Земельні ділянки в Україні продаватимуться виключно через аукціони, а земельний кадастр буде публічним. Про це в ефірі ТСН сказав віце-прем'єр України, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман.
 

"Поряд з реформою децентралізації є ще одна реформа, яку ми зробимо - адже тепер колишній Держкомзем входить в моє підпорядкування. Із середини жовтня всі землі - комерційні ділянки - які є сьогодні в Україні, будуть продаватися виключно через аукціони. Адже сьогодні це дуже великий корупційний фактор, і його треба знищити", - сказав він.

 

"Також ми припинимо практику одноосібного прийняття рішень по землі, як це було раніше. Відтепер такі рішення будуть прийматися тільки за погодженням із сільськими та селищними радами. Бо сьогодні ці поради навіть не уявляють, що відбувається на їх територіях", - сказав Гройсман.

Віце-прем'єр-міністр також повідомив, що земельний кадастр зроблять публічним.

"Ми досить серйозно наповнимо земельний кадастр і відкриємо його, щоб всі бачили: земля, хто нею володіє, як використовується - це теж принципово важливо для прозорості використання земельного ресурсу, який завжди був корупційним", - додав В.Гройсман.

 

Тема на форумі...