Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Сергій Іванченко
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 07 грудня 2015 09:27
Репутація: 40
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Сергій Іванченко »

Azhimut писав: 02 листопада 2017 12:16Простіше буде, якщо прикладу замість розрахунків класу наслідків відповідальності техпаспорт БТІ.
В технічному паспорті на нерухоме майно клас наслідків відповідальності не зазначається
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

Сергій Іванченко писав: 02 листопада 2017 12:44В технічному паспорті на нерухоме майно клас наслідків відповідальності не зазначається
Вірно.
Але саме у техпаспорті БТІ відображені технічні характеристики, особливості та стан об’єкта нерухомого майна.
Згідно ст. 50 Закону про землеустрій, якщо я не визначаю клас наслідків відповідальності, то в проект долучаю копії правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна.
З досвіду проходження екстеріторіальності давно прийшов до висновку, що краще подавати проект з техпаспортом БТІ/та правовстановлюючі документи на об’єкти нерухомого майна, що розташовані на ЗД.
Аватар користувача
Korum
Спец
Спец
Повідомлень: 322
З нами з: 12 квітня 2007 22:44
Репутація: 7
Контактна інформація:

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Korum »

Azhimut писав: 02 листопада 2017 13:01Але саме у техпаспорті БТІ відображені технічні характеристики, особливості та стан об’єкта нерухомого майна.
Техпаспорт (не лише БТІ, це всеодно, що всіх розробників документації із землеустрою називати ДЗК) не є правовстановлюючим документом на нерухоме майно. Так, необхідний документ, що підтверджує відповідний клас будівлі. Такий документ виготовляють спеціалісти з відповідним сертифікатом.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

Korum, техпаспорт + правовст.док.
І все.
Якщо будинок не здан в експл. тоді Ви праві.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Prometheus писав: 02 листопада 2017 09:04година часу працівника коштує грошей з яких він потім отримує зарплатню. Якщо збирання довідок забере значну частину робочого часу, то це має оплатиться.
Якщо для Вас година часу дорожча за Сертифікат - тоді будь ласка
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Prometheus »

Sergio_Berlusconi писав: 02 листопада 2017 14:10Якщо для Вас година часу дорожча за Сертифікат - тоді будь ласка
які, Я несу ризики виготовляючи проект? Що зможе написати експерт?
Вимагати відомості не передбачені статтею 50 сттаття 186-1 забороняє.
копії правовстановлюючих документів на об’єкти нерухомого майна для об’єктів будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з середніми та значними наслідками, які розташовані на земельній ділянці;
таких об'єктів на присадибці не може бути(якщо це не так закиньте скрін, буду розширяти горизонти)
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

Prometheus, по-перше, прямої заборони на долучення в проект на присадибку техпаспорта з правовстановлюючими нема?
по-друге, як доказати без спеціальних матеріалів, що на ділянці саме житловий будинок 1-2 поверховий? Тільки за допомогою техпаспорта.
По-третє, приклад: рішенням ОМС на відведення проектом, ділянка відводиться у спільну сумісну громадянам, але не подружжю. Тільки правовстановлюючими доказуємо що вони співвласники житлового будинку (ст.89 ЗКУ), а по-Вашему не відведеш проектом?
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Prometheus писав: 02 листопада 2017 16:10буду розширяти горизонти
в мене по проекту було зауваження про те, що в пояснювальній записці (раніше я думав, що лише тут можна відійти від шаблонів) є орфографічні помилки, а речення на думку експерта мають бути сформованы так, щоб виражали відносно закінчену думку, а Ви про статтю 50 говорите. Попадіть просто на "експерта", він Вам не тільки горизонти розширить xD
maksimilian
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 39
З нами з: 15 червня 2015 14:53
Репутація: 7
Область: Херсонська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення maksimilian »

Sergio_Berlusconi, Напевно експертів, як і поліцію набирали з колишніх вчителів
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Prometheus »

Sergio_Berlusconi писав: 02 листопада 2017 18:05є орфографічні помилки, а речення на думку експерта мають бути сформованы так, щоб виражали відносно закінчену думку, а Ви про статтю 50 говорите.
Все прекрасно! Написав коректурний з виправленими зауваженнями, або із огрунтуванням чому не виправив і на даний час 100% погоджень
Sergio_Berlusconi писав: 02 листопада 2017 18:05Попадіть просто на "експерта", він Вам не тільки горизонти розширить
Зображення


