Закон щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки (№2336а)

Нове законодавство, яке стосується земельних відносин
Правила форуму
Будьте уважними! Перед створенням теми перечитайте Правила форуму і ще раз перевірте, чи дана тема не існує. Теми, які дублюють інші, видаляються без попередження! Повідомлення, які містять не прихований адрес E-mail, видаляються без попередження!
Аватар користувача
smilebeats
Спец
Спец
Повідомлень: 160
З нами з: 29 грудня 2010 13:31
Репутація: 5
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Закон щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки (№2336а)

Повідомлення smilebeats »

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки та реєстрації у них місця проживання)
Spoiler
Закон України

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки та реєстрації в них місця проживання

Верховна Рада України постановляє:
I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. У Житловому кодексі Української РСР (Відомості Верховної Ради УРСР, 1983 р., додаток до № 28, ст. 573):
1) перше речення статті 6 після слів «для постійного» доповнити словами «або тимчасового»;
2) доповнити статтею 81 такого змісту:
«Стаття 81. Переведення у жилі будинки садових і дачних будинків
Громадяни відповідно до закону мають право на переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Рішення про переведення дачних і садових будинків у жилі будинки приймається відповідними органами місцевого самоврядування».
2. У Цивільному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., №№ 40-44, ст. 356):
1) частину першу статті 29 викласти в такій редакції:
«1. Місцем проживання фізичної особи є житло, в якому вона проживає постійно або тимчасово»;
2) у статті 379 слова «інше приміщення» замінити словами «інше жиле приміщення», а після слова «постійного» доповнити словами «або тимчасового».
3. Абзац п’ятий і сьомий статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 15, ст. 232; 2013 р., № 30, ст. 343, № 51, ст. 716) викласти в такій редакції:
«місце проживання – житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає постійно або тимчасово»;
«реєстрація – внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру та до паспортного документа про місце проживання або місце перебування особи із зазначенням адреси житла».
II. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Тимчасово, до проведення реформи адміністративно-територіального устрою, дачні поселення та садівницькі товариства у приміських зонах обліковуються за тими населеними пунктами, з якими вони зв'язані адміністративно або територіально.
Тимчасово, до проведення реформи адміністративно-територіального устрою, до жителів, об'єднаних постійним проживанням у межах села, селища, міста, що є самостійними адміністративно-територіальними одиницями, також відносяться жителі, які проживають постійно за межами цих адміністративно-територіальних одиниць, але житло яких віднесено до відповідного села, селища чи міста.
3. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
у другому читанні та в цілому
02.09.2014 17:59
За:264 Проти:0 Утрималися:0 Не голосували:37 Всього:301

________________________________________________________________________

Глава держави підписав Закон про переведення дачних та садових будинків у жилі
Востаннє редагувалось 24 вересня 2014 17:00 користувачем smilebeats, всього редагувалось 3 разів.
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Закон проблему не вирішує, а лише її ускладнить для пересічного громадянина, адже питання цільового призначення земельної ділянки не вирішено. Тобто право громадянина перевести садовий будиночок у житловий є, а ось підстав зміни цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення в землі житлової забудови не має (вимоги ЗКУ, що такі землі можуть бути лише в межах населеного пункту, відповідність генеральному плану і т.д.). Таким чином матимемо ситуацію, коли на землях сільсьгоспризачення (для садівництва) знаходитиметься об"єкт житлової забудови, тобто не цільове використання земельної ділянки.Передбачаю, що звичайному громадянину будуть відмовляти у переведенні садових будинків у житловий через невідповідність цільвого призначення земельної ділянки, але ось за хабар...
Закон фейковий, направлений на піар окремих депутатів. Можна навіть розглядати як шкідливий, адже створює умови для додаткової корупції, а такої породжуватиме незадоволеність громадянина чиновниками на місцях, оскільки з точки зору громадянина він має право, але реалізути його в повній мір не зможе (і в цьому винитиме місцеву владу)...

