Сторінка 2 з 15
[Autocad] Імпорт растровиx онлайн-карт
Додано: 12 лютого 2013 14:23
in5
Розповсюджується за принципом "AS IS".
Доступні онлайн-сервіси:
Структура кешу така сама як у SASPlanet-и, а тому може кешувати зображення в теку "C:\Program Files\SASPlanet". Щоб два рази не завантажувати одні і ті самі тайли. Безпосередня присутність SASPlanet не обов'язкова. Кеш може знаходитись у довільному місці.
Працює в системі координат СК63, район Х, зони 1-6, а також у деяких МСК
Відомі недоліки:
- PNG файли відображаються по різному в різних версіях Autocad-у. До версії 2012 не враховується альфа-канал.
- буржуйські карти (OSM, Google, Bing) не дуже добре прив'язуються до СК63, гуляє метрів з 5, можливо більше можливо менше
- між тайлами є невеликі щілини, це не помилка, просто земля кругла, а тайли квадратні :)
Кнопка
^C^C^P(or c:irt (load "ImportRemoteTile")) irt;
Поради:
- рамку навколо зображень можна відключити командою
_imageframe _off ну а включити, відповідно
_imageframe _on
- необхідна умова:
наявність права запису в теку, де розташований кеш
- для ортофото тека з растрами і прив'язками повинна бути додана в шляхи підтримки (
viewtopic.php?p=106332#p106332)
- файл ініціалізації повинен мати назву RemoteMaps.ini (кодування windows-1251) і знаходитись у шляхах підтримки або у папці з активним dwg
- теку для кешу за замовчанням для нових креслень можна задати командою:
(setenv "IRT\\DefLocalFolder" назва_вашої_теки).
Наприклад
(setenv "IRT\\DefLocalFolder" "D:\\Моя робота\\Інтернет\\Карти").
Зверніть увагу на лапки і два бекслеші. Вказана тека повинна існувати!
- адресу проксі-сервера можна задати командою
(setenv "IRT\\DefProxyAddress" "xxx.xxx.xxx.xxx:xxxx").
Наприклад
(setenv "IRT\\DefProxyAddress" "52.53.160.7:80").
У разі виникнення проблем і пропозицій відписуйтесь тут.
Історія змін:
► Показати
Код: Виділити все
2013-02-22 1.01
- додана можливість завантажувати тайли рамкою
- добавлено дві нові карти: OSM і номенклатурна розграфка для СК-63, останню зручно використовувати для пошуку необхідного планшету при завантаженні ортофотознімків (tif+tfw)
- можливість вибрати спосіб завантаження: кеш, інтернет, кеш+інтернет (а-ля SASPlanet)
Код: Виділити все
2013-03-06 1.03
- змінено тип файлу на vlx
- додано діалог
- тепер є можливість змінити розташування кешу
- деколи програма пропускала тайли, тепер це виправлено
- на старих Автокадах (< 2012) тайлам Реєстрації буде встановлюватись Яскравість і Контраст (щоб було більш-менш видно межі ділянок)
- налаштування зберігаються в "HKEY_CURRENT_USER\Software\VovKa"
Код: Виділити все
2013-03-12 1.03a
- інше значення Яскравості для тайлів Реєстрації
Код: Виділити все
2013-04-16 1.05
- бонус для мешканців столиці
- змінено алгоритм розрахунку координат для зуму під час пошуку за кадастровим номером
Код: Виділити все
2013-04-24 1.05а
- номенклатурна розграфка для СК-42 (http://atu.geoportal.org.ua/ua/map)
- виправлена помилка оновлення файлів в кеші
Код: Виділити все
2013-06-04 1.06
- Публічна кадастрова карта\Карта масштабу 100000 (http://map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta)
- ДГМ\Геодезичні пункти (http://dgm.gki.com.ua/map)
- ДГМ\Нівелірні пункти (http://dgm.gki.com.ua/map)
- ДГМ\Лінійно-кутова побудова (http://dgm.gki.com.ua/map)
- Геопортал\Адміністративно-територіальний устрій (http://atu.geoportal.org.ua/ua/map)
- Геопортал\Топографічна карта (http://atu.geoportal.org.ua/ua/map)
- Google\Панораміо (http://maps.google.com). Для тих, кому більше подобається вигляд збоку і тих, хто любить робити зйомку не тахеометром, а камерою :)
