Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Чи долучаєте Ви "Акт приймання-передачі межових знаків ... до погодження проекту землеустрою

1. Так. У відповідності до статті 50 Закону України "Про землеустрій" він є складовою частиною проекту
618
85%
2. Ні. У відповідності до ІНСТРУКЦІЇ про встановлення ..... він повинен долучатися на підставі розробленої та затвердженої технічної документації із землеустрою.
106
15%
 
Всього голосів: 724

kievpol
Спец
Спец
Повідомлень: 172
З нами з: 27 січня 2009 19:46
Репутація: 0

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення kievpol »

В даній темі прохання обговорювати та ділитися інформацією стосовно відмов у погодженні проектів відведення. Ми зможемо коментувати зауваження наших шановних "експертів" та у разі "сліпих" зауважень коментувати їхні дії. Я думаю, що дану тему також будут переглядати представники Держгеокадастру та приймати відповідні рішення на дії своїх колег.


Відправлено через 3 хвилини 36 секунди:
Ну почнемо!
► Показати
===================================================================================

Список експертів:
Spoiler
Якщо не можете створити тему з новим експертом, то скаржтеся на повідомлення з новим висновком,з описом, що експерт відсутній - створю нову тему.
► Показати
Баран Ігор Володимирович
Бологова Вікторія Вікторівна
Гаркуша Сергій Володимирович
Гордійко Петро Миколайович
Гуліцька Антоніна Володимирівна
Дарій Наталія Анатоліївна
Дідов Анатолій Григорович
Заболотний Микола Федорович
Заколодяжна Ольга Олексіївна
Карбовський Анатолій Григорович
Коваль Василь Анатолійович
Малай Олександр Олександрович
Малюта Ніна Іванівна
Медвецька Тетяна Вікторівна
Мигаль Роман Васильович
Недоступ Ганна Вікторівна
Осідач Володимир Володимирович
Сопрун Ірина Іванівна
Тугай Дмитро Вікторович
Федоренко Валентина Анатоліївна
Цогла Ірина Володимирівна
Черненко Наталя Миколаївна
Чернишов Іван Васильович
Чумак Олег Михайлович
Штих Олександр Васильович
Юпин Степан Іванович
Якобчук Максим Олександрович
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 05 грудня 2016 11:10 користувачем Denver, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення werewolf »

And_Smile писав: 02 березня 2017 11:55Что не так?
1) Названия Вашего проекта нам не известно
Справа не в назві проекту, а в назві завдання на розроблення.
При цьому, в ст. 50 ЗУ "Про землеустрій" - "завдання на розроблення проекту землеустрою"
А відповідно до Постанови http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/266-2004-%D0%BF -"завдання на виконання робіт", і деякі колеги вважають, що це один і той самий документ. Тому часто у складі проекту відведення замість "завдання на розроблення проекту землеустрою" зустрічається "завдання на виконання робіт".
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

Ішов шостий місяць екстериторіальності ми вигадували зауваження як могли.
Особливо хороший пункт про кадастровий план, на якому написано просто"землі запасу".
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Востаннє редагувалось 02 березня 2017 17:40 користувачем thom yorke, всього редагувалось 1 раз.
Джони
Спец
Спец
Повідомлень: 84
З нами з: 27 листопада 2014 19:31
Репутація: 0
Область: АР Крим
Місце роботи: Інше

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Джони »

thom yorke писав: 02 березня 2017 14:45Ішов п'ятий місяць екстериторіальності ми вигадували зауваження як могли.
Особливо хороший пункт про кадастровий план, на якому написано просто"землі запасу".
Ну да, эксперт своим же примером сам нарушил ст. 34 ЗУ "Про Державний земельний кадастр", а именно из содержания поданного примера невозможно определить принадлежность земель к коммунальной или государственной собственности...
Аватар користувача
werewolf
Спец
Спец
Повідомлень: 913
З нами з: 22 січня 2008 17:46
Репутація: 5
Область: Запорізька
Місце роботи: Інше