[upd=1409737976][/upd]
А ось ця норма:
Тимчасово, до проведення реформи адміністративно-територіального устрою, дачні поселення та садівницькі товариства у приміських зонах обліковуються за тими населеними пунктами, з якими вони зв'язані адміністративно або територіально.
може призвети до поширення на одну й ту ж територію компетенцій різних органів: наприклад, органів місцевого самоврядування і ДЗА, щодо розпоряджання земельними ділянками. Також цим нівелюється поняття межа населеного пункту, адже достатньо буде відвести земельну ділянку для садового товариства і стверджувати що це вже місто. Думаю, це буде використовуватися в повну забудовниками котеджних містечок...
Аватар користувача
solim
Спец
Спец
Повідомлень: 1062
З нами з: 06 листопада 2013 13:47
Репутація: 196
Область: Рівненська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Повідомлення solim »

Volodar писав:Передбачаю, що звичайному громадянину будуть відмовляти у переведенні садових будинків у житловий
Думаю, що навпаки, оскільки Закон опосередковано стосується земельних відносин. Тільки під Києвом велика кількість будинків, в яких ніхто не прописаний.
Вирішиться питання прописки, поштової адреси, але основне, думаю, оподаткування... morgny
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

Побачив цікаву тему
1. «Стаття 81. Переведення у жилі будинки садових і дачних будинків
У нас у Львові і біля нього вже пару років переводять дачні будинки в житлові, але тут є нюанси:
Потрібно приєднати до села земельну ділянку (виключивши її з земель дачного кооперативу), надати їй почтову адресу (тобто присвоїти вулицю і номер будинку на цій вулиці). Але є питання коли ділянка знаходиться в середині кооперативу, як тоді? всі будинки на цій вулиці є кооперативом, а 1 будинок є житловим (маразм). Це те саме що зробили з дозволом на автономне опалення в квартирах, можна тільки підїздом або будинком відключатися від центрального опалення (попробуй бабку яка на пільгах і живе на одну пенсію заставити перейти на автономне опалення)
Висновок: це вигідно для "дач" під Києвом, вони для себе зробили цей закон, під дачі легше було забрати землі у села, а тепер вони будуть мати там повноправні житлові будинки.
2. 1. Місцем проживання фізичної особи є житло, в якому вона проживає постійно або тимчасово»;
Тут є також питання: як буде в паспорті громадянина писати? ЗАРЕЄСТРОВАНО місце роживання в СТ "Берізка-1", ряд 5, дачна ділянка 8 lol2
і потім виявиться що за даною адресою знаходиться в ліпшому випадку деревяний будиночок, або кунг з автомобіля Banned
ПРАВО на реєстрацію місця проживання в літній період пенсіонер Іванов має за даними змінами
Хоча він спрощує декому життя. Для прикладу: в мене знайомий не в змозі купити чи побудувати повноправний житловий будинок. Він купив садовий цегляний будинок вже збудований в 1,5цегли з ділянкою в кооперативі, обшив його пінопластом і штукатуркою, поміняв вікна і двері, всередині в нього вийшов коридор, санвузол, велика кімната з кухнею (в одному приміщенні), а на мансардному поверсі коридор, санвузол, і дві житлові кімнати. Цього цілком достатньо для сімї з 3-х чоловік, але в паспорті він бомж. В мене тільки одне питання по його ситуації - до яких паспортистів він повинен йти за пропискою (в село, в районний центр)?
Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Повідомлення dzi »

Ypravdom писав:Тут є також питання: як буде в паспорті громадянина писати? ЗАРЕЄСТРОВАНО місце роживання в СТ "Берізка-1", ряд 5, дачна ділянка 8
Та ні, будуть писати спочатку найменування населеного пункту в адміністративних межах якого знаходиться садове товариство, а далі назву вулиці та номер ділянки. Так що в паспорт реєстрацію вписати не проблема.

