*Держгеокадастр України Неофіційна (YouTube) сторінка (підписуємося на канал)!!!

Висновок архітектури в межах населеного пункту

Проектна документація - запитання,відповіді, поради
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!

Проект відведення в межах населеного пунту. Висновок архітектури треба?

ТАК
31
72%
НІ
12
28%

Всього голосів: 43

tops_a
Спец
Спец
Репутація: 197
Область: Київська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення tops_a »

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах населеного пункту або земельної ділянки за межами населеного пункту, на якій розташовано об’єкт будівництва або планується розташування такого об’єкта, подається також на погодження до структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури.
Залишив конструкцію убравши водичку (фактично це редакція статті до змін 2016 року).

Давайте спільними зусиллями спробуємо прийти до вірного рішення.
Оскільки норма закону для всіх одна, а трактують її хто як хоче, а точніше кому як вигідніше.
Є 2 позиції.
Перша висновок не потрібний, ссилаються на рішення Верховного суду.
Друга - висновок не потрібний (нікуди не зсилаються). Хоча колись зустрічав коментар до цієї статті, але зараз знайти не зміг.
Давайте висловлювати свої думки з цього питання в даній темі.

Відправлено через 8 хвилин 22 секунди:
Було б добре знайти якогось знавця української мови, який міг би дати свій коментар (скажемо так людина з незамиленим поглядом). Вже 2 тижні пробував зареєструватись на різних форумах г української мови, але таке враєення що вони давно мертві (то лист активації не приодить, то просто не можливо зареєструватись, адміни не відповідають на листи і так далі). Писав лист Авраменку, правда думаю він не відповість, бо в листі не було дєнюжки:), писав листи в 3 різні університети на кафедри української мови, але там теж глухо.
Особисто я думаю що висновок в межах потрібен завжди, в подальшому буду наводити свої доводи, а можливо хтось зможе переконати мена в протилежному (доречі до початку екстериторіальної реєстрації був впевнений в своїй правоті на 100%, але тршки впевненість похитнулась)

Братец Лис
Спец
Спец
Репутація: 25
Область: Хмельницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Братец Лис »

tops_a писав:
03 серпня 2020 11:46
Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у межах населеного пункту або земельної ділянки за межами населеного пункту, на якій розташовано об’єкт будівництва або планується розташування такого об’єкта, подається також на погодження до структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури.
Залишив конструкцію убравши водичку (фактично це редакція статті до змін 2016 року).
Вже відписував в паралельній темі, якщо з цього забрати "у межах населеного пункту або земельної ділянки за межами населеного пункту" тоді трактування однозначне:"Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на якій розташовано об’єкт будівництва або планується розташування такого об’єкта, подається також на погодження до структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури." Навіщо тоді зазначати в межах і за межами? А так вважаю, що висновок в межах населеного пункту необхідний. Крім того цільове земельної ділянки в межах населених пунктів має відповідати містобудівній документації, є там нерухомість чи її немає. І що значить планується? Сьогодні я не планую, а завтра вже запланував. Планувати будівництво на землях сільськогосподарського призначення (господарські будівлі, садовий будинок) я можу на наступний день після надання земельної ділянки. Це моя особиста думка. І загалом, хто може поясніть, чи можна рахувати прецедентним правом роз"яснення Верховного суду України? Чи воно є мотивацією суду при вирішенні конкретної справи?

solim
Спец
Спец
Репутація: 101
Область: Рівненська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повідомлення solim »

Кілька років тому було розяснення ДГК. Типу такого:
Роз’яснення щодо умов погодження проектів землеустрою архітектурою - https://odeska.land.gov.ua/roziasnennia ... tekturoiu/
На сьогоднічній день, якщо немає висновку, то:
- висновок землевпорядної експертизи тільки незадовільний;
- відмова в реєстрації земельної ділянки.

пи.си Десь ще розглядають якусь апеляцію...

Swan_911
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Репутація: 3
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Swan_911 »

Не хочу накаркати... але, колеги готуйтеся!!! Скоро за таке будуть позбавляти(((

Anechka
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Репутація: 13
Місце роботи: Інше

Повідомлення Anechka »

Swan_911 писав:
03 серпня 2020 14:49
Не хочу накаркати... але, колеги готуйтеся!!! Скоро за таке будуть позбавляти(((
за яке, кого і чого будуть позбавляти?)

vovaz
Спец
Спец
Репутація: 31
Область: Житомирська

Повідомлення vovaz »

solim писав:
03 серпня 2020 13:25
відмова в реєстрації земельної ділянки.
Реєструють.

atb
Вже не початківець
Вже не початківець
Репутація: 6

Повідомлення atb »

оце отримав відповідь на болюче питання...що тут скажеш...Валєра я офігів cy
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

magalon
Спец
Спец
Репутація: 262

Повідомлення magalon »

atb писав:
19 вересня 2020 17:18
що тут скажеш...Валєра я офігів
...не є НПА, а мають інформаційний характер, і не встановлюють правових норм.

Відповісти