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення werewolf »

thom yorke писав: 02 березня 2017 14:45Особливо хороший пункт про кадастровий план, на якому написано просто"землі запасу"
З приводу "земель запасу", я погоджуюсь з "експертом". Оскільки розмежування земель вже здійснено, у суміжних земель є власник. Визначити і вказати його не важко. Принаймні, не важче, ніж довести, що там землі запасу. Чому ви вважаєте, що там землі запасу? У вас є рішення, що ті землі віднесені до земель запасу? Землі запасу якої категорії?..
А ось з приводу зауваження №4, можна сміливо подавати скаргу на дії шановного Олександра Миколайовича. Добре, що він знає ст. 198 ЗКУ, але погано, що не знає ст. 186-1 ЗКУ:
7. Органам, зазначеним у частинах першій - третій цієї статті, при погодженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки забороняється вимагати:
додаткові матеріали та документи, не включені до проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки відповідно до статті 50 Закону України "Про землеустрій"
skrupnuk-dima
Повідомлень: 1
З нами з: 20 січня 2017 17:58
Репутація: 0
Область: Чернівецька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення skrupnuk-dima »

Доброго дня. Готую проект під будівництво та для веденя осг, в обох ділянках більша площа ніж по рішеню (буд. по рішеню - 0,15га по факту - 0,1647га; вед. по рішеню 0,25га о факту -0 ,2747га.).
Говорили що один проект з такою різницею площі отримав позитивний висновок, а більшість проектів ні.
Допоможіть будь-ласка, щоб не переробляв проект потом.
Які норми допустимої площі? Чи пройде проект?
Завчасно Дякую!
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

werewolf писав: 02 березня 2017 15:26З приводу "земель запасу", я погоджуюсь з "експертом". Оскільки розмежування земель вже здійснено, у суміжних земель є власник. Визначити і вказати його не важко. Принаймні, не важче, ніж довести, що там землі запасу. Чому ви вважаєте, що там землі запасу? У вас є рішення, що ті землі віднесені до земель запасу? Землі запасу якої категорії?..
А ось з приводу зауваження №4, можна сміливо подавати скаргу на дії шановного Олександра Миколайовича. Добре, що він знає ст. 198 ЗКУ, але погано, що не знає ст. 186-1 ЗКУ:
Я знаю, що там землі запасу, бо роблю проекти на цілий масив одночасно, а деякі особливо розумні експерти дають Такі зауваження. Де-юре суміжні землі - землі запасу, тобто землі не надані у власність чи користування громадянам та юридичним особам. Давайте копати глибше. "Землі запасу сільської ради" - калька. Була в старому земельному кодексі така калька "землі державного запасу" от в людей і залишилась звичка так говорити. В чинному Земельному кодексі України такого словосполучення ви не знайдете. Землі запасу розділяються не за розпорядниками, а за категоріями. Чому ж не "землі запасу сільськогосподарського призначення" Можна ще глибше: чому землі запасу сільської ради? Суб'єктом права є не сільська рада як юридична особа, а територіальна громада якогось конкретного села, селища чи міста. Чому тоді не "землі запасу територіальної громади"? От бачите скільки я б уже оригінальних зауважень міг вигадати.
Про те, що у нас в Законі України "Про землеустрій" завдання на проектування називається "завдання на розроблення проекту землеустрою", а в підзаконному акті "завдання на виконання робіт" ви вже вище написали. Мені вже прийшов не один негатив стосовно того що "завдання на розроблення проекту землеустрою" не відповідає Постанові №266. От тільки там і нема такого документу, а є "завдання на виконання робіт". Якщо я завтра подам на погодження цей проект і перейменую завдання, інший експерт не дасть мені негативний висновок через невідповідність Постанові? Про танці з "актом прийому-передачі" вже тут 60 сторінок, навіть іронізувати не хочеться.
Я до чого це все веду. Ви розумієте, що це не варто того, щоб його обговорювати? Бо це звичайнісінький бюрократичний маразм. Ну яка нафіг різниця "землі запасу" чи "землі запасу сільської ради", "акт приймання" чи "акт прийомки"? Це якось впливає на проектне рішення? Я такі "невідповідності законодавства" можу згенерувати на будь-який проект, розроблений хоч сертифікованими інженерами Шемелинець і Краснолуцький. На початках я ще сприймав, але такі висновки вже півроку штампуються. А люди через це витрачають свій час та гроші. І кінця-краю цьому не видно. Можна було б трати цей час на освіту, вдосконалення професійних навичок, волонтерство чи кому що подобається. Але ні, ми передруковуємо папірці, бо технічне завдання не так називається як хочеться експерту з бюрократії. Скільки ми ще будемо плясати під цю дудку?
Востаннє редагувалось 02 березня 2017 16:55 користувачем thom yorke, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
And_Smile
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 07 квітня 2015 11:31
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення And_Smile »

