Маю оцифровану карти типів грунтів Укрземпроекту 1:200000 Хмельницької області, необхідно її векторизувати, але спершу - прив`язати. На карті не має градусної сітки, проекції, межі області сгладжені і т.д.
Чи правильно я розумію, що карта складалася в СК-63, зоні Х, другій шестиградусній підзоні Гаусса-Крюгера (Хмельницька область)?
Чи правильні параметри проекції та СК?
По яким репернім точкам карти краще прив`язувати (річки, населені пункти, межі області)?
ПЗ: ArcGIS
Параметри проекції до якої намагаюся прив`язати:
Spoiler
Authority: Custom
Projection: Gauss_Kruger
False_Easting: 2300000,0
False_Northing: -9214,69
Central_Meridian: 29,5
Scale_Factor: 1,0
Latitude_Of_Origin: 0,0
Linear Unit: Meter (1,0)
Geographic Coordinate System: GCS_Pulkovo_1942
Angular Unit: Degree (0,0174532925199433)
Prime Meridian: Greenwich (0,0)
Datum: D_Pulkovo_1942
Spheroid: Krasovsky_1940
Semimajor Axis: 6378245,0
Semiminor Axis: 6356863,018773047
Inverse Flattening: 298,3
Коллеги земплевпорядники, підкажіть, як вирішити задачу. Дякую.