Проект відведення на інженера-землевпорядника

Проекти відведення і всі питання щодо них
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Hobbit
Повідомлень: 2
З нами з: 21 лютого 2011 13:42
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект відведення на інженера-землевпорядника

Повідомлення Hobbit »

Доброго дня, шановні форумчани! Підкажіть будь ласка, чі можу я, працюючи інженером-землевпорядником, відповідальним за якість землевпорядних робіт в ТОВкі, виготовити проект відведення ОСГ на себе? Відповідно зі своєю печаткою та підписом. Чі будуть виникати питання в експертів при погодженні проекту, а також в реєстраторів при реєстрації? Може хтось зтикався з цим.
Alexx81
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 20
З нами з: 05 січня 2009 17:25
Репутація: 2

Проект відведення на інженера-землевпорядника

Повідомлення Alexx81 »

У даному випадку ВИ виступаєте:
- з однієї сторони договору - як фізична особа, замовник документації із землеустрою,
- з другої сторони договору – як фізична особа - підприємець, який володіє необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженером-землевпорядником, відповідальним за якість робіт із землеустрою, розробник документації із землеустрою.
Таким чином у договорі є дві сторони, тому стверджувати, що у договорі відсутні дві сторони та укладення договору є неможливим, безпідставно.
Відповідно до ч. 1 ст. 627 Цивільного кодексу України сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору. Аналогічна норма міститься в ч. 2 ст. 27 Закону України «Про землеустрій», відповідно до якої замовники документації із землеустрою за рахунок власних коштів мають право на вибір розробника та укладення з ним договору, якщо інше не передбачено законодавством України. Чинне законодавство України не містить прямої заборони розробникам виготовляти документацію із землеустрою за власними замовленнями, як фізичних осіб.
Згідно з ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
solarex
Спец
Спец
Повідомлень: 92
З нами з: 08 серпня 2009 15:15
Репутація: 27
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект відведення на інженера-землевпорядника

Повідомлення solarex »

Alexx81 писав: 11 березня 2021 18:41 ....не містить прямої заборони розробникам виготовляти документацію із землеустрою за власними замовленнями
Поки що заборони на виготовлення документації собі чинне законодавство не містить. І терміново виготовляйте її собі самі. А ось після прийняття закону 2194.... То там чітко вже прописано, що самому собі документацію вже виготовити не можна.
Калибер
Спец
Спец
Повідомлень: 88
З нами з: 06 квітня 2020 17:10
Репутація: 42
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект відведення на інженера-землевпорядника

Повідомлення Калибер »

solarex писав: 11 березня 2021 18:56 що самому собі документацію вже виготовити не можна
мало того, ще і родичам не можна буде виготовити...
Hobbit
Повідомлень: 2
З нами з: 21 лютого 2011 13:42
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Проект відведення на інженера-землевпорядника

Повідомлення Hobbit »

Alexx81 писав: 11 березня 2021 18:41 У даному випадку ВИ виступаєте...
Дякую за розгорнуту відповідь!
Відповісти