Нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення (ngo.land.gov.ua)

про оцінку земельних ділянок
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Naskel
Репутація: 0
Область: Херсонська

Нормативна грошова оцінка земель сільськогосподарського призначення (ngo.land.gov.ua)

Повідомлення Naskel »

Hidden text. You must register
vitas007 писав: 29 вересня 2019 10:14 Хто має офіційний доступ до https://ngo.land.gov.ua/uk/login
Подання через https://land.gov.ua/podannia-zaiavky-dl ... rtalu-nho/
подав, мовчать.
Потрібно для хорошої справи) ;-))
► Показати
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
maland
Спец
Спец
Репутація: 20
Область: Львівська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення maland »

У висновку про розгляд проекту пишуть "Згідно проекту належать/неналежать". Хіба екстериторіально це можливо перевірити? Коли працював НГО то мож було звірити і то лиш те, що за межами села. Чи НГО працює для обраних?
magalon
Спец
Спец
Репутація: 315
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення magalon »

maland писав: 08 квітня 2021 13:25 Хіба екстериторіально це можливо перевірити?
Не можливо. Пишуть так/ні згідно інформації, яку зазначає розробник в документації. Якщо не зазначає - то у висновку так і пишуть - не зазначено в документації.
maland
Спец
Спец
Репутація: 20
Область: Львівська
Місце роботи: Не маю відношення до землевпорядкування

Повідомлення maland »

magalon писав: 08 квітня 2021 13:52Не можливо
я ж думаю, як це деякі фірми так швиденько роблять проекти там де мала б бути експертиза, а я додаю всякі викопіювання з проектів формування, роздержавлення, картограм
magalon
Спец
Спец
Репутація: 315
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення magalon »

maland писав: 08 квітня 2021 14:22 я ж думаю, як це деякі фірми так швиденько роблять проекти там де мала б бути експертиза, а я додаю всякі викопіювання з проектів формування, роздержавлення, картограм
Не по темі
Отож так, це один великий мінус екстериторіальності, як погодження, так і реєстрації, що людина з іншої області не володіє відповідною інформацією. У нас уже й пай невитребуваний пішов під городництво, декілька раз зареєстрували ОСГ без експертизи, і вже збився з рахунку коли під городництво надають сіножаті з пасовищами, і навпаки - для сінокосіння ріллю. ОТГ місцева вже добралася і до історико-культурних земель, будуть надавати у власність по 21 пункту ЗКУ, як бувша колективна. І пройде це все і погодження, і реєстрацію на ура. ::(((
Відповісти