[upd=1409749041][/upd]
Ypravdom писав:і потім виявиться що за даною адресою знаходиться в ліпшому випадку деревяний будиночок, або кунг з автомобіля
Такого не виявиться, уважно читайте статтю 8-1
«Стаття 8-1. Переведення у жилі будинки садових і дачних будинків
Громадяни відповідно до закону мають право на переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Рішення про переведення дачних і садових будинків у жилі будинки приймається відповідними органами місцевого самоврядування».

Варто звернути увагу на інше, якщо там зареєструватись, то і податки як підказує логіка потрібно платити за місцем реєстрації..... 5+5=?
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

dzi,
dzi писав:Та ні, будуть писати спочатку найменування населеного пункту в адміністративних межах якого знаходиться садове товариство, а далі назву вулиці та номер ділянки. Так що в паспорт реєстрацію вписати не проблема.
в кооперативах немає вулиці, і номер ділянки це не почтовий номер, тобто якщо і кооператив назве свої ряди вуличками, то номери ділянок йдуть в цілому по кооперативу, тоді вийде що вул.Фруктова має номери з 1 по 20, а вул.Порічкова з 20 по 40. Але назву вулиці має давати не кооператив а ОМС, тоді і йде приєднання до села і перевід в житло.
dzi писав:Такого не виявиться, уважно читайте статтю 8-1
«Стаття 8-1. Переведення у жилі будинки садових і дачних будинків
Громадяни відповідно до закону мають право на переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним будівельним нормам, у жилі будинки, в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
Рішення про переведення дачних і садових будинків у жилі будинки приймається відповідними органами місцевого самоврядування».
тут я писав про реєстрацію місця тимчасового проживання особи в дачному будинку, але я неуважно прочитав закон, там не написано, що дозволено тимчасове проживання з реєстрацією в дачних будинках. Питання відпало само по собі, перше переведи з дачі в житло, а потім вже реєструйся за конкретною почтовою адресою. Але перед цим я читав якийсь проект постанови, що дозволяв прописуватися і на дачах.

[upd=1409751462][/upd]
dzi писав:Варто звернути увагу на інше, якщо там зареєструватись, то і податки як підказує логіка потрібно платити за місцем реєстрації.....
Податок на нерухомість, тому буде невигідно переводити в житло, бо якщо є квартира на 89,5м.кв., то нащо переводити дачу 800м.кв. яка згідно інструкції про інвентаризацію нерухомого майна кваліфікується як житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку (відпочивають же люди в квартирах після тяжкого робочого дня morgayu )? Тут розраховано на йолопів які попереводять дачі в житлові будинки, а їм жахнуть податок
Король
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 30 липня 2014 02:35
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Повідомлення Король »

Цей закон прийнятий для надбання можливості громадянам зареєструватись за місцем проживання у дачному або садовому будинку то чому ж не врегулювали присвоєння адрес за межами населених пунктів? Шкода, далі будуть грати нами у футбола РДА, ОМС, та реєстраційні служба

[ Відправлено з iPad ] Зображення
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

solim писав:Вирішиться питання прописки, поштової адреси, але основне, думаю, оподаткування...
Питання прописки, поштової адреси, оподаткування повинні вирішуватися в інший спосіб, а ніж через переведення садівничих будинків в житлові.
Наприклад, прописка. Достатньо внести зміни в інструкції міграційної служби, яка не обмежуватиме місця прописки лише житловими. Ну хоче громадянин жити в кунзі - чому йому заборонити. Тим більше на сьогодні прописка в принципі ні для чого, ну хіба що стати на квартирну чергу в місті, де ніколи не буде тих квартир (ну для окремих хитрих - виписатися з квартири і приписатися на дачі, щоб не платити за комунальні послуги). Ні в школу, ні в лікарню, ні на оформлення пенсії прописка не впливає...
Присвоєння поштових адрес . Поштові адреси - це проблема поштарів (можуть самі на свій розум пописати а/с-111 і все), а ось "адреса" це більш ширше поняття. Варто внести маленькі зміни в ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" типу орган місцевого самоврядування в межах відповідної території вирішує питання присвоєння адрес за порядками затвердженими сесіями ради. По-суті узаконити існуючий стан. Адже адреси потрібні не лише житловим об"єктам, а й промисловим, а також незабудованим ділянкам...
Оподаткування, це питання податкового кодексу. На разі, за інсайдерською інформацією, мінфіном підготовлено зміни до ПК, за якими оподатковатиметься вся нерухомість, як житлова, так і комерційна, і виробнича (особисто я з цим не погоджуюсь), навіть впулили туди і ларькі. Але наводять приклад Польщі, і важко щось аргументувати проти. По-правильному нерухомість оподатковується в залежності від її вартості, і тоді не грає ролі чи це житлова чи це не житлова. Ну а Мінфіном пропонується просто ставка за 1 кв.м для всіх без винятків. Розглядається питання можливості застосування коефіцієнтів на врахування "елітності будівлі", місця розташування тощо.
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

