Кому землевпорядна організація має право надавати обмінний файл in4 а кому ні?

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Кому землевпорядна організація має право надавати обмінний файл in4 а кому ні?

Повідомлення EIKovtun »

Сьогодні подав проекти землеустрою до місцевої архітектури на висновок про обмеження, вони мені відповіли: "...ми збераємось створювати свою базу земельних ділянок, тому відтепер всі землевпорядні організації повинні здавати проекти землеустрою разом з обмінними файлами in4..." У мене питання чи правомірні дії архітектури, і чи повинен я надавати ії таку інформацію. Перекопав весь інтернет ніде це не прописано. І взагалі в які інстанції землевпорядна організація повинна здавати in4 а куда ні????? Nenayu
MaddoG
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 41
З нами з: 13 грудня 2010 16:55
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Повідомлення MaddoG »

думаю, свою вимогу, вони повинні підтвердити якимось правовим документом! а не з слів "...ми збираємось..."
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

MaddoG писав:думаю, свою вимогу, вони повинні підтвердити якимось правовим документом! а не з слів "...ми збираємось..."
Це воно правельно проте ніде не вказано що вони не мають право це вимагати і ніде не вказано що вони мають право це вимагати!!!
Гість
Спец
Спец
Повідомлень: 433
З нами з: 17 травня 2010 18:22
Репутація: 0
Область: м.Севастополь
Місце роботи: Інше

Повідомлення Гість »

EIKovtun писав:Це воно правельно проте ніде не вказано що вони не мають право це вимагати і ніде не вказано що вони мають право це вимагати!!!
Це інтелектуальна власність, нехай платять гроші morgny
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

Я отдаю заказчику все материалы, связанные с заказом.
После чего всех направляю к заказчику.

[upd=1374163361][/upd]
Более того, мне кажется целесообразным передача архитектуре обменных файлов.
Скажем так - борьба с энтропией.
А авторские права - это немножко не отсюда.
Это, когда создание очередной карты или плана попытаются заказать у кого-то другого, кроме Вас.
Только нужно вовремя бюрократически защитить свои права.
Где-то я уже писал - это стоит до 1000 гривен.
Аватар користувача
EIKovtun
Спец
Спец
Повідомлень: 73
З нами з: 14 листопада 2012 09:04
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення EIKovtun »

Chernov писав:Только нужно вовремя бюрократически защитить свои права.
та от і не хочется потім скимось сваритись, так як Керівник цього відділу архітектури має свою землевпорядну організацію буде зливатись инфа!!!
хто можливо знає як законним шляхом можна відмовити надання обмінних файлів in4????
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Повідомлення Pogannka »

EIKovtun писав:Це воно правельно проте ніде не вказано що вони не мають право це вимагати і ніде не вказано що вони мають право це вимагати!!!
це ми про себе - приватників так можемо говорити, а відділ архітектури - державна установа, керівник якої є державним службовцем і зобов'язаний діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України (ст. 19 КУ). Тобто, по принципу: що дозволено, то - не заборонено, а не навпаки.
Invader
Спец
Спец
Повідомлень: 132
З нами з: 28 грудня 2012 13:29
Репутація: -4
Область: Луганська
Місце роботи: Інші недержавні проектні організації

Повідомлення Invader »

EIKovtun писав:здавати проекти землеустрою разом з обмінними файлами in4
У нас теж щось подібне було. Почали вимагати в архітектурі файли in4. Ми пояснили, що наказ № 136 від 23.05.2003р, скасовано, тому подібні файли не готовимо, а працюємо згідно постанови 1051 від 17.10.2012р. А на рахунок бази даних земельних ділянок- є Публічна кадастрова карта lol2 .Побухтіли та відчепились. Якось так...
murrrchik
Спец
Спец
Повідомлень: 848
З нами з: 05 липня 2010 18:07
Репутація: 223
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення murrrchik »

EIKovtun писав:ми збераємось створювати свою базу земельних ділянок, тому відтепер всі землевпорядні організації повинні здавати проекти землеустрою разом з обмінними файлами in4
А про Закон України "Про захист персональних даних " Ваша архітектура чула? Якщо ні, то, будь ласка, ознайомте їх з цим нормативно-правовим актом. І взагалі, створення спільного кадастру земельних ресурсів та об'єктів нерухомого майна не є справою окремого відділу архітектури та приватної проектної організації.
Якщо ж дуже вже треба, то можна й надати архітектурі необхідні їм дані, але тільки в форматі DMF або DXF і звичайно що без яких-небудь персональних даних.
Відповісти