиному податку з сг. виробників. По податку на доходи фізичних осіб. що сплачується податковими агентами, з доходів платника податку інших, ніж заробітна плата( за земельні паї). тепер питання( не кидайте каміння): хто повинен це прорахувати: кожен землевпорядник по своїй території, начальник відділу, чи сумісно землевпорядник з бухгалтерією? Землевпрорядник киває в мій бік. Постійно виникають конфлікти стосовно хто що повинен робити. звідси витікає питання чи то прохання дати посадові інструкції нач. відділу та землевпорядника. Скачала з інету, але все дуже розпливчато і не конкретно. дякую за чіткі та змістовні відповіді.
Шкода, що начальниками стають люди без знань в цій галузі (це камінь не в Ваш город).
Заплановані надходження повинна прораховувати бухгалтерія, а Ви їй допомогти у цьому, при цьому враховують надходження минулого року, укладення розірвання договорів оренди землі в поточному, проведення нго населених пунктів, зміни в законодавстві тощо... ( на основі цього буде формуватись Ваш бюджетна 2018 рік в частині надходжень)
Не коректне питання, про кожного землевпорядника, Ви відповідаєте за їхню роботу у повному обсязі як начальник
Я 5 місяців працюю начальником земельних відносин в ОТГ
, якщо переводяться стрілки, значить погано, або на не належному рівні організована робота вашого відділу.
Посадові інструкції повинні були підписані працівниками буть то землевпорядники чи Ви, як начальник ще 5 місяців тому, при прийнятті на роботу, в яких є повноваження, обов'язки та відповідальність відповідно до займаних посад. Це вже недопрацювання керівництва ОТГ.
Надіюсь камінціями не дуже закидав :))
ira_obliv
Повідомлень: 6
З нами з: 19 серпня 2017 08:38
Репутація: 1
Область: Сумська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення ira_obliv »

Gardner, Я розумію,що людина повинна бути з певною освітою.Але не завжди можна знайти таку людину в сільській місцевості.та і не всі землевпорядники з певною освітою.

Відправлено через 1 хвилину 43 секунди:
Gardner писав: 19 серпня 2017 11:48Шкода, що начальниками стають люди без знань в цій галузі (це камінь не в Ваш город).
Не святі горшки ліплять. Є і з освітою по спеціальності і працюють не один рік, а не вкурюють нічого.
Аватар користувача
Gardner
Спец
Спец
Повідомлень: 307
З нами з: 17 вересня 2009 16:02
Репутація: 18
Область: Житомирська

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення Gardner »

Не по темі
Це вже не по темі...
ira_obliv писав: 19 серпня 2017 12:53Я розумію,що людина повинна бути з певною освітою.
Я про освіту нічого не писав.
ira_obliv писав: 19 серпня 2017 12:53Не святі горшки ліплять.
З цим повністю згідний.
Вчіться, запитуйте в колег і тут на форумі. (Тут (це на форумі) можна знайти відповіді на багато запитань)
Головне, щоб було бажання, а знання здобуваються працею.
ira_obliv писав: 19 серпня 2017 12:53Є і з освітою по спеціальності і працюють не один рік, а не вкурюють нічого.
Таких і я знаю :( нажаль.
І знаю таких у яких освіта ніякого відношення не має до нашої сфери, але які можуть заткнути за пояс будь якого сертифікованого. В таких і собі інколи цікаво взнавати деякі ньюанси специфіки роботи...
ira_obliv
Повідомлень: 6
З нами з: 19 серпня 2017 08:38
Репутація: 1
Область: Сумська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення ira_obliv »

Я не хочу з"ясовувати зараз, яку хто освіту повинен мати. Факт мого працевлаштування відбувся і мене хвилюють конкретні питання, на які я не знаходжу відповіді. Для мене це проблема на даному етапі.....
Аватар користувача
Gardner
Спец
Спец
Повідомлень: 307
З нами з: 17 вересня 2009 16:02
Репутація: 18
Область: Житомирська

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення Gardner »

Не по темі
ira_obliv писав: 19 серпня 2017 13:31і мене хвилюють конкретні питання, на які я не знаходжу відповід
Шкода, що мої відповіді Вам не підійшли...
gps_nik
Спец
Спец
Повідомлень: 1552
З нами з: 19 вересня 2012 15:42
Репутація: 133
Область: м.Київ

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення gps_nik »

Сергій Іванченко писав: 19 серпня 2017 11:01Геопросторові дані визначаються в реальному часі, з супутника координати отримуються на приймач.
Добре що хоч не від "супутниці"...

