Чи можливо змінити кадстрові квартали?
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
-
- Спец
- Повідомлень: 147
- З нами з: 08 квітня 2009 14:50
- Репутація: 0
- Область: Одеська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Чи можливо змінити кадстрові квартали?
Здравствуйте, уважаемые коллеги.
Попала в не стандартную ситуацию и не знаю как из неё выйти.
Может кто-то такое уже проходил...
После того как приусадебный участок в сельском населённом пункте (есть решение сельского совета про передачу его в собственность, а по факту домику на участке уже лет 20) посадили в базу, то оказалось, что во-первых 70% участка находится полосе отвода прилегающего водного объекта, около 18% за межами населеного пункту, а 12% в межах населеного пункту. Площа ділянки - 24,58 га.
Не знаю как правильно это можно оформить, но рассуждаю так: по согласованию с пользователем водного объекта - изъять ту часть, которая испокон веков числилась за приусадебным участком и выдать два госакта: один в границать населенного пунктка, как приусадебку, а один за границами, как ОСГ???...
Помогите, пожалуйста, если кто знает, сталкивался, или может какой-то свой вариант?
И вообще возможно ли изминить границу населённого пункта и соответсвтенно квартала? Что для этого нужно.
Заранее благодарю за помощь.
Попала в не стандартную ситуацию и не знаю как из неё выйти.
Может кто-то такое уже проходил...
После того как приусадебный участок в сельском населённом пункте (есть решение сельского совета про передачу его в собственность, а по факту домику на участке уже лет 20) посадили в базу, то оказалось, что во-первых 70% участка находится полосе отвода прилегающего водного объекта, около 18% за межами населеного пункту, а 12% в межах населеного пункту. Площа ділянки - 24,58 га.
Не знаю как правильно это можно оформить, но рассуждаю так: по согласованию с пользователем водного объекта - изъять ту часть, которая испокон веков числилась за приусадебным участком и выдать два госакта: один в границать населенного пунктка, как приусадебку, а один за границами, как ОСГ???...
Помогите, пожалуйста, если кто знает, сталкивался, или может какой-то свой вариант?
И вообще возможно ли изминить границу населённого пункта и соответсвтенно квартала? Что для этого нужно.
Заранее благодарю за помощь.
- Solpadeine
- Спец
- Повідомлень: 1102
- З нами з: 29 листопада 2011 19:22
- Репутація: 0
- Область: Дніпропетровська
- Місце роботи: Інше
- Контактна інформація:
- Volodar
- Спец
- Повідомлень: 1795
- З нами з: 17 квітня 2008 12:41
- Репутація: 52
- Область: Житомирська
- Місце роботи: Інше
А що Вас бентежить ?Solpadeine писав:присадибна земельна ділянка площею 24,58 га?
http://tsn.ua/ukrayina/opublikovani-nov ... vicha.html
- Solpadeine
- Спец
- Повідомлень: 1102
- З нами з: 29 листопада 2011 19:22
- Репутація: 0
- Область: Дніпропетровська
- Місце роботи: Інше
- Контактна інформація:
-
- Спец
- Повідомлень: 1094
- З нами з: 14 травня 2010 17:36
- Репутація: 7
- Область: м.Київ
- Місце роботи: Інше
У Вас три різних питання, а Ви їх в одне звели...
1. Межі населеного пункту - тут Ви не розгонитесь їх поміняти...
2. Межі водного об'єкта в оренді - це інше землекористування...
3. Межі кварталів - їх можна незначно змінювати по результатам геодезичних зйомок земельних ділянок (скажімо - малювали від руки межу кварталу по старій основі масштабу 1:10000 - 1:25000, потім її оцифрували, але вона так і залишилась "кривою" та приблизною, а коли виконали зйомку в масштабі 1:500 - то на якісь метри чи десятки метрів вона може бути підправлена і суміщена з межами крайніх земельних ділянок у кварталі). В усякому разі, такий принцип ("резинові" межі кадастрових кварталів та зон) закладувався у методику їх створення у 2000-2001 роках, коли ми з Лихогрудом М.Г. це неодноразово обговорювали на робочих нарадах в Держкомземі. Тому в нашій обласній методиці (я її тоді готував) саме так і було записано (затверджувалась наказом начальника облуправління і по ній працювала вся область, тай з подачі Лихогруда М.Г. розсилали в інші області).
1. Межі населеного пункту - тут Ви не розгонитесь їх поміняти...
2. Межі водного об'єкта в оренді - це інше землекористування...
