Зміна складу угідь

Особливості надання та використання с/г земель
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
flit
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 32
З нами з: 08 березня 2015 19:13
Репутація: 1
Область: Чернігівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна складу угідь

Повідомлення flit »

Добрий день. Підскажіть будь ласка, є земельна ділянка у постійному користуванні у фермера. На земельній ділянці знаходяться 3 види земельних угідь: рілля, гоп. двір, чагарники (державний акт 2001 року). На даний час розроблюється технічна документація по відновленню меж ділянки. На ділянці де згідно державного акта були розміщені чагарники на даний момент рілля. Чи можу я в тех. док по відновленню меж змінити угіддя які є на сьогоднішній день???
Sergio_Berlusconi
Спец
Спец
Повідомлень: 470
З нами з: 07 жовтня 2016 13:01
Репутація: 280
Область: Рівненська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна складу угідь

Повідомлення Sergio_Berlusconi »

Можна все, але для початку замовте довідку статистичної звітності. Тоді можна конкретно розглянути ситуацію.
Аватар користувача
lumarn
Спец
Спец
Повідомлень: 185
З нами з: 03 лютого 2010 11:18
Репутація: 44
Область: Луганська

Зміна складу угідь

Повідомлення lumarn »

Шановні колеги! Як на Вашу думку, чи можна змінити склад угідь на підставі детального плану? Відповідно до п4. ст.83 ЗКУ
" До земель комунальної власності, які не можуть передаватись у приватну власність, належать:

а) землі загального користування населених пунктів (майдани, вулиці, проїзди, шляхи, набережні, пляжі, парки, сквери, бульвари, кладовища, місця знешкодження та утилізації відходів тощо);
Земельна ділянка відводиться із земель загального користування (шифр рядка 97) угіддя: зелені насадження(гр.56), для індивідуальних гаражів.
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 456
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 97
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Зміна складу угідь

Повідомлення Володимер »

Яке угіддя ставити при зміні цільового призначення на кадастровому плані. ? Цільове 02.01(угіддя 007.00) змінюється на 03.07
Аватар користувача
VAL
Спец
Спец
Повідомлень: 133
З нами з: 17 липня 2015 12:01
Репутація: 48
Область: Рівненська
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Зміна складу угідь

Повідомлення VAL »

Володимер писав: 28 листопада 2018 16:02 Яке угіддя ставити при зміні цільового призначення на кадастровому плані. ? Цільове 02.01(угіддя 007.00) змінюється на 03.07
008.03 думаю буде добре
A_lex
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 06 вересня 2013 10:51
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна складу угідь

Повідомлення A_lex »

Володимер писав: 28 листопада 2018 16:02 при зміні цільового призначення
А як ви хочете змінити склад угідь проектом відведення по зміні ЦП сформованої ділянки? Адже цим проектом сзідно ст 21 Закону "про ДЗК" угіддя змінювати не можна :-(
Аватар користувача
Володимер
Спец
Спец
Повідомлень: 456
З нами з: 26 січня 2009 15:19
Репутація: 97
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Зміна складу угідь

Повідомлення Володимер »

VAL писав: 28 листопада 2018 16:54 008.03 думаю буде добре
я також гадаю що має бути в самий раз. але що скажуть поважні експерти які бажають бачити на кадастровому плані склад угідь на час відведення, а не проектне?
A_lex писав: 28 листопада 2018 17:26 А як ви хочете змінити склад угідь проектом відведення по зміні ЦП сформованої ділянки? Адже цим проектом сзідно ст 21 Закону "про ДЗК" угіддя змінювати не можна
1.А таке може бути що на ділянці 03.07 угіддя 007.00 чи 007.01. ? Чи це нічого страшного що воно якось не звучить.
2.Чи все таки цільове призначення ділянки і її угіддя не взаємопов'язані речі?
A_lex
Вже не початківець
Вже не початківець
Повідомлень: 22
З нами з: 06 вересня 2013 10:51
Репутація: 0
Область: Харківська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна складу угідь

Повідомлення A_lex »

Володимер писав: 28 листопада 2018 17:33 1.А таке може бути що на ділянці 03.07 угіддя 007.00 чи 007.01. ? Чи це нічого страшного що воно якось не звучить.
2.Чи все таки цільове призначення ділянки і її угіддя не взаємопов'язані речі?
думаю це прогалина в законі, адже якщо читати буквально, то після зміни за проектом ЦП, необхідно розробити технічку по інвентаризації для упорядкування угідь))
Цікаво яка позиція у інших з цього питання
Аватар користувача
RosZem
Повідомлень: 6
З нами з: 17 листопада 2018 14:59
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна складу угідь

Повідомлення RosZem »

Усім доброго дня!!
Хтось розробляв проект землеустрою що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь....Якщо хтось розробляв такий проект дуже прошу скинтьте зразок цього проекту.Буду дуже вдячний.
Panov
Повідомлень: 9
З нами з: 30 вересня 2016 09:25
Репутація: 0
Область: Волинська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна складу угідь

Повідомлення Panov »