Рада дозволила переоформлення дачного будинка у житловий
02 вересня 2014, 21:01 Економіка

Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо переведення садових і дачних будинків в житлові будинки та реєстрації в них місця проживання)".

За відповідне рішення 2 вересня проголосували 264 нардепів.

Зокрема, законопроектом передбачається внести зміни до Житлового кодексу України щодо встановлення порядку переведення в житлові будинки будівель садових та дачних будинків. Також законодавці змінили редакцію Земельного кодексу України в частині уточнення складу земель рекреаційного призначення та видів будівель, які можна будувати на садових земельних ділянках, а також до Цивільного кодексу України та закон України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" в частині погодження визначень, пов'язаних з місцем проживання та реєстрацією фізичних осіб у житло.

"Переоформлення дачних і садових будинків у житлові будинки проводиться за зверненнями громадян відповідними органами місцевого самоврядування", - сказано в законопроекті.

Зокрема, законопроект пропонує доповнити Житловий кодекс Української РСР статтею 8-1, згідно з якою громадяни відповідно до цього Кодексу та в порядку, визначеному Кабінетом міністрів України, мають право на переоформлення дачних і садових будинків, які відповідають технічним і санітарним нормам, в житлові будинки.
хочу знайти перелік і види будівель які можна будувати на садових зем ділянках
Востаннє редагувалось 04 вересня 2014 16:21 користувачем Ypravdom, всього редагувалось 1 раз.
Король
Спец
Спец
Повідомлень: 57
З нами з: 30 липня 2014 02:35
Репутація: 1
Область: Вінницька
Місце роботи: ДЗК(область, район)

Повідомлення Король »

Volodar писав:
Так от я ж про це, чому у даному законі не передбачити такі зміни до ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні". Ну і погоджуюсь з проблемою використання земельних ділянок у відповідності до їх цільового призначення, що є, як ми знаємо підставою для примусового припинення прав на земельну ділянку (ст 143 ЗКУ) і Zaryt
Аватар користувача
Volodar
Спец
Спец
Повідомлень: 1795
З нами з: 17 квітня 2008 12:41
Репутація: 52
Область: Житомирська
Місце роботи: Інше

Повідомлення Volodar »