Azhimut, чому ми маємо доказувати?Що нас зобов'язує? Можливо бувші начальники відділів, які постійно хотіли якусь фігню і щоб вона мала певний вигляд.Скидайте ярмо дійте згідно закону
Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Востаннє редагувалось 03 листопада 2017 17:58 користувачем Prometheus, всього редагувалось 1 раз.
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Prometheus писав: 02 листопада 2017 20:27Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Вже на одне до таких "зауважень" написав раз, що воно недоречне - інший експерт став на мою сторону. Питання не більше до експертів, як до того, що наші можновладці пишуть занони,я кі не відповідають один одному, або в корені абсурдні. І це за чверть століття.... bayan
inferi_
Спец
Спец
Повідомлень: 55
З нами з: 13 січня 2016 17:02
Репутація: -3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення inferi_ »

В мене такий випадок, прийшов проект з відмовою у п. 9 зазначено що в акті встановлення відновлення немає підпису суміжника, та в проекті взагалі немає акту перенесення охоронних меж - хоча всі підписи суміжників стоять та акт охоронних меж також є. І що робити? Дуже прикро. :-(
Експерт Бреньо Любомир Любомирович що ж ви робите?
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

inferi_ писав: 03 листопада 2017 15:58В мене такий випадок, прийшов проект з відмовою у п. 9 зазначено що в акті встановлення відновлення немає підпису суміжника, та в проекті взагалі немає акту перенесення охоронних меж - хоча всі підписи суміжників стоять та акт охоронних меж також є. І що робити? Дуже прикро.
Експерт Бреньо Любомир Любомирович що ж ви робите?
Коректурний аркуш - зауваження такі-то виправлені. Іншого робити не потрібно. Це експерт трішки "втиканув" і скопіював з іншої заготовки висновку. Чи спецом чи ні - з нього не можу сказати. (в мене теж таке було, навіть телефонував до експертів: "понять і простіть" кажуть) Всі ми люди :-)
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Prometheus »

inferi_, Спробуйте зателефонувати експерту.
Аватар користувача
Ника
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 13
З нами з: 07 жовтня 2012 17:44
Репутація: 18
Область: АР Крим
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Ника »

Я, експерт і прочитавши все, здається, що всі праві - тільки експерти - нічого не знають, і тупі "як валянки". Всім треба, щоб ми проводили розшуки, телефонували до територіалів, до розробників. А та як до Вас телефонувати!?, шановні розробники, якщо номеру телефону Вашого майже не знайти і на це часу уходить не мало,щоб його знайти, але ми явно не "сищики", тоді пишіть Ваші номери телефонів в проекті землеустрою. Погоджуюсь, із повідомлення деяких зкористувачів, що якщо Ви зробите один шаблон, де зазнчено буде вся інфа про Вашу організацію, прилади, сертифікацію та повірки Ваших приладів та долучете копії - це однозначно полегшнить нашу роботу і меншу часу буду йти на ці всі розшуки в просторах інтеренту, і думаю "тупих зауважень" від екпертів буде надходити менше. Дякую розробникам, які розуміють, нас експертів, і проект доповнюють документами проекти землеустрою, які не пердбачені ст. 50 ЗУ "Про землеустрій".
inferi_
Спец
Спец
Повідомлень: 55
З нами з: 13 січня 2016 17:02
Репутація: -3
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення inferi_ »

Шановна Ника, у нас, розробників до вас експертів теж багато запитань. До вас теж не можна дозвонитись, як приклад прийшов виснок з помилкою з Відділу Держгеокадастру у Кремінському районі та я вже другий місяць не можу до них достукатись и що робити - писати скаргу? А з приводу номерів телефонів, то в мене на титулі є електронна пошта, я не проти розміщення і мобільного номеру якщо експертам це потрібно.
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ппзкб »

Ника,
Ника писав: 06 листопада 2017 12:23Дякую розробникам, які розуміють, нас експертів, і проект доповнюють документами проекти землеустрою, які не пердбачені ст. 50 ЗУ "Про землеустрій".
А навіщо???
Lucky
Спец
Спец
Повідомлень: 390
З нами з: 25 серпня 2008 22:42
Репутація: 83
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Lucky »

