Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
solarex
Спец
Спец
Повідомлень: 192
З нами з: 08 серпня 2009 15:15
Репутація: 79
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення solarex »

Я є СІФ. На рахунок корупції при виготовленні документації із землеустрою…. До останнього часу при виготовленні документації я звертався за різними «консультаціями» в райдержгеокадастр – бо вони так хотіли. (чи за 6-зем, чи для подання на погодження, навіть документацію штудіювали -треба було всякі довідки вставляти чи букви виправляти). При кожному такому зверненні змушений був, мало не в кожному кабінеті низько вклонятися. «Вклонявся» і татові, вклонявся і матері…. Але після того, як мудрі люди порадили працювати виключно через е-портал Держгеокадастру – горя не знаю. І відмов при погодженні практично немає. Бо на початку, після двох-трьох відмов відшліфував шаблони на кожен листок документації і маю щастя. Отут треба подякувати високому керівництву Держгеокадастру, яке порталом дало по руках своїм районним царькам. І якщо відшліфувати шаблони документацій, то і експерти стануть чемними.
А для прикладу викладаю два шаблони – Кадастровий план і План обмежень. Можете покритикувати. Але екстериторіальність проходять на ура.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

solarex, норм. плани, і добре що проходять. тільки от згідно якого нпа ви вставляєте оті відомості в кад план.
От вам і ідея з еталонами та шаблонами - кожен робить так як йому проходить
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення lina14 »

solarex, дякую за плани. Все дуже змістовно. Я б від себе порекоментувала на кад. плані зображати ситуацію навкуги ділянки. Тобі б вашим роботам не просто 5 , а 5+.
solarex
Спец
Спец
Повідомлень: 192
З нами з: 08 серпня 2009 15:15
Репутація: 79
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення solarex »

ппзкб писав: 19 березня 2018 15:31тільки от згідно якого нпа ви вставляєте оті відомості в кад план.
Почнемо з того, що як в Римському праві: дозволено те, що не заборонено законом. Вся інформація, що є в цих планах взята з XML файлу на ділянку. На плані обмежень немає нічого лишнього. В кадастровому плані також немає нічого лишнього –всю інфу скачує програма з обмінного файлу і вставляє в шаблон. Єдине що роблю вручну, так це можу поміняти блоки. От тому і не мложна стандартизувати шаблон, бо наші чиновники можуть зарегламеннтувати все – туди 2 см, і звідтіля 5,6 мм. А НПА – прошу:
1. ЗУ Про державний земельний кадастр - Стаття 34. Кадастровий план земельної ділянки
2. Порядок ведення земельного кадастру – Додатки 2-53 до Порядку. Там навіть розділ є про кадастровий план.
А для всіх інших шаблонів, створених згідно ст.50 або ст.55 ЗУ Про землеустрій – вставляйте те, що вдноситься до земельної ділянки і вважаєте за потрібне (читай перше речення). Хоча, звичайно в ці листочки не можна вставляти посилання на секс-сайти )))

Відправлено через 4 хвилини 17 секунд:
lina14 писав: 19 березня 2018 16:34порекоментувала на кад. плані зображати ситуацію навкуги ділянки
На кад плані це не потрібно робити. Для того є інші шаблони, які органічно поєднані в одну документацію, а саме: План меж земельної ділянки (для технічки), або План відведення земельної ділянки (для проекту відведення). Ось там і позначено все те, що є навкруги цієї ділянки.
lina14
Спец
Спец
Повідомлень: 389
З нами з: 29 травня 2012 22:49
Репутація: 170
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення lina14 »

solarex, дякую за відповідь. Просто я не вкладаю план відведення в проект. От і спитала (бо відпало само по собі. Раніше на плані відведення показувала із яких земель, на кадастровому - в які. А зараз в кадастровому-все). Головне - щоб було все зрозуміло сторонній людині з другого кінця України (експерту). Я теж за те - краще більше інформації в проекті, ніж проект на 12 аркушів.
solarex
Спец
Спец
Повідомлень: 192
З нами з: 08 серпня 2009 15:15
Репутація: 79
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення solarex »

lina14 писав: 19 березня 2018 16:53Раніше на плані відведення показувала із яких земель, на кадастровому - в які.
Навпаки: тепер в кадастровому плані обов'язково ставиться існуюче угіддя, а в Плані відведення можна ставити проектоване. І чому в кадплані не потрібно ставити ситуацію навкруги - так засмітимо і так повну сторінку. Тому для того і є або ПЛАН відведення, або ПЛАН меж ділянки. Останній обов'язково передбачений в технічці. І чому не робити План відведення, для чого економити на одному листочку, щоб збільшити свій дохід на 20 копійок? :)))
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

lina14 писав: 19 березня 2018 16:34на кад. плані зображати ситуацію навкуги ділянки
- не потрібно, це кад.план, а не план меж земельної ділянки, не план відведення (тепер модно - метеріали землевпорядного проектування).