Доброго дня!
Попадалось на очі буквально на днях. На цьому форумі хтось викладав проект по Харківській області.
Паралельно запитання: Чи потрібно на сьогоднішній день рішення органу місцевого самоврядування для розроблення проекту еколого-економічного обгрунтування в межах населеного пункту на орендованій земельній ділянці? Чи достатньо заяви орендаря???? Мабуть я щось недочитую або не знаю де шукати.Завчасно дякую!
magalon
Спец
Спец
Повідомлень: 540
З нами з: 26 листопада 2018 17:48
Репутація: 315
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Зміна складу угідь

Повідомлення magalon »

Panov писав: 14 січня 2019 17:32 Доброго дня!
Попадалось на очі буквально на днях. На цьому форумі хтось викладав проект по Харківській області.
Паралельно запитання: Чи потрібно на сьогоднішній день рішення органу місцевого самоврядування для розроблення проекту еколого-економічного обгрунтування в межах населеного пункту на орендованій земельній ділянці? Чи достатньо заяви орендаря???? Мабуть я щось недочитую або не знаю де шукати.Завчасно дякую!
Статтею 52 ЗУ "Про землеустрій" дозвіл на розробку не передбачений.
zemelechkadneprо
Повідомлень: 1
З нами з: 04 березня 2019 10:42
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна складу угідь

Повідомлення zemelechkadneprо »

Доброго дня!
допоможіть розібратись:
1. з/д перебуває в оренді для сінокосіння і випасання худоби (угіддя - пасовища). орендар хоче змінити пасовища на ріллю - чи можливо таке? я так розумію, що якщо піти через зміну цільового на ОСГ, а потім проектом землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь можна буде?...
2. чи можна з/д приватної форми власності ОСГ угіддя пасовища змінити проектом землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь на рілля?
3. ОМС надано дозвіл на розробку ПЗ щодо відведення з/д для БОЖБ в межах н/п для учасника АТО, згідно довідки з державної статистичної звітності склад угідь - пасовища - таке можливо? і як з цим бути?...
Аватар користувача
Prometheus
Спец
Спец
Повідомлень: 1455
З нами з: 31 березня 2011 12:13
Репутація: 317
Область: Житомирська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна складу угідь

Повідомлення Prometheus »

zemelechkadneprо писав: 02 квітня 2019 11:49 1. з/д перебуває в оренді для сінокосіння і випасання худоби (угіддя - пасовища). орендар хоче змінити пасовища на ріллю - чи можливо таке? я так розумію, що якщо піти через зміну цільового на ОСГ, а потім проектом землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь можна буде?...
1. а ваші сінокоси, пасовища не відносяться до земель загального користування. Якщо так то ст.83 п4
zemelechkadneprо писав: 02 квітня 2019 11:49 2. чи можна з/д приватної форми власності ОСГ угіддя пасовища змінити проектом землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь на рілля?
сам не змінював, але прецеденти є
zemelechkadneprо писав: 02 квітня 2019 11:49 3. ОМС надано дозвіл на розробку ПЗ щодо відведення з/д для БОЖБ в межах н/п для учасника АТО, згідно довідки з державної статистичної звітності склад угідь - пасовища - таке можливо? і як з цим бути?...
якщо ділянка не сформована, то можна ЗУ "Про ДЗК" ст. 21 п.4
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2541
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 662
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Зміна складу угідь

Повідомлення ппзкб »

zemelechkadneprо писав: 02 квітня 2019 11:49 ОМС надано дозвіл на розробку ПЗ щодо відведення з/д для БОЖБ в межах н/п для учасника АТО, згідно довідки з державної статистичної звітності склад угідь - пасовища - таке можливо? і як з цим бути?...
а згідно плану зонування щл там, для БОЖБ обовязково викопіювання з ДПТ чи плану зонування має бути
ГаNNа
Повідомлень: 1
З нами з: 09 червня 2020 11:30
Репутація: 0
Область: Хмельницька
Місце роботи: Територіальний відділ земельних ресурсів(місто, район, область)

Повернення земельних ділянок у сільськогосподарський обіг (після консервації))

Повідомлення ГаNNа »

Доброго дня шановні колеги!На території певної ОТГ існує земельна ділянка, яку проектом консервації шляхом залуження вивели із с/обігу.
Станом на сьогодні дану земельну ділянку ОТГ хоче повернути в с/г обіг, проте практики на території нашого району немає. Хто з цим стикався, поділітьться досвідом...
Можливо маєте проекти рішень, якими дані землі буде повернено у сільськогосподарський обіг, буду вдячна!
romazeml
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 19
З нами з: 24 лютого 2019 01:34
Репутація: -1
Область: Чернівецька
Місце роботи: Інше

Зміна складу угідь

Повідомлення romazeml »

Доброго дня. Підскажіть, будь ласка, щоб змінити угіддя із ріллі на сад на приватизованій ділянці з кад. номером, - всеодно проект сівозміни або технічка по інвентаризації? Чи є інший варіант? Може звич. технічкою по внес. змін? Дякую)
Відповісти