Введення в експлуатацію (завершених та не завершених) об'єктів

Питання, які виникають при оформленні прав власності
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Alisa_D
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 07 листопада 2012 17:17
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше

Введення в експлуатацію (завершених та не завершених) об'єктів

Повідомлення Alisa_D »

Доброго дня!
Цікавить процедура узаконення добудов до будинків з нового року.
Є будинок в якому 3 співвласника А,Б,С. Власник А має 27/100 частки майна, є технічний паспорт, Д/А на свою земельну ділянку площею 0.0247га.
В січні цього року власник А пішов до нотаріуса щоб відчужити свої 27/100 майна. Нотаріус сказав надати відповідні документи, один з яких був і тех. паспорт з БТІ. Людина зробила новий тех. паспорт з відміткою "самочинка" бо свого часу добудував віранду. Далі А звернувся у відділ держаргбудконтролю щоб "ввести в експлуатацію", а там відповіли, що відповідно до наказу МІНІСТЕРСТВА РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА від 24.06.2011 N 91 п. 4. "Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та діє до 30.01.2013.".
Підкажіть будь ласка яка процедура сьогодні узаконення ? Куди іти і що робити та скільки і чи потрібно платити штраф?
aleksprudko1966
Повідомлень: 2
З нами з: 25 лютого 2013 13:33
Репутація: 0
Контактна інформація:

Повідомлення aleksprudko1966 »

Штраф платити потрібно, дію указу продовжили, Що робить? Знайдіть орг. яка підготує декларацію і вперед! В якій області ві знаходитесь?
Alisa_D
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 07 листопада 2012 17:17
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Alisa_D »

aleksprudko1966 писав:Штраф платити потрібно, дію указу продовжили, Що робить? Знайдіть орг. яка підготує декларацію і вперед! В якій області ві знаходитесь?
Я сама з Рівненської обл, але сестра з Волинської. Каже ходила в держаргбуд і там сказали що чекають якесь положення нове бо це вже не дійсне.
Киньте ссилочку на нове положення будьласка.
А сестра що не зможе сама заповнити цю декларацію? Потрібно фірму ?
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

а яка площа самого об'єкту? Nenayu є на 73/100 часток в іншого співвласника документ на землю? вводитись-то буде весь об'єкт, а не частка
aleksprudko1966
Повідомлень: 2
З нами з: 25 лютого 2013 13:33
Репутація: 0
Контактна інформація:

Повідомлення aleksprudko1966 »

1наказ той самий 91, його підкоректували.,скоротили з 30 днів до 14, і рік побудови продовжили до 2011,2 питання не в декларації а в тех висновку, його пишуть ліц.спеціалісти середньо 20 грн за 1 м.кв,3 дійсно зараз тормозять але причина в іншому: в наказі передбачено держ акт, але зараз видають витяги. що не передбачено, іде коректировка.... раджу звонити на "Урядову лінію" держрегіонбуду....

Додано через 2 хвилини 21 секунду:
ходити потрібно в ДЕЖБУДІНСПЕКЦІЮ.... no
Teirra
Повідомлень: 1
З нами з: 06 січня 2013 21:21
Репутація: 0
Область: Луганська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Повідомлення Teirra »

Если веранда нежилая - её вводить в эксплуатацию не надо. Если в техпаспорте она обозначена как жилая - перезакажите инвентаризацию, написав заявление: "Прошу считать веранду лит. ... нежилой". Тогда БТИ напишет: "НЕСАМОЧИННО збудована прибудова". НЕСАМОЧИННО - значит, нетребующая узаканивания.
Alisa_D
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 07 листопада 2012 17:17
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Alisa_D »