Alexx81 писав: 02 березня 2017 11:59розмір файла - не більше ніж 3 мегабайти.

Якість проекту землеустрою в електронному вигляді повинна забезпечувати розбірливе читання його змісту.
Первое со вторым никак не вяжется, у нас 150 мб... После сжатия программой, файлы по 8-10 мб и того их 3-4 документа ПДФ. Онлайн принимается только 1...
Yov
Спец
Спец
Повідомлень: 124
З нами з: 21 січня 2013 19:24
Репутація: 10
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Yov »

thom yorke писав: 02 березня 2017 14:45Особливо хороший пункт про кадастровий план, на якому написано просто"землі запасу".
В межах н/п - землі запасу комунальної власності, за межами - землі запасу державної власності. Це моя думка, тим паче розмежування пройшло.
thom yorke
Спец
Спец
Повідомлень: 728
З нами з: 24 лютого 2013 20:12
Репутація: 278
Область: Закарпатська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення thom yorke »

ValShki писав: 13 лютого 2017 22:48представник територіального органу центрального органу виконавчої влади, що здійснює реалізацію державної політики у сфері земельних відносин - керівник районного відділу Держгеокадастру,
Уже уявляю як керівник терівідділу зранку до ночі 6 днів на тиждень в полях району. Присутній на закладці межових знаків.

Відправлено через 11 хвилин 46 секунд:
Алексей2 писав: 20 лютого 2017 08:48ень добрый.
Заведите тему "Творчество СИЗов" будет полезно всем. Учится лучше на чужих ошибках. Ведь суть не у кого больше "творчества", а что-бы "творчество" прекратилось
Підтримую
Аватар користувача
matiola
Спец
Спец
Повідомлень: 102
З нами з: 19 лютого 2016 12:40
Репутація: 36
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення matiola »

skrupnuk-dima писав: 02 березня 2017 16:27Чи пройде проект?
Швидше за все не пройде, принаймні не зустрічала таких щоб проходили. На сайті Держгеокадастру є звернення, що надійшли до кваліфікаційної комісії щодо порушень СІЗами вимог нормативно-правових актів і т.д при складанні документації із землеустрою, так от в одному з подібних випадків написали зауваження, що відсутні підстави (дозвіл) на розробку проекту для зазначеної площі (0,1700 га), оскільки згідно рішення сільської ради площа менша (0,1500 га). Тут можете прочитати в п.1 - 12-те http://land.gov.ua/info/zvernennia-shch ... omisii-15/ Тому, краще щоб у рішенні сесії була би більша площа
(менше можна, більше ні-ні ;-))
ОльгаЛ.
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2012 18:13
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ОльгаЛ. »

Подскажите, пожалуйста. Случайно отправила на висновок по электронке проект размера большего, чем нужно.. может ли это служить причиной негативного висновка?
Iskrin
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 09 січня 2013 16:16
Репутація: 5
Область: Черкаська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Iskrin »