Ypravdom писав:хочу знайти перелік і види будівель які можна будувати на садових зем ділянках
ДБН 361-92
3.48* Граничні розміри площі забудови і поверховості садового будинку та господарських будівель на ділянці встановлюється статутом садівницького товариства чи кооперативу за погодженням з місцевими органами архітектури та містобудування (районними чи обласними). Ці розміри встановлюються за умови забезпечення необхідної площі для ведення господарської діяльності на ділянці та дотримання вимог нормативної тривалості інсоляції територій суміжних ділянок.
Загальна площа і поверховість дачного будинку та господарських будівель на ділянці встановлюються архітектурно-планувальним завданням з урахуванням чинних будівельних та інших нормативів щодо відстаней та інсоляції будинків і територій суміжних ділянок, а також місцевих правил забудови.
3.49* Існуючі дачні і садівницькі райони дозволяється реконструювати у райони садибної забудови за умови приведення вулично-дорожньої мережі та інженерного обладнання до нормативів садибної забудови міських поселень, а у разі розміщення цих територій у межах сільських населених пунктів - до нормативів для сільських населених пунктів.
...
3.51* Будівництво нових садибних житлових будинків та реконструкція дачних і садових будинків у садиби для постійного проживання в існуючих районах допускається за умови:
а) додержання нормативних вимог щодо житлового будинку;
б) організації під'їзду до ділянки з влаштуванням розширень проїзної частини односмугового проїзду завширшки 3 м, завдовжки 12 м не менше ніж через кожні 100 м, при цьому радіус заокруглення проїжджої частини проїздів на перехрестях повинен становити не менше ніж 6 м.
У садівницьких та дачних поселеннях - за вищевказаними умовами, а також за умови забезпечення їх послугами зв'язку та медичною допомогою.
Тобто питання переведення садових в житлові як бачимо було вирішено цим ДБН (п.3.51*), і тому прийняття цього закону - чиста фігня.

[upd=1409927479][/upd]
Ypravdom писав:Тут розраховано на йолопів які попереводять дачі в житлові будинки, а їм жахнуть податок
Тут поновив в пам'яті окремі положення податкового кодексу:
14.1.129. об'єкти житлової нерухомості - будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду, дачні та садові будинки. Об'єкти житлової нерухомості поділяються на такі типи:
е) садовий будинок - будинок для літнього (сезонного) використання, який в питаннях нормування площі забудови, зовнішніх конструкцій та інженерного обладнання не відповідає нормативам, установленим для житлових будинків;
є) дачний будинок - житловий будинок для використання протягом року з метою позаміського відпочинку;
Тому податок вже давним-давно жахнули...
Аватар користувача
Ypravdom
Спец
Спец
Повідомлень: 135
З нами з: 15 травня 2014 15:00
Репутація: 2
Область: Львівська
Місце роботи: Інше
Контактна інформація:

Повідомлення Ypravdom »

Але податок на нерухомісь йде на житлові будинки і квартири, а дачі і садові будинки під цей перелік не мали-би підпадати, хоча в них є літня житлова площа, хоча там для фізичних осіб є ставка для різних видів обєктів житлової нерухомості ( різне то квартира 120 + житловий будинок 250 = 370, чи різне де є житлове? квартира + дача)
Spoiler
Оподаткування нерухомості, таблиця.jpg
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
smilebeats
Спец
Спец
Повідомлень: 160
З нами з: 29 грудня 2010 13:31
Репутація: 5
Область: Київська
Місце роботи: Інше

Повідомлення smilebeats »

Аватар користувача
dzi
Спец
Спец
Повідомлень: 1223
З нами з: 16 жовтня 2008 09:24
Репутація: 7
Область: м.Київ

Повідомлення dzi »

smilebeats писав:Глава держави підписав Закон про переведення дачних та садових будинків у жилі
На сайті ВРУ http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1673-18
Аватар користувача
Pogannka
Спец
Спец
Повідомлень: 537
З нами з: 07 вересня 2009 11:00
Репутація: 1

Закон щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки (№2336а)

Повідомлення Pogannka »

Це черговий ідіотський закон, який неможливо реалізувати на практиці... facepalm http://www.landlaw.org.ua/landlaw_news/pkmu321

Відправлено через 4 хвилини 4 секунди:
хтось знає про спроби переведення садових будинків в житлові? особливо тих, що за межами населених пунктів? Krutelyk
k1nep
Спец
Спец
Повідомлень: 361
З нами з: 09 грудня 2009 21:53
Репутація: 160
Область: Одеська
Місце роботи: Приватні проектні організації
Контактна інформація:

Закон щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки (№2336а)

Повідомлення k1nep »

Pogannka писав: хтось знає про спроби переведення садових
Знаю были у некоторых людей фантазии на этот счет, но дальше фантазии дело так и не пошло.
Аватар користувача
hap
Спец
Спец
Повідомлень: 403
З нами з: 18 березня 2008 15:38
Репутація: 50
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Закон щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки (№2336а)

Повідомлення hap »

І яка на даний час практика застосування Порядку?