Вибачте що так довго не відповідала ....
Solpadeine так, у одного теж є акт на землю а у третього не знаю. А чому я маю (я маю на увазі "сестра") узаконювати всю будову ?? А може у третіх осіб взагалі не має бажання узаконювати чи не має грошей? Що мені тоді самій за все платити і без їхньої згоди ?
У мене окремий акт на землю, окреме свідоцтво на свою частку, зробила уже в цьому році "нову технічку" для присвоєння кадастрового номера + витяг із земельного, зробила експертну оцінку на свою частку, проблема лише (сестра хоче продати свою частку) в самочинці - нотаріус не хоче відчужувати
А БТІ зможе мені видати тех. паспорт лише на свою частку ?? навряд ... 5+5=?
Додано через 4 хвилини 48 секунд:
aleksprudko1966 писав:наказ той самий 91, його підкоректували.,скоротили з 30 днів до 14, і рік побудови продовжили до 2011
але ж в указі чітко зазначено "діє до 30.01.2013" ?
писати в держаргбудконтроль щоб давали роз'яснення чому не узаконюють ?

Додано через 3 хвилини 50 секунд:
А потім з відмовою я можу якось через суд узаконити ?
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

Alisa_D писав:А БТІ зможе мені видати тех. паспорт лише на свою частку ??
БТІ-то зможе... а от точно не підкажу, чи дасть ГАСКа декларацію лише на частину будівлі
Alisa_D
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 07 листопада 2012 17:17
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Alisa_D »

То мені потрібно "вмовляти" співвласників (у яких теж є грубі порушення) за мої гроші усе це робити ??? невже не можна ніяк узаконити пристройку Nenayu
Аватар користувача
Solpadeine
Спец
Спец
Повідомлень: 1102
З нами з: 29 листопада 2011 19:22
Репутація: 0
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Solpadeine »

Alisa_D писав:невже не можна ніяк узаконити пристройку
ну фактично для реєстрації права власності на реконструйований об'єкт нерухомості потрібна згода співвласників... по логіці - повинна бути дана до реконструкції... тим більше, частки в вас натурі не виділені, як я розумію
Alisa_D
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 11
З нами з: 07 листопада 2012 17:17
Репутація: 0
Область: Рівненська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Alisa_D »

Solpadeine писав:частки в вас натурі не виділені, як я розумію
частки не виділені .. напевно, а як їх виділити ?
до нотаріуса складати якийсь договір?
Розпишіть будь ласка саму процедуру, яка діє сьогодні:
куди іти, що та скільки платити, що треба мати при собі?

Додано через 19 секунд:
крім грошей звичайно morgny
Inspektor
Спец
Спец
Повідомлень: 194
З нами з: 08 січня 2010 22:17
Репутація: 57
Область: Чернівецька
Місце роботи: Інше

Повідомлення Inspektor »

питання по технічному паспорту на будинок:
розроблений технічний паспорт ще у вересні 2012 року АЛЕ НА ЗАРЕЄСТРОВАНО В БТІ, так як немає ДА на земельну ділянку
на дану земельну ділянку, що під будинком вже є Витяг з ДЗК і рішення про затвердження з ОМС
куди з Витягом спочатку звертатись в МінЮст чи йти в БТІ?
yriy
Повідомлень: 2
З нами з: 02 квітня 2013 11:11
Репутація: 0
Область: Львівська
Місце роботи: Приватні проектні організації

введення в експлуатцію(завершених та незавершених)об"єктів

Повідомлення yriy »

Був подібний випадок, то потрібно звернутись в МБТІ щоб винесли частку, але вони вимагають щоб була письмова згода усіх співласників. І ще важливо щоб межі частки були квадратом і не заходили у інші частки, і після того їхнього виносу ви небудете залежати від усіх часток. Але раджу ще порадитись з нотаріусом на рахунок висновку про вивід , щоб непопадати у лиш ні гроші.
al_vika
Молоденький(ка)
Молоденький(ка)
Повідомлень: 10
З нами з: 31 липня 2013 01:42
Репутація: 0
Область: Київська
Місце роботи: Юридичні послуги
Контактна інформація:

Повідомлення al_vika »

Наказ 95 про порядок введення в експлуатацію за спрощеною процедурою добудов та сомобудів. Дізнаватися на форумі про порядок введення в експлуатацію це всерівно як лікуватися на тому ж таки форумі без допомоги лікаря. morgny
Відповісти