ОльгаЛ. писав: 02 березня 2017 22:31 Подскажите, пожалуйста. Случайно отправила на висновок по электронке проект размера большего, чем нужно.. может ли это служить причиной негативного висновка?
Якщо в дозволі площа меньша чим в проекті, то буде законна відмова. І що значить случайно? Якщо ви відповідаєте за свою роботу, то случайно не повинно бути, бо случайно можна і сертифіката лишитись.
Аватар користувача
Nik1985
Спец
Спец
Повідомлень: 238
З нами з: 17 жовтня 2016 11:37
Репутація: 23
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Nik1985 »

Iskrin,
Мені здається ОЛЬГА про Мб запитала, а не про з. д.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

Iskrin писав: 02 березня 2017 23:51Якщо в дозволі площа меньша чим в проекті, то буде законна відмова.
На підставі якого закону?
ОльгаЛ.
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2012 18:13
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ОльгаЛ. »

Да, я писала именно про размер пдф-файла.
Востаннє редагувалось 03 березня 2017 08:25 користувачем ОльгаЛ., всього редагувалось 1 раз.
Azhimut
Спец
Спец
Повідомлень: 1800
З нами з: 28 грудня 2012 11:17
Репутація: 358
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Azhimut »

matiola писав: 02 березня 2017 17:36що відсутні підстави (дозвіл) на розробку проекту для зазначеної площі (0,1700 га), оскільки згідно рішення сільської ради площа менша (0,1500 га)
Малось на увазі, що такий разльот ніяк не підпадає в діапазон макс-мін "орієнтовної площі". Ст 118. п.6 ЗКУ
dvadvanulia7
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 10 грудня 2011 13:06
Репутація: 1
Область: Рівненська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення dvadvanulia7 »

And_Smile писав: 02 березня 2017 11:55 Что не так?
1) Названия Вашего проекта нам не известно;
2) Информации подтверждающей наличие координат исходных пунктов ГГС, как я понимаю Вы не подложили;
3) Каталога координат и кадастрового плана в УСК-2000 не подложили...
А я взагалі-то не висловлював ніяке невдоволення. Виставив для інших. Але раз так, то:
1. Назва завдання в проекті згідно типового договору, тут експерт хоче згідно ЗУ "Про землеустрій" (хай вже визначаться врешті решт). Особисто я прихильник закону.
2. Якого лисого я повинен прикладати рахунки/договори про купівлю пунктів ДГМ? Є спец.відділ в Держгеокадастрі, хай цим займається. Може прикласти в проект рахунок про оплату бензину, бумаги А4, ліцензії windоws ХР, довідку від окуліста і т.д...?!
3. Тут питань немає.
Аватар користувача
juli_son
Спец
Спец
Повідомлень: 75
З нами з: 11 лютого 2013 12:54
Репутація: 1
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення juli_son »

Iskrin писав: 02 березня 2017 23:51 Якщо в дозволі площа меньша чим в проекті, то буде законна відмова.
а де написано що це законно?якщо стосується норм безоплатної приватизації-я згода,але якщо в мене надані під рішення надані матеріали управління містобудування та архітектури де чітко відображено як треба проектувати межу земельної ділянки, з вказаною орієнтовною площею,яка потім пішла під рішення про надання дозволу на розробку проекту землеустрою, а по факту після геодезизних вимірів и камеральних робіт з послідуючим проектуванням межі відповідно до містобудівних матеріалів ти розумієш, що площа значно відрізняється(наприклад як в мене на 2 га десь 2 сотки від площі що вказана в рішенні в більшу сторону) то що робити???чекати два місяці до наступної сесії і вносити зміни?ві думаєте що в міській раді це буде аргументом,особливо коли оформлюється КП?так в мене тоді буде майже кожен проект так йти(((де написано що так не вірно ??
ОльгаЛ.
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 17
З нами з: 12 грудня 2012 18:13
Репутація: 0
Область: Полтавська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення ОльгаЛ. »

Iskrin,
Мені здається ОЛЬГА про Мб запитала, а не про з. д.
да, я имела ввиду размер пдф. По идее, система должна была выдать ошибку, что загружается большой файл. Но этого не было. Я вот и думаю, как на это отреагирует конкретно проверяющий..
dvadvanulia7
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 18
З нами з: 10 грудня 2011 13:06
Репутація: 1
Область: Рівненська

