Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Підкажіть як в ГІСі виставити, щоб обчислення площі в га., якщо заокруглено до 4 знаків - так же й показувало в кв.м.. Тобто - наприклад - 1,0843га. Показує в квадратах 10843,55. Як зробити щоб рахував тільки 10843? І чи якщо так можливо виставити - то чи не буде Гіс заокруглювати в 10844?
ПКМУ ВІД 12 ЛЮТОГО 2020 Р. № 134
Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України
13) додаток 6 до Порядку доповнити такими позиціями:
10.ХХХ
Изменения в отчетной форме Перелік обмежень когда будут? Спасибо.
198314 писав: ↑25 червня 2020 12:07
Не внесені, реєстратори дають відмови.
А до чого тут ГІСовці, що вам відмови дають? Ви що, не бачили, що у вас список не повний видається, як то має бути з 10 червня?
Якщо не знали, що є оновлення і потрібно оновити програму та шаблони, то можна було і вручну додати в список)))
!
Повідомлення з: Denver
Перед тим, як задати питання скористайтеся пошуком по форуму. 90% тем вже обговорювалося чи обговорюється.
Всім доброго вечора. Прошу допомоги: вискакує помилка при натисканні на "Камеральні функції": Access violation at address 01222CE5 in module "gis6prof.exe". Read of address 00000F10. Кілька днів тому все працювало, новий софт не ставився і не оновлювався.
Balabolka1996 писав: ↑25 червня 2020 22:21
Всім доброго вечора. Прошу допомоги: вискакує помилка при натисканні на "Камеральні функції": Access violation at address 01222CE5 in module "gis6prof.exe". Read of address 00000F10. Кілька днів тому все працювало, новий софт не ставився і не оновлювався.
Все таки ставився. Поставили емулятор ключа. Його треба видалити. Якщо не розберетесь, телефонуйте в техпідтримку з понеділка.
Відправлено через 3 хвилини 3 секунди:
198314 писав: ↑25 червня 2020 11:50
Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України
13) додаток 6 до Порядку доповнити такими позиціями:
10.ХХХ
Изменения в отчетной форме Перелік обмежень когда будут? Спасибо.
Будуть у версії 6.2.2.0. Наразі, Ви можете вручну добавити ці види обмежень, або оновитись вручну на бета-версію. Посилання вище скидували. Щоб оновитись:
1. Скачайте архів: http://www.shels.com.ua/support/downloa ... f_beta.zip
2. Закрийте програму ГІС6.
3. Розпакуйте архів в папку ГІС6 (C:\Program Files (x86)\GIS6). Прямо в папку, без ніяких підпапок! І замініть файли, якщо запитає чи переписувати.
4. Запустіть програму.
bu4apka писав: ↑13 липня 2020 16:12
в середині обмеження лежать стовпи вирізані,при експорті ділянки в digitals бачу що координати не виходять за межі
Взяв Ваш файл і перевірив - помилки не має. Яка версія програм у Вас? Якщо нова (6.2.2.0), то можете ігнорувати цю помилку - вона через незаокруглені координати, або провести фізичне заокруглення для всіх координат ділянки (через функцію "Перетворення координат") і знову перевірити - помилка повина пропасти. Ну або просто можете ігнорувати - обмеження там не виходить за межі ділянки.
Заповнюю хмл, у полі "кадастровий номер" обираю код КОАТУУ і той населений пункт, який мені потрібен. Натискаю клавішу "сформувати адресу ділянки із внесеної вулиці..." - отримую не назву населеного пункту, який обирала, а селищну раду.
У чому може бути помилка та як налаштувати програму так, щоб автоматично формувалась адреса із назвою населеного пункту?
matiola писав: ↑21 липня 2020 19:10
У чому може бути помилка та як налаштувати програму так, щоб автоматично формувалась адреса із назвою населеного пункту?
Банально забули поставити місце розташування "в населеному пункті", а далі можливо були вручну внесенні зміни в таблиці "КОАТУУ". Скиньте ваш населений пункт провіремо
matiola писав: ↑21 липня 2020 19:10
У чому може бути помилка та як налаштувати програму так, щоб автоматично формувалась адреса із назвою населеного пункту?