Відправлено через 20 хвилин 9 секунд:
Доки писав, мене випередили... А про шаблони, еталони чи стандарти скажу так - ВОНИ ПОВИННІ БУТИ. Якщо виконавець не дотримався стандатру - поганий виконавець. Якщо виконавець дотримався стандарту - а експерт пише зауваження - то це вже не експерт. А стандарт потрібен для того, щоб не залежно від програмного забезпечення, на якому ми формуємо документацію, було витримано всі вимоги до креслення, починаючи від умовних знаків, масштабу, завершуючи відмивками меж з суміжними землекористувачами. Ми ж то це робимо не вручну, як ще не так давно, всього двадцять років тому назад.
В одному з "архівів" чисто випадково попали на очі графічні матеріали 50-60 років, очей не міг відірвати від якості виконаних креслень, штампів, підписів і надписів - все зроблене вручну креслярськими шрифтами, і таке враження що то робила машина.
І на всіх шести документах витримано все, і вимоги до полів аркуша креслення, і вимоги до параметрів штапму, і все інше - що на той час вимагали стандарти. Я креслення вивчав ще по тих стандартах - і практичну частину ледве витягав на трієчку - до креслення руки не годились. Зате порахувати полігон, перевищення, площі, і все решто що треба в геодезії і землевпорядкуванні - це залюбки і легенько.
caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 555
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 71
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення caseya »

solarex,
solarex писав: 19 березня 2018 15:20Я є СІФ
то Ви мабуть сертифікований інжинер Філософ ;-)) , якщо
solarex писав: 19 березня 2018 16:44в Римському праві:
пертраєте cy
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

caseya писав: 19 березня 2018 20:34сертифікований інжинер Філософ
caseya писав: 19 березня 2018 20:34пертраєте
Вельми поважна (чи поважний?) caseya:
- описки бувають у всіх, в тому числі і, (зокрема) в юристів, і в адвокатів, і в прокурорів і у суддів;
- не "судім", і "судимі" не будемо;
- GOOGLE збагатив мене інформацією щодо тлумачення "caseya"
Я вмію "доставати", однак стараюсь цього не робити.....
Простім - і прощені будемо!
- і по межи описок, або, деколи, не зовсім чітко висловлених думок, шукаймо раціональне зерно...
solarex
Спец
Спец
Повідомлень: 192
З нами з: 08 серпня 2009 15:15
Репутація: 79
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення solarex »

Kitsmaniuk, Дякую за підтримку - схиляю капелюха.
А по темі.. Це дійсно описка СІФ. Але... Інтерпретувати можна ще і як сертифікований інженер ФОП, і як сертифікований інженер файний.. Але не це головне. Головне, що в нас дехто любить не лимони, а лимонні ящики.

Відправлено через 4 хвилини 28 секунд:
caseya, А у Вас запитаю: пройдіться критично по виставлених Планах. Ну, можливо, якщо товариство "розгромить" мій продукт, і я справлю його так, як треба і буде щастя не тільки мені, а й громаді розробників документації. Слабо?
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

solarex писав: 19 березня 2018 22:28Дякую за підтримку
Будь ласка, не ображайтесь solarex, підтримував не стільки Вас, скільки хотів пояснити caseya, що шукати помилки, описки, як в нас кажуть - гуза - вміє багато хто, а от підкинути розумну пропозицію, як в межах заплутаного та недолугого законодавства вийти зі складних ситуацій, які створюють "великі знавці законодавства" - то вже одиниці. solarex, мені Ваш продукт сподобався, при нагоді скину взірці своєі творчості, ті взірці, по яких замовники вже мають на руках витяги з держреєстру речових прав.... Хай обговорюють, а бажаючі можуть і осуджувати..., я не ображаюсь.
Аватар користувача
nazar051
Спец
Спец
Повідомлень: 193
З нами з: 04 грудня 2014 14:15
Репутація: 51
Область: Запорізька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення nazar051 »

solarex, звернув увагу що Ви підійшли до діла як спеціаліст, тому таке питання: на кад.плані у табл. Експлікація зем.угідь має 2 пункти - під будівлею і вільна від неї земля, але все одно це одне і теж угіддя, просто бачів у багатьох колег з інших областей що так багато хто робить (виокремлює конутри під будівлями), я в такому підході не бачу сенсу, сьогодні будівля тут завтра там на одній ділянці або добували ще, так це означає що людині потрібно замовити документацію по зміні угідь. Чим продиктована позиція, що Ви вказуєте декілька пунктів в експлікації цгідь?
solarex
Спец
Спец
Повідомлень: 192
З нами з: 08 серпня 2009 15:15
Репутація: 79
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення solarex »

nazar051, Правильно, на кадплані є два угіддя. І так повинно бути, бо на даний момент там є два земельні об'єкти. В перспективі Ви можете знести хату і тоді, якщо пройдете всі круги пекла по зміні всяких документацій, будете мати одне угіддя. А в даний час на цьому Плані відображено існуючий стан земельної ділянки.
Аватар користувача
nazar051
Спец
Спец
Повідомлень: 193
З нами з: 04 грудня 2014 14:15
Репутація: 51
Область: Запорізька
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення nazar051 »