3. Межі кварталів - їх можна незначно змінювати по результатам геодезичних зйомок земельних ділянок (скажімо - малювали від руки межу кварталу по старій основі масштабу 1:10000 - 1:25000, потім її оцифрували, але вона так і залишилась "кривою" та приблизною, а коли виконали зйомку в масштабі 1:500 - то на якісь метри чи десятки метрів вона може бути підправлена і суміщена з межами крайніх земельних ділянок у кварталі). В усякому разі, такий принцип ("резинові" межі кадастрових кварталів та зон) закладувався у методику їх створення у 2000-2001 роках, коли ми з Лихогрудом М.Г. це неодноразово обговорювали на робочих нарадах в Держкомземі. Тому в нашій обласній методиці (я її тоді готував) саме так і було записано (затверджувалась наказом начальника облуправління і по ній працювала вся область, тай з подачі Лихогруда М.Г. розсилали в інші області).
-
- Спец
- Повідомлень: 147
- З нами з: 08 квітня 2009 14:50
- Репутація: 0
- Область: Одеська
- Місце роботи: Приватні проектні організації
Дякую за спробу допомогти, але це, на жаль, не вирішує поставлені питання...
Додано через 12 днів 21 годину 59 хвилин 2 секунди:
Можна спробувати змінити квартали на підставі зйомки, а як бути з водним обєктом?
Цікаво, а межа нас. пункту теж в натурі не встановлена. На земельній ділянці знаходиться будинок, адреса якого починається: с. Таке-то. Може є сенс теж на підставі геодезичної зйомки?
Додано через 12 днів 21 годину 59 хвилин 2 секунди:
Можна спробувати змінити квартали на підставі зйомки, а як бути з водним обєктом?
Цікаво, а межа нас. пункту теж в натурі не встановлена. На земельній ділянці знаходиться будинок, адреса якого починається: с. Таке-то. Може є сенс теж на підставі геодезичної зйомки?
Шановний АNALITik, знаєте в чому проблема? Спробую просто описати ситуацію. Замовником нових (скорегованих) ІКК у нас, наприклад, виступало Обласне Управління. Знайшли фірму, зобов"язали нас прийняти в цієї фірми роботу проведену по ортофото, зробили показовий виїзд в сусідній обласний центр для зясування меж суміжних районів, а потім швиденько оформили акти передачі (які чомусь зоставили в себе). Все. Хоча ті матеріали виконані субпідрядною організацієї потрібно було 33 рази звірити з формуванням н/п, з черговим кад. планом. Але це питання там, на горі, мало фінансовий зміст тому нас майже примусили взяти ці ІКК. Ось такі реалії. МИ не є розпорядником коштів, і просто так для оновлення даних ІКК на приклад на підставі зйомки (так як пише Cdsnkfyf) з обласним домовитись дуже складно. Хоча згідно того, що вище викладено, це повінстю наше право. Але терміни "відкат", "посередник", "блат", "гроші" ще ніхто не відміняв. Скільки вже тут пишуть про високі матерії та закони, а воно не діє та й все. І кому потрібні ті мислячі "низи", які не вигідні ні безпосереднім керівникам, ні системі вцілому.АNALITik писав:Все в руках терорганів Держземагентства. Або ж багато чого. Принаймі спробувати можно
У вашему випадку все можливо, але це буде робитися все поетапно.
1. Змінити межі населеного пункту можливо у тому випадку коли вони не закриплені у базі АСДЗК:
- пишится лист на начальника обл.центру ДЗК відділом держкомзему у вашему районі на бланку з картою на якій відмічаются червоною лінієй нові межи(ипри условії що не виходить за межв району).
2.Змінити кадастрові квартола ні - потрібно визначати новий кад. №)
3. Змінити кадастрову зону можливо :
- пишится лист на начальника обл.центру ДЗК відділом держкомзему у вашему районі на бланку з картою на якій відмічаются червоною лінієй нові межи.
4. З приводу накладки на орендовану земельну ділянку тобто водоохоронна зона:
-пишится заява землевпорядною установою що робила тех. документацію та обміри держ. реєстраторам у вашему районі (Додаток 1.2 Порядку) про зміну коордінат зем ділянки(прицьому треба закоордінірувати орендований обєкт) цей лис особисто відвисти в обл. центр ДЗК, тому що послуга платна. Повинні платити землевпорядні установи порівну, що робили обміри. Якщо одна з установ закрита то видатки покладаются на замовника.
Бажаю успіху
1. Змінити межі населеного пункту можливо у тому випадку коли вони не закриплені у базі АСДЗК:
- пишится лист на начальника обл.центру ДЗК відділом держкомзему у вашему районі на бланку з картою на якій відмічаются червоною лінієй нові межи(ипри условії що не виходить за межв району).
