Оформлення кадастрової зйомки

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

IAlexandrI писав:А видайте це офіційним листом!
Нестача фаховості компенсується розпальцовкою та псевдофілософією.
Доречі, я теж вважаю дуже незручною і застарілою нашу систему умовних позначень у картографії.
(і фонтів у тому числі)
І хто б знав, скільки часу мною витрачено на створення бази таких позначень .для ArcGIS.
Але, з законом можна боротися, але його треба виконувати.
Доки не переможеш....
IAlexandrI
Спец
Спец
Повідомлень: 103
З нами з: 07 лютого 2010 18:33
Репутація: 3
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення IAlexandrI »

Чет я не понял!!! Це в чий огород камінь?? 5+5=?
Аватар користувача
Chernov
Спец
Спец
Повідомлень: 2237
З нами з: 26 грудня 2007 08:13
Репутація: 18
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Chernov »

solim писав:І вимог стосовно шрифтів до кадастрового плану немає ніяких.
Та взагалі, до українського землевпорядника зараз НІЯКИХ вимог не існує Аби гроші нагору передавав....

[upd=1407418998][/upd]
IAlexandrI писав:Чет я не понял!!! Це в чий огород камінь??
Заспокойтесь, не в Ваш.
vovaz
Спец
Спец
Повідомлень: 787
З нами з: 01 червня 2008 21:44
Репутація: 30
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення vovaz »

У Житомирській області вимагають складати до проекту відведення - ПЛАН відведення земельної ділянки та кадастровий план.
Яка між ними різниця (згідно вимог нормативних документів) ?
XoXol
Спец
Спец
Повідомлень: 206
З нами з: 20 липня 2012 19:14
Репутація: 18
Область: Чернігівська

Re: Оформлення кадастрової зйомки

Повідомлення XoXol »

Подскажите пожалуйста! Как правильно оформлять описание смежеств, потому как сегодня произошел спор с начальник из-за которого много проектов придется переделывать! Ситуация такая: 1. Участок относительно дороги находится метров в 3-х, я на плане отвода показываю, что "от А до Б - землі загального користування (вул. Леніна)" мне начальник говорит, ты что мол тугой?? там до дороги аж целых три метра, это же земли запаса... Ну конечно у них есть подьезд к участку, но он не асфальтирован, и я конечно могу его показать, но зачем?? Но край дороги ж не может прям по границе участка. Или может я чего то не знаю?? Есть ли случайно какие то методические указание по оформлению описания смежеств?? Допустим если я пишу, на плане вокруг участка, "землі не надані у власність або постійне користування", а в описание напишу "землі сільської ради" это будет грубой ошибкой??
2. Магазин в селе, сильпо в свое время нахваталось земли вокруг магазинов, но щас от нее охотно отказывается, берут только метр под обслуживание и то не все, остальные руками и ногами отбиваются мне мол под магазином за землю платить нечем, по госакту у них в постоянном пользовании земля метра три от магазина в разные стороны, но берут они один метр, то есть после того как сельсовет примет новое решение для передачи в оренду и отменит старое что было в постоянном пользовании, то будут земли запаса ну и соотвецтвенно у них как бы подьезда не будет, но по факту он есть. Ну и самый главный вопрос, что же писать в описании смежеств?? "Землі надані у постійне користування сільському споживчому товариству" чи "землі запасу"??
Відповісти