solarex,
solarex писав: 20 березня 2018 10:55є два земельні об'єкти
- обєкт один - це земельна ділянка, все інше то навколо обєкту. Хотілось би побачити посилання на нормативні акти з цього питання, мене цікавить більше ця сторона, чім продиктована Ваша позиція.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

solarex писав: 20 березня 2018 10:55на кадплані є два угіддя
Більш схоже що в межах ділянки є одне угіддя яке розділено на два контури. В мене в ПЗ в матеріалах вирахування площ є план контурів і я на ньому у мене відображаються контури угідь і по контурна експлікація.
Аватар користувача
198314
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 35
З нами з: 21 липня 2008 14:27
Репутація: 8
Область: Одеська
Місце роботи: Інше

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення 198314 »

Всё круче отказы
► Показати
.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 20 березня 2018 12:58 користувачем 198314, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 496
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 95
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Володимер »

198314 писав: 20 березня 2018 12:52Всё круче отказы
Не по темі
пусто
В перших проектах зауваження про персональні дані було але як рекомендація . Висновок був позитивней.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

198314, Маю теж відмову за наявність паспортних даних, есперт Черних Ю.М. Одеська обл.
solarex
Спец
Спец
Повідомлень: 192
З нами з: 08 серпня 2009 15:15
Репутація: 79
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення solarex »

Так не скануйте паспортні дані і не вставляйте в PDF-файли. А в паперовому варіанті вставте листок з паспортними даними в кінці документації, бо кад. реєстратор по них звіряє дані, що заносяться в XML. Ця тема була предметом розгляду на одному з Селекторів Держгеокадастру.

Відправлено через 7 хвилин 27 секунд:
Володимер писав: 20 березня 2018 12:15В мене в ПЗ в матеріалах вирахування площ є план контурів і я на ньому у мене відображаються контури угідь і по контурна експлікація
Стаття 34. Кадастровий план земельної ділянки

1. На кадастровому плані земельної ділянки відображаються:

площа земельної ділянки;

зовнішні межі земельної ділянки (із зазначенням суміжних земельних ділянок, їх власників, користувачів суміжних земельних ділянок державної чи комунальної власності);

координати поворотних точок земельної ділянки;

лінійні проміри між поворотними точками меж земельної ділянки;

кадастровий номер земельної ділянки;

кадастрові номери суміжних земельних ділянок (за наявності);

межі земельних угідь;

межі частин земельних ділянок, на які поширюється дія обмежень у використанні земельних ділянок, права суборенди, сервітуту;

контури об'єктів нерухомого майна, розташованих на земельній ділянці.

Таблиці із зазначенням координат усіх поворотних точок меж земельної ділянки, переліку земельних угідь, їх площ, відомостей про цільове призначення земельної ділянки та розробника документації із землеустрою на земельну ділянку є невід'ємною частиною кадастрового плану земельної ділянки.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

solarex писав: 20 березня 2018 14:33в паперовому варіанті вставте листок з паспортними даними в кінці документації, бо кад. реєстратор по них звіряє дані, що заносяться в XML
І не тільки. Копія паспорта та довідки про ІПН потрібна і при поданні проекту на експертизу, причому, сторінки паспорта повинні бути завірені підписом громадянина, як при оформленні банківських документів. Абсурд, але тільки із за цього мені повернули проект на доопрацювання.
Luda V
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 48
З нами з: 05 грудня 2016 12:35
Репутація: 7
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Luda V »

Уже не вимагають, здавала без паспортних і проходило.
Аватар користувача
Kitsmaniuk
Спец
Спец
Повідомлень: 461
З нами з: 12 березня 2011 11:28
Репутація: 147
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kitsmaniuk »

Luda V писав: 20 березня 2018 15:07Уже не вимагають
Відколи?????
Я знову готуюсь на здачу.....
Аватар користувача
potapova_anna
Спец
Спец
Повідомлень: 466
З нами з: 29 січня 2013 09:41
Репутація: 181
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення potapova_anna »

Kitsmaniuk, як мінімум з часів екстериторіальності здаю без паспортних даних. До цього вже не пам'ятаю)
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Kitsmaniuk, знову Ви експетризу з екстериторіальністю в одну каструлю :-(
caseya
Спец
Спец
Повідомлень: 555
З нами з: 25 листопада 2017 11:32
Репутація: 71
Область: м.Київ
Місце роботи: Юридичні послуги

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення caseya »

Kitsmaniuk писав: 19 березня 2018 21:13GOOGLE збагатив мене інформацією щодо тлумачення "caseya"
мене тішить те, що люди стають допитливішими ;-)) благо, в наш час крім книжок є ще славнозвісний "GOOGLE" :-D
Закрито