- додана можливість розкладати карти по індивідуальних пластах
Код: Виділити все
2013-07-12 1.06a
- після зміни домена ПКК відвалився пошук за кадастровим номером. виправлено
Код: Виділити все
2013-08-19 1.06b
- оновлено url-и для карт гугла
Код: Виділити все
2013-09-17 1.07
додано карти від Microsoft
- Bing\Карта (http://www.bing.com/maps)
- Bing\Супутник (http://www.bing.com/maps)
Код: Виділити все
2013-09-18 1.07a
- підправлено автоматичне визначення шостої зони СК63
Код: Виділити все
2013-11-12 1.08
- підтримка локальних ортофотопланів з прив'язками
Код: Виділити все
2014-01-15 1.10
- змінено алгоритм визначення розмірів тайла (тепер щілини між тайлами будуть трохи тонші)
- додано можливість змінювати параметри завантаження та відображення тайлів
Код: Виділити все
2014-02-07 1.11
- додано шари з Містобудівного кадастру Києва (для імпорту потрібно вибирати систему координат "Місцева СК; м. Київ (МКК)")
Містобудівний кадастр Києва\Функціональне зонування
Містобудівний кадастр Києва\Межі розробки містобудівної документації
Містобудівний кадастр Києва\Кадастрові квартали
Містобудівний кадастр Києва\Обмеження генерального плану
Містобудівний кадастр Києва\Міські проекти
Містобудівний кадастр Києва\Об'єкти обслуговування
Містобудівний кадастр Києва\Історико-культурні пам'ятники
Містобудівний кадастр Києва\Історико-культурне надбання
Містобудівний кадастр Києва\Зелені зони
Містобудівний кадастр Києва\Пропозиції комплексної схеми
Містобудівний кадастр Києва\Обмеження до комплексної схеми
- налаштування програми тепер зберігаються не в реєстрі, а в поточному кресленні
Код: Виділити все
2014-02-17 1.12
- додано ще один шар з Містобудівного кадастру Києва
Містобудівний кадастр Києва\Карта
Код: Виділити все
2014-05-06 1.13
- локальні ортофотознімки тепер будуть перераховуватися в потрібну СК
- додано пошук за адресою
- додано МСК м. Луцьк
- додано МСК м. Чернівці (приблизна)
- додані шари
OpenStreetMap\Транспорт
ITO Map\ЛЕП
ITO Map\Залізниці
Код: Виділити все
2015-09-22 1.13f
- додано Here.com\Карта
- додано Here.com\Супутник
Код: Виділити все
2015-11-13 1.14
- виправлено пошук ділянки за кадастровим номером
Код: Виділити все
2016-04-11 1.16b
- додано Містобудівний кадастр Києва\ЄЦТО
Код: Виділити все
2016-09-20 1.16e
- додано Публічна кадастрова карта\Ортофото (м. Київ)
Код: Виділити все
2019-01-31 1.20
- оновлені адреси для google і here
Код: Виділити все
2019-04-08 1.20a
- оновлена адреса для google
Код: Виділити все
2020-02-24 1.24
- *Збільшено зум для номенклатурної розграфки
Код: Виділити все
2020-06-12 1.26
*Оновлена версія Google
+Додано шари:
- Київ\Топографічні карти\М 1:2000
- Київ\Топографічні карти\М 1:10000
- Київ\Ортофото\2013
- Київ\Ортофото\2008
- Київ\Теплові мережі\Об'єкти теплових мереж
- Київ\Теплові мережі\Пошкодження на об'єктах теплових мереж
Код: Виділити все
2020-11-02 1.27
*Оновлена версія Google
*Виправлені адреси МКК
Код: Виділити все
2021-08-09 1.28
*Оновлена версія Google
*Відключено вікно привітання
Після останніх змін на серверах ДЗК, для користувачів на Windows XP потрібно додатково провести "танці з бубнами" - viewtopic.php?p=163303&sid=7ac85150a16f ... 81#p163303
Найновіша версія 1.29
ImportRemoteTile.VLX.7z
Також на іншому ресурсі доступна
"інтернаціональна" розширена версія. Але вона не підтримує СК-63 і наші карт-сервіси.
НАПИСАТИ АВТОРУ ПРО ПРОБЛЕМУ
Додано: 19 лютого 2013 09:45
ifgeozem
все добре працює, чи є можливість підгружати супутник Яндекса?
Додано: 19 лютого 2013 10:27
Denver
Не по темі
Не в тему, але треба.