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення dvadvanulia7 »

► Показати
Акт перенесення охоронних зон є, план меж зон обмежень є, перелік обмежень є, обмеження відображенні в умовних позначеннях. Що хоче експерт? Матеріалів по перенесенню в натуру охоронних зон чи каталогів координат самих охоронних зон?! Ваші думки
+ знову у висновку вписали необхідність проведенні експертизи, якої бути не повинно ::(((
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Deffar
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 27
З нами з: 11 лютого 2011 14:19
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Deffar »

dvadvanulia7, Можливо в контурі земельної ділянки відсутні точки контурів обмежень ?
► Показати
В відомості обчисленя площі земельної ділянки додаю і каталоги обмежень. План меж зон обмежень неробив ніколи, все є на кадастровому плані ...
Аватар користувача
And_Smile
Спец
Спец
Повідомлень: 52
З нами з: 07 квітня 2015 11:31
Репутація: 0
Область: Херсонська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення And_Smile »

Deffar писав: 07 березня 2017 16:50Можливо в контурі земельної ділянки відсутні точки контурів обмежень ?
Это не обязательно... В соседней теме "Охоронні зони" мусолили закрепление точек на контуре участка, пришли к тому, что это не обязательно...
Deffar писав: 07 березня 2017 16:50План меж зон обмежень неробив ніколи, все є на кадастровому плані ...
Вынос охранки делать будете по координатам? Не понятнее ли отобразить его на Плані меж зон обмежень с размерами ширины охранных зон от сетей, там же и каталоги координат этих ограничений...
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1475
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 321
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення Prometheus »

Deffar писав: 07 березня 2017 16:50В відомості обчисленя площі земельної ділянки додаю і каталоги обмежень. План меж зон обмежень неробив ніколи, все є на кадастровому плані ...
в дігіталсі додавав до акту креслення(в технічках креслення було акті). Проміри і точки тільки для обмеження(переносив шар ділянка), плюс каталог координатами та кутами. Якщо бажаєте можу шаблончик підкинуть. В даному випадку проще зробити креслення назвати планом і...
Аватар користувача
sirenko_s_a
Спец
Спец
Повідомлень: 227
З нами з: 16 травня 2011 16:38
Репутація: 1
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення sirenko_s_a »

pieshkov писав: 09 березня 2017 12:35Якщо бажаєте можу шаблончик підкинуть
Не по темі
Бажаю
Аватар користувача
RozumkaZem
Повідомлень: 8
З нами з: 28 лютого 2016 12:05
Репутація: 6
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Обговорення відмов у погодженні проектів відведення!

Повідомлення RozumkaZem »

Отримали висновок, не висновок а шедевр який заслуговує на Оскара :like: ))) Як виявилося, в нас на фірмі працює сертифікований інженер - геодезист Шутов Максим Євгенійович. Якщо ви шановний, Максим Євгенійовичу, читаєте дане повідомлення, то у нас до вас є декілька питань: по-перше: чому ви не з'являєтесь на роботі ;-)) ? по-друге, якщо ви такий є, то приїдьте, будь ласка, в Чернігівську область, завірте своєю печаткою Звіт про GNSS знімання, а то нам відмовляють у погодженні висновків до проектів землеустрою через вас; cy
А тепер, якщо серйозно, пане Краснолуцький Олександре Васильовичу, зверніть, будь ласка, увагу на недолугі відмови державних експертів у погодженні проектів землеустрою, інколи читаючи подібне даній відмові, виникають сумніви у професіоналізмі людей, які займають відповідні посади. Розумію що моє питання залишиться без відповіді, але все ж таки задам, чому сертифіковані інженери - землевпорядники несуть відповідальність за все можливе і неможливе, і якщо як якась халепа, то за допомогою до них же, а люди, які займають відповідальні державні посади, можуть просто відповідати - "...банальна помилка".
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Закрито