P.S.
Судячи з того що Ви написали, у Вас в голові повний абсурд по цьому питанню... Ви помиляєтеся практично у кожній своїй тезі...
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1419
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 370
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення Astreya »

ira_obliv писав: 19 серпня 2017 09:32Постійно виникають конфлікти стосовно хто що повинен робити.
Ваші дії повинні відповідати посадовій інструкції, яка повинна бути в вашому органі місцевого саморядування. Крім того, ваш безпосередній начальник - голова органу місцевого самоврядування, ви виконуєте всі його доручення.
ira_obliv
Повідомлень: 6
З нами з: 19 серпня 2017 08:38
Репутація: 1
Область: Сумська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення ira_obliv »

Astreya, це все зрозуміло.... В мене конктретне питання було.... в посадових інструкціях не написано хто саме повинен все то прораховувати....
Astreya
Спец
Спец
Повідомлень: 1419
З нами з: 26 березня 2012 09:30
Репутація: 370
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення Astreya »

ira_obliv писав: 19 серпня 2017 16:05в посадових інструкціях не написано хто саме повинен все то прораховувати....
можливо в ваших не прописано. Зазвичай прописують "Здійснює перевірку розрахунку сум орендної плати для оформлення договорів оренди земельних ділянок відповідно до прийнятих рішень"
ira_obliv
Повідомлень: 6
З нами з: 19 серпня 2017 08:38
Репутація: 1
Область: Сумська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення ira_obliv »

Astreya писав: 19 серпня 2017 16:12можливо в ваших не прописано. Зазвичай прописують "Здійснює перевірку розрахунку сум орендної плати для оформлення договорів оренди земельних ділянок відповідно до прийнятих рішень"
Тому я запитала, хто зазвичай повинен проводити ці розрахунки. І прохала дати посадові інструкції(якщо хтось є начальником відділу земельних відносин в ОТГ) та землевпорядника.
Аватар користувача
Kurilov
Admin
Admin
Повідомлень: 1126
З нами з: 11 травня 2012 18:16
Репутація: 627
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення Kurilov »

ira_obliv писав: 19 серпня 2017 16:20Тому я запитала, хто зазвичай повинен це проводити розрахунки. І прохала дати посадові інструкції(якщо хтось є начальником відділу земельних відносин в ОТГ) та землевпорядника.
Для початку для вашого відділу має бути положення, в якому прописано в т. ч. і конкретні права/обов'язки голови відділу та його працівників. Якщо ви не знаєте, з чого почати, то зверніться до сайту decentralization.gov.ua - його передовсім для ОТГ і створюють. Там є зразки положень про відділ земельних відносин (приміром, тут і тут). Якщо ще потрібні посадові інструкції - їх треба розписувати в межах змісту положення про відділ для конкретизації вимог. Якщо ви бачите, що щось у відділі працює не так - ви як начальник відділу можете ініціювати зміни до положень і унормувати роботу відділу з певного питання.

Щодо того, хто це має робити: логічно припустити, що це має робити не начальник відділу, цим має займатися землевпорядник за формою звіту, бажаної для бухгалтерії. Ваша справа як начальника перевірити результати й у разі чого вимагати виправити звіти.
 ! Повідомлення з: Kurilov
Шлях форумчанина:
1. Користуйся пошуком, перш ніж щось спитати.
2. Ховай велике під спойлер.
3. Дотримуйся правил, бо кара настигне тебе.
nvolja
Повідомлень: 9
З нами з: 05 квітня 2012 15:51
Репутація: 2
Область: Одеська
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Конкретні проблемні питання земельних відносин

Повідомлення nvolja »

ira_obliv писав: 19 серпня 2017 12:53Не святі горшки ліплять. Є і з освітою по спеціальності і працюють не один рік, а не вкурюють нічого.
не заморачивайтесь по этому поводу. У меня стаж в землеустройстве вот в этом феврале был уже 22 года, от рядового землеустроителя до начальника отдела, сейчас - ведущий специалист. Специального образования до сих пор не имею, моё родное - высшее техническое. Считаю себя (и многие другие считают также) не последним человеком в истории землеустройства нашего региона. Знания и опыт даются независимо от образования, мне-то уж можете поверить. Главное, было бы желание трудиться, самообучаться и развивать пространственное и логическое мышление - все вопросы землеустройства, особенно в нынешней ситуации, ох как требуют такого подхода. Удачи Вам! Всё будет хорошо!
Відповісти