Ника, всі ми різні люди і спеціалісти. Звичайно, що є багато адекватних експертів, але обговорюється зазвичай те, що обурює або є незрозумілим. Є експерти, які зв'язуються і дійсно питають те, що у них викликало сумнів, а є (власний досвід), який телефонує і натякає, що його рішення про погодження буде залежати напряму від того чи поповните ви рахунок його мобільного телефону. Не приймайте все на особистий рахунок і врахуйте, що ви все ж таки на форумі землевпорядників, а не на форумі експертів ;-))
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Prometheus »

Ника писав: 06 листопада 2017 12:23Ви зробите один шаблон, де зазнчено буде вся інфа про Вашу організацію, прилади, сертифікацію та повірки Ваших приладів та долучете копії - це однозначно полегшнить нашу роботу і меншу часу буду йти на ці всі розшуки в просторах інтеренту, і думаю "тупих зауважень" від екпертів буде надходити менше. Дякую розробникам, які розуміють, нас експертів, і проект доповнюють документами проекти землеустрою, які не пердбачені ст. 50 ЗУ "Про землеустрій".
Додам номер розробника, інфу про організацію.
Навіщо Вам повірки, це не Ваші повноваження, якщо після нового руку будуть нас перевіряти і так?
Аватар користувача
Свиріпа
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 39
З нами з: 07 червня 2017 14:13
Репутація: 9
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Свиріпа »

А будуть перевіряти СІЗів???
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 511
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 309
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Ника писав: 06 листопада 2017 12:23де зазнчено буде вся інфа про Вашу організацію, прилади, сертифікацію та повірки Ваших приладів та долучете копії - це однозначно полегшнить нашу роботу і меншу часу буду йти на ці всі розшуки в просторах інтеренту
Інформація - на титулці: телефон + електронна пошта + адреса (можете в гості заходити :-) )
Повірка, пункти ... - чесно скажу я вложую, тількі із-за того, що в мене не так багато часу і нервів, щоб комусь шось доказувати.
Ніхто не говорив, що серед розробників усі адеквати.
У Вас багато часу йде на якісь "пошуки" телефонів, повірок і.т.д.??? А я маю не в інтернеті йти шукати, а маю пройти ці повірки, перездавати на ці сертифікати, які розуму не добавляють, вспіти все порозпихати по інстаціях, поспілкуватися із замовниками, поміряти ділянку, звести всю бухгалтерію до кучі і я при тому чомусь знахожу на все час. Це моя робота. Так що і про те, що то Ваша робота не забувайте - Вам гроші за це з мого карману доречі платять.
Давайте просто пограємо у гру, а користувачі визначать рахунок
Звільнено експертів - скасовано сертифікатів.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

Sergio_Berlusconi писав: 07 листопада 2017 13:47Так що і про те, що то Ваша робота не забувайте - Вам гроші за це з мого карману доречі платять.
Я б ще добавив, що ми стартуємо з мінусу (податки, оренда, з/п та інше) - вам же держава гарантовано заплатить. Так, розумію, хотілось б більше, але й ми балансуємо на межі рентабельності.
Дякую за розуміння, шановний експерт.
Сергій Іванченко
Спец
Спец
Повідомлень: 85
З нами з: 07 грудня 2015 09:27
Репутація: 40
Область: Кіровоградська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Сергій Іванченко »

Не перестають дивувати висновки, ось новенький прийшов, прочитав зауваження відкрив сканований проект там рішення є. Експерт пише воно відсутнє, йому видніше він ж експерт)), хотя він спалився в зауваженні вказав органа номера і дату рішення.
Обмеження на земельній ділянці відсутні, перелік обмежень це підтверджує.
► Показати
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Kola
Спец
Спец
Повідомлень: 465
З нами з: 13 грудня 2016 13:42
Репутація: 164
Область: Сумська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Kola »

Сергій Іванченко писав: 10 листопада 2017 14:51Не перестають дивувати висновки,
Вы ещё способны удивляться?
ФЕРУМ
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 16
З нами з: 04 жовтня 2009 11:18
Репутація: 1
Область: Харківська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ФЕРУМ »

Мабуть йому не сподобалось слово "згода", оскільки в законі "надання дозволу"
Закрито