Хто підкаже, як "впиханути" (імпортувати) прив'язані (tifw, rdf, tab) растри (tiff) в Акад (2006), щоб вони автоматично (по прив'язці) "сіли" на своє місце? А то шось клепки не вистачає.
Додано: 19 лютого 2013 10:32
Oleg
Напевне, що так:
103119022013.JPG
Додано: 19 лютого 2013 10:45
dok79
Denver,
чтоб впихнуть растры с привязкой (tifw) либо (tab) необходимо установить AutoCAD Raster Design "соответствующей версии" и через него работать с растровыми изображениями
Додано: 19 лютого 2013 10:50
Denver
Admin,
Це по одненькому так імпортувати можна. І то треба вичитувати внутрішню начинку файлу прив'язки. Хотілося б масово вантажити.
dok79 писав:чтоб впихнуть растры с привязкой (tifw) либо (tab) необходимо установить AutoCAD Raster Design "соответствующей версии" и через него работать с растровыми изображениями
дякую, "пішов" шукати під свій Акад
Додано: 19 лютого 2013 12:54
Parcel
Denver писав:Хто підкаже, як "впиханути" (імпортувати) прив'язані (tifw, rdf, tab) растри (tiff) в Акад (2006), щоб вони автоматично (по прив'язці) "сіли" на своє місце? А то шось клепки не вистачає
autocad/autodesk map
будь яка версія
команди MAPIINSERT і MAPIMPORT
Додано через 1 годину 56 хвилин 19 секунд:
додам, що для растрових зображень є деякі вимоги:
для tiff файлів - файл прив'язки повинен мати розширення
tfw
для jpg файлів - файл прив'язки повинен мати розширення
jgw
роздільним знаком у файлі прив'язки повинна бути
крапка
Додано: 20 лютого 2013 00:16
in5
ifgeozem писав:все добре працює, чи є можливість підгружати супутник Яндекса?
Якщо буде час, то спробую розібратися з Яндексом.
Але я хочу застерегти, що точної прив'язки ані Якндекса ані Гугла ані ОСМ з СК42/64 навряд чи можна буде добитися.
Додано через 2 дні 17 годин 48 хвилин 53 секунди:
оновлено до версії 1.01
в наступній версії планую зробити діалогове вікно замість командного рядка і довільне розташування кешу
Додано: 25 лютого 2013 14:16
Alex1977
Пересчитываете в СК42/СК63 при помощи коефициентов Хельмерта?
Додано: 25 лютого 2013 22:47
in5
Alex1977 писав:Пересчитываете в СК42/СК63 при помощи коефициентов Хельмерта?
На жаль я не маю змоги перевірити правильність "посадки" на всій території України.
Якщо у Вас реєстрація чи ортофото не дуже точно сідає, то я нічим не зможу допомогти :(
Додано: 26 лютого 2013 20:42
Alex1977
Ну а как вы таки садите? Какой пересчет координат используете?
Додано: 26 лютого 2013 21:18
doslidnik
Alex1977 писав:Ну а как вы таки садите? Какой пересчет координат используете?
Не задавайте зайвих питань. Працює от і добре. Багато будете знати працювати перестане.
Додано: 26 лютого 2013 23:50
in5
doslidnik писав:Багато будете знати працювати перестане.
Публічна кадастрова карта така річ, що може перестати працювати і без стороннього втручання morgayu
Alex1977 писав:Ну а как вы таки садите?
Садимо так, як книжка пише, визначаємо номери потрібних тайлів, тайли завантажуємо, переміщаємо-повертаємо-масштабуємо. Тут нічого особливого/складного немає.
Додано: 27 лютого 2013 10:56
Anatol
Оновлена версія 1.01 не працює в Autocad 2010. Версія 1.0 працює без проблем.
Додано: 28 лютого 2013 11:09
Alex1977
Тут нічого особливого/складного немає.
Особенность в том, что надо перейти с эллипсоида WGS84 на Красовского. А это нетривиальная задача и решаться может множеством способов.
Додано: 28 лютого 2013 12:01
Rjcnhe
[audio][/aud да... сначала установить бі хороший автокад... с дисиженом...
Додано: 01 березня 2013 20:16
in5
Anatol писав:Оновлена версія 1.01 не працює в Autocad 2010. Версія 1.0 працює без проблем.