"Надзвичайно важливе питання, яке взагалі залишилося поза увагою уряду – цільове призначення земельної ділянки. Чи потрібно його змінювати? Якщо ні, то після реєстрації права власності на жилий будинок його власник автоматично стає порушником земельного законодавства, використовуючи земельну ділянку (призначену для ведення дачного будівництва або садівництва) не за призначенням. А за це законодавство передбачає і адміністративну відповідальність (ст.53 Кодексу України про адміністративні правопорушення), і відшкодування шкоди державі (див. Постанову КМУ від 15.07.07 р. №963), і навіть примусове припинення прав на земельну ділянку (п. «а» ст.143 Земельного кодексу України)!

Якщо ж зміна цільового призначення потрібна, то коли ї проводити – до чи після переведення? І що робити, якщо відповідний орган правомірно відмовив в зміні цільового призначення?"

Відправлено через 2 хвилини 58 секунд:
http://www.landlaw.org.ua/landlaw_news/pkmu321
resident007
Молодший спец :)
Молодший спец :)
Повідомлень: 46
З нами з: 09 лютого 2016 13:23
Репутація: 3
Область: Дніпропетровська
Місце роботи: Юридичні послуги

Закон щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки (№2336а)

Повідомлення resident007 »

Змінювати цільове не треба, треба правильно оформити будівлю, тобто фасад повинен залишитись формально садовим будинком, тобто будинок повинен статати садовим будинком з вбудованими житловими приміщеннями (квартирами), в будь-якому разі закон зворотньої сили не має, враховуючи, що на момент відведення земельної ділянки будинок відповідав цільовому призначення порушень не має, а землі житлової та громадської забудови можливі лише після включення їх до населеного пункту
Аватар користувача
hap
Спец
Спец
Повідомлень: 403
З нами з: 18 березня 2008 15:38
Репутація: 50
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Закон щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки (№2336а)

Повідомлення hap »

ну наприклад садове товариство в межах н.п.
що тоді?
ozz220
Спец
Спец
Повідомлень: 79
З нами з: 24 лютого 2017 16:00
Репутація: 32
Область: Київська
Місце роботи: Приватні проектні організації

Закон щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки (№2336а)

Повідомлення ozz220 »

у нас тоже есть с/т в межах, то пока не сменим целевое никто не переведет садовый домик в дом.
Аватар користувача
hap
Спец
Спец
Повідомлень: 403
З нами з: 18 березня 2008 15:38
Репутація: 50
Область: Львівська
Місце роботи: Землевпорядник органу місцевого самоврядування

Закон щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки (№2336а)

Повідомлення hap »

виконком міськради відмовив у переведенні, людина подала до суду і виграла
суд керувався лише постановою КМУ
а як же цільове

Відправлено через 1 хвилину 20 секунд:
а якщо всі члени садового товариства так захочуть?
як же ДБНи, вулиці, проїзди, і т.п.?
Аватар користувача
ппзкб
Спец
Спец
Повідомлень: 2586
З нами з: 19 лютого 2015 13:13
Репутація: 669
Область: Вінницька
Місце роботи: Приватні проектні організації

Закон щодо переведення садових і дачних будинків у жилі будинки (№2336а)

Повідомлення ппзкб »

hap, що Вас так бентежить в цій ситуації? Є постанова КМУ про зміну садових будинків в житлові дне не передбачено зміни ЦП ділянки, от її і виконують (доречі Ви ж не будете міняти ОБЖБ на садове, якщо посадили там дерево, чи будете ;-)) ). А ДБНи стосуються , мабуть, щодо нових забудов. Старі вулиці Львова не будемо ж під ДБНи підганяти?, правда?
Відповісти