Сторінка 14 з 19
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 04 червня 2020 12:19
Kurilov
Тема створена для обговорення відмов Державних кадастрових реєстраторів в екстериторіальній державній реєстрації земельних ділянок. За необхідності створюватимуться теми персонально для кожного реєстратора.
Інформація про результати розгляду Державними кадастровими реєстраторами заяв про державну реєстрацію земельних ділянок
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 23 квітня 2021 07:00
k1nep
Не по темі
maland писав: ↑22 квітня 2021 16:00
Вгадайте, яка область
Одесская/Киевская ?
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 13:59
ОльгаО
Доброго дня. Хотіла б почути вашу думку, чи досвід, чи просто пожалітися (вже як вийде).
"В електронному документі на кадастровому плані не відображені кадастрові номери суміжних земельних ділянок" - це зміст відмови. Але в мене прописані кадастрові номери в електронному документі. Поясніть будь-ласка, якщо можете, як бути з такими відмовами?
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 14:09
snaka
ОльгаО писав: ↑27 квітня 2021 13:59
на кадастровому плані не відображені кадастрові номери суміжних земельних ділянок
ОльгаО писав: ↑27 квітня 2021 13:59
Але в мене прописані кадастрові номери в електронному документі
вас же за кадастровий план питають
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 14:11
ОльгаО
"В електронному документі на кадастровому плані" це про обмінний файл.
Але не суть бо кадастрові номери сусідів прописані і в електронному документі і на кадастровому плані документації
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 14:11
magalon
ОльгаО писав: ↑27 квітня 2021 13:59
Поясніть будь-ласка, якщо можете, як бути з такими відмовами?
Забивайте суміжника (якщо фізична особа) як юридична особа (ПІБ в одну строчку) і тут же зазначайте кадастровий номер.
Так як Ви зробили, тобто правильно, то НКС кадастрові номери не витягує в кадастровий план.
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 14:52
ОльгаО
magalon писав: ↑27 квітня 2021 14:11
Забивайте суміжника (якщо фізична особа) як юридична особа (ПІБ в одну строчку) і тут же зазначайте кадастровий номер.
Так як Ви зробили, тобто правильно, то НКС кадастрові номери не витягує в кадастровий план.
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 15:00
snaka
ОльгаО писав: ↑27 квітня 2021 14:52Вкладення
ну так то все вирно
якщо воно так і було коли ви подавали на реестацію то той реестратор незрозуміло чого написав таке зауваження
PS
у вас у блоці кад зона ще повинен будь КОАТОУ
ну і в сусідах доповніть паспортні дані і дані про місце проживання
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 15:05
gelos
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 15:31
magalon
snaka писав: ↑27 квітня 2021 15:00
якщо воно так і було коли ви подавали на реестацію то той реестратор незрозуміло чого написав таке зауваження
Тому що НКС не тягне в електронний кадастровий план таким чином забиті в ОФ кадастрові номери.
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 15:46
ОльгаО
magalon писав: ↑27 квітня 2021 15:31
Тому що НКС не тягне в електронний кадастровий план таким чином забиті в ОФ кадастрові номери.
А Ви коли прописуєте так як Ви написали, то відмов не маєте на рахунок суміжника? І вони тоді бачать кад №?
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 15:48
magalon
snaka писав: ↑27 квітня 2021 15:00
ну і в сусідах доповніть паспортні дані і дані про місце проживання
А можна видалити ці блоки, якщо вони пусті, з ОФ - при реєстрації не повинно бути помилок щодо валідності електронного документу.
Відправлено через 3 хвилини 50 секунд:
ОльгаО писав: ↑27 квітня 2021 15:46
А Ви коли прописуєте так як Ви написали, то відмов не маєте на рахунок суміжника? І вони тоді бачать кад №?
Так, бачать, і тоді електронний кадплан ідентичний з паперовим, і відмови з цього приводу не повинно бути. Колись навіть на цьому наполягали ГУ, щоб робили саме так з суміжними кадномерами, я думаю, що це пов'язано саме витягуванням НКС суміжного кадномеру в електронний кадастровий план.
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 27 квітня 2021 16:00
ОльгаО
magalon писав: ↑27 квітня 2021 15:52
Так, бачать, і тоді електронний кадплан ідентичний з паперовим, і відмови з цього приводу не повинно бути. Колись навіть на цьому наполягали ГУ, щоб робили саме так з суміжними кадномерами, я думаю, що це пов'язано саме витягуванням НКС суміжного кадномеру в електронний кадастровий план.
Я Вам дуже вдячна! Буду пробувати!
Відправлено через 58 хвилин 1 секунду:
snaka писав: ↑27 квітня 2021 15:00
у вас у блоці кад зона ще повинен будь КОАТОУ
але ж у новй структурі о.ф. у блоці кадастрова зона, відсутнє поле КОАТОУ
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 30 квітня 2021 09:23
murrrchik
Вітаю, колеги.