В такому випадку її треба називати не "оновлена", а "пакращена" :)
Я не знаю у чому може проблема. 2010-го в мене немає, не можу перевірити. А що пише в командному рядку?
Додано через 3 дні 22 години 2 хвилини 33 секунди:
Користувачам зі старими версіями Автокаду, де не видно меж на тайлах Публічної КК, необхідно виставити для растрів такі параметри:
Brightness: 52 або 21 (як кому більше сподобається)
Contrast: 100
Fade: 0
В наступній версії IRT це буде робитися автоматично
Додано: 07 березня 2013 14:38
doslidnik
Було б не погано додати команду Cancel... А то виділив область і не знаю нафіга я так багато виділив.
Додано через 3 хвилини 2 секунди:
Виправте плз щоб було контраст 52, а не 21 як
ТУТ
Додано: 08 березня 2013 00:46
in5
Дякую Adminу за можливість редагування першого посту.
doslidnik писав:Було б не погано додати команду Cancel... А то виділив область і не знаю нафіга я так багато виділив
Якщо щось не так, то натискайте Esc.
doslidnik писав:Виправте плз щоб було контраст 52, а не 21 як ТУТ
ОК, після свят.
Додано: 12 березня 2013 08:57
007stas
doslidnik писав:Скажіть А чому растри підв'язуються не стик в стик?
in5 писав:Не знаю, таке враження, що пропадає один піксель. Якось треба буде розібратися.
В версии 1.03 проблема не стыковки растров по прежнему присутствует.
Додано: 12 березня 2013 14:14
in5
007stas писав:В версии 1.03 проблема не стыковки растров по прежнему присутствует
З математичних причин, побороти проблему не вдасться.
Додано: 19 березня 2013 09:21
Oleg
А в чому може бути проблема, якщо пише: "Не зміг завантажити файл" ?
Додано: 19 березня 2013 09:36
NickS
Admin писав:А в чому може бути проблема, якщо пише: "Не можу завантажити файл" ?
Не може завантажити файл. (з повагою КЕП)
Растри, зазвичай, йдуть окремо від файлу прив'язки, тому тут лише такі причини можуть бути:
1.В файлі вказано інший шлях до растру. Можна відкрити файл прив'язки в блокноті і подивитись чи не вказано там шлях. Наприклад, в файлах tab:
Код: Виділити все
....
Definition Table
File "D:\Rastri\Kanivka\k28_13.jpg"
....
А насправді і прив'язка і растр лежать в
С:\Maps\
2. Також може бути не правильно задане ім'я. Наприклад, растр називається
k28-13.jpg. Наприклад, в прив'язках jpw не має шляху до файла і програма просто шукає растр з таким же зображенням, але файл називається
k28_13.jpg.
3. Файлу взагалі не має.
4. Файл пошкоджено, тому програма не може його прочитати коректно. Втім, мені здається, тоді б видавало трохи іншу помилку.
Додано: 19 березня 2013 10:01
Oleg
Дякую за "вірний шлях думки"
Вся проблема у Windows 8 і його "наворочених" правах. Всього на всього, не міг записати на диск С файли, так як автокад був запущений не з правами адміністратора))) Запустив з його правами - "усьо пучком, сер!"
Додано: 19 березня 2013 11:31
in5
NickS писав:Растри, зазвичай, йдуть окремо від файлу прив'язки, тому тут лише такі причини можуть бути:1.В файлі вказано інший шлях до растру. Можна відкрити файл прив'язки в блокноті і подивитись чи не вказано там шлях. Наприклад, в файлах tab:Код: Виділити все....Definition Table File "D:\Rastri\Kanivka\k28_13.jpg"....А насправді і прив'язка і растр лежать в С:\Maps\2. Також може бути не правильно задане ім'я. Наприклад, растр називається k28-13.jpg. Наприклад, в прив'язках jpw не має шляху до файла і програма просто шукає растр з таким же зображенням, але файл називається k28_13.jpg.
Ви напевно переплутали, мою утиліту з якоюсь іншою програмою.
Admin писав:Запустив з його правами - "усьо пучком, сер!"
Допишу рішення в перший пост
Додано: 19 березня 2013 13:19
NickS
in5 писав:Ви напевно переплутали, мою утиліту з якоюсь іншою програмою.
Насправді, я прокоментував підключення растру з файлом-прив'язкою до будь-якої програми. Хіба Ваша програма працює по іншому? Файли прив'язок не читаються?
Програму не бачив. Просто знайома ситуація.