2.Змінити кадастрові квартола ні - потрібно визначати новий кад. №)
3. Змінити кадастрову зону можливо :
- пишится лист на начальника обл.центру ДЗК відділом держкомзему у вашему районі на бланку з картою на якій відмічаются червоною лінієй нові межи.
4. З приводу накладки на орендовану земельну ділянку тобто водоохоронна зона:
-пишится заява землевпорядною установою що робила тех. документацію та обміри держ. реєстраторам у вашему районі (Додаток 1.2 Порядку) про зміну коордінат зем ділянки(прицьому треба закоордінірувати орендований обєкт) цей лис особисто відвисти в обл. центр ДЗК, тому що послуга платна. Повинні платити землевпорядні установи порівну, що робили обміри. Якщо одна з установ закрита то видатки покладаются на замовника.
Бажаю успіху
- Volodar
- Спец
- Повідомлень: 1795
- З нами з: 17 квітня 2008 12:41
- Репутація: 52
- Область: Житомирська
- Місце роботи: Інше
Оце Держземагенство рулить!!! Я мабуть "відстав" щонайменше на десятиліття в розвитку нових технологій встановлення меж населеного пункту. Зразу видно пост написаний на підставі багаторічного досвіду роботи в органах Держземагенства обласного рівня.Джейн писав:1. Змінити межі населеного пункту можливо у тому випадку коли вони не закриплені у базі АСДЗК:- пишится лист на начальника обл.центру ДЗК відділом держкомзему у вашему районі на бланку з картою на якій відмічаются червоною лінієй нові межи(ипри условії що не виходить за межв району).
Блін, а в нас ще до-воєнними методами (ще з лісу не вийшли ) користуються: хоч змінити межі населеного пункту - розробляй відповідну документацію із землеустрою. А щодо закріплення існуючих меж населених пунктів в АСДЗК так це взагалі для нас фантастика - межі майже сотні населених пунктів в системі 63-го (а зараз вже й в УСК-2000) зробити за відсутності належного фінансування з боку держави 5+5=?
- Volodar
- Спец
- Повідомлень: 1795
- З нами з: 17 квітня 2008 12:41
- Репутація: 52
- Область: Житомирська
- Місце роботи: Інше
та хіба?zemkov писав:Та ні, це ДЗК рулить!!!
Виявляється всі листи треба пиcати до них, і всі питання вирішують вони!
То чиї це перли? Звичайно ДЗК умаває руки, прикриваючись http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1117-2010-пДжейн писав:- пишится лист на начальника обл.центру ДЗК відділом держкомзему у вашему районі на бланку з картою на якій відмічаются червоною лінієй нові межи.
Взагалі схема, наведена Джейн мабуть таки має право на життя (тому +1), цікавить наскільки все так просто і повсюдно по всій території області, особливо схема з накладками?
Не суть важно ДЗК чи ДКЗ.
Я ж то грішний думав, що межі населених пунктів змінюються за рішеннями відповідних рад (РДА) на підставі затвердженої землевпорядної документації, а тут виявляється достатньо листа на бланку з картою...
Хоча...
Може я все-таки чогось не розумію?
Я ж то грішний думав, що межі населених пунктів змінюються за рішеннями відповідних рад (РДА) на підставі затвердженої землевпорядної документації, а тут виявляється достатньо листа на бланку з картою...
Хоча...
" 12. Індексні кадастрові карти (плани), кадастрові карти (плани) оновлюються за результатами проведення топографо-геодезичних робіт та робіт із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок. "Volodar писав:http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1117-2010-п
Може я все-таки чогось не розумію?
- Chernov
- Спец
- Повідомлень: 2237
- З нами з: 26 грудня 2007 08:13
- Репутація: 18
- Область: Запорізька
- Місце роботи: Інше
- Контактна інформація:
Тут одне тягне за друге, а пяте тягне за десяте.zemkov писав:Може я все-таки чогось не розумію?
Та-ж сама ситуація і на Запоріжжі і, я впевнений, скрізь.
https://tiles.mapbox.com/chernov/map/map-o9m36d3z
Однозначно, потрібна розробка нової кадастровиї карти за існуючим "опорним матеріалом". Будь то ортофото чи космічні світлини.
На сьогодні, Закон про порядок ведення кадастру передбачає ортофото, але я теж впевнений, що якість тих світлин м'яко кажучи, не усюди однакова і придатна для розробки ІКМ.
Тому у кожному конкретному випадку треба перш за все вмикати мозок та винаходити свій шлях вигрібатися з того лайна, куди завели нас керманичі з ДЗК, Агентства та Укркартографії.
Але листування з ДЗК, як дехто пропонує - марна праця... Бо фахівці там здебільше юрідичного профілю, а питання не просто технічне, а навіть потребуюче винахідницького ставлення....