За останні два дні нам прилетіло декілька відмов типу "площа/довжини сторін не відповідають державному акту, потрібно додати згоду власника на їх зміну". Ні, я розумію, що, можливо, десь у когось по районах старі акти робилися відповідально і точно, але у нас якщо загальна площа ще десь більш-менш співпадає, то з промірами і конфігурацією часто біда. А ще бувають округлення до 2, 3 та 4 знаків після коми. Ось наприклад, у акті є прямокутна ділянка площею 0,15 га, а її розмір - 25,3 м на 61,00 м, тож фактична площа 0,1543 га, але ж ні, на думку реєстратора це невідповідність і на тобі, розробнику, відмову. Інколи бувають невідповідності площі на декілька соток, як в більшу, так і в меншу сторону, при чому, огорожі там давні і довго не змінювалися, тому не зрозуміла причина значних відхилень. А ще у нас є гори, місцями досить крутенькі, тому при горизонтальному зніманні проміри і площа ділянки значно не відповідають акту, хоча, якщо міряти мірною стрічкою, то все сходиться.
Наші місцеві реєстратори про всі ці нюанси з актами знають і розуміють, а от з настанням "екстериторіальної" ери почалися "качелі". Шановні реєстратори, будь ласка, враховуйте те, що подекуди старі акти робилися досить, скажімо, неуважно. Ми, теперішні виконавці, з цим нічого вже не зробимо, по можливості, стараємося прописувати всі нюанси у пояснюючій записці. Я розумію, що подекуди у реєстраторів завал і вивчати все детально часу не вистачає, але зрозумійте і нас, виконавців. Закидати повторно справу - це витрата часу, як нашого, так і вашого (інших реєстраторів), а ще ж є замовник, який чекає на результат.
Дякую за увагу.
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 30 квітня 2021 09:33
Ки$ульКа
murrrchik, в этом вся проблема экстериториалки , заказчик не хочет менять линии или уменьшить себе участок (особенно паи которые видавались) и когда вокруг уже зарегистрированы участки, а он должен на 40 кв.м уменьшить и терять деньги особенно перед ринком земли
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 07 травня 2021 11:58
maland
Я так розумію, що ото розяснення Держгеокадастру про перетини ділянок до одного місця. Одна ділянка мені пройшла з першого разу. А іншу два рази подавав з розясненням чому там накладка і що їх начальство дозволило таке робити, але мені пишуть усунути накладку. Як усунути накладку, якщо власник погано посадженої ділянки не йде на контакт?
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 07 травня 2021 15:09
magalon
maland писав: ↑07 травня 2021 11:58
Я так розумію, що ото розяснення Держгеокадастру про перетини ділянок до одного місця.
Враховуючи вимоги законодавстра, саме з того самого місця виходять подібні роз'яснення.
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 07 травня 2021 15:30
Denver
maland писав: ↑07 травня 2021 11:58
розяснення Держгеокадастру
Носять інформаційний характер, та не заміняють собою законодавчу базу.
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 12 травня 2021 10:16
Vitalya29
Відповідно до Порядку ведення Державного земельного кадастру встановлено, що: Перетин
об'єктів ДЗК Ділянка у зоні дії обмеження: 011:000501:00000029
Коллеги, кто-то сталкивался с такими отказами? Что делать в такой ситуации?
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 12 травня 2021 10:40
Alena_kh
можливо, земельна ділянка попадає в межі якогось обмеження, яке не враховане в хмл та документації.
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 12 травня 2021 10:46
magalon
Alena_kh писав: ↑12 травня 2021 10:40
можливо, земельна ділянка попадає в межі якогось обмеження
Не можливо, а так і є.
Vitalya29 писав: ↑12 травня 2021 10:16
Відповідно до Порядку ведення Державного земельного кадастру встановлено, що: Перетин
об'єктів ДЗК Ділянка у зоні дії обмеження: 011:000501:00000029
Коллеги, кто-то сталкивался с такими отказами? Что делать в такой ситуации?
Якщо обмеження, які внесені в ДЗК, відповідають зазанченим обмеженням в оригіналі документації та ОФ - відмова не правомірна.
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 12 травня 2021 11:42
Vitalya29
Спасибо! Кто знает, в каком поле в ХМЛ нужно заполнять номер водоохранной зоны (011:000501:00000029), в которую попадает участок? и нужно ли заполнять
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 12 травня 2021 11:55
Alena_kh
Vitalya29 писав: ↑12 травня 2021 11:42
номер водоохранной зоны (011:000501:00000029), в которую попадает участок? и нужно ли заполнять
з підходящого там хіба "Зміст обмеження".
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 07 червня 2021 18:18
maland
Додав до проекту детальний план території підписаний архітектором, що його розробляів та висновок про затвердження ДПТ
Прийшла відмова Рекомендую:
У разі формування земельної ділянки чи зміни цільового призначення земельної ділянки для
потреб, пов’язаних із забудовою, до проекту додається витяг із відповідної містобудівної
документації із зазначенням функціональної зони території, в межах якої розташована земельна
ділянка, та обмежень у використанні території для містобудівних потреб.
Що рекомендуєте робити? Я розумію, що слід додати "Витяг". Але хто мені його зробить, якщо не відомо який він має бути
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 07 червня 2021 18:33
Люся Корнева
maland писав: ↑07 червня 2021 18:18
Що рекомендуєте робити? Я розумію, що слід додати "Витяг". Але хто мені його зробить, якщо не відомо який він має бути
Самі і зробить.
Відправлено через 1 хвилину 19 секунд:
2021-06-07-0001.jpg
Обговорення відмов в екстериторіальній реєстрації земельних ділянок
Додано: 07 червня 2021 18:45
maland